Dodaj do ulubionych

Petycja dla prezydenta. Uczniowie ZST protestuj...

26.02.13, 20:28
Pani Ronowicz przypominam jak była Pani prezydentem Zielonej Góry i otwierała Pani otwarcie marketu na strefie zielonogórskiej, twierdziła Pani, że otwierają się nowe stanowiska pracy w miejsce dziesiątek splajtowanych miejsc pracy małych sklepików !
Cóż, przecież Pani jest z PiS-u a tam rządzą reguły katolickie czyli KONKORDAT, Caritas i ...bruzda na czole dzieci narodzonych poprzez In Vitro !

--
POLAK Zwykły....
Edytor zaawansowany
  • Gość: 2 pytanie IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.13, 21:13
    Odkąd to lewica czyli Kubicki i SLD są za likwidacją szkół i wysyłaniem nauczycieli na bruk? Poza tym to za Kubickiego otwarto kilka marketów, a nie przypominam sobie żeby jakiś zaklad pracy.Ale za to zamknięto Zastal itd.
  • Gość: no IP: *.centertel.pl 26.02.13, 21:42
    a ja wam mówię, że Haręźlaczka wyleci na zbity.......Odwagi prezydencie, ta pani łamie prawo, a pan jest jej przełożonym! A wasża gadka o sądach....hehe. Poniżacie się. Młodzież ma w sądzie walczyć o swoje prawa? Tego pan uczy i pana klakier nesterowicz młodych ludzi? A pan w sądzie musiał po 89 roku walczyć o Polskę? Wy dziady osr......! I
  • Gość: do 1 pytanie uczeń IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.13, 21:51
    przestań komuchu pierprzyć mi tu jakiśs kocoboły o PiS-ie. odpowiedz czemu czerwoni i Kubicki chcą moja szkołę zlikwidować? mamy nabór pracownie i zawód w ręku.
  • Gość: ele do nauczycieli IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.13, 20:49
    Dlaczego siegaci do naszych podatków ?
    dlaczego nie utrzymujecie sie z pieniedzy na ucznia ?
    Pytalisci nas podatików czy chcemy was utrzymywac !?

Ile jeszcze mamy was utrzymywac ? kim jestescie ze my podatnicy mamy obowiazek utrzymywania was ? SAMI SIE UTRZYMUJCIE ! z pieniedzy kóre doastajecie na ucznia !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka