Dodaj do ulubionych

Policja niemiecka walczy z polskimi złodziejami...

27.12.11, 02:57
To jak w końcu z tymi określeniami etnicznymi? Są koszerne, czy nie? Jeśli mogą być polscy złodzieje aut, to mogą też być żydowscy oprawcy z UB. A jeśli żydowscy oprawcy z UB nie mogą być, to także polscy złodzieje aut są wykluczeni.
Edytor zaawansowany
 • Gość: martin IP: *.stg.pl 27.12.11, 03:52
  Z całą pewnością zdarzają się polscy idioci.
 • asraz 27.12.11, 06:21
  Polacy to katolicki naród i ma dobre wzorce postępowania.........................
 • Gość: spartann IP: *.lo14.wroc.pl 27.12.11, 07:17
  niestety 99% polskich tych zlodzieji to sa mieszkancy lubuskiego czyli ćpuny i drobne pijaczki, ktorzy przynosza pozostalym mieszkaca polski wstyd. zreszta wystarczy przejechac sie np. przez zielona gore i od razu widac syf, brud, zlodziejstwo i zacpanych malolatow.
 • Gość: mozecie mi skoczyc IP: *.customer.m-online.net 27.12.11, 18:49
  niech koszerne redachtory modlom siem do jahwe albo do czestochowskiej panienki
  niemiecka policja nie jest taka glupia,zeby myslala tak
  jak kosherne i czestochowskie redaktory chcom
  a ladnie tak kasowac posty trafiajace w punkt kosher i w ogole

  ps
  mozecie mi skoczyc dotyczy kosher i w ogole medrcow syjonu
  specjalistow od cudzej wlasnosci
 • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 21:04
  a nasi stroze porzadku? Co robia? Chronia zlodzieji i cwaniaczkow. Przyjrzycie sie kto jest w biznesie samochodowym. Kto handluje czesciami pochodzacymi z rozbiorek kradzionych samochodow? Ludzie powiazani ze sluzbami mundurowymi, byli mundurowi i rozne smieci wspierane przez roznych cwaniaczkow w uniformach.
 • Gość: yasha IP: *.sqlsafe.de 27.12.11, 08:21
  zrob, kolego, tak: stan przed sciana, napnij muskul i z calej sily, sily miesni i poteznego intelektu, walnij lbem w rzeczona sciane. a potem raz jeszcze...gdy juz dojdziez do siebie, zapalisz se papieroska, powtorz czynnosci raz jeszcze.
 • Gość: asdf IP: *.static.entel.pl 27.12.11, 10:15
  ...i usiłujesz je propagować, ale zaufaj mi: nie baw się tak za często. ( o więcej szczegółów pytaj śmiało panią przedszkolankę)

  > zrob, kolego, tak: stan przed sciana, napnij muskul i z calej sily, sily miesni
  > i poteznego intelektu, walnij lbem w rzeczona sciane. a potem raz jeszcze...gd
  > y juz dojdziez do siebie, zapalisz se papieroska, powtorz czynnosci raz jeszcze
  > .
 • stanos111 27.12.11, 08:33
  Aj waj , nie mozna tak nazywac etnicznie po imieniu , bo nuz sie ktos obrazi ...
  Zaraz polacy - jak by nie bylo komu innemu dupy obrabiac ...?
 • qazokm 27.12.11, 09:28
  Selektywnie łapią polskich złodziei, a wszelkich innych przepuszczają?
 • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 09:44
  Polski złodziej aut to złodziej aut z polskim obywatelstwem. Nie wiem co ma do tego grupa etniczna, nie ma znaczenia czy taki złodziej jest Cyganem, Żydem, Białorusinem, Ukraińcem czy też może Niemcem - ważne że ma polskie obywatelstwo. Udowodnij, że "żydowscy" oprawcy z UB mieli obywatelstwo Izraela, to wtedy sobie będziesz mógł tak pogadać.

  Nawiasem mówiąc, dochodzę do wniosku, że im niższe wykształcenie i niższa inteligencja tym większy poziom rasizmu. Tylko kompletne zero musi sobie szukać tego typu dowartościowań, żaden wartościowy człowiek czegoś takiego nie potrzebuje.
 • Gość: szarota IP: *.gorzow.mm.pl 27.12.11, 09:59
  Może i polscy złodzieje. Ale zaraz, a kto w 1939 wszelkie dobra z Poznańskiego i Pomorskiego wywoził (żeby tylko) ? I kto tu jest złodziejem ?
 • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 10:12
  Ależ oczywiście że tak. Niemcy jeszcze baaaardzo długo powinni nam płacić reparacje wojenne, nie tylko za rozkradzione dobra, zrównane z ziemią miasta ale przede wszystkim za wymordowanie kilku milionów Polaków (w tym w większości Polaków żydowskiego pochodzenia). Zgadzam się, że Niemcy są nie tylko złodziejami ale również mają mnóstwo krwi na rękach - nawet ci zwykli, co się niby nie angażowali w Holokaust.

  Tyle, że nie o tym jest dyskusja.
 • Gość: guest2 IP: 80.51.146.* 27.12.11, 10:46
  Co ma wspólnego z rasizmem przytoczenie faktu, że w latach stalinowskich w UB większość dyrekcji stanowili ludzie pochodzenia żydowskiego? Byli to jak najbardziej oprawcy i zbrodniarze (np. Anatol Fejgin, Luna Brystygierowa, Józef Światło - "z domu" Fleichfarb i wielu innych), którzy osobiście torturowali polskich patriotów z AK. Argument o izraelskim obywatelstwie jest nietrafiony - gdy oni się urodzili, nie było Izraela a potem niestety ci ludzie dobrze się czuli u nas, dopiero z czasem część z nich - np. Solomon Morel przeniosła się do Izraela... Gdy część z polskich Żydów tworzyła państwo Izrael ci wymienieni wcześniej woleli być oprawcami w UB. I jak to w życiu bywa, łajdacy uniknęli kary a nawet nieźle się urządzili, ich potomkowie próbują ich wybielać, choćby w GW a nieliczni porządni Żydzi zbierają tego efekty.
 • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 10:57
  Rasizmem jest sugerowanie, że oprawcami w UB byli wyłącznie Żydzi, albo, że samo pochodzenie żydowskie powoduje, że należy kogoś traktować jako potencjalnego oprawcę z UB. Nie znam statystyk, ale jestem pewien, że wśród oprawców z UB było tak samo wielu etnicznych Polaków, o Białorusinach czy Ukraińcach nie wspominając.

  Poza tym, czy żydowski oprawca z UB jest automatycznie gorszy niż polski oprawca z UB? Co ma do tego narodowość, bo nie rozumiem ? Oprawca z UB to oprawca z UB - powinien wisieć na latarni bez względu na pochodzenie.
 • Gość: guest2 IP: 80.51.146.* 27.12.11, 11:42
  Proszę o uważne czytanie - napisałem, że większość dyrekcji UB to byli ludzie pochodzenia żydowskiego i dodam, że w stosunku do procentu Żydów w społeczeństwie, w UB było ich procentowo więcej. Nie neguję faktu, że w UB byli też łajdacy rodzimego chowu i zgadzam się z Twoją opinią, że wszyscy oni powinni pospołu wisieć niezależnie od pochodzenia.

  Poruszyło Cię stwierdzenie - "żydowscy oprawcy z UB" - innych obruszyło "polscy złodzieje samochodów". Ty z początku zanegowałeś, że ci żydowscy oprawcy w ogóle byli Żydami, potem się ze mną zgodziłeś, że jednak byli ale w towarzystwie innych, także polskich łajdaków.

  Zanalizujmy mechanizm stosowany w GW - w nagłówku artykułu było; policja walczy z polskimi złodziejami. Dalej - zatrzymano 521 podejrzanych z tego 321 to Polacy. Podejrzani - a nie ci, którym udowodniono przestępstwa. Może ich policja zgarnęła za to, że byli Polakami i pasują do lansowanego w nagłówku stereotypu? Czytałem, że w Niemczech popularne były oszustwa ubezpieczeniowe - Niemiec za opłatą dawał samochód złodziejowi a sam się zgłaszał po ubezpieczenie wołając - Polacy mnie okradli... Czy wszyscy Niemcy to oszuści?

  Jest to mechanizm uogólniania i "dorabiania gęby", z którym zawsze należy walczyć, niezależnie kogo dotyczy.
 • Gość: alfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 10:58
  Świetna argumentacja. Teraz wytłumacz mi i sobie jak to się ma do holocaustu. Kogo mordowali Niemcy, obywateli Izraela, czy państw europejskich pewnego pochodzenia. Zgodnie z twoim zdaniem mordowano, Francuzów, Niemców, Holendrów, Polaków, Rosjan ale nie żydów.
  Etniczność jak widzisz ma znaczenie, nie zawsze papiery.
 • Gość: alfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 11:01
  to była odpowiedź dla guest
 • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 11:02
  Oczywiście że ma znaczenie. Dla neonazistów. Wcześniej miała dla Hitlera - i dlatego mordował Żydów ze względu na ich pochodzenie. Natomiast dla cywilizowanych ludzi Polak to Polak - jeśli ma polskie obywatelstwo, a jego pochodzenie lub wyznawana religia nie ma znaczenia.
 • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 11:11
  Aha - jeszcze jedno. Skoro dla ciebie etniczność ma takie znaczenie, to być może wypadałoby sprawdzić tych "polskich złodziei aut" i to do 8 pokoleń w tył, bo może się okazać, że oni wcale tacy polscy nie są ? :)))
 • dry242 27.12.11, 09:52
  Zydowcy oprawcy z UB brzmi jak chrześcijańscy oprawcy z UB.Polakiem jest ten kto ma obywatelstwo polskie.Żydzi są obecni w Polsce od wczesnego średniowiecza,potrafią to udowodnić,a twoi przodkowie od kiedy tu są?
 • Gość: sem IP: *.versanet.de 27.12.11, 10:16
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: asdf IP: *.static.entel.pl 27.12.11, 10:19
  > Zydowcy oprawcy z UB brzmi jak chrześcijańscy oprawcy z UB.Polakiem jest ten kt
  > o ma obywatelstwo polskie.Żydzi są obecni w Polsce od wczesnego średniowiecza,p
  > otrafią to udowodnić,a twoi przodkowie od kiedy tu są?

  Hm, to chyba poważny powód za tym, aby nie przyznawać polskiego obywatelstwa jakiemuś elementowi napływowemu. Niech mieszkają dwa pokolenia "gościnnie" a potem niech się starają o obywatelstwo. nie będzie później takich "narodowych" problemów z szujami.
  (i Radzio by ministrem nie został...)
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 11:31
  A Radzio to niby dlaczego miałby nie zostać ministrem (a w kontekście wcześniejszych zdań powinien wogóle nie mieć polskiego obywatelstwa) ? Bo jego żona ma pochodzenie żydowskie ? Czy ty zdajesz sobie sprawę, że pisząc to co piszesz popełniasz poważne przestępstwo ?

  Ja wiem, że Jarosław wybroni każdą szuję byleby na niego głosowała, a może nawet by ci do paki wysłał kilku parlamentarzystów Tylko, że teraz nie ma żadnych wyborów i za nawoływanie do nienawiści na tle rasowym możesz pójść po prostu siedzieć a Jarosław Polskęzbaw nawet nie splunie w twoją stronę. Tak tylko przypominam, zanim się zagalopujesz...
 • szalonymag 27.12.11, 09:59
  panie moderze,jeszcze nie skasował pan tego jakże ociekającego antysemityzmem postu ,wstyd do dzieła...
  skasować....
  żydowski oprawcy z UB tez coś...ale wymyślił...
 • cichwoda 27.12.11, 10:07
  Tej wojny niemcy nie wygraja...
 • rypalski 27.12.11, 10:24
  Panie Placek - wystarczy wydac rozkaz niemieckiej policji o strzelaniu na miejscu do polskich zlodzieji samochodowych ... to bedzie o wiele tansze rozwiazanie i mam nadzieje ,ze skuteczniejsze ... a kazdemu funkcjonariuszowi, ktory zastrzeli polskiego zlodzieja przyznawac wysokie nagrody pieniezne ... o wiele tansze rozwiazanie od panskiego ... i problem szybko zniknie.
 • Gość: spadajdonek IP: *.11-2.cable.virginmedia.com 27.12.11, 10:35
 • krytek-7 27.12.11, 10:47
  Polaku badz dumny.Kiedys Polska kojarzyla sie przecietnemu Niemcowi z tlusta gesia.
  Dzisiaj z ku... i zlodziejem (i nie tylko samochodow).
  To sa najlepsi ambasadorzy Polski.I dlatego nalezy ich bronic jak niepodleglosci.
  Przepite mozgownice probuja jak zwykle grac martyrologia,Zydami i UB,ale co to ma do
  rzeczy?
  Panoszace sie zlodziejstwo jest faktem i nie ma wiekszego znaczenia kto cie okradnie.
  Napijcie sie denaturatu albo borygo,to powinno przyniesc ulge.
 • kal.ma.na.wardze 27.12.11, 10:49
  Pan Platzek narzeka a powinien przyjrzec sie blizej machlojkom swoich rodakow. Sprawa jest bilateralna: Polak kradnie na zlecenia za porozumieniem stron tzn umawia sie z wlascicielem, ze ten zglosi kradziez 2-3 dni po fakcie i za to dostanie swoja dole a w tym czasie autko pojedzie do Ruskich. Proste jak cep.
 • poppers68 27.12.11, 11:05

  ...regularnie, służbowo lub po prostu na zakupach ( mam 1 godzinę jazdy do Deutschland).
  I niestety, Drodzy Forumowicze. Bardzo często widuję tam takie scenki : 12 letnie audi, w środku wygoleni chłoptasie w wieku 17-22 lata ,dresiki i rejestracja lubuska lub.....wioskowa z rejonów naszej wspaniałej Ściany Wschodniej. Chłopiny kręcą się po przygranicznych terenach po stronie Niemiec -wędząc i kukając co by tu zwinąć.
  I niema nic do rzeczy zarówno zubożenie społeczeństwa na wschodzie Niemiec ( ja to też zauważam), czy takie tam narodowościowe klimaty. Po prostu, jeżdżą nasze chłopaki i kradną. Tu przydałoby się trochę więcej naszej Policji od strony Słubic , Kostrzynia czy Zgorzelca.
  Badziewie - pozostanie badziewiem.....
 • badziewiak66 27.12.11, 11:11
  co ? Nasi po prostu przymykają oczy, o ile jakaś część nawet nie współpracuje na wspólną dolę.
 • papigo 27.12.11, 11:13
  My polacy z dziada a pradziada to zlodzieje.
  --
  Papigo Royal Palace
 • papigo 27.12.11, 11:20
  I zaprzestancie zrzucac wine na meneli poniewaz zeby ukrasc najnowszej generacji autko to trzeba miec troszke wiedzy, sprzetu i doswiadczenia. Jako osoba w temacie moge wam powiedziec ze duza role odgrywa pomoc naszej polskiej skorumpowanej policji.
  --
  Papigo Royal Palace
 • Gość: lulu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 11:27
  tamat jest znany i dobrze wiadomo o co i o kogo chodzi.
  Trzeba sie przejechac w okolice Drezdenka i widac kwitnacy zlodziejski przemysl.
  Mozbna by te gangrene wyciac stossunkowo szybko stoujac lotne kontrole warsztatow i garazy.
  W Polsce to jednak nikomu nie przeszkadza. Bezrobocie dzieki temu mniej doskwiera, policja ma swoja dzialke, miejscowi samorzadowcy maja we wlasnych rodzinach niejedengo w branzy. I tak to sie kula. Niemeckie ubezpieczenie zaplaci a stawki podnosza w Niemczech a nie w Polsce.
  Polowa ludzi z Puszczy Nadnoteckiej z tego zyje, bo przeciez nie ze zbierania grzybow :-)
  Najlepszy dowod to ta dykusja na forum jak z filmu o idiotach: UB, Polacy, Zydzi, koszerne, wojna 1939, reparacje itp. Co to ma wspolnego z kradziezami samochodow ?
 • januszz4 27.12.11, 11:49
  Właśnie wczoraj, przy okazji świątecznego spotkania rodzinnego rozmawiałem z kuzynem, który pracuje pod Koblencją w firmie instalującej światłowody dla sieci internetowej. Firma dysponuje różnym sprzętem, w tym kilkoma samochodami specjalistycznymi. Okazuje się, że nie ma tam zwyczju np. zamykania samochodów stojących na parkingu firmowym. W tych pojazdach znajduje się sporo drogich urządzeń, różnego rodzaju mierniki elektroniczne, itp. Po prostu tam się do tej pory nie zdarzały kradzieże i nikt sobie tym głowy nie zaprzątał. Widać, że nasi amatorzy łatwego zarobku trafili na podatny grunt. "Europa bez granic" spowodowała, że znowu zadziałało, chociaż w innym kontekście, stare kopernikańskie prawo mówiące o wypieraniu lepszego pieniądza przez gorszy. Po prostu Niemcy muszą dostosować sie do zaistniałej sytuacji i zacząć lepiej zabezpieczać swoje samochody przed mniej świadomymi obywatelami kraju będącego od wieków "przedmurzem chrześcijaństwa" .
 • krytek-7 27.12.11, 11:57
  To wszystko jest ukartowane u gory i sluzy upodleniu i eksterminacji narodu,na co dal przyzwolenie Sikorski w Berlinie.To nowa niemiecka Wunderwaffe wymierzona w nas.
  Im wiecej ukradna tym sie ich wiecej zabije.A do tego tani niemiecki alkohol i dozwolone
  150 km/h.Alkohol duzo tanszy ale jaki glupi by go kupowal,jak mozna...?
  Nie ma potrzeby prowadzenia wojny,bo Bundeswehra malutka i w tym polowa na wyjezdzie.
  A wyniki tej wojny mamy w ostatnich poswiatecznych statystykach policyjnych.
  Niemcy to jednak lotry i podstepne swinie.
 • Gość: ewa IP: *.aster.pl 27.12.11, 13:27
  Ale mi wstyd za tych Polaków!
 • politol59 28.12.11, 00:55
  Czyżby stare wróciło "odnowa"?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.