mam długi i nie wiem co robić Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gość: sylwester71 IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 23:03
    Komornik i raty, to raczej jakiś żart. Jeszcze 8 komorników, raczej prowadził sprawę tylko jeden. ale coś mi się zdaje, że to blew. Komornik nie może rozłożyc sobie na raty.
    To może ktoś mający zobowiązanie w wysokości np. 50 000 zł będzie komornikowi spłacał po 150 zł . Raczej nie realne. Chyba że tych komorników było 8 i u każdego dług po 500 zł.
    Firmy windykacyjne to inne buty. Oni mogą podpisać ugodę na spłatę, w końcu jak kupili dług, to zawsze zarobią.
  • Gość: fajnababka.pl IP: *.cdma.centertel.pl 08.07.14, 15:34
    witam rozumiem Pani przerażenie ,sama miałam takie problemy choć długi mniejsze,najgorsze to schować głowę w piasek i nie reagować na telefony i pisma-kontakt i jeszcze raz kontakt,każda firma i windykaccja chce załatwić sprawę często godzą się na raty lub czasowe wstrzymanie spłat.nawet komornicy rozkładają na raty zwłaszcza jak uczciwie opiszemy im sytuację i widzą że nie ma z czego zabrać-mi z8 komorników żaden nie odmówił spłaty w ratach i to dosyć niskich realnych do spłaty.najgorsze to unikać rozmowy albo nie daj boże pchac się w nowe długi to błędne koło prowadzące do większych długów.pozdrawiam proszę się trzymać
  • jeremy.clarkson napisał:

> A dziwisz im się? Bo ja nie.

Najwyżej intrygują mnie psychologiczne mechanizmy prowadzące do takich zachowań w kontekście skutecznego przekazywania ostrzeżeń :)

> W Polsce dłużnik, zwłaszcza jest osobą, którą jes
    > t de facto wyjęta spod prawa, która nie może liczyć na jakąkolwiek instytucjona
    > lną pomoc. W cywilizowanym świecie ludzie wychodzą jakoś z problemów, jeżeli ty
    > lko wykazują minimum dobrej woli.

Bo w Polsce prawo pisze kapitał. To kapitał pisał polską ustawę o bankructwie, w efekcie czego dłużnikom jest do niczego nieprzydatna. To w polskim systemie prawnym kapitał może ścigać dłużnika nawet po jego śmierci dojeżdżając jego spadkobieców. To w polskim systemie prawnym kwota wolna od zaboru komorniczego nie zależy od ilości osób na utrzymaniu. Ale to się zmieni bo kapitał przegina, przegina i żeby kapitaliści nie zaczęli dyndać na latarniach trzeba będzie cywilizować ustawodawstwo :)
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 04.07.14, 00:23
    jedyna rada - wyjazd do UK, przeprowadzenie tam bankructwa. innego wyjścia nie widzę aby wyjć na prostą i zacząć normalnie funkcjonować. zresztą teraz to nie wy macie problem tylko banki mają problem. należy wyluzować, stres jest tutaj niepotrzebny a ciągłe myślenie o problemach tych problemów nie rozwiąże.
  • Gość: sylwester71 IP: *.play-internet.pl 03.07.14, 23:21
    Dłużnicy wspólnie mogą sobie pomóc!
  • >Ludzi
    > e w potrzebie wolą wierzyć oszustom sprzedającym ładne bajki zamiast wierzyć lu
    > dziom mówiącym przykrą prawdę.

A dziwisz im się? Bo ja nie. W Polsce dłużnik, zwłaszcza jest osobą, którą jest de facto wyjęta spod prawa, która nie może liczyć na jakąkolwiek instytucjonalną pomoc. W cywilizowanym świecie ludzie wychodzą jakoś z problemów, jeżeli tylko wykazują minimum dobrej woli.
  • > Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale po przeczytaniu waszych komentarzy czuj
    >Mój maz wymyślił, żeby wziąć pożyczkę w firmie pozabankowej. Znalzl już nawet
    > Krakowska bezpieczna pożyczkę.
    > Co sądzicie o takim pomyśle? Ktoś tak robił? Jezu mam nadzieje, ze uda nam się
    > z tego wyjsc;/ spłacić wszystko i zaczac zycie od nowa.

Tak. Taka bezpieczna pożyczka pozbawi was kolejnych pieniędzy bo istnieje po to żeby wyłudzać opłaty przygotowawcze pod pozorem udzielenia kredytu. Pani/Pan w okienku będą wam kłamać ile wlezie żebyście uwierzyli, że to normalna pożyczka. A po podpisaniu umowy dowiecie się, że opłat przygotowawczych firma nie zwraca. Koniec. Kropka. Dziesiątki tysięcy ludzi oszukano w ten sposób. Jak znam życie to dołączycie do nich z pieśnią na ustach bo tłumaczenia nie pomagają. Ludzie w potrzebie wolą wierzyć oszustom sprzedającym ładne bajki zamiast wierzyć ludziom mówiącym przykrą prawdę.

Dla osób zadłużonych NIE MA, NIE BYŁO i NIE BĘDZIE kredytów poza chwilówkami po tysiąc złotych, może dwa tysiące i z kosmicznymi odsetkami.

Nawet jeśli macie nieruchomość, którą możecie dać w zastaw, największe prawdopodobieństwo jest takie, że traficie na złotoustego oszusta, który pozbawi was majątku.
  • Gość: martirta IP: *.play-internet.pl 03.07.14, 12:39
    Nie wiem czy to jakieś pocieszenie, ale po przeczytaniu waszych komentarzy czuje mała ulgę, ze nie tylko ja mam takie problemy ;/// z męzem zadłużyliśmy się prawię na 400 tysięcy;/// oczywiście dług ciągle rośnie, nie mamy jak tego spłacić. żadne banki nie wchodza w gre. Teraz ja stracilam prace, jesteśmy w totalnym bagnie, nie chce mi się nawet wspominać o dzieciach. I ajk tu się utrzymać?  powiem szczerze, z enie mam już pomyslu. Mój maz wymyślił, żeby wziąć pożyczkę w firmie pozabankowej. Znalzl już nawet Krakowska bezpieczna pożyczkę. Co sądzicie o takim pomyśle? Ktoś tak robił? Jezu mam nadzieje, ze uda nam się z tego wyjsc;/ spłacić wszystko i zaczac zycie od nowa.
  • Gość: andy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.14, 08:40
    ja dostałam dług po zmarłej matuli aż 37 000 , i też nie mam z czego spłacać mam 4 dzieci dług rośnie , właśnie grozi mi egzekucja komornicza, chcą wszystko mi sprzedać , a do tego odsetki rosną za ten długo , a matula zadłużyła mieszkanie , i co ja mam zrobić tez już nie mam sił... na chwile obecną mój dług wynosi 101.672,10 i tez nie pracuje korzystam z mopsa , ale walczę mam małą nadzieje że coś uda mi się zrobić. a mam pytanie czy odsetki mogą rosnąć za dług mieszkaniowy?
  • Gość: marian paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 20.05.14, 02:16
    możesz zaprosić go na noc, możesz spuścić ze schodów. twoja sprawa co zrobisz.
  • Gość: maranzano IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.14, 07:37
    witam
    a mam pytanko co jesli mnie nachodzi windykator z chwilówek z zapłata 400 zł a ja nie mam z czego zapłacic ?
    ale prace stała mam
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.14, 03:39
    kobiety po co dajecie sobie robic tyle dzieci a potez prosicie o alimenty ojciec tez z czegos mosi zyc a wy chcialy byscie mu wszystko zabrac.
  • Gość: Beata IP: *.opera-mini.net 17.03.14, 13:02
    Masz racje, 2 lata temu mój mąź wyjechał do pracy za granicę źeby wyjsć z długów bo juz wtedy mieliśmy problemy ze spłatą . Pracował tam na czarno i po miesiącu pracy miał tam wypadek, pracodawca odesłał go z gipsem i srubami w nodze do domu i wtedy nasze problemy sie dopięro zaczeły. Rechabilitacja trwała 3 miesiące i zanim mąź znalazł prace , kredyty zostały wypowiedziane i teraz mamy komornika.
  • Gość: rambo IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.14, 02:52
    BANKI DAJĄ. Zarabiają na niewiedzy i nie świadomych ludzi. Konsolidacja to też żadne rozwiązanie
    2 razy konsolidowałem i co jak raty wcale nie są takie niskie. wszystko fajnie jak się pracuje.
    a jak się straci pracę z powodu stanu zdrowia. To każdy ma wdupie i zżadny bankiem się nie idzie dogadać. mam 73tyś długu. nic namnie niestoi. rodzina niechce pomuc. Leczyć się niema zaco do końca lutego mam 4zł. Potem dostanę wyprawkę ktura pujdzie na zpłatę tego co da się spłacić a co zresztą jak będę na bezrobociu sądzę się z zusem ozasiłek rechabilitacyjny. 11 mieśięcy czekania na swprawę bo uzdrowiły mnie su.......sny. mam zjechany kręgosłup w dolnej części dowim się w poniedziałek czy operacja cz nie.
  • Gość: RobertM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.13, 21:41
    Myślę, że Banki mają problem,
    a nie Twoja matka.
    Wychodzę z założenia, że wciskanie komukolwiek kasy na siłę
    to głupota banków, albo przemyślany, dobry interes.
    Może więcej zarabiają na przeterminowanych kredytach
    niż na obsługiwanych terminowo.
    Pomysł jest oczywisty:
    Matka pozbywa się całego majątku.
    Składacie u notariusza oświadczenie o zrzeczeniu się w przyszłości spadku.
    I do końca życia Matka ma święty spokój.
    ( oczywiście bierzące dochody poniżej najniższej krajowej )

Pozdrowienia
    RobertM
  • Gość: sebastian IP: *.superkabel.de 20.10.13, 16:27
    witam szukam wyjścia z sytuacji w jaka wpadła moja matka
    chodzi jak można sie domyśleć o kredyt który wynosi około 120 000 zł
    a co najgorsze MAMA zarobią około 1000 zł netto czyli na rękę ma jakieś 980zł
    banki przyznały jej nawet po 50 tys zł
    czy słusznie?? mama podsumowała wszystkie spłacone raty i wyszło jej ze juz dawno spłaciła wszystkie kredyty ale odsetki ja dopadły
    teraz ma 3 komorników i ogromny dług do spłacenia a nie ma niemal ze nic...
    jak można wyjść z takiej sytuacji póki pracowałem z bratem zagranicą jakoś dawaliśmy rade ale teraz jesteśmy pod kreska proszę o pomoc a dokładnie jakaś rade jak wybrnąć i co można zrobić w tej sytuacji
  • moze zle to ujelam, pismo idzie do sadu a do komornika informacja ze pismo z odwolaniem zostalo zlozone i kopia tego pisma i z godnie z prawem powoduje to z automatu zawieszenie dzialan komornika. Tak mowil prawnik. Dopiero pozniej po rozstrzygnieciu sprawy nastepuje taki czy inny bieg sprawy. W koncu poszlam do osoby kompetentnej, ktora zajmuje sie takimi sprawami. Staram sie byc dobrej mysli bo inaczej nie byloby wesolo.
  • Gość: Marian Paździoch IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 27.06.13, 00:04
    do komornika nie pisze się żadnych odwołań. jedyne co można do komornika napisać, to pismo z informacją o tym iż postanowieniem sądu tytuł wykonawczy utracił klauzulę. reszta pism/żali/wniosków/odwołań nic nie znaczy i komornik nawet jakby bardzo chciał, to nic nie może zrobić bo zaniechaniem sam naraża się na odpowiedzialność dyscyplinarną
  • Dzieki za odpowiedz.
    Bylam dzisiaj u prawnika, ma napisac i wyslac pisma do sadu z odwolaniem i do komornika zeby poki co wstrzymac egzekucje komornicza. Mam nadzieje ze uda sie sprawe wygrac a jesli nie to moze chociaz to zeby splacac wierzycielowi a nie komornikowi, ktory poblokuje zaraz konto w banku itd. Masakra, ale niestety za stare bledy i brak odpowiedzialnosci trzeba bedzie zaplacic.
  • Poszukaj sobie na forum pod hasłem "przywrócenie terminu" i poczytaj. Jak będziesz miała pytania - wtedy pisz.

Ten temat był już tutaj tyle razy wałkowany, że pewnie nikomu się nie zechce rozpisywać.
    I spiesz się - jeśli z okoliczności sprawy wynika, że masz szansę wygrać, to masz tylko tydzień na rozpoczęcie działań.
  • Witam!
    Szukam porady moze ktos byl w podobnej sytuacji jak moja lub moze wie jak sobie ztym poradzic. Chodzi o to w 2001 r wzielam kredyt ktory splacalam az do czasu kiedy stracilam prace. Wobec powyzszego przestalam placic. Po jakims dluzszym czasie tj moze 2 -4 lat bank nie odzywal sie ani nie egzekwowal zadnych roszczen co mnie zdziwilo wiec o sprawie zapomnialam az do dzis gdzie otrzymalam nakaz komorniczy do splaty zadluzenia wraz z odsetkami za 10 lat. Co robic ? Czy jest szansa zeby odwolywac sie o przedawnienie dlugu czy dogadac sie z komornikiem? Problem jest tez w tym ze maz o tym nie wie, poniewaz kiedy sie poznalismy nie przyszlo mi do glowy zeby mowic o tym skoro byla cisza. Czy jest w ogole jakas szansa ze jesli dojde do porozumienia z komornikiem to nie podejmie sie dalszej egzekucji tzn nie zablokuje konta bankowego? Co robic?
  • Witajcie,
    Padają duże kwoty do spłaty.
    Ja miałem podobne problemy po upadku firmy ale sobie z tym poradziłem.
    Prawda jest taka że komornicy, windykatorzy, US, banki itp nie odpuszczą.
    Jedyny sposób to spłacić wszystko. Ja wyjechałem za granicę i zajęło mi 5 lat żeby pozbyć się problemów finansowych i teraz śpię spokojnie. Uważam to za jedyne rozwiązanie.
    Pozdrawiam wszystkich
  • Gość: aqq IP: *.15-1.cable.virginmedia.com 24.06.13, 22:57
    Jedz do dzieci do UK.
    Tam oglosisz bankructwo i zalatwisz sprawy raz a dobrze.
  • Gość: magic IP: *.tvk.torun.pl 24.06.13, 14:32
    Przestańcie z tym dogadywaniem się z bankami,kto wam takich głupot nagadał,że mozna się z nimi dogadac,nic bardziej mylnego nie splacaj i już ,a mąż niech wystąpi o alimenty na dzieci i po klopocie
  • A na co poszły te pieniądze? jakieś nieruchomości, lub inny majątek? Przy 3 dzieci raczej radze sie zastanowić jak to spłacic bo neistety komornicy zajma pensję i nie zotanie nic na życie
  • Gość: Krystyna IP: 195.117.49.* 27.03.13, 18:56
    Odezwij sie do mnie Krystyna
  • Widzę tu dużo mądrych rad, może i mi coś poradzicie . Ok 11 lat temu zostawiłam firmę ,sp jawną z mężem i ,,poszłam sobie,, -naprawdę musiałam, że względów psychicznych. Zostawiłam wszystko,: firmę, mieszkanie, samochody....W miedzy czasie dostałam rozwód (choć nie było łatwo). I żyję : mam 56 lat, bez mieszkania, zarobki min. krajowe i żadnychrzeczy na własność. Jest ciężko, ale szukam zawsze pracy z mieszkaniem i jedzeniem i tak się już ,,bujam ,, ok 11 lat. Aż tu zaczynają mnie gnębić komornicy... Jeden próbował wejść na pensję, -to zapłaciłam... drugi zablokował konto w banku ,gdzie przesyłano mi wypłatę.
    Wiem moją ogromną winą jest , że nie zamknęłam firmy -ale to musiała być sprawa w sądzie i spore koszty , których nie miałam. Mężuś wszystko stracił (nie pracuje) zabrali mu nawet mieszkanie , bo nie płacił, i wymeldowali nas urzędowo. Długi są ogromne ( pewnie ponad 500 tys) tylko z różnych faktór (to była spora firma handlowa)... Z banków żadnych kredytów nie braliśmy . Nie mam nic, oprócz ogromnych stresów. Ale najgorsze jest, że dowiedziałam się, że komornik to nawet wnuki może ścigać. Mam dwoje dorosłych dzieci - pracują w Angli, na razie bez rodzin. Ale co z przyszłością ... ??
    A może mam jakąś szansę na ogłoszenie upadłości ?.
  • Pomóżcie,jak napisać do Banku o zmniejszenie rat.Z góry dziękuję.
  • Gość: marielka4 IP: 178.219.127.* 11.11.12, 13:44
    Może Pani mi też pomoże,mamy z mężem nóż na gardle,windykator-stoi przy drzwiach,komornik-jedzie już do nas.Nie wiadomo co robić.
  • Gość: mmmmmmmmmmmmmm IP: *.54.51.80.easy-com.pl 02.10.12, 12:50
    nestety mialam to samo 2 lata temu, niby wszystko bylo zalatwione na ok, zalegle dlugi spacilismy, niestety zadna nowa umowa nie przyszla za to tydzien temu przyszlo pismo z sadu o zajeciu wierzytelnosci.
    Kolejna taka niespodzianka bylo wlasnie 2 lata temu jak maz stracil prace a ja nie pracowalam ( tak bylo 3 miesiace), pozniej maz zlapal prace za 1500 zl (rachunki 1600), staralismy sie wszystko splacic niestety po 2 miesiacach przyszlo pismo z dialogu ( niezaplacone rachunki na kwote 300 zl) zamienili na kare w wysokosci 5000, poszlo do sadu i wyszlo 10000 z 300:(, smutne ale prawdziwe.
    I jeszczejedna niespodzianka, tez w tym okresie.. splacalismy kredyt 14000...wypowiedzenie umowy...komornik i wyszlo 20000...teraz przejela to firma windykacyjna Best i kaza zaplacic juz 25000... Czasem wystarczy brak srodkow przez 3-4 miesiace i niestety życ sie odechciewa.. Nawet nie mowie o 2 dzieci na utrzymaniu:(((
  • Gość: aloj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.12, 11:29
    TO NIC NIE DA I NIE SPŁACI TWOICH DŁUGÓW! tez mam wypowiedziane kredyty (w tym mieszkaniowy), nanizsza krajowa, samotna matka z dzieckiem, czekam na oszacowanie komornicze mieszkania, dlug rosnie z odsetek ktore sa po prostu nie do spłacenia, nigdy w zyciu juz tego nie spłace niestety!!! mimo iż bardzo bym chciała ale przy takiej wysokosci odsetek to drugie tyle.
    Rowniez mialam chwile słabości ale trzeba podnieść głowę do góry i żyć dalej, mieć nadzieję na lepsze jutro i robić wszystko żeby jakos żyć z tym wszystkim na karku. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia i troche wiecej wiary w siebie
  • Gość portalu: ania333 napisał(a):

> A ja mam długi i już nie mam sił!!!! Jutro się zabiję!!!!!

Może po prostu napisz co się dzieje. Wiele osób żyje z długami niemożliwymi do spłacenia i dają radę. Mogę zrozumieć samobójstwo z powodu nieuleczalnej choroby, ale z powodu kasy?

--
    Z przemyśleń forumowych intelektualistów:
    douglasmclloyd: Teraz czekam na artykuł, o seksie z nieboszczykiem. Na przód gazeto!
    (w komentarzu do artykułu o seksie niepełnosprawnych)
  • Gość: ania333 IP: *.246.139.163.rev.vline.pl 28.08.12, 23:36
    A ja mam długi i już nie mam sił!!!! Jutro się zabiję!!!!!
  • Gość portalu: Krzysiek napisał(a):
    > Witam serdecznie

A ja żegnam mało uprzejmie.
    Hieny od pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości nie są mile widziane na tym forum, więc wypad stąd w krótkich podskokach.
  • surer jesteś że ostrzegasz przed oszustami bez skrupułów.Coraz więcej jest takich.
  • Mam 67 lat jestem w bardzo trudnej sytuacji materialnej nie mam na leki choruję na astmę, alergię i m\na tarczycę nie mam na leki .Spłacam komornika za kredyt ,który zaciągnęłam na remont mieszkania po byłym PGR. zostaje mi tylko 460zł.Komornicy z całego kraju wysyłają mi spłaty . Nie chce mi się już żyć. Do kogo mam się zwrócić o pomoc? W opiece Społecznej dostałam odpowieć ,że mi się nie należy bo spłacam komornika.. Spłacałam regularnie jak dzieci miały pracę i żył mój brat.Cierpiał na padaczkę otrzymywał rentę socjalną. Było mi lżej nie stety zmarł na zawał serca w 2010 r. i tego zabrakło mi do kogo mam się zwrócic o pomoc ,może ludzie dobrej woli pomogą mi spłacić dług mój wynosi 20 tyś zł. serdecznie dziękuje.Jadwiga.
  • Gość: Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 19:41
    Przeczytałem forum od samego początku i dopiero widzę że nie jestem sam z problemem długów choć wcale mi to humoru nie poprawia. Też jestem w podobnej sytuacji i spać po nocach nie mogę. Myślałem że i ja znajdę na tym forum zloty środek ale niestety w większości znajdują się tu ogłoszenia firm które wzbogacają się na takich jak my obiecując pomoc. Myślę że czas wziąć sprawy we własne ręce i nie poddać się bezlitosnym windykatorom. Jeżeli uzyskać pomoc to tyko pytając a nie płacić komuś za zrobienie czegoś za nas. Jeszcze nie wiem jak pozbędę się długów ale jeżeli to zrobię to na pewno napiszę tu jak to zrobiłem. I mam prośbę jeżeli komuś się to udało PISZCIE!!! Pozdrawiam wszystkich którzy mają takie problemy i życzę siły i wytrwałości.
  • Gość: justa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.12, 12:51
    Witam Was Wszystkich
    Oto kilka słów o mojej sytuacji
    z dniem 7stycznia br. został mi wypowiedziany (skutecznie ) kredyt hipoteczny dnia 12 stycznia udałam się do placówki banku w sprawie tego wypowiedzenia .Pani z windykacji powiedziała, mi że mam wypisać wniosek o restrukturyzację,ąle sprawa i tak trafi do sądu o nadanie klauzuli wykonalności . We wniosku prosiłam o nie wszczynanie wobec mnie czynności egzekucyjnych i wpisalam kwote do spłaty ( pani mi podała) 470 CHF. Powiedziała,że to wszystko trochę potrwa tak około trzech miesięcy . 12.04 .2012 minęły trzy miesiące a ja nadal nic nie wiem MASAKRA
    mam pieniądze na spłatę tego to znaczy to 470 CHF jestem w stanie płacić i placę ale brak jakichkolwiek informacji z banku dobija mnie psychicznie a do tego wszystkiego w dniu 26.03 podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałam się to znaczy pani mnie poinformowała,że okazałam się wiarygodnym klientem i oddała mój wniosek do restrukturyzacji ?????? o co chodzi ja zwariuje
    Pozdrawiam

• Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.12, 14:54
    ja mam 100,000 na głowie Urząd Skarbowy zajęte 2 samochody które pracują na chociaż jakieś małe pieniądze .Już mi psycha siadła nie płacą hipoteki od stycznia rachunki za tel już około 1500 zł wszystkie opłaty stanęły w miejscu.
    2 dzieci i żona kocham je ale chyba to już koniec mnie nie daję rady nie pisze z powodu takiego że szukam tu pomocy po prostu jakoś tak eh sam nie wiem po co
  • Gość: lukasz IP: *.radionet.info.pl 21.02.12, 14:14
    ja mam podobny problem
    tez nie wiem gdzie sie zgłosic
    Witam serdecznie mam 25 lat
    mam dług na kwote 280 tys w bankach + 150 tys prywatnie , nie mam domu , pracy, jestem już bez grosza, co mam w takiej sytuacji zrobic , dzienne odetki u mnie wynoszą juz prawie 100 zł
    miesiecznie to około 3 tys nie płace od bardzo dawna ( mozna powiedziec ż e mój pozim zbliza sie do oso bezdomnych) gdzie sie zgłosic by nie stac sie taka osoba co robic
  • dług jest z tytułu usługi bankowej i zaciągnięty był w roku 2009 w grudniu.Nie wiem o co chodzi z tym etc?
  • Napisz najpierw, co to za dług: z jakiego okresu, z jakiego tytułu, kiedy był wymagalny etc.
  • Mam pytanie.
    Mam dług w firmie windykacyjnej około 14.000tys.Chciałabym to sugestywnie spłacać w miesięcznych ratach nawet po 1.000 zł.Tylko firma chce ode mnie na początek 4.000 tys.w pierwszej racie.Nie mam takiej gotówki i nie mam skąd wziąć.Straszą komornikiem.Czy mam to zacząć spłacać po te 1.000 zł począwszy od końca lutego,czy czekać aż oddadzą sprawę do sądu i komornika .Proszę o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi.
  • Gość: Rezi IP: *.230.5.163.gl.digi.pl 05.12.11, 16:33
    Witam, czy ma pani nadal problemy finansowe? Co u Pani?
  • Gość: BEZDŁUŻNY!!! IP: *.13-66-87.adsl-static.isp.belgacom.be 30.11.11, 22:38
    CO JEST!!! MAM PRACE STAŁY DOCHÓD A MAM PROBLEM Z DOSTANIEM KREDYTU A TU CO DRUGI PISZE: BEZ PRACY BEZ RĘKI Z URWANYMI JAJAMI MAM500 TYS DŁUGU. TO JA SIĘ PYTAM KTO CI DAŁ TAKIE KREDYTY CHYBA ŻE MAFIA ALE MAFIA LESZCZOM TEŻ NIE DAJE
  • Gość: Moja droga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.11, 14:24
    Nie wolno ci tak pisać! Ty musisz żyć dla dzieci !!! Długami się nie przejmuj... Masz coś na własność co mogli by ci zabrać ?
    Jakiego rodzaju to są długi ?
  • Gość portalu: ruch spoleczny napisał(a):
    > ruch.spoleczny.poszkodowanych@wp.pl
    > www.sklepowicz.pl

Też jesteś trollem z tymi swoimi natrętnymi wpisami, tylko trochę innego rodzaju.
    A strona p. Sklepowicza - lekkie oszołomstwo i populizm.to mieszanina lekkiego oszołomstwa, populizmu i bredni.
  • Gość: Ewa k IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.05.11, 21:03
    Nie bardzo rozumiem,w jaki sposób ten ruch pomoże?Przecież banki muszą się dopominać o zwrot kredytów.
  • Gość: michał IP: *.opera-mini.net 21.05.11, 19:25
    m
  • Gość: ruch spoleczny IP: 46.238.231.* 21.05.11, 14:15
    ruch.spoleczny.poszkodowanych@wp.pl
    www.sklepowicz.pl
    szukaj tam pomocy
  • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 12:48
    Mam taki sam problem jak reszta użytkowników tego forum. Zadłużyłam się na kwotę 160 tys zł i teraz nie mogę tego spłacić. Chciałam to skonsolidować, lecz tonie możliwe. Chciałam również wziąć kredyt hipoteczny, ale żaden bank mi go nie udzielił. Do moich drzwi pukał już windykator i komornik. Jestem u kresu wytrzymałości. Co robić?
  • Gość: ruch spoleczny IP: 46.238.231.* 09.05.11, 19:23
    Polecam zapoznanie się ze stroną [ruchspolecznyposzkodowanych.blogspot.com]
    www.sklepowicz.pl
  • Gość: tvn24 IP: *.tvn.pl 06.05.11, 17:42
    Dzień dobry,

jeśli Pani problemy są nadal aktualne, bardzo proszę o kontakt. Szukam ludzi o podobnych problemach do tych, które Panią spotkały.

Pozdrawiam,
    karolina.nowak@tvn.pl
  • Gość: tvn24 IP: *.tvn.pl 06.05.11, 17:05
    Jeśli to aktualne, bardzo proszę o kontakt - karolina.nowak@tvn.pl
    Szukam osób z takimi problemami, jak Pani.

Pozdrawiam serdecznie,
    k
  • Gość: Ania IP: *.pools.arcor-ip.net 15.03.11, 09:39
    mordimer-stawiam Ci piwo!!!
  • Tak z 80% postów w tym wątku powinno zostać skasowane. Bo albo są beznadziejnym spamem, albo autorzy bezmyślnie podają dane, po których można ich bez problemu zidentyfikować.

p.s. Pozdrowienia dla Pani Eli - jak się pracuje w Biedronce? I czy dostaliście już tą konsolidację?
  • Gość: klientka IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.11, 18:28
    dokładnie ale smutni są ci goscie z firmy PROMESA!!!!!!!!!!!!!!!! bu,aha rozpisując sie przykładami ze swojego życia,żałosne jak muszą sie reklamować , chłopaki rady nie dają bo sie nie znają ,szanujaca sie firma oddłuzeniowa ,posiadajaca w swych szeregach rzetelnych pracowników i prawników nie zajmuje sie spamami i reklamami na takim forum
  • Gość portalu: Janina napisał(a):

> moja droga byłam w podobnej sytuacji próbowałam sama dojść do porozumienia z ba
    > nkami ale się nie dał, szukałam pożyczki to mnie oszukano, znalazłam firmę któr
    > a pomagała w oddłużeniach, zapłaciłam i mnie oszukano, miałam dość, mój znajomy
    > prowadzi firmę i też miał problemy z długami polecił mi firmę która teraz mi p
    > omaga, płace im śmieszne pieniądze za ochronę i uwierz mi lub nie żałuje że od
    > razu do nich nie trafiłam są świetni, jak cos byś potrzebowała to pisz do mnie
    > janinawojewoda@wp.pl

Jakby ktoś nie wiedział jaką firmę w ten interesujący sposób reklamuje Janina to podpowiem: PROMESA. I nie prościej było napisać jedno zdanie: "PROMESA jest ŚWIETNA"?

--
    Poznaj serwis, który otrzymał dotację z UE w wysokości 672 tysięcy złotych: swiatkotow.pl
  • Gość: mariola IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.11, 18:13
    kredyt konsolidacyjny ,przy tej sumie jest nierealny."kochane "banki samotnym osobom,bez poreczenia lub zgody małżonka nie dadzą konsolidacji.chyba że tosuma 10tys.ale więcej nie.
  • Gość: zerospamu IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 08:49
    Nie wierz tym spamerom, nie ma cudownych rozwiązań, chcą tylko wyłudzić kasę od ludzi z problemami.
  • Gość: Ania IP: *.pl 24.01.11, 14:29
    Mądrze powiedziane!!! Żyć jest trudniej,umierać łatwiej...
  • Gość: Ewa IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.11, 14:58
    Bzdura, różne są sytuacje,niektórzy rzeczywiście oszukują, ale niektórzy zmuszeni byli brać z różnych powodów kredyty,aż wpadli w pętlę.Kto tego nie przeżyl, niech nie ocenia innych.
  • Gość: LK. IP: *.play-internet.pl 22.01.11, 21:26
    Ludzie czy wy potraficie trzeźwo ocenić te jęki i żebraninę nie chcę ubliżać tym ludziom ,ale po
    co jest opieka społeczna. Posiłki są w Polsce darmo dla b.biednych.
    Ale jacy to biedni którzy pobrali w bankach po np.100tys. pożyczki mając mieszkanie i pracę. Przecież za takie pieniądze to można wychować dzieci do pełnoletności . A gdy dług rodziców przejdzie na dzieci to kiedyś spłacą te zadłużenia .
    wygląda to na świadome zadłużanie ,liczenie na bezkarność i szukanie jeleni w internecie.
  • Gość: Agnieszka IP: *.cable.net-inotel.pl 01.12.10, 12:57
    Mam mieszkanie. Jest ona obciążone hipoteką ,rata ok 800 zł. Poza tym mam jeszcze ok 120 tyś.długów. Przepisze na kogos mieszkanie jesli ktos weźmie mi kredyt na 120 tys. Bede spłacac obie raty prze cały okres kredytu 120 tys. Prosze tylko poważne oferty Moje gg 2667578
  • Gość: ALARM ! ! ! IP: *.mofnet.gov.pl 04.08.10, 14:48
    OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    UWAGA NA TEGO GOŚCIA BO ON CHCE PRZEWŁASZCZYĆ NA SIEBIE LUB NA
    PODSTAWIONĄ OSOBĘ NIERUCHOMOŚĆ (MIESZKANIE, DOM, ETC.)
    Zaproponuje umowę pozyczki pod zastaw przewłaszczenia mieszkania lub
    domu. Ta pozyczka bedzie rzekomo na spłatę zadłuzenia. Naobiecuje
    że "załatwi" kredyt w zaprzyjaźnionej "firmie" którym spłaci się
    jego pozyczkę. Niby sprawa jest logiczna. Ale z tego "zalatwieonego"
    kredytu nic nie bedzie. Sprawa bedzie przeciągana że to.... że
    tamto... Jako że kredytu nie bedzie to nastapi wykonanie umowy
    przewłaszczenia. Za marne pieniadze koleś wymiksuje Cię z
    domu.Sprawę przyklepie "zaprzyjaźniony" (opłacony) notariusz.
  • Trzeba spróbować.
  • Gość: lotto IP: *.wtvk.pl 22.07.10, 22:52
    Ustawa jest i co z tego-nie działa w praktyce.
  • Gość: michal_powolny12 IP: *.111.178.76.static.crowley.pl 22.07.10, 14:42
    Mamy ustawę o upadłości konsumenckiej. Nie sieję więc zamętu.
    Instytucja jest, wystarczy tylko spróbować.
  • Gość: lotto IP: *.wtvk.pl 22.07.10, 13:22
    michal_powolny12 siejesz tylko zamęt, gdzie Ty słyszałeś o upadłości??chyba w USA, u nas takiego czegoś nie ma w praktyce, znasz kogoś takiego kto przeszedł przez upadłość konsumencką?upadłość tylko w przypadku spółki lub dużego przedsiębiorstwa z majątkiem.
  • Gość: michal_powolny12 IP: *.iwacom.net.pl 21.07.10, 22:11
    Upadłość konsumencka. Nie musisz być właścielką mieszkania. PO niej
    s.tajesz na nogach z czystą kartą.
  • Gość: z IP: *.chello.pl 06.07.10, 14:25
    no widać jaka firme "reprezentujesz" :? po ip komputera ,dalej sie łudzisz
  • Gość: kuba IP: *.aster.pl 10.06.10, 21:06
    jestes głupsza niż but!!
  • Gość: gosc IP: *.tvgawex.pl 08.06.10, 11:40
    a ile ja to kosztowalo jesli to nie tajemnica przepraszam ze tak
    pisze ale mam ciezka sytuacje i szukam wyjcia
  • Gość: Prawnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 15:59
    Spadkiem się nie przejmuj - po prostu niech Twoja rodzina go nie przyjmuje lub
    przyjmie z dobrodziejstwem inwentarza. To wystarczy. A banki może pójdą na jakąś
    fajną ugodę jak nie mają z czego prowadzić egzekucji i umorzą odsetki a może
    nawet część kapitału.
  • Dla mnie juz nie ma wyjscia!Jak bralam kredyty,to maz zarabial ok.3000zl.Przez
    ok.2 lata splacalam regularnie.Maz stracil prace i finito!!!Przez nastepne 2
    lata tylko dorywcza praca.Przestalam placic.Ja pracuje na 3\4etatu i mam juz
    komornika(kredyty byly na mnie,bo maz pracowal na umowe-zlecenie).Dostaje na
    reke 780zl.Bede miala jeszcze pewnie ze trzech komornikow.Jestem ujajana do
    konca zycia.Dzieci i rodzina nie wiedza o moich dlugach,ale bede musiala im
    powiedziec,zeby odrzucily spadek i ich dzieci i najblizsza rodzina,zeby nie
    mieli problemow po mojej smierci.Chociaz spadku im nie zostawie zadnego,bo nie
    mam nic cennego!!!Dla mnie juz nie ma ratunku!!!Maz moze pracowac tylko na
    czarno,zebysmy mogli placic media i z czegos zyc!
  • Gość: unhappy rulez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 04:26
    :)
  • Gość portalu: Unhappy spamer napisał(a):

> Jesteś mała, ale niekoniecznie musisz być brzydka:) i piszesz z chello.pl:)

Oczywiście :)

> I na pewno napiszesz, że nie prawda:)

A skąd.

> A co dla twojego drugiego nicka to nie każdy musi sprzątać strychy:)

Nie mam drugiego nicka :D

> Na pewno będę częściej cie zagadywał:)

Proszę bardzo. Jak się spotkamy przy kawiarnianym stoliku to się zdziwisz :D

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
    ** exception error: no match of right hand side value 3
  • Gość: Unhappy spamer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 19:11
    Jesteś mała, ale niekoniecznie musisz być brzydka:) i piszesz z chello.pl:)
    I na pewno napiszesz, że nie prawda:)
    A co dla twojego drugiego nicka to nie każdy musi sprzątać strychy:)
    Na pewno będę częściej cie zagadywał:)
  • O, miło, że moja pisanina pomogła oprzeć się zakusom nieuczciwych windykatorów.
    To jest właśnie idea pracy wspólnej - od słowa, do słowa i okazuje się, że za
    darmo, bez kosztownej (i co gorsza nie zawsze skutecznej) porady poradzić sobie
    w gąszczu bełkotu jakim często raczą ludzi windykatorzy :)

> No cóz na wszystkim mozna zarobić,nawet na nieświadomych
    > dłuŻnikach,ktÓrzy i tak ponoszą wysokie koszty swojego błędu lub
    > sytuacji życiowej w jaką świadomie bądź nie,wdepneli...

Jestem zdania, że artykuł 286 KK jest ewidentnie za rzadko stosowany.

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
  • > No przecież pisze, że EGB vel Klinika Finansowa cię nie interesują:)

Nie interesuje mnie EGB. O klinice finansowej pisałem :)

> I nie
    > pisałem, że jesteś pracodawcą tylko pracownikiem.

Rozumiem, że wiesz o mnie więcej niż ja sam. Gratuluję :D

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
  • Gość: Unhappy rulez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 17:22
    No przecież pisze, że EGB vel Klinika Finansowa cię nie interesują:) I nie
    pisałem, że jesteś pracodawcą tylko pracownikiem. Prezes (ten Prezes) przecież
    nie siedzi na forach. Ale od windykacji to jednak chyba trochę jesteś
    ekspertem:) nie.
  • Gość portalu: Unhappy rulez napisał(a):

> A co unhappy, nasz ekspert od windykacji i antywindykacji, który tak
    > aktywnie co dzień śledzi wątki tego forum, i demaskuje kolejne działania
    > promocyjne pracowników poszczególnych firm, napisze nam coś o klinice
    > finansowej
    i EGB?

O klinice finansowej już pisałem. Wątek o EGB mnie nie interesował.

Aha... nie jestem ekspertem od windykacji czy antywindykacji :)

> Wszyscy czekamy na dalszy ciąg jego błyskotliwych
    > mądrości i prawdziwie wnikliwych uwag:)
    >
    > PS.
    > Jak zrobić taką smutną minkę na forum? Bardzo nam się spodobała. Czy tak
    > wyglądają minki klientów twojego pracodawcy?

Nie jestem już pracodawcą - wyłącznie klientem :D

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
  • Gość portalu: Unhappy rulez napisał(a):

> A co unhappy, nasz ekspert od windykacji i antywindykacji,
    który tak
    > aktywnie co dzień śledzi wątki tego forum, i demaskuje kolejne
    działania
    > promocyjne pracowników poszczególnych firm, napisze nam coś

Zapamiętaj "ciulu" jeden,że unhappy był na tym forum jeszcze za
    czasów majkela01 i obecnego admina mr_popka,a ty w tym
    czasie "strychy sprzątałeś" i nie miałes pojecia co to jest
    windykacja i jak z nimi postępować.Posty w wykonaniu unhappy sa
    zawsze rzeczowe i na temat.Wiem bo wiele jego porad wdrożylem w
    zycie i wiele na tym zyskałem.Nie dałem sie omamić takim oszustom w
    stylu "pomoc dłuznikom" którzy wcześniej wrabiali ludzi
    w "argentynę".
    No cóz na wszystkim mozna zarobić,nawet na nieświadomych
    dłuŻnikach,ktÓrzy i tak ponoszą wysokie koszty swojego błędu lub
    sytuacji życiowej w jaką świadomie bądź nie,wdepneli...
  • Gość: Unhappy rulez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 12:25
    A co unhappy, nasz ekspert od windykacji i antywindykacji, który tak
    aktywnie co dzień śledzi wątki tego forum, i demaskuje kolejne działania
    promocyjne pracowników poszczególnych firm, napisze nam coś o klinice
    finansowej
    i EGB? Wszyscy czekamy na dalszy ciąg jego błyskotliwych
    mądrości i prawdziwie wnikliwych uwag:)

PS.
    Jak zrobić taką smutną minkę na forum? Bardzo nam się spodobała. Czy tak
    wyglądają minki klientów twojego pracodawcy?
  • > COD to świetna firma.

To oczywista oczywistość.

> Skontaktuj się z nimi to wyśmienici bankowcy - prawnicy.
    > Mojej mamie uratowali dom i dlatego z całym sercem moge ich polecić.

Mogę ci polecić namalowanie im laurki. Mojemu wujkowi uratowali pięć domów,
    dwadzieścia samochodów, pięć hektarów ziemi ornej, garnitur i trzy krawaty.

Ja już im namalowałem laurkę a ty?

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
  • Centrum Ochrony Dłużnika z Krakowa? To ci kolesie z tego spamu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,726,95298508,111811363,Re_mam_dlugi_i_nie_wiem_co_robic.html?wv.x=2
    No ich inteligencja i uczciwość nie powala na kolana.

--
    1> A=2.
    2
    2> A=3.
  • Gość: CWANIAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.10, 14:33
    WAL W ROGI WSZYSTKICH TYCH CWANIACZKÓW Z WINDYKACJI , NIC CI NIE ZROBIĄ, NIE MA
    TAKIEJ MOCY W POLSCE ANI NA ŚWIECIE ŻEBY CI COŚ ZROBILI OD TEGO JEST KOMORNIK A
    TE WSZYSTKIE FIRMY WINDYKACYJNE TO MOGĄ CIĘ JEDYNIE POPROSIĆ O ZWROT NALEŻNOŚCI
    I TO BARDZO GRZECZNIE. POZA TYM NIE WOLNO IM INFORMOWAĆ NIKOGO O TWOICH
    ZADŁUŻENIACH JAK TEŻ DAWAĆ DO ZROZUMIENIA ŻE MASZ ZALEGŁOŚCI. BYŁY PRACOWNIK
    FIRMY WINDYKACYJNEJ
  • Jesli mogę coś doradzic to napewno nie dokładaj sobie kolejnego kredytu
    to nie pomoże. Znajdź osobe , ktora zna się na windykacji i pomoże Ci
    dogadać się z wierzycielami.
  • Gość: Tez dłużnik IP: *.acn.waw.pl 12.03.10, 15:56
    Spłacać kochana, spłacać !
  • Alimenty są tylko na dzieci? Jeśli tak, spróbuj wystąpić do sądu o alimenty
    także dla siebie. Jeżeli przekonasz sąd, że nie możesz pracować, to chyba
    przysądzą? Druga rzecz, to opieka społeczna i organizacje charytatywne (no cóż,
    niestety). Jeśli już naprawdę jest problem z jedzeniem, to dowiedz się, gdzie są
    wydawane darmowe posiłki albo bony na nie. Skoro masz dostęp do Internetu, to
    masz dużą szansę się tego dowiedzieć. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, gdzie są
    żłobki, to dowiedz się, ile to kosztuje - niektóre przyjmują dzieci już od
    ukończenia pełnych 4 miesięcy życia.
  • Ja niestety także jestem w ciężkiej sytuacji co wieczór siedze i
    myśle co dalej mam 3 dzieci najmłodsze ma 4 miesiące co prawda moich
    długów jest ok 6 tysięcy ale nie mam pieniędzy nawet na chleb już
    nie wspomne o słodyczach dla dzieci mój 6 letni syn jeszcze nie jest
    świadomy naszej sytuacji i wbiega do sklepu wołając chcę lizaka a
    mnie po prostu nie stać mąż mnie zostawił z długami ma kogoś i nami
    się nie interesuje dzieci od pół roku nie widział a alimęty
    przyznane przez sąd 600 zl nie wystarczają mi nawt na opłaty do tego
    nie mogę pójść do pracy bo nie mam z kim zostawić mojego bobaska
    codziennie myśle o tym co mam zrobić ciągle mam myśli samobujcze już
    nawet nie mam sił dalej żyć
  • spróbuj może tu?
    kokos.pl/?ppk=4b6feacb90161
  • Splacasz?To sie nie martw.Nic Ci nie zrobia.Telefonow nadal nie odbieraj.A co do
    telefonow do Twojej Mamy,to odbierz moze ktorys telefon i na wstepie zaznacz ,ze
    nagrywasz rozmowe i podasz sprawe do sadu za nekanie Twojej Mamy telefonami,albo
    przetrzymajcie obydwie ten czas dopuki nie splacisz pozyczki.NIC CI NIE ZROBIA
    JAK PLACISZ!
  • Gość: zła IP: 94.254.160.* 01.02.10, 16:01
    Drodzy forumowicze proszę was o radę.Spłacam dług wobec providenta,
    niestety kiedyś noga mi się w życiu powineła przez pewien okres nie
    splacałam, ale teraz od ponad dwóch lat wplacam im regularnie po
    100zł miesięcznie.Z prawie 4000zl zostało mi do spłacenia niecałe
    400zł.Moja sprawa trafiła do któregoś już z kolei biura
    windykacyjnego.Dzwonią do mnie po kilka razy dziennie i domagają się
    splaty całości zadłużenia, niestety nie stać mnie żeby wpłacić im te
    400zł w całości.I tu pytanie do Was: może ktoś ma pomysł co im
    powiedzić żeby dali sobie spokój i poczekali te cztery miesiące do
    końca spłaty.Przestałam odbierać telefony od nich bo szlag mnie
    trafia jak mam za każdym razem mówić im to samo.A oni i tak swoje że
    jak nie zaplace to sądu oddadzą.I nadomiar złego jak ja nie odbieram
    telefonu to oni do mojej matki dzwonią nr telefonów zostawiają że ma
    mi przekazać.Czy oni mogą wogóle tak robić??Będę wdzięczna za pomoc.
    Pozdrowienia dla wszystkich piszących
  • Gość portalu: efka150 napisał(a):

> Głupie pytanie-na co? Nie wiesz co to jest pętla kredytowa?
    > To po co tu wlazłaś na to forum!

Wlazła, żeby robić tu reklamę :D

--
    dobiczek: posty broniace polanskiego do doskonaly material dla prokuratury -
    wroze wielki sukces aparatu scigana - rozbice kolejej szjki wykorzystujacej dzieci
  • Gość: efka150 IP: *.lukman.pl 31.01.10, 17:22
    Cham to będzie całe życie chamem- do ciebie taka prawda
  • Gość: taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 13:20
    Jednak banki są głupie że pożyczają gołodupcom takie pieniądze.
  • Gość: tomek IP: *.245.c88.petrotel.pl 29.01.10, 08:45
    Mam 80.tys długu w bankach i od trzech miesięcy prowadze działalnośc gospodarczą
    byłem w bankach i ubiegałem się o kredyt konsolidacyjny aby miec jedną mniejszą
    ratę ale nic z tego . Łatwiej byłoby mi płacic jedną ratę niższą na dłuższy
    okres niż te obecne gdzie same odsetki z kart są kolosalne.proszę o pomoc
  • Gość: efka150 IP: *.lukman.pl 28.01.10, 10:17
    Głupie pytanie-na co? Nie wiesz co to jest pętla kredytowa?
    To po co tu wlazłaś na to forum!
  • Gość: pyciatka IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.10, 21:35
    Ja korzystałam z usług Kancelarii Finansowo Prawnej z Zielonej Góry,
    pomogli mi w restrukturyzacji, miałam mniejsze raty i zawiesili mi
    spłaty w dwóch bankach i w tym czasie skończyłam płacić inny kredyt
    i miałam dalej na spłatę pozostałych.
    Polecam... telefon do nich: 662 888 889 i na prawdę są w stanie
    pomóc w trudnej sytuacji.. ja myślałam już tylko o jednym :( a teraz
    wychodzę powoli na prostą
przejdź do: 1-100 101-143
(101-143)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.