Dodaj do ulubionych

Jak kantuje Best z Elbląga

15.07.19, 11:38
JA TAK SIĘ ZASTANAWIAM, CZY PRAWO MUSZĄ PRZESTRZEGAĆ TYLKO ZWYKLI LUDZIE ,A FIRM WINDYKACYJNYCH TO PRAWO NIEOBOWIĄZUJE? Takiego cwaniactwa jakie uprawia firma Best z Gdyni oraz Elbląga to ja jeszcze niespotkałem . Teraz niedawno do mnie dopiero zadzwonili, a dług kupili w 2016 roku, czemu dopiero teraz a no dlatego ze dwa razy złożyłem na nich skargę!! Ale nie to jest problemem a to że jak zapytałem Panią z drugiej strony słuchawki bo przestawić się nieraczyła ta Pani z Best SA z Elbląga czemu ona do mnie dzwoni skoro jest sprawa w sądzie? Odpowiedzi nieusłyszałem tylko oni mają dla mnie ofertę ze dług teraz wynosi ponad 17 tysięcy ale czemu Best SA z Elbląga? A tu jest ciekawostka ze jak sprawę wprowadzili do sądu w Elblągu to dług miała Best z Gdyni.@ Wtedy jeszcze nie miałem prawnika i nie wiedziałem że człowieka nie można sądzić w mieście w którym się nie mieszkam I dlatego musieli przenieść sprawę do Warszawy a tam już wynik był inny niż w Elblągu gdzie Pan sędzia przyznał od razu do zapłaty aż ponad 22 000 tysiące w tym 5 000 tysięcy kosztów za sprawę. A w Warszawie sprawa została umożona o czym mnie nie poinformował Pan prawnik z Euro Lege/dawniej Darmowyprawnik.eu/ a ni pani z Windykacyjnej firmy Best SA z Elbląga? Więc jak sprawy w sądzie w Warszawie niewygrali to dług cwano przekazali Z BEST SA Z GDYNI DO ELBLĄGA I ODNOWA Z OFERTĄ ALE ANI SŁOWEM O WYNIKU SPRAWY W SĄDZIE W WARSZAWIE? I ANI SŁOWEM ZE PAPIERY SA ARCHIWALNE!! CZYLI WYDYMAMY KOLEJNEGO GOŚCIA!! ALE TYM RAZEM JESTEM PRZYGOTOWANY!! A JESZCZE TAKA CIEKAWOSTKA ŻE BEST SA Z GDYNI NA KOPERCIE POTRAFI BYĆ NAPISANE ZE TO FIRMA /CENTRUM ROZRYWKI / ALE DLA KOGO KUR... JEST TO ROZRYWKA!! TAKICH CWANIACZKÓW JAK TA FIRMA POWINNO SIĘ LIKWIDOWAĆ ALE DZIWIĆ SIĘ PODOBNO TO CENTRUM ROZRYWKI ZAŁOŻYŁ ABER-GOLD!! KTÓRY OKRADAŁ LUDZI NA MILIONY. WIDAĆ TO KOLEJNA PODPIRAMIDA FINANSOWA!!! I TAK W POLSCE WYGLĄDA PRAWO WEDŁUG PANÓW POSŁÓW A MOŻE OSŁÓW!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: kangur IP: *.darmowyprawnik.eu 17.07.19, 15:39
    Z tego co sie orientuje to jak powód cofa pozew, to tak jakby sprawa się nie odbyła i może pozwać jeszcze raz. Często jest tak, że jak widzą po drugiej stronie prawnika to cofają pozew i już następnego dnia dzwonią z propozycją ugody bo wiedzą, że gdy dojdzie do procesu to nie wygraja. Wszystko dzieje się tak szybko, że nawet prawnik pozwanego jeszcze o niczym nie wie bo nie dostał powiadomienia z sądu. U mnie była wlasnie taka sytuacja i tez z Best bo oni mają bardzo dużo przedawnionych długow. Miałem prawnika tak jak ty z Eurolegal i jestem zadowolony. Best tez chciał cofnąć pozew ale w mojej sprawie to się skonczylo normalnym procesem i oddaleniem powództwa.
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 21.07.19, 14:16
    po co tyle chaosu? po co się tak rzucasz?
    BEST to oszuści i każde dziecko o tym wie. postępowanie masz umorzone, BEST niestety może cię wpisać do KRD (co ostatnio ochoczo czyni). zapłacili koszty zastępstwa twojemu pełnomocnikowi i na 90% nie pozwą cię już ponownie bo wiedzą że znów dostaną w łeb. jak cię wpiszą do KRD to przeanalizowałbym z prawnikiem kroki prawne odnośnie zadośćuczynienia, ponieważ sądzę że nie mają dowodów na istnienie i przysługiwanie im roszczenia. to oczywiście moje przypuszczenia i wskazówka.
  • tygrys3000 27.07.19, 22:40
    Jak się mieszka w burdelu ,bo dzisiejsze Łomianki tylko to i nic więcej..chołoty coraz więcej przywiezionej to jest się o co pieklić..męskie dziwki wszelkie kur....złodzieje/// I do tego kur...A jestem pewny że ktoś się zdrowo przykłada do zmuszenia do płacenia!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka