Dodaj do ulubionych

Walka o Senat: PiS strzela w Dowhana

23.08.11, 18:16
okazuje sie ze fortuna dowhana to kasa pochodzaca glownie z budzetu. to dzieki kolezenskim ukladom dowhan rosnie w sile ale jemu ciagle malo.juz mu ciasno w biznesie juz mu ciasno w sporcie teraz czas na polityke.platformie wroze ze jeszcze bedzie miala wielkie klopoty .tak ambitny czlowiek nie zadowoli sie stolkiem senatora .bedzie chcial wiecej wiecej coraz wiecej az dojdzie do wielkiego wybuchu.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ele do PISu ! IP: *.aster.pl 23.08.11, 19:08
    Panie Paluch ! juz wam Dowhan smierdzi ? a kto w radzie miasta wspomagał Dowhana ?
    odpowiem panu !! niejaki Budzynski z Pisem bronił Dowhana jak niepodległosci !!!!!

Pisowcy ! wy sie w koncu zdecydujcie !! czy jestescie z Dowhanem i PO !!! czy nie !!!
    bo elektorat widzi wasza obłude !!

Kto wymyslił europe multi - kulti ? i po co !!!
  • Gość: zyx IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.11, 19:44
    Nie można w ten sposób postepowac - Dowhan.
    Ta dzierżawa na kilometr wydaje sie stykiem prywatnego biznesu z polityką.
    Juz milion złotych poszło za dzierżawę. A na sam remont UM wydał 220 tys.
    Przeciez taki obiekt w takiej (złej ) lokalizacji można kupic za około 200 000 zł - jak nie taniej w tym kryzysie.
    A widzieliście tą reklamę , za nią też bierze Dowhan !
    Podobnie "społeczne" bycie prezesem falubazu .
    Podobno Dowhan dostawał 28tys. od Falubazu miesięcznie i jednocześnie twierdził że robi to społecznie !
    Za bycie radnym i prezesem falubazu przestał byc radnym.
    Diety radnego tez brał.

Oj, cos za dużo tych społecznych pieniędzy w firmie Dowhana .
    Nie jestem juz za Dowhanem. A byłem.

• Gość: REALISTA IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.11, 19:52
    Faktem jest ,ze pan RD jest czlowiekiem BARDZO BOGATYM jak na warunki lubuskie.Jezeli zdecydował sie na start w wyborach do parlamentu powinien w jakiś (jaki?) sposób przedstawic stan swojego majatku oraz sposób na to jak go zdobył -utnie to wszystkie spekulacje i podejrzenia ( a takich NIEMALO-chodzą rózne wredne plotki ) ....jesli tego nie zrobi straci wiele potencjalnych głosów...
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 23.08.11, 19:57
    Czy niema w Zielonce firmy czy też instytucji , która w sposób odpowiedzialny sprawdziłaby ile rzeczywiście Dowhan zarabiał w falubassie ??? Zielonogórzanie oczekują takiej odpowiedzi skoro Dowhan , wzywany często na forum i G.Lubuskiej , lekceważy sobie wszystko i wszystkich !!
  • Gość: gosc IP: *.Red-95-124-215.staticIP.rima-tde.net 26.08.11, 10:54
    A Pan Paluch zapomnial jak doszedl do pieniedzy, niech sobie przypomnij jakie mial problemy przed 12-15 laty, cala Nowa Sol sie z tego smiala
  • mariolanda1 23.08.11, 20:23
    Pan Paluch już zapomniał o swoich kłopotach sprzed kilku lat jak nie potrafił wytłumaczyć swoich dochodów podczas wyborów na prezydenta Nowej Soli w poprzedniej kadencji. Te jego żenujące tłumaczenia, aż dziw że US się tym nie zainteresował. Ale pis tak ma , nie może pokonać kontrkandydata merytorycznie więc trzeba chlapnąć gó.. , może się przylepi!.
  • Gość: paluch robert IP: 212.109.150.* 23.08.11, 22:38
    Jeśli masz odwagę to powiedz o tych moich problemach z przed kilku lat tylko głośno konkrety i bez insynuecji i napisz kim jesteś imię i nazwisko odwagi proszę pana.Paluch Robert.
  • Gość: pis-mak IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.11, 07:19
    Paluchu Robercie - to naprawdę twój komentarz? I z taką polszczyzną chcesz startować do Senatu? Na miłość boską, nie przynoś wstydu twojej partii.
  • mariolanda1 24.08.11, 10:24
    Jeżeli już to pani, a tak nawiasem czy prezes wie że kandydat na senatora z jego partii czyta Gazetę Wyborczą ? Mogą być kłopoty. I trochę skromności , w wyborach na prezydenta Nowej Soli uzyskał pan poparcie "aż 488" wyborców.
  • prawdziwyzoro 23.08.11, 20:45
    Dla Dowhana liczy sie tylko kasa. Nie dosc, ze bierze ja z klubu to jeszcze takie uklady z Urzędem Marzszałkowskim. Czy dlatego poparł Panią Polak w wyborach, zamiast swojego kumpla prezydenta. Czy Po nie ma już lepszego kandydata. Zawsze na Was głosowałem, ale teraz mam duże wątpliwości. Myslałem, ze Pani Bukiewicz zależy na dobrym imieniu PO.
  • Gość: Cień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.11, 21:02
    Nie jestem fanem Falubazu, ten sport zawodowy mnie nie interesuje, ale ma swoich zwolenników i niech tak będzie. Ale Dowhan zapomina,że jak zostanie senatorem to będzie zabiegał o sprawy wszystkich ludzi, były prezes Falubazu nijaki Smoleń może mu co nieco o tym powiedzieć.
    Dowhan to taki prowincjonalny pieniacz,co chce na żużlu wjechać do senatu, merytorycznie ma mało do powiedzenia. Zapomina ,że w życiu jest się raz na wozie , a raz pod wozem. No to jazda Dowhan do Jasienia. Bożena B. kiedyś mówiłaś o Dowchanie, że to komuch. Długi trzeba spłacać, tylko dlaczego kosztem naszym.
  • Gość: Jan IP: 109.110.201.* 23.08.11, 21:22
    Zgadzam sie. Za duzo tutaj publicznych pieniedzy.
    - wynajem - od marszałka
    - diata radnego pobierana na wyrwe mimo apeli, że powinien oddac mandat
    - spoleczne 28 tys. w Falubazie.
    Tylko czekać jak odzewa sie obrońcy Dowhan. Może Adam Urbaniak (kilaset tysiecy złotych za obsługę prawną urzędu marszałkowskiego) Czy Marek Kamiński (awans po wyborach na dyrektora w UM).
  • Gość: grad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.11, 22:27
    PO.PiS.SLD.PSL to wszystko jedna i ta sama ku...
  • Gość: sammy IP: *.dialog.net.pl 24.08.11, 02:10
    Paluch, tiaaaaaaaaaa...
    forum.gazetalubuska.pl/a-czy-robert-paluch-jako-lokalny-polityk-moglby-zastapic-tyszkiewicza-t42667/
  • Gość: ele do Jana ! IP: *.aster.pl 24.08.11, 08:43
    Panie Janie ! mozna spytać co tą trójke łączy ? Nacja ich łączy !!! wspólnota krwi !!! wspólny interes !!! [ własny interes lub interesu własnej nacji nad dobrem ogółu ]

A wszystkie te ich interesy są pod patriotyczna retoryką TO DOBRE DLA POLSKI !!

Słowinie ! Polska pod rządami reżimów żydo-chazarskich to juz tylko Nazwa !!!

• Gość: t.k IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.08.11, 08:42
    Niech Paluch tak nie fika, bo sam jest nie lepszy i dorabiał sie w latach mlodzienczych na przemycie..i to ma byc uczciwy polityk..
  • Gość: Mike IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.11, 08:47
    A RD to niby od czego zaczynał fajkowy biznes? :)
  • Gość: wyborca IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.11, 09:45
    Czy ja dobrze zrozumiałem czy kandydat na senatora dorobił się na przemycie?
  • Gość: Xmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.11, 10:11
    Oj pastwicie sie nad kandydatami na senatorów ,jakby przemyt , cinkciarstwo ,czy dojenie budzetu państwa było czyms złym - przecież wiadomo,że pierwszy milion zawsze trzeba ukraść ....znajdzcie mi jednego bogatego a kryształowo uczciwego w tym kraju ....
  • Gość: zi IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.08.11, 19:02
    Jeden i drugi Robert.
    Ta sama historia :)

Palenie szkodzi !
  • Gość: xyz IP: *.aster.pl 24.08.11, 19:40
    Sensacje XX Wieku - Czerwona Orkiestra Sensacje XX Wieku - Czerwona Orkiestra v
  • Gość: carlito IP: 94.124.18.* 25.08.11, 11:12
    heh co przemycał?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka