Dodaj do ulubionych

Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszulk...

21.05.13, 18:56
Panie Marku z Zielonej Góry czy w ubiegłym roku był Pan także oburzony szmatą? Czy podzielił się Pan tym oburzeniem z redaktorem? Jeśli tak to poproszę link do podobnego jeśli chodzi o oburzenie artykułu i Pana wypowiedzi. Podobnie poproszę o linki do Pana publicznych wypowiedzi odnośnie incydentu z krzesełkiem. Jeśli takowe będą - ma Pan prawo do oburzenia - jeśli nie powinien Pan wytłumaczyć dziecku - KTO jest powodem takiej eskalacji - delikatnej w gruncie rzeczy.
Obserwuj wątek
        • ws21 Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu 21.05.13, 20:31
          Oczywiścię że tak. Smierć Kurmańskiego to także historia. Więcej, przypadek Molki i Błażejczaka także. Nie widze sensu wymazywać ich z pamięci. Jest drobny szczegół. Stadion w Zielonej Górze nie nosi imienia Molki, Błażejczaka czy Kurmańskiego. Nikt nie zamierza honorować Kurmańskiego poprzez imprezy sportowe. Mamy innych którzy stracili na torze życie. Wy czcicie alkoholika i oprawcę rodziny. I to jest różnica. I uważam że jak długo tego nie zrozumiecie, należy Wam to przypominać. Kim był Jancarz i jak skończył. Nie przez ten moment gdy czynnie uprawial sport, ale po zakończeniu kariery. I gdzie byliście jak się staczał?
          • Gość: qqryq Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.13, 20:46
            100% poparcia. Nie można zachlanego żula honorować niczym bohatera. Za to co robił rodzinie powinno mu się pośmiertnie odebrać WSZYSTKIE tytuły i sportowe i pozasportowe. Niestety Gorzów to taka zaściankowa wieś której idealnym wręcz symbolem wydaje się jancarz. Jednocześnie znowu mamy do czynienia z obłudą. Gdy w ZG z trybun stali lecą petardy na pobliskie sektory to jest to kulturalne kibicowanie, gdy z G lecą petardy na tor, to bydlęce zwyrodnienie. Gdy ZG pokazuje coś, co dla G jest obraźliwe, to znowu kibolstwo brukowe, gdy G obraża ZG, mamy fajny happening. kiedy wy się w końcu ogarniecie?
              • ws21 Gorzów ma inaczej ...... 21.05.13, 21:54
                Już do tego przywykłem. W calym cywilizowanym świecie tych spraw się nie rozdziela. I dlatego np. O.J. Sipmson nie jest uznawany za gwiazdę sportu I nikt jego imieniem stadionu nie nazwał. Nazwisko I imię żony Jancarza to oblega, zdechł pies falubaz, żadnych negatywnych treści nie niesie.
                I na tym skończę ten nierówny pojedynek bo I tak nie macie pojęcia o czym piszę.
                • Gość: morda Re: Gorzów ma inaczej ...... IP: *.adsl.inetia.pl 22.05.13, 00:37
                  Fakt, pogadaliśmy sobie :) Pomału, nie śpiesz się... Nie ma stadionu im. O.J. Simpsona, tak samo jak nie ma stadionu im Katarzyny J. Powody te same. Gdyby żona Simpsona, Nicole Brown była wybitną sportsmenką, stadion pewnie by miała, ale nie ma, bo nie była. Eddy był i ma, bo nie zrobił tego co mąż Nicole Brown...

Poza tym nasz "pies" za waszego, jak ktoś już wcześniej wyjaśnił.
                • Gość: morda Re: Gorzów ma inaczej ...... IP: *.adsl.inetia.pl 22.05.13, 00:39
                  Fakt, pogadaliśmy sobie :) Ale pomału, spróbujmy, nie śpiesz się...
                  Nie ma stadionu im. O.J. Simpsona, tak samo jak nie ma stadionu im Katarzyny J. Powody te same. Gdyby żona Simpsona, Nicole Brown była wybitną sportsmenką, stadion pewnie by miała, ale nie ma, bo nie była. Eddy był i ma, bo nie zrobił tego co mąż Nicole Brown...

Poza tym nasz "pies" za waszego, jak ktoś już wcześniej wyjaśnił.
            • ws21 Nie jest. 22.05.13, 06:57
              I co z tego. Mam sie obrazić na zycie że Kurmański popełnił samobójstwo? Jesli toś chce to przypomnieć - jego sprawa. Mnie to nie obraża ani w najmniejszym stopniu nie dotyka. Więcej. Miałem przyjemność kilka razy rozmawiać z Kurmańskim. Spokojny, sympatyczny młody człowiek. I tak go zapamietałem. Smierć to jego wybór.
              Ktoś kto szanuje wybory życiowe innych nie jest kibicem żużla? Wszysko w głowie się Tobie poprzewracało.
      • Gość: Paweł Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.7.226.91.jim-satnet.pl 21.05.13, 20:58
        Do wsiok21. Człowieku do Ciebie najlepiej pasuje określenie: gadaj z du...ą a ta Cię os..a!!! Pisząc o inteligencji kibiców Stali i nazywając jej część "szmatami" wydajesz najlepiej opinię o sobie samym. Zapewne jesteś z Zielonej Góry i mieszkasz w Sulechowie i tam raczysz społeczeństwo swoją inteligencją i erudycją. Jeżeli te dziewczyny nazywasz szmatami to osoby wywieszające "sektorówkę" o Jancarzu kim są... Szanuje kibiców z Zielonki, nie wszystkich ale tych normalnych jak najbardziej i serdecznie ich pozdrawiam.
        • ws21 Działam świadomie. 22.05.13, 08:53
          Obrażam osoby które mają intelekt (lub morale) pozwalające im ubrać taka koszulkę.
          To reakcja na ich dzialanie. To nie są Dziewice Orleańskie .......
    • Gość: wifi Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.gorzow.mm.pl 21.05.13, 19:30
      docent67 napisał:

> Panie Marku z Zielonej Góry czy w ubiegłym roku był Pan także oburzony szmatą?
      > Czy podzielił się Pan tym oburzeniem z redaktorem? Jeśli tak to poproszę link d
      > o podobnego jeśli chodzi o oburzenie artykułu i Pana wypowiedzi. Podobnie popro
      > szę o linki do Pana publicznych wypowiedzi odnośnie incydentu z krzesełkiem. Je
      > śli takowe będą - ma Pan prawo do oburzenia - jeśli nie powinien Pan wytłumaczy
      > ć dziecku - KTO jest powodem takiej eskalacji - delikatnej w gruncie rzeczy.

W skrócie panie Marku jest pan hipokrytą, takim prawdziwym zielonogórskim

• kultowy105 Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszulk... 21.05.13, 20:32
      Panie Marku.
      zdaje sie że mija się Pan z prawdą. zdechł pies falubaz ,nie jest odpowiedzią na znane od 40 lat hasło h.j, h.j falubaz lecz na obraźliwe okrzyki pańskich pobratymców pt:Stal, Stal - Gorzowskie psy. rozumiem że władza radziecka sprowadziła do swojego ulubionego (obok legnicy) czerwonego miasta pseudointeligentów i to właśnie kolejne pokolenia czerwonoarmistów dokonują aktów niszczenia mienia, bicia innych kibiców, nawet własnych (patrz pobicie kibiców i zawodników zastalu), gloryfikują morderców i tchórzliwych samobójców ,pupilków prezesa któremu "cała Polska napier....". może czasem warto pokazać dziecku katedrę albo rzekę w centrum miasta lub tramwaje a nie obraz przeniesiony z w69. dzieki takim jak pan ta spirala będzie się dalej nakręcać , a i tak zawsze to my jesteśmy WIELKOPOLSCY
      • Gość: kibic Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.swiebodzin.vectranet.pl 21.05.13, 21:11
        Obawiam się, że tę spiralę nakręcają tacy jak ty. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, przecież to jest żałosne.
        Fajny sport do pooglądania. Ścigają się twardzi goście, którym należy oddać szacunek niezależnie od barw klubowych. Niestety, zamiast się skupić na kibicowaniu własnej drużynie, banda zakompleksionych dupków Twojego pokroju patrzy tylko jak dokopać przeciwnikom poza torem.
        Oczywiście pokażę dziecku katedrę, oraz rzekę w środku miasta, ale w tym celu pojadę do Warszawy. Mają tam szerszą rzekę i większą katedrę.
        A jeżeli chodzi o bicie własnych kibiców to jak tam wojenka Stal vs Stilon panie wielkopolski. :):)
        P.S. Odnośnie wielkopolskości Gorzowa - jest on tak samo wielkopolski,jak Zielona Góra lubuska - polecam się dokształcić przed napisaniem kolejnego posta.
      • Gość: CzerownoArmista Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.13, 07:40
        Wlazłem tu przez przypadek, nie interesuje mnie żużel i Wasze wojny, wiele głupot tu wypisali ludzie. Jednak Ty ze swoją nie wiem skąd wziętą nienawiścią, h... znajet do czego ty kolego pijesz. Barani łbie weź rozbieg huknij tym durnym łbem w filary mostu na Warcie to może Cie otrzeźwi. A jak nie to głupszy nie będziesz. Jancarz to każdy wie ... i niema tu usprawiedliwienia, życie wymaga zdawania życiowych egzaminów a on nie zdał. To co się stało w rodzinie państwa Jancarz to straszna ludzka tragedia dla Tych ludzi, ich bliskich i przyjaciół, na pewno nie należny sobie tym mordy na stadionie wycierać, ale te laski w takich koszulkach to tępe głupie idiotki, zresztą na prawdę trudno zanaleść słowa na ich tępotę i pustotę umysłową. Nie interesuje mnie Wasz żużel ani gorzowski ani zielonogórski ale powiedzcie mi co wspólnego ze sportem i żużle ma wasza niemądra wojenka? Szkoda kasy podatników na ten sport jaką samorząd wydaje. Pozostańcie w pokoju.
    • Gość: proboszcz Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.gorzow.mm.pl 21.05.13, 22:27
      bylem na meczu i powiem szczerze, ze brakowalo w tym wszystkim kibicow z zg, widowisko na tym stracilo.

z drugiej jednak strony, kibice z zg, a raczej chuligani i zadymiarze z tego miasta zasluzyli sobie na to, to co wyrabiaja wymyka sie juz spod kontroli.

lokalny folklor, przyśpiewki itd ok, ale chamstwu, debilizmowi, chiligaństwu a potem robieniu z siebie ofiar przez bande pt. kibice falubaza mowie stanowcze i zdecydowane NIE.

nie chce, aby banda gnojkow po jabolu pt MADE IN FALUBAZ zabila derby i ten sport.

AMEN
        • Gość: kibic Re: Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszu IP: *.swiebodzin.vectranet.pl 22.05.13, 09:33
          Moim zdaniem problem leży gdzie indziej. Kibole to nic innego jak zakompleksieni i niedowartościowani ludzie, którzy tylko w grupie czują się silni. Tacy ludzie koncentrują się wokół sportów masowych, bo tam najłatwiej spotkać im podobnych do siebie. Gdyby zlikwidowano sporty masowe, to ta grupa znalazłaby sobie inny cel wokół którego by się gromadziła. Uważam, że problem można zlikwidować tylko przez edukację, dowartościowanie w jakiś sposób tych ludzi. Proces "naprawiania" psychiki takich ludzi jest trudny i długotrwały. Raz, że środowisko jest hermetyczne i trudno wytypować przywódców od których trzeba by zacząć, dwa, że ich problemy nie biorą się znikąd - problemy w rodzinie, zaniedbanie przez rodziców, to wszystko wychodzi w dorosłym życiu. No bo czy to jest normalne, że faceci w wieku czasami nawet 30 lat latają za sobą z kijami po mieście, a na stadionie śpiewają obraźliwe piosenki? Normalny facet w tym wieku ma stabilną pracę, rodzinę, ciekawe hobby i wychowanie swoich maluszków na głowie (ewentualnie jest singlem - wtedy ma więcej czasu na hobby). Oczywiście należy również wprowadzić wysokie kary finansowe za występki chuligańskie, bo nic tak dobrze nie wychowuje jak porządny strzał po portfelu.
    • mmmmmm000 Uwierzę w sens tworzenia regionu lubuskiego, 22.05.13, 00:22
      kiedy oba kluby żużlowe połączą się pod jednym szyldem :D

Jak można w ogóle próbować tworzyć wspólną administrację, dla dwóch miast, które... łączy tak wielka nienawiść :D
      Nikt mi nie powie, że to jest normalne! To jest absolutne zaprzeczenie, absolutna odwrotność definicji REGIONU, który z założenia jest WSPÓLNOTĄ!
        • Gość: zenek Re: Uwierzę w sens tworzenia regionu lubuskiego, IP: *.gorzow.mm.pl 22.05.13, 09:22
          Przecież żużel to ,, SPORT RODZINNY " , tam uczą się kultury kibole ze wsi pod gorzowskich i zielonogórskich !!!. Prezio wytępił w Gorzowie , piłkę ręczną , siatkówkę , tenis stołowy , koszykarkom pokazał figę , a na tych dyscyplinach jest kultura i andrenalina kibiców , ale bez chamstwa i szowinizmu !!!! . PS. Zmora nie wpuścił kibiców Falubazu a sami kibole Stali pokazali kim oni w rzeczywistości są celebrując napisy gardzące innym klubem sportowym !!!. Popaprańcy i tyle !!!!.
      • marek_p Lubuskie to nasza mała ojczyzna 22.05.13, 11:36
        To bezczelne kłamstwo też "kupiłem" podpisując się kilkanaście lat temu pod petycją o powołaniu województwa lubuskiego z dwoma stolicami w Gorzowie i w Zielonej Górze.

Trzeba ten błąd naprawić. Nigdy nie było woli współpracy. Dwa tak silnie zwaśnione regiony powinny się rozwijać w oparciu o odrębne struktury administracyjne.
        Podpisz petycję: www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_likwidacji_wojewodztwa_lubuskiego

W pełni zgadzam się z wypowiedzią forumowicza z dużą ilością m absolutnie się zgadzam.

mmmmmm000 napisał:

> Jak można w ogóle próbować tworzyć wspólną administrację, dla dwóch miast, któr
        > e... łączy tak wielka nienawiść :D
        > Nikt mi nie powie, że to jest normalne! To jest absolutne zaprzeczenie, absolut
        > na odwrotność definicji REGIONU, który z założenia jest WSPÓLNOTĄ!

Lubuski Parlamentarzysto, Lubuski Samorządowcu lub pracowniku administracji państwowej - trochę szacunku do zapisów Kontytucji, mniej myślenia o tarzaniu się w bezpiecznym korycie, z którego można finansować lotnictwo cywilne (bardziej lotnictwo urzędnicze), a nie ma woli finansowania bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli gorszej kategorii jakimi czują się mieszkańcy Regionu Gorzowskiego.
    • makler666 do ws i docenta 22.05.13, 10:50
      Obaj nie rozumiecie o co chodzi. Jeden obrusza się o sektorówkę i uważa, że obrażanie innych jest przez to usprawiedliwione, a drugi jest tak samo zacietrzewiony i ogłupiały nienawiścią jak ten pierwszy.
      Obaj won ze stadionów, te są dla normalnych ludzi a imprezy sportowe są po to aby się bawić, przeżywac radości i smutki a nie do tego by szerzyć nienawiść do innych ludzi tylko dlatego, że mieszkają w innym mieści lub kibicują innej drużynie.
      Wbrew pozorom taka postawa to dokładnie to samo co faszyzm, bo ten bazował na totalnym braku tolerancji i nienawiści.
      • ws21 Nic nie rozumiesz. 22.05.13, 11:10
        Zupełnie nie zrozumiałes moich wypowiedzi. Ja jestem w 100% tolerancyjny. Nie przeszkadzją mi transparenty, jeśli tylko nie są sprzeczne z prawem np. nie nawołują do nienawiści.
        A imprezy na stadionach będą normalne kiedy znikną na nich podziały i klatki.
        Mi przeszkadza to że ktoś uważa że ma prawo rzucić kamieniem w samochód bo ma niesłuszną rejestrację. Albo ubrać obrażającą przeciwnika koszulkę. Albu ostentacyjnie deptać klubowy szalik. I niby pozornie klub się zdystansował od tej akcji ale jakoś dziwnie, bo na stadion wpuścił. Nigdy na stadione nie gwiżdżę na przeciwników i nie obrażam policji lub ochrony. I to pewnie sprawiaże nie jestem prawdziwym kibicem. Bo ten woła "zostaw psie kibica". Jak znikną ze stadionów tacy jak ja, kto pozostanie?
    • rabi_ltd Hipokryzja do n-tej 22.05.13, 11:43
      Czego Wy wszyscy mądrale się spodziewaliście?
      Przecież to nie lata 60-te, a kibice Falubazu i Stali to nie dzieci kwiatów!
      Do póki jeden debil z drugim nie podpala sektorów i nie rzuca krzesełkami w jadących żużlowców jest do zaakceptowania. Nigdzie na świeci "derby" nie są "meczami przyjaźni" - może w szachach.
      Trzeba mieć nasrane w głowach aby porównać koszulki z chuligaństwem stadionowym w wykonaniu debili ze Stali (rzucanie w ludzi petardami) jak i debili z Falubazu (rzucanie krzesełkami w jadących zawodników).
      Rozdawanie róż się spodziewaliście?
      Nawet najgorsze okrzyki, koszulki czy sektorówki są lepsze od mordobicia, palenia sektorów - i całe szczęście na stadionach żużlowych tego nie ma i coraz mniej jest na piłkarskich.
      Posłuchajcie okrzyków w czasie derbów Manchesterze lub w Liverpoolu albo jak gra Borussia z Schalke. Tam dopiero jest nienawiść! Koszulki o zdechłym psie to Wersal.
      Na koniec parę słów o Jancarzu. Rodzinne zero ale na torze to był "magic" i to każdy znający się i pasjonujący się żużlem przyzna.
      A co do stawiania pomników alkoholikom to polecam historią George Best'a
      Pozdrawiam myślących
      a o debili się nie martwię, oni zawsze dadzą sobie radę :)
    • sebn Po derbach: Zdechł pies... Nienawiść na koszulk... 22.05.13, 14:23
      byłem na meczu i z tym że caly stadion miał niby żółte koszulki z tym napisem to lekka przesada owszem ponad połowa ludzi była w żółtych koszulkach no ale były to zwykłe żółte koszulki w barwach klubu a takich z tym napisem było kilkanascie osób,w artukule ktoś tam się wypowiada że jego dziecko musialo na to patrzeć to proponuje temu panu pojechać na mecz do poznania jak lech gra np. z legia lub pogonią i niech jeszcze załozy koszulke legii albo pogoni to wtedy synek napatrzy się i naslucha tyle że do końca zycia będzie bal sie wejść na jakikolwiek stadion ale tak samo jest w zielonej górze na meczu i proponuje wejść na strone gorzow.gazeta.pl-jest tak artykuł opisywany przez kibica z gorzowa co go spotkalo na stadionie w zielonej a ja sie dziwie po co ktoś wrzuca na forum taki artykuł i robi zamieszanie w wojewódzctwie
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka