Psycholog DDA Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Poszukuję dobrego psychologa w Zielonej Górze (DDA, nerwica, lęki) na NFZ oraz ludzi, którzy zmagają się z tego typu problemami.
    • Gość: DDA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.08.10, 23:07
      Jesli na NFZ to szukaj pomocy tutaj:
      www.wotuw.zgora.pl/
      Są grupy dla DDA i terapeuci znający się na rzeczy.
      Jeśli prywatnie to tylko pan Mirek Popielecki - kontakt do niego
      podadzą ci w Wotuw-e.
      Powodzenia :)
      • To jest na Wazów? To trochę mi nie odpowiada, bo tam pracują do 15 i dla zwykłych ludzi, którzy tak jak ja pracują do 16 są niedostępni.
        A czy na Dworcowej też jest coś takiego? Ile taki psycholog bierze za wizytę prywatnie?
        • Gość: Renia IP: *.uz.zgora.pl 06.08.10, 09:18
          Misi, przecież internautka podała Tobie wyraźnie link z namiarami.
          Kliknij i przeczytaj uważnie, gdzie ten ośrodek się znajduje i do
          której godziny funkcjonuje. Mile się zdziwisz. Tam są znakomici
          fachowcy.
        • za prywatną wizytę zapłacisz ok. 60 zł co jest bez sensu, jeśli DDA
          mogą być leczeni na fundusz. W zalinkowanym powyżej ośrodku pracują
          naprawdę dobrzy specjaliści, nie tylko pan Mirek;)
          --
          "Lubię ten stan- rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas"-
          Hey
          • Ja tam chodziłam jakiś czas temu do pani psycholog Wioletty Maciejewskiej, ale Ona przyjmowała tylko od 8 do 15. Żeby pójść na wizytę musiałam zwalniać się z pracy, na co krzywo patrzyli, bo ciągle mówiłam, że mam wizytę u lekarza. Szukam czegoś po południu, po pracy. W poniedziałek zadzwonię tam i zapytam, może coś się zmieniło.
            A kto wie coś o ośrodku na Dworcowej?
            • Witaj misi Sama wybieram sie na terapie. Słyszałam, że jest na
              Wazów. Zapraszam Cie na forum www.ddaddd.mojeforum.net/
              • Dziękuję za odpowiedź:)
                Miło, że napisał ktoś podobny do mnie. Może odezwie się więcej takich jak my. Co do terapii, to wiem, że jest na Wazów i chyba na Dworcowej.
                Nie zadzwoniłam jeszcze nigdzie. Wiem, że potrzebuję pomocy, ale nie potrafię się zebrać, brak mi motywacji.
                • misi ja też sie zbieram i sie zebrac nie moge:/ zawsze sobie mowie, że sobie
                  poradze ale jakos z czasem sie okazuje, że nie bardzo. Wyśle Ci wiadomość na priva:)
                  • wiem o czym piszecie niestety.mam tak samo.:(((dobrze,że jest takie miejsce.mam
                    nadzieję,że komuś tam pomogli.też muszę się zapisać ale jak się do tego zebrać?
                    • Po prostu musimy się za to zabrać. Dla siebie. Trzeba znaleźć jakąś motywację. Wiem, że takich jak my jest więcej. Piszcie proszę jak sobie z tym radzicie. Czasami jest lepszy raz gorszy dzień, ale koszmar się za nami ciągnie mimo wszystko.
                      Trzymajcie się cieplutko:)
              • Zajrzałam na to forum. Bardzo fajne tematy są tam poruszane. Na pewno będę tam
                jeszcze zaglądać:)
                Tylko powitanie przez administratora jakieś takie niemiłe:(
                Pozdrawiam cieplutko:)
    • maandragora
      Jasne, że chciałabym pogadać. Też przesłałam Ci na pocztę wiadomość.
      Pozdrawiam:)
    • Kto zna dobrego psychoterapeutę w Zielonej G?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.