Tragiczny wypadek: czworo nastolatków nie żyje Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak zwykle - nonszalancja górą.
    Znaki drogowe to przecież zbędny wymysł, by utrudnić życie wszystkim lepiej wiedzącym.
    I tak głupio właśnie to ich życie się zakończyło... niepotrzebnie.
    --
    ◕ ツ ejot
    • Gość: Filip IP: *.aster.pl 06.03.11, 19:58
      Raczej to było tiko poznaje po tapicerce i tylnych słupkach, ale przy takim stanie auta pomyłke można przebaczyć.
      pozdr Leszka
    • Znam doskonale to skrzyżowanie i za każdym razem kiedy mam je pokonać ogarnia mnie paraliżujący strach, mam wrażenie że pomimo że jadę drogą z pierwszeństwem w ostatniej chwili wyjedzie mi ktoś jak ten nieszczęśnik, który wjechał wczoraj pod TIR'a.
      • Owszem - nieszczęśnik. Tylko, że nie on jeden był ofiarą. I nie skrzyżowanie jest tu winne, tylko człowiek. Podobno ten ostani jest istotą rozumną. A popełnia grzech zaniechania, zaniechania korzystania z własnego umysłu!
        --
        ◕ ツ ejot
        • zgadzam się z wypowiedzią.

ejotejot napisała:

> Owszem - nieszczęśnik. Tylko, że nie on jeden był ofiarą. I nie skrzyżowanie je
          > st tu winne, tylko człowiek. Podobno ten ostani jest istotą rozumną. A popełnia
          > grzech zaniechania, zaniechania korzystania z własnego umysłu!

--
          carpetservicepl@yahoo.co.uk
          NA TEN ADRES MOŻNA WALIĆ WSZYSTKO, CAŁY CHŁAM I SPAM ŚWIATA, NIE RUSZY KASTRATA.
      • Gość: endi IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.11, 09:27
        też znam doskonale to skrzyżowanie:( wg mnie nie ma opcji by wjechać na nie bez zatrzymania do "0" auta i odczekania niekiedy dość długo, aż manewr ten będzie możlwy- bardzo współczuję rodzinom tych młodych ludzi, ale co miał na myśli kierowca wjeżdżając na to skrzyżowanie bez zatrzymania się nie wiem:(-roztrząsanie tego nei ma już teraz sensu bo rozmiar tragedii jest ogromny więc pzoostaje tylko refleksja [*]
    • Gość: xx IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.11, 09:26
      Ufff, szlachetnie uszczuplili pulę ze swoich genów...
    • Kolejni dzielni rodacy w kolejce do nagrody Darwina.
    • Zasada jest prosta - im więcej smarków w aucie tym mają mniejsze szanse na przeżycie.Kierowca młody im więcej ma w środku widzów tym bardziej stara się brawurowo jechać.Pod rozwagę rodziców.
      • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.acn.waw.pl 07.03.11, 13:24
        Tylko jeden widz, w dodatku z tych mądrzejszych, bo przecież żaden fafarafa ani funia nie wsiądą do takiej "obciaśnej" fury.
      • prosto, zwięźle i na temat, podpisuję się pod kolegą:

tripskajter napisał:

> Zasada jest prosta - im więcej smarków w aucie tym mają mniejsze szanse na prze
        > życie.Kierowca młody im więcej ma w środku widzów tym bardziej stara się brawur
        > owo jechać.Pod rozwagę rodziców.

--
        NA TEN ADRES MOŻNA WALIĆ WSZYSTKO, CAŁY CHŁAM I SPAM ŚWIATA, NIE RUSZY KASTRATA.
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Gość IP: 195.182.9.* 07.03.11, 12:04
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: piechuzg IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.11, 13:03
          • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.acn.waw.pl 07.03.11, 13:30
            • Gość: piechuzg IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.11, 21:57
      • Gość: pfff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 12:21
    • Wypadek jest tragiczny niezależnie od tego kto ponosi winę...współczuję.

Ja nie w tej sprawie....zainteresowała mnie pogoda w Zielonej Górze?

Macie tam już lato?
    • Również znam to skrzyżowanie i jeździłem tamtędy wielokrotnie o różnych porach roku i dnia i naprawdę nie wiem o czym trzeba myśleć żeby tak po prostu wjechać sobie pod tira tym bardziej że wszyscy którzy zginęli to osoby miejscowe więc wogóle nie rozumiem jak do tego doszło, wg mnie jedynym wytłumaczeniem jest albo awaria układu hamulcowego albo nieuwaga/nietrzeźwość kierowcy nic innego do głowy mi nie przychodzi. Tak czy inaczej jest to wielka tragedia dla rodzin i nauczka dla innych żeby myśleć jak się jeździ albo z kim się jeździ...
    • Dlaczego podajecie nieprawdziwy przebieg zdarzeń. Kierowca VW najpierw wymusił pierwszeństwo na roverze (zderzenie), w wyniku którego przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i dopiero wtedy najechał na niego litewski TIR. Wielka tragedia, fatalna widoczność na tym skrzyżowaniu.
    • A to zdjęcie to z jakiego wypadku jest? Ja wiem, że słonko grzeje, wiosna się zbliża, ale lata jeszcze nie mamy.
      --
      Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
      Polska będzie szambem, a Polak żebrakiem.
    • Przyczyny?
      Fura. skóra i komóra.
      • Gość: wic IP: *.netdrive.pl 07.03.11, 18:50
        Nie powiem, że mi żal. Wielokrotnie wyprzedzali mnie, zajeżdżali drogę, oślepiali żarówkami za 5,50 z Tesco itp. itd., młodzi wojownicy wiejskich szos w swoich 15-to letnich golfach i bejcach. Panowie policjanci - nie dziadka w maluchu łapcie, a tych samobójców! Sorry - potencjalnych zabójców innych.
      • hehe, a jak.
        małolaty skąd miały na auto? a w środku pewnie pijani byli labo się gzili. młokos dociskał na gaz, żeby laskom się mokro zrobiło....no to się zrobiło mokro, wszystkim po równo.

usmiech_nocy napisała:

> Przyczyny?
        > Fura. skóra i komóra.

--
    • hm.. czy Wam też coś tu nie pasuje? "W golfie jechała piątka nastolatków w wieku 16-19 lat. Czworo z nich (...) zginęło, przeżyła jedynie 15-letnia pasażerka" :P
    • Szczegolnie wlasnie na tym skrzyżowaniu 'mlodzi' robia sobie rosyjska ruletke. To nie jest 1-y taki wypadek ...z dyskoteki albo na dyskoteke.
      Na tym skrzyżowaniu czasem stoi się i pół godziny. DK2 to droga szalona...samochod za samochodem .
    • ostatnia sobota karnawału, to trzeba było pedzic na dyskoteke. A wiadomo - taka młodziez nie ma czasu stac na skrzyzowaniu i czekac az te wszystkie tiry przejadą.. Kierowca z doswiadczeniem kilkumiesiecznym nie bedzie przeciez lamersko czekac, bo co koledzy powiedza... niestety - nie dla nich zagraja na dyskotece...

współczucie rodzinom ofiar
    • Co tu jest do badania? Jaka przyczyna? Proste jak świński ogon. Buraczki jechały wieśvagenem golfem i nie udzieliły pierwszeństwa przejazdu, bo albo siękierowca zagadał albo zapatrzył na kolana siedzącej koło niego laski, albo chciał się popisać jaki to on jest kozak an drodze. Szkoda młodziaków, ale to jest naturalna selekcja. Słabszy, głupszy... ginie
    • tak się kończą występy debili na drogach. Lepiej że zginęli teraz niżby mieli kogoś zabić.
      nie współczuję rodzinom.
      --
    • a czemu niepotrzebnie? niech giną, może odstraszą innych potencjalnych debili albo nie zabiją niewinnych ludzi.

ejotejot napisała:

> Jak zwykle - nonszalancja górą.
      > Znaki drogowe to przecież zbędny wymysł, by utrudnić życie wszystkim lepiej wie
      > dzącym.
      > I tak głupio właśnie to ich życie się zakończyło... niepotrzebnie.

--
      • Gość: ....... IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.11, 08:23
        Przykre:(żal dzieciaków.Najgorsze że w takich sytuacjach,gdy pojawia się informacja o wypadkach, większość forumowiczów wylewa pomyje na tych nieszczęśników.A prawda jest taka że to mogą być również nasze dzieci.Że często biorą przykład z ludzi dorosłych.Patrzą jak jeździ matka,ojciec,sasiad......I myślą że tak powinno być.Że jak pojadą szybko,będę wyprzedzać,cudować to będzie tak zaj.....biście.Że taki chojrak jestem że mucha nie siada....A już Ci co mają lepszą brykę to już są nieśmiertelni.Dzieciakom się dziwicie?Pod Nową Solą siebie i innego człowieka zabił dorosły facet.Pewnie czyjś mąż,ojciec.Wydawałoby się że taki człowiek powinien mieć już w głowie poukładane.Być odpowiedzialnym jak nie za innych ludzi na drodze, to chociaż za własną rodzinę i dzieci.....I co?siano we łbie!!!!Bo to jest właśnie nasza mentalność.Mentalność buraków.Często wyssana z mlekiem matki.Przykład buractwa:trzeba kupić bilet parkingowy za 50gr.Wszystkie auta mają -tylko nie wypasiony merol.A dlaczego?nie stać właściciela?Nie,on uważa że jest lepszy,że taki wypasiony gościu to nie musi kupować biletu jak reszta pospólstwa.Dla mnie to żebrak.Bo ja przy takim merolu-pięć biletów bym kupił.W końcu mnie stać i nie muszę dziadować:)Jak się tą swoją wypasioną bryką gdzieś wybierze,to też pospólstwo niech spieprza z drogi bo panisko jedzie.I tak to właśnie jest.Dziki kraj........Wspólczuję rodzinom.Szkoda że po takich wypadkach nikt nie wyciąga wniosków a ludzie tylko potrafią żreć się komentarzami.A takie nieszczęście może spotkać każdego z nas.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.