Dodaj do ulubionych

Kredyt Inkaso S.A. / co to za firma, czy oszukuje?

• Gość: Wiesiu IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.15, 15:58
    Proponuję udać się do adwokata, takie firmy jak ta to hieny zerują na biednych ludziach bo żadnej większej korporacji nie podskoczą. Nie radzę przez telefon a jeśli to nagrywać tą rozmowę gdyż podają nie prawdziwe informacje, często się zdarza że żadnej sprawy nie było jeśli była niech przyślą to na piśmie macie prawo żądać dokumentów na podstawie których żądają pieniędzy Pamiętajcie by nie płacić nawet grosza przed wizytą u adwokata.
  • Gość: Michał IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.15, 15:35
    Ta firma nęka mnie już od lata 2014. Odbieram kilka telefonów miesięcznie z żądaniem przekazania swoich danych osobowych i z żądaniem zwrotu jakiegoś rzekomego długu na kwotę chyba 5 lub 6 tysięcy złotych - jeśli dobrze pamiętam. Zgłosiłem już sprawę do prokuratury w związku z próbą wyłudzenia ale oni nie przestają. To jest nękanie, za każdym razem jest taka sama rozmowa. Dodam, że kontakty od nich są tylko telefoniczne, nigdy nie piszą żadnych pism
  • Gość: Ciekawski IP: *.146.78.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.06.15, 20:36
    Witam
    Mam pytanie? czy kredyt Inkaso S.A. jest tożsame z firmą Credit Express Inkasso.
    Pozdrawiam wszystkich dyskutantów.
    Ciekawski
  • Gość: Kredyt Inkaso IP: *.30.52.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.06.15, 14:34
    Dzień dobry wszystkim zaangażowanym w dyskusję. W odpowiedzi na pytanie Ciekawskiego. Kredyt Inkaso jest częścią Grupy Kapitałowej w której w skład wchodza spółki takie jak Kancelaria Forum, Finsano Consumer Finance, Legal process administration, KI Nieruchomosci. Poza tymi spółkami powołaliśmy również do życia Fundację Zaradni(www.fundacjazaradni.pl) Jeśli ktoś z państwa szuka odpowiedzi na pytania odnośnie zadłużenia wobec Kredyt Inkaso lub szuka wsparcia w walce z problemem społecznym jakim jest spirala zadłużenia to zapraszamy do odwiedzin strony fundacji oraz naszego bloga www/blog.kredytinkaso.pl Pozdrawiamy "Ciekawskiego" :)
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 19.06.15, 14:44
    panu już podziękujemy za reklamę i dobranoc :)
    lepiej byś człowieku pochwalił się jakie hece potraficie odstawiać w swej działalności aby nienależne siano wycyganić... ale chyba na samokrytykę zabraknie już odwagi ;)
  • Gość: niko IP: *.toya.net.pl 21.09.15, 18:54
    Witam i przestrzegam przed Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. z Łodzi (Łódź). Sprzedawcy mówią jedno a po podpisaniu umowy pracownicy robią drugie. Jak się cudem uda im ściągnąć kasę to ją przetrzymują od kilku dni nawet do kilku miesięcy. Nie polecam. elo.
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 21.09.15, 23:02
    ale to nie ta sprawa. załóż osobny wątek
  • anka938 01.09.15, 09:58
    u nas była ta sama historia zadnych informacji wzywających do zaplaty jakas kopia z sadu w zamosciu nawet żaden papier ze będzie jakakolwiek sprawa
  • Gość: szpak IP: *.centertel.pl 03.09.15, 00:58
    Nie pozostaje ci nic innego, jak zebrać wszystkie dokumenty, opisać wszystkie informacje na ten temat, i udać się z tym do prawnika, i być może do prokuratury.

Jeśli firma windykacyjna kupiła jakiś dług, pierwszym dokumentem, który otrzymuje dłużnik jest zawsze zawiadomienie o sprzedaży długu. Za co, na podstawie czego, ile i dlaczego. Zwykle dołączone jest wezwanie do zapłaty tego długu. To jest podstawa.

Jak ktoś dzwoni i mówi, że masz jakiś dług, to jedyną reakcją powinna być prośba o przesłanie pisemnego powiadomienia i dokładnego wyliczenia długu. Jeśli dług jest, ale odmawiasz zapłaty, do czasu uprawomocnienia się wyroku sądowego, wszystkie działania takiej firmy są bezprawnym nękaniem.

• Gość: Gomi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.09.15, 10:58
    Najlepiej z nimi pogadaj...www.kredytinkaso.pl. dowiesz sie u źródła. Milego
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.15, 14:20
    Witam, dostałam wezwanie po sześciu latach od spłaty pożyczki w dawnym Lucas Banku o zapłatę odsetek które nie zostały ode mnie pobrane przy ostatniej racie za prawdopodobnie nieterminowa wpłatę (ok 20 zł na tamten czas). Bank nie ściągnął tej sumy wtedy, sprzedał INKASO mój dług, a teraz dostaję po tylu latach wezwanie do zapłaty w kwocie ok 150 zł. Na jakiej podstawie niejakie Kredyt Inkaso może rościć sobie prawo do zakłócania mi spokoju podobną sytuacją, która nie stała się z mojej winy. Dlaczego tutaj nie działa przedawnienie? Czy mam prawo odstąpić od tej zapłaty? Żeby było ciekawiej .. 30% zobowiązania mi umorzą.. cytując tytuł pisma.. SZYBKA SPŁATA NA JESIEŃ! skorzystaj z wyjątkowej okazji !! ............................
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 28.09.15, 23:36
    olej tych półgłówków i oszustów (próbują wyłudzić pieniądze za rzekome monity od nich). żadna splata! "łaskawcy" upust ci dają :D szukają frajera i nic poza tym.
    jeśli sprawa trafi do sądu, podniesiesz zarzuty iż roszczenie jest bezzasadne oraz przedawnione
  • rafallbn85 21.10.15, 17:24
    Witam.Mam podobny problem.Poszukuje osób z Lublina lub okolic którzy mieli do czynienia z tą firmą,oraz radcy prawnego z wyżej wymienionych miejscowosci który wie jak walczyć skutecznie z tymi oszustami.W moim przypadku jestem przekonany że dług się przedawnił.Prosze pisać na maila skok241@op.pl
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 22.10.15, 05:20
    shark001@orange.pl pytaj czego potrzebujesz
  • lionka73 22.10.15, 16:09
    Znalazłam się również pod pręgierzem Kredyt Inkaso. w lipcu przesyłką poleconą otrzymałam pismo od komornika z Łodzi w załączeniu był z Sądu w Zamościu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Cóż.... głupio zrobiłam bo zignorowałam to, a dziś okazało się iż moje środki na koncie bankowym zostały zablokowane. W 2005 roku z Orange wzięłam telefon na abonament dla mojego partnera. Rozstaliśmy się , on miał spłacać abonament, okazało się że przestał krótko po podpisaniu umowy. Nakaz zapłaty jest z 25 listopada 2008 r. Wcześniej nie otrzymałam żadnego zawiadomienia poleconym, że wzywa się mnie na sprawę i że cokolwiek przeciw mnie toczy się w Sądzie! Wierzyciel skierował nakaz do komornika. Jak to możliwe, że dopiero po siedmiu latach? Dla mnie to celowe bezkarne i świadome działanie by oprócz długu (który i tak nie jest adekwatny do niespłaconych rachunków) domagać się odsetek które spokojnie rosły przez te siedem prawie lat!!!! Proszę o radę.... czy ktokolwiek wie jak mogę wysupłać się z tej machiny złodziejskiej Inkaso???? Myślałam już by spłacić w całości do komornika zadłużenie, ale tyle naczytałam się o kolejnych i kolejnych z ich strony manipulacjach by ten sam dług mnożyć po kilkakroć, że już nie wiem co mam zrobić?! Jaką ja będę miała gwarancję , że za jakiś czas nie upomną się po 'setne odsetki od odsetek'' lub nie zdejmą mi po śmierci nagrobka bo zadłużenie mam kolejne?!
  • Gość: agnieszka405 IP: *.96.229.214.tvksmp.pl 23.10.15, 13:57
    Naczytałam się w sieci sporo złego o Kredyt Inkaso, że oszuści, że wyłudzają od ludzi pieniądze... Ale chyba potrafią pokazać też ludzką twarz bo teraz razem z jakąś fundacją prowadzą kampanię zyjebezdlugow.pl , która ma na celu pomoc dłużnikom. Podpowiadają im, jak mogą wyjść ze swoich długów, takie przydatne porady
  • mordimer.madderdin 24.10.15, 04:44
    Takie przydatne porady, powiadasz?
    A co w nich przydatnego?

Uważam, że jesteś zwykłą spamerką działającą na zlecenie - kilka wpisów wychwalających tą stronkę zostało już usuniętych.

Ale wróćmy do tematu.
    Co przydatnego jest w tych poradach?

Jest tam info, że jeśli dłużnik nie został prawidłowo zawiadomiony przez sąd, to może żądać rozpatrywania sprawy od początku?
    Jest o tym, że większość roszczeń, których dochodzi Kredyt Inkaso, przedawnia się z upływem lat 3 od daty wymagalności?
    Jest info, jakie działania przerywają bieg przedawnienia, ze szczególnym podkreśleniem, że zakup długu czy wezwanie do zapłaty tegoż przedawnienia nie przerywają?
    Jest tam info, że odsetki przedawniają się po 3 latach, nawet jeśli w sprawie zapadł wyrok?
    Jest info, żeby wszelkie ugody z windykatorami zawierać na piśmie, bo inaczej w stosownej chwili wypną się na dłużnika?
  • Gość: robertus IP: *.play-internet.pl 29.10.15, 13:27
    No właśnie to co wymieniłaś.
    Większość z nas ma jedynie podstawową wiedzę z zakresu prawa... a te informacje wydaje mi się że są bardzo przydatne.
    Poza tym takie windykacje często dotyczą prostych ludzi - każda tego typu pomoc jest na wagę złota w danej chwili.
  • unhappy 29.10.15, 14:06
    > No właśnie to co wymieniłaś.

Ale tam właśnie tego nie ma. Te stronki z poradami montowane przez windykatorów nie zawierają ani słowa na temat KLUCZOWYCH informacji. Bo też nie o informację w nich chodzi, a jedynie o robienie dobrego wrażenia. Żadna windykacja nie chce niczyjego dobra bo chce wyłącznie kasy. Robienie sobie twarzy dobrotliwego wujka ma na celu wyłącznie omamienie potencjalnych dłużników. Nie każdy z nich zorientuje się, że dobrotliwy wujcio chowa za plecami bezjbola, który rozumiem jako właśnie manipulowanie dłużnikiem - czyli wmawianie mu bzdur - głównie przez telefon.
  • Gość: zrujnowany IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 02.11.15, 18:23
    Kredyt Inkaso z Zamościa, to kompletnie nie przygotowani ludzie, a już zwłaszcza osoby z infolinii. Jedynym zajęciem ich jest podawanie informacji na temat długu, i klepią jedno i to samo jak nakręceni, a jak się ich poprosi o informację lub wysłanie rozliczenia nabierają w usta wody i odsyłają do przełożonego, który oczywiście nie udzieli żadnej informacji. Tam zatrudniaja osoby bez jakiejkolwiek wiedzy odczytają tylko z monitora o stanie zadłużenia i tylko tyle. ŻENADA OMIJAĆ TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM
  • kt891 30.12.15, 15:15
    Opisze moją walkę z KREDYT INKASO. W 2002 roku wspólnik Sp. Z o.o. bez mojej wiedzy wziął telefon w ORANGE(IDEA) i nie spłacał abonamentów. W 2015 przychodzi zajęcie komornicze na moje prywatne konto na kwotę 2000 zł. Niestety miałem środki na koncie i komornik Łódź Widzew zajął środki. Po dochodzeniu co to za dług okazało się, że Kredyt Inkaso podało mnie do esądu w Zamościu , podając mój nieaktualny adres zamieszkania. Korespondencji z sądu oczywiście nie odebrałem bo trafiała na stary adres. Napisałem do Sądu w Zamościu WNIOSEK POZWANEGO O DORĘCZENIE NAKAZU ZAPŁATY wraz z wnioskiem o uchylenie klauzuli wykonalności. We wniosku udowodniłem, że mieszkam pod innym adresem , dołączyłem rachunki za prąd, wodę akt własności lokalu. Esąd pomimo prawie roku od wydania nakazu zapłaty, uwzględnił mój wniosek i przekazał sprawę do rozpatrzenia przez sąd w mojej miejscowości. Dzwoniłem również do komornika z żądaniem zwrotu kosztów ponieważ klauzula wykonalności została uchylona. Komornik oczywiście nie poczuwał się do zwrotu. W międzyczasie napisałem skargę na czynności komornika Widzew Łódź , którą należy złożyć w Sądzie w miejscu zamieszkania. Skarga dotyczyła pobrania kosztów komorniczych mimo cofnięcia nakazu zapłaty przez eSąd. Po wpłynięciu skargi do sądu , komornik nagle zmienił zdanie i kosztami obciążył KREDYT INKASO , a mi zwrócił koszty! Wracając do sprawy głównej, sąd w mojej miejscowości wyznaczył termin rozprawy. Kredyt Inkaso natychmiast wycofał pozew ale... uwaga bez zrzeczenia się roszczenia! Powołując się na odpowiednie paragrafy napisałem odpowiedź do sądu, ze dług jest przedawniony, firma Kredyt Incaso jest reprezentowana przez profesjonalnego prawnika , zarabia na ściąganiu wątpliwych i przedawnionych długów itp i zgodnie z 203 § 4 KPC - naruszanie współżycia społecznego, proszę o przeprowadzenie rozprawy. Sąd uznał moje pismo i wyznaczył termin rozprawy. Po kilku dniach Kredyt inkaso przysłało pismo , że w piśmie oczywiście była pomyłka (ha, ha, ha oszuści!) i zrzekają się roszczenia w całości. Na tej podstawie Sąd postępowanie umorzył. Na dzień dzisiejszy Kredyt Incaso ma nielegalnie moje pieniądze ok. 1500 zł i nie poczuwają się do zwrotu. Napisałem im pismo z przedsądowym nakazem zapłaty. Jeżeli nie oddadzą pieniędzy Zamierzam oddać sprawę do esadu w Zamościu, oraz zgłosić do Prokuratury w Warszawie oszustwo i bezprawne przetrzymywanie środków. Nie jestem prawnikiem, ale się zawziąłem i do końca im nie popuszczę . Jeżeli ktoś ma podobne problemy to chętnie pomogę. Proszę pisać na jupiter.serwis@interia.pl
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 31.12.15, 04:56
    żadna to sztuka, sprawę normalnie pociągnąłeś. dziwi mnie tylko ich upór w nieoddawaniu ci kasy... chcą popłynąć na kolejne koszty? pewnie tak :)
  • kt891 04.01.16, 16:54
    Dzisiaj dostałem obszerną korespondencje od ich radcy prawnego którą w skrócie można streścić; nie oddamy ci kasy bo w momencie egzekucji tytuł wykonawczy był uprawomocniony. Zostaje mi droga sądowa. Zastanawiam się nad zleceniem sprawy jakieś drogiej kancelarii prawnej aby ich obciążyć dodatkowymi, sporymi kosztami!
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 04.01.16, 23:13
    t891 napisał(a):

> Dzisiaj dostałem obszerną korespondencje od ich radcy prawnego którą w skrócie
    > można streścić; nie oddamy ci kasy bo w momencie egzekucji tytuł wykonawczy był
    > uprawomocniony.

hahahaha mają cię za frajera. rura im zmięknie jak powództwo dostaną. jak sam nie dasz rady, radzę skorzystać z usług radcy prawnego. aha, od 1 stycznia wzrosły minimalne stawki zastępstwa procesowego więc jeśli roszczenie przekracza 1500 zł to zapłacą 1200 zł :)
  • mordimer.madderdin 05.01.16, 05:21
    kt891 napisał(a):
    Zastanawiam się nad zleceniem sprawy jakieś drogiej kancelarii prawnej aby ich obciążyć dodatkowymi, sporymi kosztami!

"Droga kancelaria" będzie kosztowała drogo, ale ciebie - nie ich. Oni zapłacą wg stawek ministerialnych, bo tak w 99% przypadków zasądzają sądy. Co będzie powyżej stawki - będzie na twój koszt.
    Nadal szukasz "drogiej kancelarii"?
  • kt891 05.01.16, 16:42
    Złożyłem samemu pozew do esądu opłaciłem 30 zł i czekam. Zastanawiam się, czy zapłacą czy będą pisać sprzeciw. Ale ja mam czas będę walczył do końca. Może się komuś przyda orzecznictwo sądów w podobnych przypadkach; 1061/13 Sąd Okręgowy w Krakowie Wydział II Cywilny Odwoławczy; " Dopuszczalność stosowania przepisów o nienależnym świadczeniu dla roszczeń restytucyjnych, stanowiących uzupełnienie dla przepisów zawartych w kodeksie postępowania cywilnego, została przewidziana zarówno w doktrynie, jak i w orzecznictwie Sądu Najwyższego (por. uchwałę z 24 marca 1967 r., III PZP 42/66, OSNC 1967/7-8/124, wyrok z 25 stycznia 1971 r., I CR 552/70, OSNC 1971/9/161, wyrok z 25 września 1965 r., 1 PR 372/65, OSNC 1966/5/83 oraz M. P. Wójcik, Komentarz do art. 415 kodeksu postępowania cywilnego (w:) A. Jakubecki, J. Bodio, T. Demendecki, O. Marcewicz, P. Telenga, M.P. Wójcik, Kodeks postępowania cywilnego. Praktyczny komentarz, Zakamycze, 2005, wyd. II, s. 595), w którym wskazano, że uchylenie lub zmiana prawomocnego wyroku sprawia, że spełnione na jego podstawie świadczenie jest nienależne w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego - art. 410 i następne k.c.. W konsekwencji do sytuacji, w których powstaje roszczenie o zwrot nienależnego świadczenia z powodu odpadnięcia jego podstawy zalicza się według stanowiska piśmiennictwa i orzecznictwa ( vide: wyrok SN z dnia 23 maja 2003 r. III CKN 1211/00, LEX nr 156476, wyrok SN z dnia 4 kwietnia 2008 r. I PK 247/07, OSNP 2009/17-18/223, wyrok SN z dnia 7 lipca 2005 r. IV CK 24/05, LEX nr 311333; wyrok SN z dnia 13 kwietnia 2011 r. VCSK 332/10, LEX nr 1129174 ) między innymi przypadki uchylenia wykonanego już orzeczenia sądowego. Świadczenie wyegzekwowane na podstawie wykonalnego orzeczenia podlegającego uchyleniu staje się nienależne z chwilą odpadnięcia jego podstawy prawnej."
  • kt891 21.03.16, 16:12
    Sprawa zakończona Kredyt Inkaso otrzymało nakaz zapłaty z esądu. Nie odwołali się od decyzji. Po kilku dniach otrzymałem przelew na konto wraz ze zwrotem kosztów i odsetkami.
  • Gość: marian paździoch IP: *.supernews.biz 22.03.16, 02:48
    a nie mówiłem? :)
    gratuluję
  • j666 01.01.16, 12:13
    Nie należy się bać walczyć z Kredyt Inkaso (jeżeli ktoś jest pewien swoich racji, np. nieistnienia długu lub przedawnienia roszczenia). Najważniejsze to dotrzymywać terminów. 14 dni na wniesienie sprzeciwu od doręczonego nakazu zapłaty. Lub tylko 7 dni - od ustania przyczyny/przeszkody - na złożenie wniosku o przywrócenie terminu do dokonania czynności (wniesienia sprzeciwu, wniesienia powództwa przeciwegzekucyjnego). Często dowiadujemy się o sprawie przeciw nam poprzez zablokowanie naszych kart płatniczych / płatności internetowych. W takie jsytuacji jak najszybciej uzuskajcie od banku kopię zajęcia egzekucyjnego rachunku dokonanego przez komornika. Z tego zajecia dowiecie się o sygnaturze akt sprawy w sądzie. Do większości sądów sądów mozna zadzwonić (Biuro Obsługi Interesanta ewentualnie skretariat konkretnego wydzialu) i jak najwięcej dowiedzieć się przez telefon, przygotować sprzeciw / zarzuty od nakazu zapłaty (w tym. m.in. zarzut niewłaściwości miejscowej sądu), wniosek o udzielenie zabezpieczenia / wstrzymanie prowadzonej egzekucji, czasem także skargę na komornika (np. przy długu 300 zł chce egzekwować z nieruchomości). BTW uważam, że to KI łobuzy, idą do sądu bez dowodów na istnienie długu - szukając frajerów - świadomie (profesjonalna firma windykacyjna i to reprezentowana w sądzie przez profesjonalnego pełnomocnika radcę lub adwokata musi działać ze szczególną starannościa, której KI SA nie dochowuje) podają w pozwach nieprawdziwe adresy pozwanych, żeby nie dać pozwanym możliwości obrony, na dodatek do powództwa dodają wzięte z sufitu bezprawnei koszty (w rodzaju 10,70 zł za "przygotowanie dokumentów"), które o zgrozo (i t ojest sprawa dyscyplinarna przeciw sędziom) sąd zasądza. 10,70 zł x 90 tys. spraw = 900 tys. zł nienaleznego dochodu dla KI SA zasądzonego tylko przez dwa lata 2008-09 przez tylko jeden sąd rejonowy w Zamościu. Bańka piechota nie chodzi, prawda? A teraz policzmy przychód sądu w Zamościu: 90 tys. spraw x 30 zł minimalny wpis (a są i znacznie wyższe wpisy jako 5% od wartości przedmiotu sporu) równa się 2 mln 700 tys. zł tylko w latach 2008-09. Jeśli 90 tys. powództw wniesionymi (tylko w latach 2008-09) przez Kredyt Inkaso SA zajmowałby się jeden sędzia oddelegowany tylko i wyłącznie dla spraw KI SA, to jeden nakaz zapłaty wydawałby co 2 min. 20 sekund. Propnuję tego sędziego stachanowca przenieść do Trybunału Konstytucyjnego!!!
    PECUNIA NON OLET!!!
  • Gość: marian paździoch IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 01.01.16, 12:34
    45 tys spraw z samego kredyt inkasso rocznie? chyba z lekka przesadzasz...
    poza tym przy nieprawidłowym adresie niczego nie przywracamy i nie ma żadnego terminu 7-dniowego. wnosimy sprzeciw z zarzutem braku prawidłowego doręczenia i udowodniamy prawidłowy adres zamieszkania.
  • irenaewa2007 30.09.16, 10:08
    Irena z Poznania
    Przez prawie dwa lata "użerałam" się z Kredyt Inkaso, teraz nowa firma Kredyt Inkaso Ekspres rozpoczyna swoją batalie i to nie wiem o co? Nie otrzymała żadnych pism, tylko 3 do 5 telefonów dziennie. Naprzykrzają się jak muchy. Pani oświadcza, że może ze mną rozmawiać gdy zweryfikuje moją datę urodzenia - bo ona ma do tego prawo. Gdy zażądałam podania KRS - pani spanikowała.
    Już Kredyt Inkaso po prawie dwuletnim ciąganiu po sądach, otrzymałam wyrok oddalający powództwo tej firmy. Należy w terminie złożyć apelacje i podać podwody tj. 5 lat już minęło i nie można tej wierzytelności dochodzić, skąd ta firma ma nasze dane osobowe, przecież jest ustawa o danych osobowych. Może należy wnosić sprawy do Sądu o udostępnienie danych osobowych bez naszej zgody. W moim przypadku cesja na którą ta forma Kredyt Inkaso sie powoływała, to wydruk księgowy przerobiony na cesje. Cesja jest specjalnym dokumentem, w którym jest określone kto, komu i ile przekazuje. Te dokumenty wszystkie są podrobione. Trzeba też wezwać Kredyt Inkaso o podanie dokładnie od kogo oni pozyskali te dokumenty. Prawdopodobnie jakaś osoba mająca dostęp do takich dokumentów "Użyczyła" ich Kredyt Inkaso. Ponadto wystąpić przeciwko tej firmie, która podobno te wszystkie dokumenty dała Kredyt Inkaso. Ja tak zrobiłam i wiecie co otrzymałam z Bank, że po 14 latach to ja mam uwierzytelnić swoje dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. SZOK! Więc Kredyt Inkaso dochodzi wierzytelności, a Bank odsyła mnie do ustawy o danych osobowych!
    Ponadto gdy zaczęłam sprawdzać wyciągi z KRS, okazało się, że jest to Wyciąg KRS z ALLIANZ przerobiony na Kredyt Inkaso. Wszystkie pełnomocnictwa są dane przez tą firmę. Nie ma nigdzie podpisu Kredyt Inkaso. Warto na to zwrócić uwagę.
    Jeżeli macie sprawę z Kredyt Inkaso, to piszcie doniesienie do Prokuratury. Może ktoś wreszcie zainteresuje się tymi wyłudzeniami w majestacie prawa! Może ktoś z prawników, którzy siedzią w ministerstwach zlikwiduje sąd w Zamościu i Lublinie i nareszcie sprawy zaczną toczyć się swoim biegiem. Przecież przy tych sądach my nie mamy nawet prawa do obrony. Trzeba przyznać, że świetnie kto to wymyślił!!
    Pozdrawiam
  • Gość: kerimdarg IP: *.static.ip.netia.com.pl 02.07.17, 15:23
    Skoro nie odebrał pan zawiadomienia z Sądu ,a mimo to sprawa się odbyła, należy wystąpić z wnioskiem do Sądu o przywrócenie terminu. Wzór wniosku dostępny w internecie.
  • Gość: maniek IP: *.tktelekom.pl 18.01.18, 12:43
    Miałem sprawę z Kredyt Inkaso którą wygrałem teraz myślę jak odzyskać swoje pieniądze zobaczymy jak to działa w drugą stronę wtedy ci napiszę czy oszukują bo przecież jak mi nie wypłacą moich pieniędzy a powinni to znaczy że im też nie trzeba płacić
  • Gość: czarny IP: *.thameling.com 09.03.18, 10:53
    ignorować, próbują w ciemno wyłudzić pieniądze
  • kasztanowajola 19.07.18, 12:52
    Zgadzam się
  • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.18, 13:33
    Ta firma to oszuści. Rok temu nieopacznie zleciłem im odzyskanie długu ok.2000 zł. Do dzisiaj długu nie odzyskali, ale obciążają mnie kolejnymi rzekomymi kosztami (jak zażądałem udokumentowania wydatków to oczywiście nie uzyskałem żadnej odpowiedzi), a jak odpisałem że ich kosztami rozliczę się po odzyskaniu długu to ścigają mnie za nie zapłacone im faktury ze znacznie większą zawziętością niż moich dłużników. Wniosek - jak chcesz mieć problemy prubój robić interesy z tą firmą.
  • adamgrot 16.01.19, 12:07
    Kredyt inkaso jest firmą która leci z dłużnikami w ciula i ich lekceważy.Jestem osobą niepełnosprawną i mam właśnie problem z tą firmą.Firma nie odpowiada na moje maile i leci zemną cały czas w ciula.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka