Dodaj do ulubionych

Gdzie w ZG są najtańsze szkolenia BHP

11.02.10, 21:15
Proszę o radę.Gdzie w ZG są najtańsze i relatywnie najszybciej przeprowadzane szkolenia BHP dla pracodawcy pracownika (mała firma,razem 2 osoby).Dziękuję za odpow.
Edytor zaawansowany
  • Gość: zielee IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.10, 21:59
    zalezy czy pracownik administracyjny, fizyczny itd... Ja robilem u bukowskiego (bukowski na dworcowej) 50 zl za glowe, bardzo szybko, tylko nie wiem czy komus sie bedzie chcialo robic za 100 zl ;)
  • Gość: Łukasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.13, 13:45
    Ja szkolenia bhp robiłem w firmie BHPEX Sp.j na Jędrzychowie. Co mi się spodobało? Była super atmosfera i ludzkie podejście do obowiązków. Szczegóły masz na stronie bhp.bhpex.pl
  • Gość: Karolina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.13, 23:01
    Tak, zgadzam się, byłam w tej firmie BHPEX i było naprawdę miło. Szkolenie na wysokim poziomie i przeprowadzone z pewną dozą humoru;)
  • Gość: Piotr IP: *.pawluk.org 04.01.14, 21:41
    Potwierdzam, BHPEX w Zielonej Górze jest chyba najlepszy i w miarę tani. Mają dobry sprzęt, fantomy, itp. Tam przynajmniej nauczyłem się pierwszej pomocy na fantomie jak należy pod okiem ratownika medycznego. W innych placówkach jak pamiętam uczyłem się tylko teoretycznie.
  • Gość: Jacek IP: *.pawluk.org 10.01.15, 10:39
    My kierujemy tylko dwóch pracowników i zawsze szkolenia robimy w BHPEX, szybko i konkretnie bez zbędnego mydlenia oczu, bez zbędnych paragrafów, ćwiczenia praktyczne z użyciem apteczek i manekinów, praktyczne użycie gaśnic - zawsze jest fajnie. Jak robią w innych ośrodkach to nie wiem. Tu jest informacja o szkoleniach okresowych: bhp.bhpex.pl/szkolenie-okresowe-bhp a tutaj o szkoleniach pierwszej pomocy bhp.bhpex.pl/kurs-pierwszej-pomocy
  • Gość: Kacper IP: *.pawluk.org 25.01.15, 17:29
    Potwierdzam, w BHPEX jest w porządku, byłem tam przedwczoraj i podobały mi się te zajęcia
  • makarena00 04.05.15, 21:31
    A korzystał ktoś z usług firmy BHP Consulting?
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.15, 00:37
    DObra przestancie juz spamowac i robic reklame pracownicy tej firmy.
  • rob_hill 13.12.15, 00:16
    Ja z kolei mogę polecić tę firmę bhp-syjon.pl. Nie dość, że mają naprawdę duże doświadczenie w firmach nie tylko z Zielonej Góry, ale i całego lubuskiego, to dodatkowo mają możliwość negocjowania cen :) Ja jestem zadowolony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.