Dodaj do ulubionych

Firma Indos-Warszawa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 22:23
ktoś słyszał ? skuteczni ?
Edytor zaawansowany
 • Gość: dobrodziej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 18:53
  W pobieraniu zaliczek możliwe że tak. Jest Bezpłatne "rozpatrzenie sprawy", czy
  jak to nazywają na swojej www. Zapytaj, czy przyjęcie sprawy też jest
  bezpłatne.
 • Gość: Wanda IP: *.net81.citysat.com.pl 16.12.06, 19:23
  Proponuję nie gdybać. Z tego co wiem to większość firm działających na naszym
  rynku pobiera 20-30% OD ODZYSKANEJ KWOTY. I to moim zdaniem jest O.K. wANDA
 • Gość: dobrodziej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 19:58
  Od odzyskanych kwot to jet o.k. Od odzyskanych. A ile masz firm co na dzień
  dobry biorta np. 600 zł. zaliczki. Chyba wciąż wiele jest takich. Własnie
  omamiwszy wcześniej "bezpłatnym doradzeniem". Jak sądzę "bezpłatna opinia" w
  wyniku takiego "bezpłatnego doradzenia" będzie": tak jest duża szansa odzyskac
  te pieniądze, wiemy jak to zrobić. Możemy przyjąc to zlecenie. Płatne tylko 700
  zł. z góry (bo musimy uruchomić sieć naszych wywiadowxców hahaha) a prowizja
  dopiero po odzyskaniu.
 • Gość: Wanda IP: *.net81.citysat.com.pl 16.12.06, 20:15
  Na rynku firm windykacyjnych jest W BRÓD. Jezeli Ci pasuje to gadasz dalej ,
  jezeli nie to -nastepny prosze . Wanda
 • Gość: dobrodziej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 23:28
  Gość pytał się od Indos. Ja mu zasugerowałem, co myślę o bajerach w poprosi ich
  o wzór umowy, zapyta, czy biorą zaliczki. Od tego zacząłbym.
 • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.14, 13:11
  Proszę uważać na tą firmę !!! Każą sobie płacić duże pieniądze, nie informują klienta o postępach! Bark efektów pracy!! NIE POLECAM !!!
 • Gość: nazar66 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.14, 20:18
  Witam!

  Widzę, że wpis jest w miarę nowy. Ostrzegam firma stosuje praktyki na granicy prawa. Jeśli zabraknie czujności przy podpisaniu umowy grozi to katastrofą finansową,utratą reputacji komornikami i sądem. W praktyce oznacz to tyle, że bardzo szybko z wierzyciela który chce odzyskać swoje pieniądze można się stać dłużnikiem z ogromnymi problemami.
  Przestrzegam i szukam innych osób,które mają podobne zdanie i doświadczenia.
 • Gość: Traper68 IP: 78.8.106.* 04.07.14, 14:28
  Uciekajcie z dala od firmy INDOS Warszawa. Firma ta potrafi omamić pięknymi słówkami, miłą rozmową, a tak w rzeczywistości nastawieni są na grabienie na łupienie, co czynią bez najmniejszych skrupułów. W firmie tej bardzo szybko z klienta można stać się niewypłacalnym dłużnikiem z długami przekraczającymi możliwości spłaty nawet do końca życia. Potrafią jednocześnie domagać się podwójnej spłaty jednego długu i twierdzą że czynią to w świetle prawa, składając dwa różne wnioski w dwóch różnych sądach. Ponadto potrafią być na tyle bezczelni, że nękają telefonami krewnych i rodzinę, osoby zupełnie niezwiązane ze sprawą i pod pretekstem miłej pogawędki wyciągają od osób trzecich potrzebne dla siebie informacje. Innym perfidnym sposobem działania firmy INDOS jest miła rozmowa z Panem Prezesem i zapewnienie, że pomogą wyjść z kłopotów i nie podejmą żadnych działań mogących zaszkodzić, podczas gdy w tym czasie do drzwi puka już listonosz z nakazem komorniczym (autentyczna sytuacja z mojego podwórka). Obłuda i perfidia działania to wizytówka tej firmy. Jeśli możecie, a myślę że taka możliwość zawsze istnieje, to nie korzystajcie z ich usług. Nie dość że ich usługi są bardzo drogie, to zamiast pomagać w kłopotach, kłopoty te pogłębiają. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy ustrzegli się przed kontaktami z firmą INDOS Warszawa i jej pracownikami. Ja tyle szczęścia nie miałem.
 • Gość: ewagor57 IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.14, 17:23
  Też mam jak najgorsze zdanie o firmie INDOS. Moja historia jest następujaca: w 2007 lub 2008 roku moja firma wykonywała prace w prywatnych apartamentach prezesów firmy na Powiślu. Później były też prace na terenie siedziby firmy na Sarmackiej. Mój partner życiowo-biznesowy był w bardzo dobrej komitywie z przezesami. Rozliczenie za wspomniane wyżej prace nie zostały zakończone, gdy prezes zaproponował mojemu partnerowi przeniesienie faktoringu z Pekao SA do INDOS-u, to miały być wspaniałe warunki w porównaniu z bankowymi. W 2010 roku wkrótce po podpsianiu umowy, okazało się, iż kontrahent nie przelał należności za fakturę i wtedy zaczęły się schody. Panowie prezesi wpadli na pomysł, żebyśmy podpisali umowę pożyczki na kwotę faktoringu, aby był porządek w papierach, a rozliczenie miało nastąpic po wyliczeniu kwoty należnej firmie mojej za prace budowlane - te kwoty w zasadzie równoważyły się. Partner był w ciągłym kontakcie z prezesami, jakiez więc było nasze zdziwienie, gdy przyszło powiadomienie z sądu w Ostrołęce (!!!!!) - moja firma działała w Warszawie - o terminie rozprawy z powództwa INDOS-u o kwotę ok. 15 tysięcy. Na reklamacje partnera prezesi odpowiadali, że jakoś się dogadamy. Po czym otrzymałam pismo od komornika, który zablokował konto firmowe, a z osobistego zaczął ściągać ponad 600 zł na poczet długu. Spłacałam, a INDOS wpisał mi do hipoteki te 15 tysięcy i zaczął straszyć licytacją mieszkania - nawet został wyznaczony jej termin. Komornik przysłał faceta z firmy zajmującej się oceną mieszkań przeznaczonych do licytacji, mimo iż po meczących negocjacjach osiągnęłam odroczenie spłaty. W zeszłym roku w marcu spłaciłam całość, natomiast INDOS nawet nie miał zamiaru wykreślić z hipoteki wpisu. Po wielu rozmowach telefonicznych z niegrzecznymi pracownikami firmy udało mi się uzyskac oswiadczenie z INDOS-u, z którym poszłam do sądu i jeszcze musiałam zapłacić 100 złotych za wniosek. Drugi mój wierzyciel po spłacie przez mnie długu natychmiast wystąpił do sądu o oczyszczenie mojej hipoteki. Tak że jak najdalej od INDOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: ewagor57 IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.14, 17:28
  Jeszcze zapomniałam napisać, że iNDOS miał odzyskać te pieniądze z faktoringu od mojego dłuznika, ale jakoś im się nie udało i stąd ten pomysł z pozyczką.
 • Gość: nazar66@op.pl IP: *.play-internet.pl 23.03.15, 21:36
  Witam!

  Ja też nie miałam szczęścia w kontaktach z firmą Indos S.A. Teraz szykuję się na wojnę z nimi chętnych zapraszam do kontaktu im nas więcej tym będziemy silniejsi.
 • elzbieta4035 20.11.16, 20:34
  chętnie przyłaczę sie
 • Gość: klient IP: *.olsztyn.mm.pl 15.10.14, 19:13
  Indos to oszuści i naciągacze. Np. próbują ściągać od ludzi fikcyjne należności telefonii
  cyfrowej. To jedno wielkie oszustwo telefonia podaje fikcyjne faktury a Indos próbuje
  na ich podstawie wyciągać od ludzi pieniądze. Opiera się na nakazach zapłaty wydanych
  przez internetowy e-sąd w Lublinie, co już jest dużym przekrętem bo można tam uzyskać
  sądowy nakaz zapłaty na podstawie wymyślonych wierzytelności. Głownym kombinatorem
  w tych sprawach jest ich radca prawny Jarosław Rusak- też bardzo nierzetelny i
  nieuczciwy prawnik.
 • legalislex 20.10.15, 21:39
  Wszystkich zainteresowawszy zapraszam do współpracy w zakresie powołania Stowarzyszenia działającego na rzecz pokrzywdzonych przez firmy takie jak Indos, Big Info i np. Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz inne.
  Zapraszam również do współpracy mecenasów, adwokatów, wszystkich szanujących prawo polskie! legalis.lex@gmail.com
 • paulina.prawnik 21.10.15, 16:14
  Witam,
  Z mojego doswiadczenia zawodowego wynika, iż osob pokrzywdzonych przez firmy windykacyjne jest faktycznie coraz wiecej. Jesli ktos z Państwa potrzebuje porady w tym zakresie, prosze o kontakt. Postaram się pomoc. Konsultacja mailowa jest darmowa, wiec prosze smialo pisac. Moj mail to: atena.lex@o2.pl
  Pozdrawiam Serdecznie.
 • mordimer.madderdin 28.10.15, 05:38
  paulina.prawnik napisał(a):
  Konsultacja mailowa jest darmowa, wiec prosze smialo pisac. Moj mail to: atena.lex@o2.pl


  A co po darmowym etapie "konsultacji mailowej"? Rozumiem, że podejmujesz się dalszych działań? Czy udzielasz jedynie porad prawnych, czy też ewentualnego zostajesz pełnomocnikiem procesowym z wszelkimi tego konsekwencjami w postaci zasądzenia zwrotu kosztów zastępstwa w razie wygranej?
 • Gość: polak IP: 213.140.134.* 25.09.16, 17:03
  prokuratura i policja krajowa juz zainteresowala sie firma indos za oszustwa wyludzenia , klamstwa. zglaszajcie wszyscy nie bojcie sie prawdy , omijac prokurature w Chorzowie..
 • elzbieta4035 20.11.16, 20:26
  prosze mi pomuc gdzie moge sie zgłosic tez zostalam oszukana przez ta firme splacilam im zadluzenie a oni naslali na mnie komornika z ktorym nie mam kontaktu zglosil moje zadluzenie so urzedu skarbowego gdzie zostala sciagnieta nastepna splata nie wiem gdzie mam sie zwrcic o zwrot nadplaconych pieniedzy
 • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 21.11.16, 18:34
  Gdzie się zgłosić? Najpierw do adwokata a potem do prokuratury.
 • tytus650 12.02.17, 15:53
  Witam,
  zainteresowała się firmą Indos S.A z Chorzowa?
  Można prosić o jakieś szczegóły. Bardzo by mnie to interesowała . jestem mocno pokrzywdzony przez tych oszustów i gangsterów
 • Gość: oszukany IP: *.telpol.net.pl 09.02.17, 17:53
  Mogę się wypowiedzieć na temat Indos Chorzów - to banda oszustów i złodziei , omijajcie ich szerokim łukiem !!! Szczególnie uważajcie na Tomasza Skowrońskiego kręt i oszust jakich mało
 • tytus650 12.02.17, 16:00
  uważam że samo pisanie na forum niewiele da . Ci gangsterzy z Chorzowa wystawili znacznie zawyżony weksel i doprowadzili do upadłości moją spółkę .Dopiero teraz po 4 latach i umorzeniu postępowania będę mógł walczyć z nimi o odszkodowania .Mam bardzo mocne papiery na nich i ich współpracowników. Wykończyli mnie też zdrowotnie .
  proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez indos s.a z Chorzowa na maila: biznespellets@gmil.com
 • Gość: poszkodowany@o2.pl IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.10.17, 15:10
  ja zleciłem im odzyskanie wierzytelności na kwotę ponad 50000,00 PLN. Umorzyli sciąganie wierzytelności , a teraz sam z nimi mam problem , bo oczekują , że zapłacę na podstawie nakazu ( wydanego przez Sąd internetowy w Lublinie) 20000 , 00 plus odsetki . Może warto by było aby MS zaczęło sprawdzać takie firmy i ich powiązania aby nie doszło do takiej sytuacji jak w przypadku Amber Gold.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.