Dodaj do ulubionych

kaczmarski inkasso krd

26.05.15, 19:16
omylkowo wpisalem pewną firmę do krd jako mojego dłużnika , opiekunka z krd poprowadziła mnie krok po kroku jak mam to zrobić:kliknij tu , kliknij tam,zaakceptuj regulamin i wszystko.dłużnik jest wpisany.gdy na drugi dzień z rana okazało się,że to jest niefortunna pomyłka,że nie mogłem dopisać go do rejestru szybko go wykreśliłem.oczywiście opiekunka z krd oznajmiła że nic się nie stało-pomyłki zdarzają się.niestety po tygodniu ogarnęło mnie zdziwienie jak zobaczyłem fakturę od kaczmarskiego na 4800 zł .nic nie dały wyjaśnienia że to pomyłka ,że nic mi nie odzyskali .usłyszałem w odpowiedzi że przecież wczoraj był mi klient winny a dzisiaj już nie, tzn że kasa należy się dla Kaczmarskiego.co z tym zrobić?czy ktoś może coś poradzić.
Edytor zaawansowany
 • alpepe 26.05.15, 19:46
  co jest w regulaminie?
  Mnie się zdaje, że adwokat uzyskałby anulowanie tej faktury, skoro to była pomyłka.
  --
  Tak walczę ze złem
  A zło rośnie we mnie z każdym dniem
 • karo1970 01.06.15, 12:17
  w regulaminie jest ,że każda zmiana salda upoważnia kaczmarskiego do wystawienia faktury.To tak jest w moim przypadku, wpisałem firmę i na drugi dzień wypisałem.Nawet jak by popełnić błąd i zamiast 100 zł wpisać 10 000 zł .Na drugi dzień korygujesz swój błąd , a kaczmarski od 9900 zł wystawi fakturę na 792 zł (to jest 8 % od wartości zmiany salda) i nie ma żadnego tłumaczenia .
 • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 01.06.15, 15:08
  zatem widzisz, dokładnie tak jak mówię: wpiszesz kogoś, potem przegrasz powództwo o zapłatę więc musisz wykreślić (bo jak nie wykreślisz to grzywna do 30 tys zł i ew. zadośćuczynienie). a za wykreślenie płacisz KRD 8% :D tymczasem KRD podaje w statystykach, że dzięki KRD wykreślono dług. znaczy się - odzyskano :D

  nie ma co, zajebisty biznes. opłacało się wpisywać? chyba przekonałem do tezy o zerowej skuteczności windykacyjnej tych rejestrów, czy jeszcze nie?

  jedyną rolę jaką one pełnią, i z tym się zgodzę, to prewencja. aczkolwiek przy namnożeniu się problematycznych i spornych wpisów, także i ta rola powoli się z lekka rozmywa...
 • mordimer.madderdin 01.06.15, 22:05
  Pozostaje kwestia zdefiniowania owego "salda". Czym innym "saldo" z punktu widzenia systemu informatycznego Kaczmarskiego, czym innym z punktu widzenia księgowości. Ja zawalczyłbym z jakimś prawnikiem, 5000 piechotą nie chodzi, wiele nie ryzykujesz.
 • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 28.05.15, 04:16
  skuteczność windykacyjna KRD, BIG czy ERIF wynosi 0. słownie: zero.
  tutaj niezła sumka za wpis, 4,8 tys pln... kolejny z powodów dlaczego nie warto i nie ma sensu się z takimi zadawać
 • Gość: Barbara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.16, 16:09
  Racja, skutecznosc O! ale uwolnic się od nich - nie da rady! Nie dajcie się naciągną na podpisanie umowy z KRD! Nic nie zyskacie , za to stracicie pieniądze , nerwy ! A przede wszystkim niczego nie uzgadniajcie na telefon! Wyprą sie wszelkich ustaleń!!! Doswiadczam tego już od 2013 roku, to jest jakaś masakra!!!
 • Gość: robertas IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.15, 18:07
  zaakceptowałeś regulamin, to płać... jak żeś chłopie go nie przeczytał jak 99% pożyczkobiorców, odbiorców usług telekomunikacyjnych i takich których później nazywa się dłużnikami i opluwa to miej tylko do siebie pretensje.
  Żaden adwokat nie załatwiłby anulowania takiej faktury jesli masz podpisaną umowę z KRD a jesteś przedsiębiorcą. Dłużnik zapłacił bo dowiedział się o wpisie - tak bym to widział, bo jak piszesz dopiero na drugi dzień okazało się że nie jest Ci nic winny.
  Przestroga dla tych co nie czytają tylko klikają gdzie im powie "panienka z okienka" ale i przestroga dla tych którzy myślą o tym by posiłkować się tego typu g..nami jak KRD ERIFF i co tam jeszcze.
  Na prawdziwych dłużników to w ogóle nie działa.
  Sam tkwię tam wpisany z powodu co najmniej kilku spornych roszczeń i absolutnie nic sobie z tego nie robię. Już z 5 lat tam jestem i w niczym mi to nie przeszkadza.
  Jak napisał Marian Paździoch - nota bene ciekawy gość - skuteczność takich rejestrów jest nawet nie zerowa.
 • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 31.05.15, 16:42
  otóż to, jeśli ktoś myśli iż postraszy swojego dłużnika wpisem do KRD, BIG Infomonitor czy tym bardziej śmiesznym ERIF, i dłużnik na skutek tego narobi w gacie i w zębach siano przyniesie - to jest w ogromnym błędzie żyjąc w jakimś matriksie nakreślonym mu przez ową panienkę z okienka czyli ze słuchawki w owych firemkach.

  kto ma zapłacić należność - to zapłaci gdyż będzie chciał uniknąć dodatkowych kosztów sądowych i komorniczych. kto nie ma zamiaru - tego straszenie wpisem i sam wpis rozbawi do łez.

  owszem, firemki będą mamić klienta statystykami, ileż to już długów zniknęło z baz... tak, tylko że te wpisy w 99% znikają z takich przyczyn jak:
  - oddalenie powództwa
  - zaprzestanie opłacania abonamentu przez wpisującego :)
  - upadłość dłużnika

  no ale w statystykach dla klientów do złowienia stoi jak byk: te długi zniknęły z bazy - znaczy się dzięki nam odzyskano :D

  ps. dlaczego marian paździoch to ciekawy gość? chętnie poznam co się kryje za tym stwierdzeniem :)
  pzdr
 • Gość: robertas IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.15, 22:03
  Panie Paździochu jak to nie wie Pan? daj Pan spokój... panie Paździochu, my tu z Waldusiem i z babką Kiepską czytamy Pana, panie Paździochu wpisy i nawet czasami Halinka czytuje...
  A serio, podoba mi się nawet nie merytoryczna wiedza, ale podejście do problemu... Charakterystyczne dla osoby z wypracowaną zaradnością, zdystansowanej ale i zaangażowanej w problematykę, trochę oblatanej w sądach, nie zdziwiłbym się Panie Paździochu jakbyś pan był kiedys przedsiębiorcą, który nie jeden raz sądził się o swoje ale i nie jeden raz musiał coś chachmęcić żeby na swoje wyjść.
  Jeśli tak jest Panie Paździochu to wiedz Pan że takich jak my nic nie chroni. Tacy jak my nawet jeśli żyją w zgodzie z prawem są banitami i tacy jak my nie znają pojęcia święty spokój
  Dla takich jak my święty spokój skończył się jak założyliśmy swoje firmy, ja 15 lat temu Pan panie Paździochu - nie wiem. Od tamtej pory tysiące razy byliśmy oszukiwani, naciągani z rozmaitym skutkiem, setki razy mieliśmy dylemat czy zapłacić i mieć święty spokój - który jednak wówczas nie następował czy iść na wojnę i pozbyć się złudzeń. I takie tam...
  Wpajano nam uczciwość a z drugiej strony okazywało się ze nieznajomość prawa szkodzi...i... że prawo nie ma nic wspólnego z ucziwoscią
  Tylko zdrowa ryba płynie pod prąd...

 • Gość: aqq IP: *.range86-130.btcentralplus.com 01.06.15, 15:29
  Teraz sprawdzisz skuteczność KRD jako dłużnik :)
  Resztę już napisano ...
 • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 02.06.15, 00:38
  niestety to nie o takie sprawdzenie teraz chodzi. tutaj KRD poda go do sądu, albowiem to KRD chce dostać siano, a nie wpisujący wierzyciel.
  owszem, KRD może też wpisać do KRD :) ale tym wpisem zapewne by się pytający nie przejął. ale pozwem sądowym to jednak trudno się nie przejąć, jeśli chce się wyjść na swoje.
 • login_do_forum 21.10.15, 18:58
  To chyba skrót myślowy.
  Z wierzyciela stał się dłużnikiem i tyle ma ze współpracy z KRD...
  To jest główny profil działalności tej firmy - zarobek na wpisach a nie z odzyskania dla kogokolwiek pieniędzy...
 • Gość: stefan IP: *.centertel.pl 08.09.15, 18:15
  Czesc Karo, jestem w podobnej sytuacji. Czy udalo Ci sie rozwiazac jakos kwestie prowizji ? Prosze o info
 • Gość: Grzegorz IP: *.play-internet.pl 05.10.15, 11:10
  Oferta Kaczmarski Inkaso nie wymaga akceptacji warunków umowy. Nie musimy niczego zaznaczać ani klikać poza przyciskiem dalej. Gdzieś w trakcie pojawia się jedynie informacja, że przekazanie zlecenia jest jednoznaczne z akceptacją "Ogólnych Warunków Umowy". Wcześniej widzimy, że wszystkimi kosztami będzie obciążony dłużnik. Nie ma żadnej informacji o kosztach Zlecającego. Te zapisy są ukryte. Gdzie? nie wiadomo. Nie ma żadnej informacji czytaj warunki lub czegoś takiego ci sugerowało by konieczność zapoznania się z innymi warunkami niż te przedstawione wcześniej. To OSZUSTWO i tak należy rozumieć niniejszą umowę. Celowo jesteśmy wprowadzani w błąd, a w konsekwencji oszukani. Sprawę należy składać zawiadomieniem do prokuratury, a nie do oszusta.
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 18.11.15, 02:37
  do Grzegorza, anne-xxa, Emila, armandopn

  O co wy się chcecie sądzić z tym KRD. Jakie oszustwo… Pomyślcie tylko....

  CYTAT - Oferta Kaczmarski Inkaso nie wymaga akceptacji warunków umowy.

  Każda oferta, szczególnie ta w Internecie, ma jakieś tam warunki działania i wymaga ich zaakceptowania. Od tego zaczyna się współpraca z każdą firmą.

  CYTAT - Nie musimy niczego zaznaczać, ani klikać poza przyciskiem dalej. Gdzieś w trakcie pojawia się jedynie informacja, że przekazanie zlecenia jest jednoznaczne z akceptacją "Ogólnych Warunków Umowy".

  Czyli jednak pojawia się informacja, że są opisane warunki i kontynuowanie klikania, czyli dalsze konfigurowanie zlecenia, oznacza zaakceptowanie warunków umowy. Jak wyskakuje taka informacja, to przerywam i szukam tej informacji. Od tego w ogóle należało zacząć przed konfiguracją zlecenia. Regulamin musi być i na pewno nie jest głęboko ukryty. A wy klikacie dalej i uważacie, że jak wam tekst umowy sam nie wyskoczył przed oczami, to was nie obowiązuje.

  CYTAT - Wcześniej widzimy, że wszystkimi kosztami będzie obciążony dłużnik. Nie ma żadnej informacji o kosztach Zlecającego. Te zapisy są ukryte. Gdzie? nie wiadomo.

  Umiejętność logicznego myślenia to wydawałoby się cecha niezbędna w prowadzeniu firmy. Nikt was nie okłamał i nie wprowadził w błąd.

  W jaki sposób dłużnik ma być obciążony automatycznie tymi kosztami przez KRD? Gdzie to jest napisane? Na podstawie czego? Dłużnik nie zawierał żadnej umowy z KRD.
  Dłużnik koszty tego zlecenia poniesie, bo wierzyciel ma prawo żądać od niego zwrotu poniesionych kosztów egzekucji długu. I z tego prawa na pewno skorzystacie. Ale żeby kogoś obciążyć kosztami, to trzeba najpierw te koszty ponieść. Gdzie tu widzicie oszustwo.

  CYTAT - Nie ma żadnej informacji czytaj warunki lub czegoś takiego ci sugerowało by konieczność zapoznania się z innymi warunkami niż te przedstawione wcześniej.

  A co z informacją, która się wyświetliła podczas wpisywania danych, że przekazanie zlecenia jest jednoznaczne z akceptacją „Ogólnych Warunków Umowy”, których nie chciało ci się przeczytać. Współpracę z jakąkolwiek firmą zaczyna się od zapoznania się z warunkami jej działania. W Internecie czytasz regulamin, w realu uzgadniasz z właścicielem.
 • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 18.11.15, 03:39
  Gość portalu: szpak napisał(a):
  W jaki sposób dłużnik ma być obciążony automatycznie tymi kosztami przez KRD? G
  > dzie to jest napisane? Na podstawie czego? Dłużnik nie zawierał żadnej umowy z
  > KRD.
  > Dłużnik koszty tego zlecenia poniesie, bo wierzyciel ma prawo żądać od niego zw
  > rotu poniesionych kosztów egzekucji długu.

  Koszty w KRD to nie są koszty egzekucji
 • Gość: armandopn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.15, 07:11
  Widzę ze Szpak to pracownik KRD
  nic nie odzyskacie jak zapłacicie bo KRD
  Potem wcale nie egzekwuje tej prowizji od waszego dłużnika
 • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 18.11.15, 15:08
  a na jakiej podstawie ma egzekwować tę prowizję?
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 18.11.15, 22:05
  Nie jestem pracownikiem żadnej firmy związanej z obsługą długów.

  Jeszcze raz - na podstawie czego KRD może egzekwować od dłużnika prowizję, czy opłatę, którą powinien uiścić klient tej firmy, czyli wierzyciel wpisujący dłużnika do rejestru. Jeżeli jest gdzieś w umowie taki dosłowny zapis, to jest to kłamstwo.

  Wierzyciel może żądać zwrotu tych kosztów od dłużnika.
 • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 19.11.15, 05:49
  Gość portalu: szpak napisał(a):
  > Wierzyciel może żądać zwrotu tych kosztów od dłużnika.

  Podstawa?
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 18.11.15, 22:14
  Koszty każdej czynności podejmowanej przez wierzyciela są kosztami egzekucji długu. Można użyć określenia - dochodzenia należności- co w potocznym języku ma to samo znaczenie.
 • Gość: hhh IP: *.cf.lnet.pl 14.03.16, 14:12
  skąd w ogóle ten pomysł przekazywania należności przez klikanie... kliknijcie się ludzie....to są wasze pieniądze
 • anne-xxa 30.10.15, 19:31
  Mam podobny problem z tą firmą. Może ktoś zna jakiegoś dobrego prawnika który pomógłby mi się rozprawić z tymi złodziejami? Pomóżcie co mam robić?
 • Gość: Emil IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.11.15, 19:36
  Nie płacić, sądzić się! Ja zaczynam pierwszą rozprawę niebawem. Nie dam się oszustom i złodziejom! A jak przegram to odwdzięczę im się po chłopsku. To ci mi ukradną odbirę na własną rękę., bo jeśli przegram to znaczy, że prawo stoi za oszustami!
 • armandopn 17.11.15, 13:15
  witam
  ja też idę z nimi do sądu to jest jawne naciąganie
  może jeszcze jakiś pozew grupowy jak ?
  by byli chętni ?
 • Gość: Mila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.15, 10:19
  Hej, ja najpierw złożyłam doniesienie do prokuratury. Pewnie postępowanie sądowe też mnie czeka. Pozew grupowy też byłby dobry. Chętnie się przyłączę.
 • drewbud0 25.11.15, 16:47
  Witam,
  jestem niestety kolejnym oszukanym przez tą firmę. zamierzam w pierwszej kolejności udać się do radcy prawnego,ale jakoś czarno to widzę. Czy ktoś próbowała już z tymi oszustami wygrać?
 • drewbud0 03.02.16, 18:29
  Witam, czy ktoś ma już za sobą rozprawę sądową z KRD? Jak wygląda sytuacja? Ja w dalszym ciągu odbijam piłeczkę i nie daje się zastraszyć. jeśli komuś udało się wygrać tą batalię to proszę o kontakt.
 • 55ariadna 22.10.16, 21:43
  Pozew zbiorowy przeciwko KRD - kto dołączy?
  55ariadna@wp.pl
 • armandopn 02.11.16, 04:57
  Witam wszystkich zainteresowanych
  Chciałbym powiedzieć ze wygrałem w sądzie z KI
  Jeżeli potrzebujecie porady i pomocy
  Polecam z czystym sumieniem kancelarie która mnie reprezentowała
  apdk-adwokaci.pl/kontakt/
 • Gość: mira62 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.16, 15:38
  Armandopn. Gratuluję wygranej sprawy. Bardzo proszę o informację czego konkretnie dotyczył twój pozew. Mam też problem z firmą Kaczmarski. .Będę wdzięczna za kontakt e-mail: mira.mirecka@interia.pl
 • teresa_taras 14.12.15, 10:15
  Witam, jestem w podobnej sytuacji, wpisałam dług bez kosztów sądowych, bo ich nie poniosłam, a na zgłoszeniu pan z krd kazał mi je wpisać, zaraz otrzymałam fakturę prowizyjną na 800,00 i żadne wyjaśnienia, że to zwykła pomyłka ich nie interesują, próbowałam wyjaśnić sprawę w krd, żeby poprawili zgłoszenie, ale ich to oczywiście nie interesuje, więc o ironio to ja jestem dłużnikiem. Krd nie zrobiło nic przez 4 miesiące pobierania abonamentu, jedynie pod ich dyktando wypisaliśmy dokumenty do Kaczmarski inkaso i to okazało się fatalne w skutkach, dlatego chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.
 • Gość: BOLO IP: *.hsi14.kabel-badenwuerttemberg.de 29.07.17, 00:36
  KRD to zbieranina tzw. upadłych komorników, asesorów i innego prawniczego bydła, którzy znają ceny dobrych adwokatów mogących ich pogrążyć. Koszt prawnika po aplikacji to jakieś 1.500,00 zł z kimś takim nie masz gwarancji wygrania sprawy, nawet w takim przypadku, czy opłaci ci się walczyć o 800,00 zł ? . Jak przegrasz to "kicha" w tedy trzeba będzie im zapłacić jeszcze więcej. Kto na tym zyska ? Idąc dalej: twój poświęcony czas, dojazdy do sądu, konsultacje wysiadywanie przed komputerem na forach ogólnie pojęty stres wart 800 zasranych złotówek. żeby z nimi wygrać potrzebujesz min. 2.500,00 zł oni to wiedzą dlatego są górą. Sama możesz zgłosić to na policję, a policja i tak umorzy z braku dowodów. Wiec pozostaje ci dołączyć do jakiejś ZAUFANEJ!!!!! grupy pozwu zbiorowego przeciwko KRD.
 • uzbb 06.01.16, 20:38
  Firmy, które KRD wpisuje na swoje listy, to anioły uczciwości w porównaniu z nimi. Ja podpisałem umowę z KRD, chciałem odzyskac dług w wysokości 4000 zł. Przyjechał przedstawiciel, zaproponował umowę stałą, 350 zł miesięcznie. Odpowiedziałem, że chcę tylko ten dług odzyskać, bo nie potrzebuje nikogo sprawdzac, ani monitorowac, bo rzadko współpracuje z obcymi firmami. Doradził, żebym napisał zerwanie umowy z trzy miesiecznym wypowiedzeniem, a koszta abonamentu poniesie dłużnik. Chyba jestem łatwowierny, wydawało mi się ,że w jakimś sensie jest to firma zaufania publicznego. Podpisałem, przedstawiciel zabrał do przejrzenia, także podpisał i oddał mi. Po jego odjeżdzie zobaczyłem, że dopisał 2100 zł kary za zerwanie umowy po trzech miesiącach!!!! Obok jest rubryka zwalniająca mnie z opłaty aktywacyjnej, która mi eksponował, więc na sto procent nic tam nie było! Teraz odzyskanie długu będzie mnie więcej kosztować, niż sam dług. Poza tym zchwilą zaprzestania płacenia abonamentu dłużnik znika ze spisu!!
 • drewbud0 06.01.16, 20:47
  Witaj uzbb, co zamierzasz dalej zrobić? Ja na razie próbuję z nimi walczyć. Zamierzam także skontaktować się z prawnikiem. Będę informować na bieżąco co dalej w sprawie.
 • Gość: kkkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.16, 12:21
  witam, czu komuś udało się już coś konkretnego począć z KI ? mam podobny problem , na razie wymiana pism ale oni wciąaż się powtarzają w swoich odpowiedziach i nie reagują na żadne sensowne argumenty. jak z pozwem zbiorowym ? ktoś się podejmuje?
 • Gość: Hania IP: *.15-3.cable.virginm.net 05.10.16, 16:36
  ja ma podobny problem z KI i KRD - umowa wporwadza w blad , pozew ziorowy chetnie- macie prawnika?
 • armandopn 06.10.16, 12:10
  Witam ja już jestem z KI w sądzie jeżeli wygram dam Wam informacje z czym iść do sadu i co przedstawiać za dowody
 • Gość: dłużnik IP: 5.174.9.* 21.11.16, 12:41
  Dzień dobry !
  ja mam podobny problem, z tym, że to ja byłem dłużnikiem, spłaciłem dług, wierzyciel anulował mi odsetki, jednak powiedział, że mam zapłacić krd za windykację, nie zgodziłem się bo nie miało to żadnego wpływu na moją spłatę ! a koszty krd to prawie jak komornicze. To prywatne przedsiębiorstwo które żeruje na nieszczęściu jednej i drugiej strony, zawsze jest wygrane wg ich pomysłu na biznes. Mam sprawę z nimi w najbliższym czasie to się podzielę. Nadmienię też, że byłem ich klientem i też się dość późno zorientowałem, że to "dziwna" firma, mimo płacenia abonamentu nie mogłem się dowiedzieć dlaczego nagle mnie chcą wpisać do rejestru, aby to wiedzieć musiałbym im dodatkowo coś zapłacić ! W pierwszej kolejności wskazać należy, iż "windykator" nie jest żadnym organem państwowym, nie znajduje się ponad prawem, nie ma również uprawnień takich jak komornik. Przysługują mu – co najwyżej – takie same uprawnienia, jakie posiada przedsiębiorca (wierzyciel) z którym zawarliśmy umowę (wszystko zależy m.in od tego czy dług został sprzedany, czy jedynie została zlecona windykacja należności). Bez względu na podstawę rozpoczęcia procedury windykacyjnej, konsument nie może zostać obciążony z tego tytułu żadnymi dodatkowymi opłatami, niż te, które określone są w umowie, wyroku sądu lub wynikają z przepisów ustawy.
  Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 4 marca 2010 r. (sygn. I CSK 404/09) w umowach z konsumentem nie zawsze jest możliwe odgórne ustalenie odpowiedzialności odszkodowawczej konsumenta za zwłokę w spłacie Należności
 • Gość: masaj IP: *.wad.pl 02.11.16, 16:30
  Mamy podobny problem , jest to firma, która nie ściga dłużników tylko kasuje firmy, którym ma teoretycznie pomagać, osoby z podobnym problemem proszę o kontakt na nr tel 692 877 801 pozdrawiam
 • Gość: hekas IP: *.96.134.9.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.17, 20:42
  Witam.
  W dniu dzisiejszym jestem po rozprawie w sądzie z Kaczmarski Incaso tak samo w 2014 roku wziąłem KRD do odzyskania długu i stałem się dłużnikiem na 28000,00 zł plus odsetki po zdjęciu dłużnika z listy KRD mimo braku spłaty długu( nic nie odzyskali). 20 lutego ma być ogłoszenie wyroku. Kontakt tel. 503 043 531
 • Gość: masaj IP: *.wad.pl 02.11.16, 16:39
  Należy sądzić się z pozwu zbiorowego bo to stała praktyka tej firmy , dzwoncie
 • 55ariadna 08.11.16, 07:18
  Proszę o kontakt. Grupa oszukanych przygotowuje wspólną walkę, email: 55ariadna@wp.pl
 • Gość: Martyna144 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.17, 17:14
  Potwierdzam Kaczmarski potrafi windykować tylko swoich klientów. Nie polecam żadnej współpracy i windykacji.
  Otrzymałam przedsądowe wezwanie do zapłaty wiec zobaczymy jak bedzie, czy ktoś wie czy oni zakładają sprawy???
  Nic nie odzyskali od dłużnika a faktury wystawili na podstawie porozumienia, tylko że dłużnik nie zapłacił ani jednej raty z porozumienia.
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 16.02.17, 19:41
  Skuteczni.... uczciwi..... profesjonalni...... Z tak prymitywnym personelem ??!!
 • kamjarosz 19.02.17, 21:22
  Hmm.. u mnie się sprawdzili. Skutecznie ściągnęli moje długi w dosyć krótkim czasie.
 • Gość: 123 IP: 91.231.92.* 27.03.17, 10:28
  "Skutecznie ściągnęli moje długi w dosyć krótkim czasie" - idiota czy sprawny inaczej? :D
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 27.03.17, 11:35
  Idiota, który sprzedaje się za pisanie głupot.
 • martynawww 14.04.17, 15:27
  jak łatwo przychodzi obrażanie zza monitora, przykre :/ nie lubię rozmawiać o takich sprawach,bo to nie powinno nikogo interesować, ale miałam długi parę razy i trochę tych firm windykacyjnych przerobiłam. pech chciał, że ostatnie zaległości były spore ale szczęście w nieszczęściu że właśnie kaczmarski inkasso mnie obsługiwało. nie potraktowali jak zło konieczne tylko porozmawiali jak z człowiekiem, tak że miałam szansę wyjść z twarzą z tych długów, co niestety jest jeszcze rzadkością.
 • lisi_jar50 27.03.17, 17:41
  nie wiem po co zaraz obrażać, bo ktoś ma dobre zdanie o firmie windykacyjnej? dobrze rozumiem że długi to jest nic miłego, ale znam Kaczmarski, pracują porządni ludzie, bardzo profesjonalni, taka prawda. i w wielu przypadkach się dogadują, trzeba dobrej woli.
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 28.03.17, 14:47
  Przestańcie wszyscy bredzić.
 • kiajk 20.02.17, 21:16
  ale KRD nie ma ściągać długów, nie od tego są ;) oni umożliwiają nam sprawdzanie potencjalnych podmiotów, z którymi chcemy współpracować. ja tam jestem zadowolona. wiem z kim mam do czynienia, nikt mnie nie zrobi w jajo itd.
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 03.03.17, 16:36
  Dziecko drogie, czy ty wiesz co komentujesz. To nie jest firma windykacyjna, tylko rejestr, czyli spis dłużników. I to wszystko. Jaka kultura, jaki profesjonalizm, jaka skuteczność. We wpisywaniu danych do programu komputerowego?
 • lisi_jar50 09.03.17, 09:22
  Kaczmarski Inkasso to jest firma windykacyjna.... słyszałem o nich trochę, raczej wszystko w porządku, że faktycznie profesjonalni i chcą się dogadać.W końcu to duża firma i mają sporo doświadczenia w tej branży.
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 10.03.17, 02:22
  Tak mnie rozśmieszyliście, że zapłułam sobie ekran.
 • madzielaa 10.03.17, 16:59
  z KRD mam dobre doświadczenia. świetnie się spisują jeśli chodzi o informacje nt potencjalnych klientów, niestety zdarzyło mi się,że się nacięłam i teraz wolę ich sprawdzać w KRD właśnie.
 • peter_jurgen_boock 23.03.17, 03:54
  Nie masz żadnych dobrych doświadczeń, nigdzie się nie nacięłaś. Jesteś jakimś podrzędnym łachem z agencji PR zajmującym się marketingiem szeptanym, a może i pracownikiem tytułowej firmy, który ma za zadanie rozmydlić niewygodny dla firmy wątek, ty i kilku innych na tym forum, więc WYP...J!!!
 • marrryy 29.03.17, 19:15
  zgadzam się, możesz sprawdzić firmy z którymi chcesz współpracować i nie tracisz czasu, nerwów i często pieniędzy. a teraz tu też wyczytuję, że można też sprawdzić siebie, np. w przypadku kradzieży dokumentów. Sprytnie, warto wiedzieć takie rzeczy.
 • Gość: karina IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.17, 14:14
  nie wiem co poradzić, ale mi się KRD bardzo przydało jak mi ukradli torebkę z wszystkimi dokumentami. zgłoszenie na policję to jedno ale w KRD założyłam sobie konto i wiem,że nikt na mnie nic nie zaciągnął żadnej pożyczki a jeśli spróbuje to dostanę info.
 • kornelia1996.96 22.03.17, 14:57
  czesc
 • innym_razem 23.04.17, 22:21
  Na Kaczmarski Inkasso nie mogę narzekać, niezawodna firma, która działa szybko i profesjonalnie. Obsługują nas i odzyskują nasze należności od dłużników, bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, bo prezentują wysoki poziom, także w stosunku do dłużników, traktując ich po ludzku i pomagając im ustalić rozsądny plan działania w zadłużeniu.
 • unhappy 24.04.17, 08:40
  Już miałem tego posta skasować, ale zanim to zrobię polecam eksperyment - wejdźcie sobie na wyszukiwarkę i poszukajcie postów tej osoby. I zadajcie sobie pytanie - czy KRD to naprawdę niezawodna i profesjonalna firma :D

  Inny chwalca, madzielaa podobnie - choć dorobek znacznie mniejszy. Tak się robi ludziom wodę z mózgu.
 • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 24.04.17, 15:47
  dokładnie - jakiś klakier z KRD. po co w ogóle klient KRD miałby pisać takie bzdury że firma windykacyjna jest przyjazna dla dłużników, co go to interesuje, jak interesuje go tylko odzyskanie należności?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.