Dodaj do ulubionych

Radni zgodzili się na kontrowersyjny biurowiec

22.02.11, 22:06
No w końcu. Ile można patrzeć na te odrapane tyły kamienic. To jest miasto, a nie jakaś prowincja.
Edytor zaawansowany
 • Gość: ss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 22:21
  Marchewa jaki cwaniaczek>Juz kracze jak wrony golodupiec :)
 • Gość: Kaś-ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 22:44
  A ten blazen pseudo-biznesmen niech lepiej nie zabiera głosu, a jezeli chciał " budować" na oś. Leśnym stadion to dlaczego tego nie uczynił.Nakupił działek na tym osiedlu i nic nie buduje , tylko chwast na 1.0 m wysoki na sąsiednich chodnikach i jezdni. A zimą- wielki radny nawet nie odśnieża przyległego chodnika do jego działki. Taki to gó...any inwestor , co to unika podatków od handlu swoimi fajkami i skupuje działki, a działki stoją puste, niezabudowane już od wielu lat i straszą gości z innych miast co osiedle oglądają. Wcale nas sąsiedztwo z Dowhanem nie kręci. Lepiej niech sprzeda co tu kupił i niech sie wyprowadzi byle gdzie. Może być sąsiadem Kubickiego. Najlepiej niech wraca do swojego Jasienia , na sołtysa.
  Ten facet wyszedł ze wsi , ale wieś z niego nie chce wyjść !
 • Gość: Sąsiad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 20:44
  Dowhan -radny kłamie ,na spotkaniu w ratuszu z radnymi i prezydentem w 2008r w sprawie STUDIUM zagospodarowania przestrzennego mieszkańcy z osiedla leśnego wyrażnie protestowali przeciwko budowie boiska, może kortów tenisowych na działce Dowhana,bo przecież tam są same domy jednorodzinne.Wówczas prezydent przyjął stronę Dowhana i mówił ,że spokojny sport nie zaszkodzi mieszkańcom. Jak Dowhan dostał pozwolenie na budowę budynku - stodoły to załączył taktycznie dwa projekty, nie wiadomo było co będzie budował. Jednym słowem krętacz, ale są nagrania i można mu przypomnieć prawdę.
 • Gość: van IP: *.hari.cable.virginmedia.com 23.02.11, 00:10
  Co nie zmienia faktu iz budynek ten to architektonioczny gniot !!
 • Gość: A_ IP: 80.50.142.* 23.02.11, 07:46
  no tak - gniot projektowy, spadek atrakcyjności mieszkań, niewygody dla 'tambylców' - byle szum był - bo teraz to cudnie jest, prawda? - te piękne, zabytkowe kamienice z gustownie odpadającym tynkiem, zadbane podwórko, obesrany każdy cm trawki (jak braknie to i chodnika można użyć), winobraniowe 'atrakcje' (przez delikatność nie wymienię) no i najważniejsze - cudne mieszkania po 4 tys za 1 m2 - ludzie na jakim świecie wy żyjecie...? - macie obok biuro nieruchomości - może sprzedać swoje drogocenne metry i kupić bylejakie nowe mieszkanka po 3200 za m2? złoty interes
 • Gość: Roman IP: 87.105.154.* 23.02.11, 09:21
  Ten projekt pasuje jak kwiatek do kożucha, jest koszmarny, przypomina bunkier. Jezeli juz ma być w tym miejscu to niech będzie ładniejszy i bardziej dostosowany wizualnie do otoczenia i starej zabudowy. A poza tym to komuś osobiście z urzędnikow musialo bardzo zależeć na przeforsowaniu tego projektu nie bezinteresownie. Popieram K. Machalice za odwagę, ten teren nie powinien być zabudowany, ale zadbany. Pomysł zabudowy centrum miasta jest chory sam w sobie. Może pan Lesicki zaproponuje zabudowanie parku 1000-lecia, blisko UM, mieszkańcy bda mieli blizej do urzednikow. Niech pan Lesicki przejedzie się na wlasny koszt po największych miastach europejskich i zabaczy ze w centrach są skwery, parki, place, wolne przestrzenie.
 • Gość: itp IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.11, 18:58
  Projekt jest super , nie znasz się na urodzie budynków !
 • Gość: orzech IP: 188.93.162.* 03.03.11, 01:20
  W pełni się z tobą zgadzam, architektura brzydka, toporna, przytlaczająca wręcz. Lesicki powinien się wstydzić za swoje betonowe poglądy. Nic tylko zabudować, zabrukować, zabetonować. A to teren w ścisłym centrum, mógłby być bardzo cenny dla społeczności. Dlaczego w Zielonej Górze nie myśli się o zieleni i organizowaniu przestrzeni publicznych. Nie można wszystkiego usprawiedliwiać kurczącymi się zasobami terenów pod budownictwo. Nie tędy droga, Grunberg był miastem ogrodem, pełnym roślinności, Zielona Góra zieloną jest tylko z nazwy. Czy ktoś odpowiada za planowanie przestrzenne? Bo wg mnie kuleje!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka