Dodaj do ulubionych

dentysta w ZG

01.09.15, 21:49
witam! czy ktoś może mi polecić dobrego dentystę w Zielonej Górze, żeby pójść do niego prywatnie? nie chcę już chodzić na NFZ, bo nic mi nie pomogli
Edytor zaawansowany
  • piterlusz 01.09.15, 21:52
    czesc :) ja chodze na zrodlana - znalazlem w necie zrodlana.com.pl/stomatologia/ i poszedlem. Naprawde ogarniete miejsce, dentystka zna sie na rzeczy, umie np. podac znieczulenie tak, ze nawet nie zauwazysz kiedy :D no i lecza stopniowo, nie jada "z koksem" od razu.
  • Gość: gosc IP: *.146.10.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.09.15, 20:36
    Autoreklama źródlanej przechodzi granice przyzwoitości.W wątku Dentysta w Zielonej Górze piszesz jako kobieta "czytałam" tutaj jako mężczyzna "znalazłem" Gubicie się już w tym autolansie zamiast zacząć lepiej pracować opinie na mieście raczej macie słabą.
  • Gość: Amiszka IP: *.dynamic.chello.pl 15.03.19, 17:24
    Szczerze mówiąc to nigdy nie chodziłam do wspomnianego gabinetu więc sie nie wypowiem na jego temat. Ja jak już to chodzę do gabinetu albo na wypełnienie, leczenie zębów albo tak jak tutaj jbstomatologia.pl/zabieg/higienizacja-i-profilaktyka/ na czyszczenie zębów. Dobrze jest sobie zrobić coś takiego raz do roku. Pozbyć się osadu z kaw czy herbat ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.