• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Festiwal Piosenki Rosyjskiej: Złoty Samowar dla...

 • 17.07.11, 13:18
  Nawet sympatyczny ten festiwal. A gdyby nie żenujący prowadzący byłby jeszcze lepszy. Z dowcipem u Kammela jak u Kłopotka.
  Edytor zaawansowany
  • Gość: pol IP: *.gorzow.mm.pl 17.07.11, 13:29
   A Bolton i Iglesias to jacyś rosyjscy emigranci i dlaczego walili z playbeku.
   • Gość: bodzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.11, 13:45
    Może wina popili za dużo...?
  • Gość: drax IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.07.11, 13:52
   Racja, "dowcipy" Kammela przebiły nawet "żarciki" Strasburgera...
  • 17.07.11, 14:00
   Sława, a nie jakaś "Slava", to jedna z największych gwiazd muzyki pop w Rosji, laureatka Złotego Gramofonu w 2010 r. właśnie za wykonanie piosenki prezentowanej wczoraj w Zielonej Górze.
   Kamel oczywiście o tym nie wiedział i był rzeczywiście infantylny i prymitywny przy rosyjskich prezenterach.
   Transmisja TVP2 - to amatorszczyzna jakich mało.
   Zabrakło napisów k- to występuje i co śpiewa przy występach gości festiwalu.
   Kim był np. czarnoskóry saksofonista, którego Kamel zapowiedział jako Parkera, a wszak TEN saksofonista już nie żyje - nie wiadomo..
   Przy występach polskich piosenkarzy - tytuły piosenek podawano w ...angielskiej transkrypcji! I były "Podmoscovskoye wetchera" i temu podobne dziwolągi.
   A nie można było przetłumaczyć tytułów piosenek na język polski? Albo pisać już w polskiej transkrypcji jako "podmoskowskije wieczera"
   Ponieważ festiwal był transmitowany także do Rosji - napisy powinny być w języku rosyjskim i polskim.
   Poza tym - piosenki mają swoich autorów - tekstu i muzyki.
   Głosowanie sms - odpłatne, bowiem po zagłosowaniu trzeba było odpowiedzieć na pytanie sms 'em za kilka złotych.
   Czyli kolejne oszustwo telewizji publicznej.
   Reasumując - Rosjanie jako prezenterzy - zaprezentowali profesjonalizm a Polak - poziom remizy strażackiej w Psiej Wólce.
   Polscy piosenkarze byli natomiast ciekawi, repertuar mieli bardzo zróżnicowany i interesująco go interpretowali. Np. zespól Urszuli Dudziak, Sylwia Grzeszczak czy Sonia Bohosiewicz.
   Nieporozumieniem był wybór publiczności, bo "Białe róże" może i brawurowo wykonane przez Stachurskiego, ale to typowe disco.
   Mnie zainteresowała też bardzo dobra scenografia i gorąca publiczność.
   Awanturujący się kibice byli niewiele słyszalni w sumie, po I-szej części całkowicie wyeliminowani.
   Zabrakło mi podziękowania stronie rosyjskiej za gości festiwalowych. Wszak to Rosjanie zapłacili im honoraria i pobyt w Polsce!
   • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.11, 15:14
    Koncert super! W przyszłym roku też pójdę! Podnieście cenę biletu - chociaż do 30 zł. Zawsze trochę się zwróci i mniej trzeba dokładać.
    Kibice falubazu pokazali na co stać taką zgraję. Ale ludzie ich ignorowali, a okrzyki zagłuszali oklaskami. Półinteligenci myśleli może, że to dla nich klaszczą - niestety...
    A tak w ogóle ten żużel to sport niszowy..., może by tak stadion zaorać?

    • Gość: rusfan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.11, 16:09
     Uczestnicy konkursu, wiekszość z półplaybacków, goście total playback. Koncert to zwykły telewizyjny misz-masz, jakich wiele. Gwiazdy i oglądalność się liczy i wysyłanie sms-ów. Szkoda, bo byli świetnie śpiewający wokaliści i świetne piosenki, co z tego, skoro w tandetnej formie... A po co Iglesias(na rosyjskim festiwalu!!!) w jednej piosence, puszczonej z taśmy, skoro mieć to samo na you tube.
     • Gość: detrgent IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.11, 16:50
      Po tym festiwalu widać jak ta machina pseudo kultury działa. Forsa od podatników na promocję tandety. A gdzie był ten festiwal skoro artystów przywieziono w teczce z Warszawki.
   • Gość: mirobar IP: *.sileman.net.pl 22.08.11, 16:29
    Bardzo słuszne uwagi- gratuluję i popieram.
  • 17.07.11, 16:16
   Sluchajac mialem wrazenie, ze spiewaja po polsku. Czy oni kiedykolwiek uczyli sie rosyjskiego. Porazka.
  • 17.07.11, 20:37
   A jednak warto było wznawiać ten festiwal , nawet jak jest to festiwal piosenki rosyjskiej !!!
   Piosenki i ich wykonanie znakomite !!! Dla niektórych ,może to być kolejnym dowodem ,ze nasi bracia ze wschodu mają jednak " wielką kulturę ". O tym wiedza niestety inni doskonale !!!!

   A dla polskich wykonawców przestroga !!!!

   Obyście za ileś tam lat , nie gadali głupstw ,ze Was zmuszono do tego występu ,ze Wam grożono itd itp.

   A tak niestety " pletli " nasi artysci z minionych lat , którzy ochoczo w Zielonej Górze występowali , ochoczo jezdzili na występy do Sojuza , robili tam kasę i wiele innych rzeczy

   No i mieli tam swoich fanów.

   No , przecież tam wszyscy jeżdzili !!!!

   O tym niektórzy pamiętają i w związku z tym odpowiednio oceniają dawnych Idoli polskiego szołbiznesu !!! Czy im nie wstyd ?
  • Gość: shine IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.07.11, 22:57
   poziom festiwalu taki sam jak poziom inteligencji osób, które go organizowały, Kubicki, Nestorowicz i cała ta banda czerwonych kmerów mają iloczyn a nie iloraz inteligencji, ale czego się spodziewać po komunistach czy jak ich tam teraz zwą
   • Gość: Bolek IP: *.sulechow.pl 18.07.11, 08:34
    Shine - do psychiatry,
    • Gość: Ewa IP: *.aster.pl 18.07.11, 09:39
     czy ktoś wie kiedy będzie powtorka w telewizji festiwalu?Dlaczego nie ma na Yut tubie "walca Briam" w wykonaniu Alicji Artz?
     • Gość: ele moje Uwagi ! IP: *.aster.pl 18.07.11, 11:17
      Zjawilismy sie przed amfiteatrem 19, 40 by zgodnie z nawoływaniem w prasie zdążyc wejsc bo podobno bedzie szczegółowa kontrola przed wejsciem !!! i ? i !!!! czekalismy do godziny 20 ,00 by zaczeli wpuszczać ! zrobił sie POTWORNY SCISK !!!! Ja si pytam po co ?

      Czy nie mozna było sukcesywanie wraz napływem widzów wpuszczac ?? nie było by sztucznego tłoku ! ochrona by miała wiecej czasu na sprawdzenie !!! i ludzie by bardziej kulturalnie weszli do amfiteatru !!![ tym bardziej ze media zachęcaly do wczesniejszego
      zjawienia sie pod amfiteatrem !!! ]

      PYTAM !
      1 Czy był powód czekania az do 20 ,00 by dopiero wpuszczac widzów ?

      Co do zadymy podobno kibiców w amfiteatrze ! to stwierdzam ze to celowa zaplanowana zadyma by rozwalic festiwal Rosyjski !!!

      1. prezydent kładzie na stół 1,5 mln zł na klub ! a rada rekami PO i Pisu odrzuca ta propozycje bo podobno kluby nie chcieli takiej formy pomocy !! [Słyszycie !!!!!!! wołajacy o pomoc gdy TA pomoc nadchodzi to wtedy stawiac zaczyna warunki ?? !! to sa JAJA !!!! od kiedy proszacy o pomoc stawia warunki udzielającemu pomocy ?????? ? !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Urbaniak ty żydzie ! to jest twoja prowokacja by rozwalic festiwal piosenki Rosyjskiej !!
      [ on jako żyd nawet nie ukrywał ze nienawidzi tego festiwalu ! ]

      Polacy Słowianie ! te polityczne zydostwo z PO i PISU z rady miasta przekroczyło pewną cienką bariere ! jak mieli cos do prezydenta to mogli mu przed ratuszem zadymy robic !!!
      a nie teroryzowac spokojna widownie która chciała tylko obejrzec festiwal !! [ jak sie czuli widzowie jak im nad głowami 100 żydo-chazarskich przygłupów wrzeszcało na głowami ??!

      Żydy nie wciskajcie nam ze to były spontaniczne okrzyki !!! Nie !! był tam taki ryżawy prowodyr który wychodził przed ta 100 osobowa hałastre i zachecał ich do okrzyków !

      TO BYŁA ZAPLANOWANA ZADYMA ŻYDOWSKA BY ROZWALIC FESTIWAL !! w pewnej chwili ta banda zeszła pod scene amfiteatru z zamiarem zagłuszania widowiska !
      wtedy [ chyba na rozkaz organizatorów ochrona wyprowadziła ich z amfiteatru ! ]
      Wyraznie ta banda prowokowałą zadyme by ROZWALIC FESTIWAL !!!

      Polacy Słowianie ! zapamientajmy te nazwiska !!!

      1.żyd Urabaniak z Platforym Obywatelskiej !!
      2.żyd Dowhan z Platformy Obywatelskiej
      3.żyd Budzynski z PISu !!

      TO ONI SA PROWODYRAMI PROWOKACJI FESTIWALOWEJ !! to im podziekujmy za zagłuszanie naszego festiwalu !!!! i za prube ZNISZCZENIA PRZYJAZNI POLSKO -ROSYJSKIEJ
      [ Słowiansko-Słowianskiej ] tego żydowstwo politycznie nie moze zniesc !!!! ze my Słowianie
      rosyjscy i my Słowianie polscy zaczynamy sie dogadywac !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mimo ze żydowstwo mafijne rzadzą od 21 lat Polską !
      mimo ze sączą codzienie swą żydoska propagade dzielenia nas SŁOWIAN !!!

      Jak ta banda falubazowa i ich mecenasi [ Urbaniaka Budzynski Dowhan ] nie zostana ukarani to stwierdzam ze od 16 lipca mozna rozwalac wszelkie imprezy !!!!!

      Bedą w Zielonej Górze lub w okolicy jakies zydowskie imprezy !! np dni kultury żydowskiej to my obywatel którym nie bedzie sie podobało finasowanie tych imprez [ a wszystkie sa sponsorowane w mniej czy wiekszym stopnu ! ] bedziecie mieli prawo rozwalac te imprezy !! bo te pieniadze bardziej by sie nadały na trawnki koło waszego bloku !!! a jak by ktos sie oburzał to powołujcie sie na zadyme żydowska w Amfiteatrze !!!! wolno żydowskie mafi rozwalać ! wolno i wam Obywatele !!!


      [ strach pomyslec JAK MOZNA ISC DALEJ !!!! ateisci pójda do koscioła krzyczec dosyc płacenia na konkordat ! a katolicy do bożnic krzyczec dosyc płacenia na remonty bożnic ! ]

      Czy już !
      Ateisci mogą w czasie mszy krzyczec w kosciołach i w bożnicach swoje niezadowolenie !!! ?

      Do czego to doprowadzi ? ! takie pobłazanie zydowskim prowodyrom ? strach sie bać ! lub CZAS zakładać bojówki jak Hitler swoje formacje SA !!!!

      idą ciekawe czasy Słowianie ! a powszechne posiadanie broni przez kazdego obywatela bedzie Koniecznością !!!
      • Gość: ele UWAGA ! IP: *.aster.pl 19.07.11, 09:08
       Najwiekszym wrogiem Słowian i Słowianszczyzny jest żydo-katolicki PIS !

       Ta żydo-chazarska-katolicka partia uderza w podstawe bezpieczenstwa Polski i Polaków i
       Słowian !
       Atakujac Rosje naszą dume naszą tarcze Słowian ! Nasze Słowianskie Imperum staje w szeregu najgrozniejszych wrogów Słowan !!

       Dla tej hałastry pisowskiej przyjaciel jest muzumanski czeczen !!! to ich towarzysze których zaprosili do Polski w liczbie kilkunasty tysiecy ! oczywiscie na koszt podatnika Polaka !!!!
       płaca im po 900zł od łepka na miesiac !! plus wikt i opierunek za darmo w osrodkach azylackich !!!!! KOSZTY PONOSZA POLACY SŁOWANIE !! [ pienądze sa wydawane z tej samej puli co dla miejscowych Polaków !! czyli zabieraja polakom by dawac obcej dziczy !! ]

       Ta hałastra żydo-chazrska z pisu mieni sie patriotami !!!! 11 lipca byla nastepna rocznica
       LUDOBUJSTWA NA WOŁYNU ! i ta hałastra pisowska nawet sie nie zająkneła na ten temat !!!!! a pełno jest tego tutaj na forum ! maciej aszek ! piechuz ! WP ! i innie gady pisu
       i cisza cmentarna na ten temat !!!!

       ZAMILCZEC LUDOBUJSTWO NA WOŁYNU ! to dzis oficjalan polityka tej żydowskiej mafi !!

       Najgorsze jest to ze cyniczne kłamstwa po pewnym czasie staja sie prawda i tłum zaczyna wierzyc ze PIS to patrioci !! oni sa ale patriotami wlasnej zydowskiej i chazarskiej nacji !!
       i gdy widze na zdjecu młodych słowian ogłupionych pisowska propaganda i wykrzykujacych w amfiteatrze precz z komuna !! to stwierdzam ze SOCJOTECHNIKA żydoskiej mafi daje skutek na młodych !
       Tu nie o żadna komune chodzi ! tu chodzi tylko by podzielic Słowian !!! i wtedy jestesmy łatwym łupem dla mafi zydo-chazarskiej PO PIS SLD PSL PD ! a wy młodzi słowianie jestescie sprowadzeni do roli szabes-gojów !! rozejrzy sie wokoło siebie ! zobacz kto ci mówi co masz robic !!! masz jeden z drugim oczy !!!! przypominam ze SŁOWIANIN TO

       Oczy ma niebieskie , szaro niebieskie lub zielone ! włosy jano blond lub szatyn !!!!!!

       [ czarne oczy czarne włosy nos zakrecany to polityczny WRÓG SŁOWIAN !! ]


       NPS ! Narodowa Partia Słowian Słowianie to Naród ! Naród to Polska !!
  • 20.07.11, 00:15
   za tych kilkunastu meneli, uważanych za "kibiców" żużla... Kompletny prymityw.
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.