Dodaj do ulubionych

Alpy Poludniowe

24.11.06, 23:49
Zdjecia autorstwa mojego meza, sama nie pcham sie na takie wysokosci (na razie).

Robione podczas wycieczki na Mount Rolleston

--
Zapraszam na Forum Aotearoa
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
            • poledownunder Re: Alpy Poludniowe 05.12.06, 20:46
              kinga, te zdjecia to nie zima! Rolleston byl wiosna (pazdziernik o ile pamietam) a
              Torlesse w ubiegly weekend czyli praktycznie srodek lata. Tu o kazdej porze roku moze
              byc snieg, dlatego zamiescilam na forum artykul o szacunku do gor, bo az dziw bierze ilu
              ludzi pcha sie w tutejsze gory bez sprzetu i przygotowania... Znowu szukaja jakiegos
              Australijczyka...

Gor jest tu mnostwo, mniejsze i wieksze, wiec nie trzeba byc alpinista zeby sie nalykac
              zachwytow. Jak Cie interesuje temat, to moze rzuc haslo na forum gadanym, moge
              podsunac kilka pomyslow na latwiejsze wycieczki gorskie (bez sniegu i rakow), inni
              pewnie tez.

A co do nart, to owszem choc nieczesto bo dzieci male. Jak podrosna, bedzie latwiej.

--
              Forum Aotearoa
              • kiwigirl Re: Alpy Poludniowe 06.12.06, 09:25
                Kinguś zerknij "w doline" - tam trawa rośnie !

i faktycznie nie trzeba zimy by śnieg leżał, w naszych rodzimych Tatrach raz w
                czerwcu chodziliśmy po kolana w śniegu na szlakach ciut powyżej Pięciu Stawów, a
                w ostatni weekend majowy śnieg leżal juz w Dolinie Roztoki, a podejście pod Pięć
                Stawów wymahało nie lada przeprawy z kijami (śnieg po pas na "wybitym"
                fragmencie, nie chce myśleć co by było iść pierwszym...

Pole - ja jestem właśnie na etapie szlifowania "warsztatu fotograficznego" i
                ażsie prosi jedna uwaga, nigdy ale to nigdy nie ustawiaj horyzontu równolegle w
                samym środku zdjęcia... (mam na mysli ostatnie). jakbyś go podniosła do 3/4
                chociaż i dała więcej gór zamiast nieba (no jeszcze gdyby chmurki piękne były
                czy coś, ale nie takie po prostu niebieskie!) to było dużo lepsze zdjecie.
    • kinga1512 Re: Alpy Poludniowe 06.12.06, 12:12
      jakos nie dotarlo do mnie ze wszystkie fotki zostaly zrobione podczas jednej
      wycieczki...a ze snieg w tatrach mamy latem to wiem, bo 2 lata temu w dolinie 5 stawow
      we wrzesniu balwana ulepilam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się