Dodaj do ulubionych

Prokuratura: Pseudokibice zielonogórskiego Falu...

02.05.13, 15:48
cyt. "Śledczy szacują straty (wybite szyby i wgniecenie drzwi) na 1 tys. zł. Podejrzani nie zostali aresztowani. - Ich czyny miały charakter chuligański. Grozi za nie od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Zastosowaliśmy kaucję i dozór policji - dodaje Buśko."

Co to k.u.r.w.a ma być? Śledczy szacują straty? A może wypadałoby aby bandyci pokryli koszty ZGODNIE z wystawioną fakturą za remont?
Czy śledczy może sami za tyle naprawiają szkody? To chętnie za taką cenę będę im podsyłał blacharkę, lakierowanie i takie tam?

No i wyrok... taki wyrok ZACHĘCA do tego, aby rozpocząć napady. Co tam tysiak..
Tylko patrzeć jak załatwiając jakąś służbową sprawę w Lesznie zostanę napadnięty. Kto wtedy zapewni, że się nie wku...ę i nie rozpocznę PRYWATNEJ ZEMSTY?
Kto będzie winny temu, że kogoś zrobię inwalidą, kogoś pozbawię bliskiej osoby?
Co im przyjdzie z tego, że dostanę 5 m-cy, może nawet w zawieszeniu?

Ten wyrok to KPINA ze SPRAWIEDLIWOŚCI. Teraz Każdy w Lesznie ma moralne prawo powiedzieć, że Zielona Góra to zapyziała wieś pełna przygłupów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gośc IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.13, 17:19
    Przenieść żużel do Jasienia,Gubina,Kargowej Swiebodzina,Nowej Soli Krosna,Zar i będzie spokój. Chamstwo.
  • Gość: obiektyw IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.13, 23:33
    Spokojnie z tymi wyzwiskami.Sprawcy są znani,jest sąd i wszystko rozsądzi.My mamy za mało danych na ten temat.Nie pochwalam zachowania kilku łobuzów szukających zadymy w środku nocy,ale nie wiem równiez czy moze zbyt prowokacyjne machanie flagą druzyny z Leszna nie było zbyt ryzykowne ? Czy w np.w Gorzowie jeżdżący samochód w środku nocy i ostentacyjnie wystawioną flagą Falubazu to dobry pomysł ? Puknijcie się w głowę i nie prowokujcie.W KAŻDYM mieście ktoś może powtórzyć to samo.Do głowy by mi nie przyszło w nocy w środku Leszna machać flagą Falubazu.Trochę się chyba przeliczyliście niewiniątka zza miedzy.
  • Gość: mmmmmm000 IP: *.net.pbthawe.eu 03.05.13, 01:05
    "My mamy za mało danych na ten temat."

Ale oczywiście doskonale wiesz, że "wymachiwali flagą".
    Nawet gdyby machali za przeproszeniem fiutami, to w cywilizowanym miejscu nie jest to powód do agresji. Dzicz i tyle... Zero usprawiedliwienia.
  • Gość: Małpa w czerwonym IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.13, 10:39
    hej, "obiektyw", nie może być społecznego przyzwolenia na chuligaństwo, bo to oznacza jego eskalację. Twoja wypowiedź przypomina dowcip, w którym pies rozszarpał królika, bo ten "prowokująco ruszał nosem".
    Bandytów, bo tak należy nazwać sprawców, należała zatrzymać choćby dla zasady, co by mieli czas na refleksję nad swoim czynem. A ocena "śledczych" szkód jest skandaliczna - ot, zielonogórscy "fachowcy", nie umieją wypełnić swoich prawnych obowiązków, ale wypowiadają się w kwestiach, które nie należą do ich obowiązków.
    Ergo - zielonogórska policja i prokuratura znowu się nie popisała i jak na dłoni widać, że konieczne są natychmiastowe zmiany, bo tolerowanie obecnej sytuacji zagraża bezpieczeństwu obywateli, w tym również mieszkańców ZG. Ostatecznie nie wszyscy są bandytami kibicującymi Falubazowi...
  • Gość: W.P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.13, 20:49
    Proszę o odrobinę obiektywizmu. Mamy niby WOLNĄ POLSKĘ, cel pokoleń wielu, ale rzygać, ale rzygać chce się tak jak w PRL-u. To mówi Jan Pietrzak, człowiek mądry i doświadczony (ma wystąpić w Zielonej Górze 18 maja 2013 r.) przez ZBIRÓW bolszewickich w PRL-u oraz ZBIRÓW Tuska i Komoruska w PRL-bis. A czym się różni PRL-owska milicja od dzisiejszej policji? NICZYM. A jak można doczekać się SPRAWIEDLIWOŚCI w sądach, gdy prokuratorzy, adwokaci i sędziowie to KOMUNISTYCZNA SITWA przeniesiona bez weryfikacji z PRL-u? NIE MOŻNA. To i dziwić się trudno, bo WZORCOWE WYROKI ZNAMY - Sawicka łapówkara jest niewinna, bandyci co urządzili krwawą łażnię w Gdyni w grudniu 1970 roku są niewinni, hazardziści Rycho, Zbycho i Miro są nieskazitelnie czyści, a bandyta Jaruzelski i Kiszczak namaszczeni przez Michnika na ludzi honoru są nietykalni. Tych przykładów jest wyjątkowo dużo. To jest III RP czyli PRL-bis. Tak już jest, że milicjanci szacują NIEWIELKĄ SZKODLIWOŚĆ w przypadku oczywistego bandytyzmu, gdzie nie należy wykluczać iż to mogli zrobić SWOI. Bo łatwiej dopaść babcię i wmówić jej, że "ukradła" batonik za 1,20 zł z półki w Biedronce i statystyka jest zadowolona.
  • Gość: Zadra IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.13, 22:31
    'Układ zamknięty', tak to wygląda. Po co się nadwyrężąć? Kolesie NAPADLI I POBILI tych ludzi. Ale poicjancik kuma, że szyba zbita. a k...a krzywda psychiczna tych ludzi? Duch prawa panowie policjanci. Kolesie jechali za nimi po mieście (zamiar), śledzili ich (działanie nedozwolone), organizowali się (plan), napadli (czyn). A wy im grozicie paluszkiem? To bandyci i powinni być juz na Łużyckiej, a nie w domu i cieszą papę. Słaba policja to slabe państwo i ci bandyci o tym wiedzą. Takie postępowqanie ich rozzuchwla. Poza tym, żeby ich znaleźć musieliście wykonać dużą pracę, pytanie po co?
  • Gość: co WP IP: *.gorzow.mm.pl 03.05.13, 08:36
    ot i cała prawda o dzielnej milicji
  • jozwa51 02.05.13, 22:54
    Gosciu puknij sie w swoj glupi leb .
  • jozwa51 02.05.13, 22:58
    jozwa51 napisał:

> Gosciu puknij sie w swoj glupi leb .
    Moj wpis dotyczy WP.
  • Gość: W.P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.13, 23:51
    Koniecznie się puknij w swój głupi łeb. Może ci to pomoże po takim solidnym PUKNIĘCIU. A jeśli rezultat będzie negatywny, to powtarzaj tę czynność każdego ranka, aż do skutku. Dobrej rady nie odrzucaj, bo to może potrwać. ZAKUTE ŁBY TAK MAJĄ !!!
  • Gość: gfdsa IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.13, 21:11
    józwa51 to czerwona qrwa. były sbek
  • edeco 03.05.13, 00:38
    1. dobrze, że dopisałeś czego dotyczy Twój komentarz.
    2. nie dobrze, że nie ma uzasadnienia.

a.d. 1. już myślałem, że wyroki sądów szanownemu Panu się spodobały.
    a.d. 2. warto każdą wypowiedź podeprzeć jakimkolwiek uzasadnieniem.
    Wiem, że jestem winien prowokacji (nie znałem całej sytuacji, tylko to co przeczytałem, a to może być nieobiektywne), jednak zbulwersował mnie wyrok.
  • Gość: zach-pomorski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.13, 06:49
    Panie Buśko- bandziorów trzeba zamykać od razu tym bardziej jak jest chuligaństwo. Teraz zacznie się szaleństwo rewanżu ludzi z Leszna. Niech prezes Falubazu potępi publicznie bandziorów z Zielonki i to na najbliższym meczu.
  • wojciechmartula 03.05.13, 08:43
    Witam
    Często jeżdżę po Polsce, na szybie mam szalik Falubazu, nigdy mnie nie spotkało to co w Zielonej kibiców z Leszna. Nawet przejeżdżając przez Gorzów - był spokój, teraz w Lesznie bedą szukać odwetu - dopadną kogoś pewnie niewinnego, a nie tych baranów/idiotów.
    Bele zdejmować szalik wjeżdżając do Leszna, strach o siebie i auto.... Dane tych idiotów powinny być upublicznione, tak jak publikują dane tych co mają wyroki za jazdę po spożyciu....
  • Gość: tylko Stilon ZKS IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.13, 21:19
    kiedys cie dopadniemy. cierpliwosci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.