Dodaj do ulubionych

co sądzicie o salonie fryzjerskim Rerusso?

01.08.12, 21:31
Salon mieści się przy ul. Chrobrego 33. Z tego co wiem to własnie do personelu dołączył nowy fryzjer, niejaki Zbigniew Mikołajczyk. czy ktoś go zna? dobry jest? Na ich stronie rerusso.pl są też jakby dwa przedziały cenowe. Czy ktoś skorzystał z tego "Junior Stylist"? czekam na opinie
Edytor zaawansowany
  • kali985 06.08.12, 18:49
    nikt nic nie sądzi o tym salonie?
  • Gość: nowa IP: *.zielonagora.hypnet.pl 06.08.12, 22:30
    Serdecznie polecam SALON FRYZJERSKI RERUSSO!!!J
    estem klientką do kilku lat obecnie dopieszcza mnie sama szefowa Zofia Rerus pełen profesjonalizm, ale z niecierpliwością czekam na powrót fryzjerki Sabinki była ze mną od początku jest przesympatyczna i zna się na tym co robi. Atmosfera jest bardzo przyjazna można się napić pysznej kawy. Ceny są przystępne dla każdego. Polecam ten salon ja od lat korzystam i jestem bardzo zadowolona.
    Pozdrawiam wszystkich;)
  • Gość: alexandra IP: 195.116.192.* 07.08.12, 21:53
    mówię to z pełną odpowiedzialnością - najlepszy salon w Zielonej Górze!
    genialna atmosfera, profesjonalni fryzjerzy, super wystrój no i wreszcie znośne ceny! polecam każdemu ten salon, zwłaszcza panią Zofię! :)
  • babeczka36 07.08.12, 22:39
    Jeżeli chodzi o Pana Zbyszka, to muszę powiedzieć że to niezwykle szarmancki mężczyzna, ach i te oczy. Miałam przyjemność być jedną z jego pierwszych klientek - i jestem z tego faktu bardzo zadowolona! Oddałam się w pełni w jego ręce i nie żałuję - moja wyglądał na nie wymuszoną, stonowaną a jednocześnie bardzo ekstrawagancką - co bardzo dodało mi pewności siebie. Dziewczyny musicie odwiedzić koniecznie Rerusso - ja na pewno zostanę ich stałą klientką.
  • Gość: tys IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.12, 11:27
    salon rerusso jest naprawde tak dobry? wlasnie szukam w zielonej dobrego fryzjera, ponieważ mam bardzo dlugie proste wlosy i chce odmiany, moze nie drastycznej ale poszukuje fryzjera który dobierze mi fajna fryzurkę ze zmianą koloru. ile mniej wiecej placicie w tym salonie za dobranie fryzury i farbowanie?
  • Gość: Pan Marian IP: *.aster.pl 09.11.12, 14:16
    To są detale. Widzisz przecież jak babeczka36 chwali pana Zbyszka. Pan Zbyszek Ci wszystko dobierze i w ogóle, tylko musisz się całkowicie oddać w jego ręce. I te oczy...
  • honorata_20 13.11.12, 20:23
    Umawiając się na wizytę miałam tylko opinie z forum i nic więcej- ryzykowałam. jak tam poszłam miałam długie brązowe włosy bez szału od kilku lat więc metamorfoza:)) Byłam tam dziś i jestem zachwycona moim wyglądem, zmianą, profesjonalny podejściem Pani Zosi. O mojej nowej fryzurze rozmawiałyśmy chyba 30 min wszystko dokładnie omówione już mi się podobało i czułam się bezpiecznie. Z moich długich na połowę pleców włosów zostało mi mało:)) teraz mam asymetryczną fryzurkę z lewej strony włosy są do połowy ucha a z prawej strony podkreślające owal twarzy do szyi+grzywka. Kolor pogłębiony brąz z refleksami czerwieni. Wyglądam dużo młodziej (mam 25 lat) i bardziej się sobie podobam. Teraz już wiem,że znalazłam już fryzjera któremu mogę w końcu zaufać:)) cieszę się bardzo,że tam trafiłam i wszystkim polecam z całego serca.
    --
    Jeśli wszystko jest stracone,
    oprócz miłości - nic nie jest stracone...
  • Gość: Pan Marian IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.12, 21:07
    > Wyglądam dużo młodziej (mam 25 lat)

Ale po metamorfozie, czy przed? Bo zrobić z 40-ki 25-kę to sztuka, ale z 25-ki 15-kę to zbrodnia ;)
  • danny_boy 13.11.12, 22:17
    >Pan Zbyszek Ci wszystko dobierze i w ogóle, tylko musisz się całkowicie oddać
    I o to chodzi :)
  • Gość: AlaAlaAla IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.13, 16:54
    Tam Pan Zbyszek już nie pracuje, za to mają Bartka Kowalczyka, który jest świetny, pisały nawet o nim gazety: www.se.pl/rozrywka/plotki/oto-bartek-kowalczyk-nadzieja-fryzjerstwa-artystycznego_245166.html
    Salon jako jeden z nielicznych oferuje też rejestracje online: rerusso.versum.com/signin?locale=pl
  • Gość: (Swietlik) IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 14:56
    Ja ze swojej strony mogę polecić Arka Bułkę, do Bartka i Zofii są długie kolejki, a Arek też potrafi 'zrobić dobrze', rzecz jasna na głowie :)
  • Gość: koralina IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 17:54
    potwierdzam, warto umówic się do Arka ;)
  • Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.14, 09:08
    Witam
    Ja byłam u Pana Barta jak dla mnie to rewwelacja. Pełen profesjonalizm, miła obsługa naprawiał błedy poprzediego fryzjera i super wyszło. Miałam krótkie włosy rude a wyszły blond i super strzyżenie włosy się same układały. POLECAM
  • Gość: Domatorka IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.14, 12:11
    Byłam u nich wczoraj, standardowe strzyżenie damskie, obsługiwała mnie pani Magda, wyszło super, także też polecam ;)
  • Gość: Jacek IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.14, 22:09
    Byłem dziś na strzyżeniu męskim. Muszę przyznać, że Pani która mnie obcinała bardzo się starała ułożyć moje włosy, nad którymi niejeden fryzjer się głowił. Większość innych fryzjerów po prostu skracała włosy i wychodziły szopki. A tutaj profesjonalne podejście. Chyba mój pierwszy fryzjer po 30 latach z którego jestem zadowolony.
  • Gość: Gosia IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.15, 14:12
    Witam,
    a ja odradzam Rerusso. Byłam u p.Sabiny na koloryzacji, mam blond włosy i odrosty. Chciałam kilka ciemnych refleksów, niestety moje włosy są jakieś dziwne, ponieważ nie chwyciła farba, myję dziwnymi szamponami itp. Zapłaciłam 190zł i p.Sabina poinformowała mnie, że może mi jeszcze raz dorobić kilka pasemek. W danym dniu nie miałam czasu, poszłam za 4 dni, myśląc, że to będzie w ramach poprawki. Zapłaciłam kolejne 140 zł, czyli razem 330 zł. Tym razem pasemka wyszy lepiej, ale musiałam zapłacić, ponieważ poprzednia usługa, jak to powiedziała szefowa : była wykonana zgodnie ze sztuką fryzjerską.
    Poza tym myję chyba byle jakim szamponem, bo one pracują na najlepszych, naturalnych farbach w Zielonej Górze, a podają do picia rozpuszczalną, sztuczną kawę.
    Nie idzie to w parze szefowo... Poza tym atmosfera średnia....
    Więcej tam nie pójdę i ostrzegam innych. Szefowo, pazerny dwa razy traci.
    Mam swoją firmę i nie tak traktuje się niezadowolonego klienta, jestem zła, ze zapłaciłam Pani 2 razy. Trudno, a Pani przez chciwość straciła klientkę.....i mam nadzieję, że mój post ostrzeże innnych!!!!!!!!! Przydałoby się Pani szkolenie u Brayana Tracy, gdzie właściciel za maślankę traci klienta....
  • Gość: Marlena IP: *.play-internet.pl 08.12.15, 19:04
    Rerusso przy ul. Chrobrego - Najlepszy fryzjer, u jakiego byłam. Byłam u pani Sabiny, która zawsze ślicznie obcinała mi włosy i naprawiała to, co niszczyli inni. Czesała mnie na bal gimnazjalny, wesele znajomej i doprowadzała włosy do porządku balejażem po niefortunnym farbowaniu przez mamę (Zafarbowałam na wakacje włosy na czerwono szamponetką, kolor nie zmył się do końca. Mama doszła do wniosku, że jak zrobi mi pasemka, to nie będzie tak widać tych brudnoczerwonych włosów. I zrobiła, tylko, że pasma zrobiła tak grube, że zafarbowała prawie wszystko na kurczakowy :) . Po miesiącu zafarbowałam włosy na ciemny blond. I niby byłoby ok...gdyby kolor nie zaczął się wypłukiwać po połowie roku miałam połowę włosów naturalnego koloru (średni blond) i połowę w kolorze jasny blond Zrozpaczona poszłam do pani Sabiny, a ona zrobiła mi śliczny balejażyk, który "zlał" cześć jasną z ciemną i na którym prawie nie widać odrostów - bo wyglądają jak włosy naturalnie rozjaśnione przez słońce. polecam
  • przemyslaf1983 02.11.15, 20:31
    Ja osobiście polecam. Długo szukałem fryzjera, z którego byłbym zadowolony. Zawsze miałem kłopot, żeby fryzura wyglądała tak jak bym chciał. W Rerusso byłem już 5-6 razy za każdym razem obcina mnie kto inny ale nie ma żadnych problemów. Ceny też przystępne.
  • Gość: Marysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.16, 19:39
    Dobry salon, miła atmosfera, nie ma zbyt dalekich terminów, a co moim zdaniem najważniejsze fryzjerki są naprawdę bardzo dobre i znają się na swoim fachu.
  • Gość: Karolina P IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.16, 22:12
    Ja Niedawno zawitałam tam pierwszy raz i trafiłam do pani Sabiny. Pani starała się bardzo, rozmawiała ze mną o moich pomysłach. Z początku nie byłam zadowolona, bo stylizacja nie przypadła mi do gustu. Później sama przetestowałam różne warianty stylizacji i zakochałam się w nowym cięciu. Dodatkowo moje włosy pokochały rękę pani Sabiny i jakby odżyły. Fryzurka krótka więc powinno się ją układać po każdym myciu, ale nawet szybkie suszenie wystarcza, bo włosy układają się same. Z pewnością jeszcze tam wrócę. No i cena jest wielkim plusem, bo jest już niewiele miejsc gdzie strzygą poniżej stówki. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.