Zielonogórski Bank Czasu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Bardzo interesująca inicjatywa! Ciekawe czy się "przyjmie". W każdym razie ja
    trzymam kciuki! A propos adres internetowy to: www.bankiczasu.eco.pl Oj,
    gazeto,gazeto...
    • Gość: Ula IP: *.proxy.aol.com 13.08.04, 23:14
      Mysle,ze jest to dobra mysl i wspaniala pomoc dla drugiego czlowieka.Ma samotna
      mame,ktora ma 79 lat czasami potrzebuje ona pomoc w umycie korytarza,schodow
      czy zrobienia malych zakupow,potrzebuje rowniez pomocy malarza cieszko jej
      czasami to wszystko zalatwic ze wzgledu na wiek i ze wzgledu na nadcisnienie
      bardzo wysokie,ktore ma juz parenascie lat.Ciesze sie wiec,ze powstala taka
      organizacja.Mieszkam w Kanadzie i tu jest to bardzo popularna forma pomocy.Jak
      juz wspomnialam o mojej mamie on, moze w zamian za ta pomoc przypilnowac
      dziecko,moze jakies drobne uslugi krawiecki zrobic,zawsze moze w jakis sposob
      pomoc bo zna sie na wszystkim bo jest moja mama i boli mnie serce,ze jest sama
      i czasami nie ma zadnej pomocy z nikad a ja jestem tak daleko aby podac jej
      pomocna dlon ,moja mama mieszka na Chynowie.Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.