Dobry ginekolog w ZG-gdzie takiego szukać? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny, czy mogłybyście poradzić do jakiego ginekologa można iśc w ZG.
    Dobrego i prywatnie (inaczej pewnie się nie da:(((((()Chodzi o to,żeby miał
    dobry sprzęt i był pozytywnie nastawiony do pacjentki, a nie jakiś gbur.
    Najchetniej babka. Z góry dzięki
    • Gość: tel IP: *.zielona / *.um.zielona-gora.pl 21.11.05, 14:10
      polecam doktora Sandeckiego, przyjmuje w przychodni na Zaciszu, ul. Agrestowa
      87, tel. 3235531 lub 601479480. Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i
      podejściem do pacjentek, usg jest robione w ramach wizyty, pozdrawiam.
      • Gość: Bebe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:56
        mam pytanie apropo dr Sandeckiego:ile kosztuje wizyta u niego?
      • Gość: oloochna IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.04.06, 20:39
        A czy ten Sandecki przyjmuje w ramach NFZtu?? I czy na pewno ma usg?? Byłam dziś
        u Bartkiewicza, w jego gabinecie na Botanicznej. Jestem w ciąży i to była moja
        pierwsza wizyta. No cóż: doktor zbadał mnie i potwierdził ciążę, ale ani nie
        zrobił cytologii ani usg!! Wkurzyłam się jak nie wiem, zapłaciłam kasę i nawet
        nie wiem cy na pewno tam w środku z dzidzią wszystko ok! Szukam teraz na gwałt
        dobrego lekarza z usg.
        • Gość: gość IP: *.ztpnet.pl 14.01.07, 18:23
          Jestem właśnie w samej końcówce ciąży i stwierdzić ja byłam na Botanicznej u
          Bartkiewicza.Z tego co wiem swoje prywatne usg miał w Poliklinice,a teraz ma w
          Aldemedzie na Sulechowskiej.Po tej pierwszej wizycie prywatnej,chodziłam na
          kase chorych i miałam wszystkie badania u niego robione,a poziom wizyt był taki
          sam.Złego słowa nie mogę poweidzieć.Pozdrawiam.
          • Gość: alaa IP: *.ztpnet.pl 24.05.07, 20:28
            Byłam 2 razy u Bartkiewicza już więcej tam nie pójdę. Jak miałam silną gorączkę
            (dodam że jestem w I trymestrze ciąży) to kazał mi zaaplikować aspirynę, gdzie
            w aptece od razu mi powiedzieli że mi tego nie sprzedadzą bo to jest
            niebezpieczne. Jakoś przeżyłam ta temperaturę nie biorąc żadnego leku tylko
            lecząc sie naturalnymi sposobami.U niego liczy się sztuka nie jakość niestety.
            Zraził mnie tym, a jak mu o tym powiedziałam to strasznie poczuł sie urażony i
            jego podejście do mnie bardzo sie zmieniło ale wcale nie na lepsze
          • Gość: Ciężarna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.09, 21:29
            Krótkie wprowadzenie: Jestem osobą z "Rh-". Aktualnie jestem po raz drugi w ciąży, która to jest z góry zagrożona z racji wystąpienia konfliktu serologicznego (mam we krwi przeciwciała powstałe po pierwszej ciąży). Chcę się podzielić swoją opinią na temat kilku zielonogórskich lekarzy.
            dr Soroczyński (NFZ, AldeMed) - miły, zawsze uśmiechnięty, lecz niestety - niekompetentny. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży (z polecenia jednej z pielęgniarek). Zapomniał wykonać mi ponownego badania na obecność przeciwciał, o które to w szpitalu proszą "na dzień dobry" przy zgłoszeniu do porodu. Poza tym - to badanie jest jednym z najistotniejszych u osób o "Rh-"
            dr Bartkiewicz (AldeMed, NFZ) - kompetentny, konkretny, nie zawsze uśmiechnięty (raczej nawet bardzo rzadko). Moim zdaniem posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie był dla mnie niemiły ani gburowaty. Zawsze pomaga zejść z "fotela" po badaniu (również nieciężarnym). Trafiłam do niego przypadkiem pod koniec pierwszej ciąży (ponad 2 lata temu) i już tak zostało. Jak na razie ani razu nie udzielił mi błędnej informacji (w przeciwieństwie do innych lekarzy - "prywatnych"). W drugiej ciąży z racji obecności przeciwciał kierował mnie na konsultacje do specjalistów (np. do hematologa czy por. patologii ciąży w klinice w Poznaniu) i tam powtarzali mi to, co dr Bartkiewicz już mi powiedział. Myślę, że zna się na rzeczy (przynajmniej w sytuacji ciąży z konfliktem w układzie "Rh"). Szczerze polecam tego lekarza. Szczególnie, jak komuś zależy na kompetencji i doświadczeniu bardziej niż na "przeuprzejmej" gadce i uśmiechu doklejonym do twarzy bez względu na okoliczności. Jak to już wspomniała jedna Pani - lekarz też człowiek
            dr Loroch (prywatny gabinet) - to nieporozumienie jakieś. Owszem - uprzejma i miła, sprzęt OK i nawet ma takie gąbczaste kapcie, żeby nia chodzić boso po gabinecie... W moim przypadku zawaliła na pierwszej wizycie - nie miała pojęcia o konflikcie serologicznym. Nie wiedziała nawet, kiedy się podaje zastrzyk po porodzie - czy jak dziecko ma tę samą, czy inną grupę krwi! Mi to wystarczyło. Nigdy więcej do tej Pani.
            dr Laber (prywatny gabinet) - podzielam opinię, że niesamowicie uprzejmy. Super sprzęt, dużo mówi w trakcie badania (byłam na badaniach genetycznych, USG 3D) i nawet ma ciepły żel do USG ;) Wydaje mi się, że kompetentny w tym, w czym piszą, że jest dobry - badania prenatalne, prowadzenie "zwykłej" ciąży. Zwykłej - bo u mnie się pomylił w dość znaczącej sprawie - odwrotnie odczytał wynik badania miana przeciwciał! To dla mnie go "skreśliło" jako lekarza prowadzącego moją ciążę. Druga uwaga - "poślizgi" czasowe. Byłam zarejstrowana na 16:30 i czekałam ponad godzinę na przyjęcie. Kobieta, która była w kolejce za mną opowiadała, że miałą przypadek, że czekała 4 godziny! Moim zdaniem to NIEDOPUSZCZALNE! Kobieta w 7 miesiącu ciąży stercząca na poczekalni przez 4 godziny! SZOK! A zarejstrowana byłą na 20:00!! Czyli przyjął ją o 24:00!! Masakra! Ja bym zrezygnowała z tego lekarza na jej miejscu...
        • Gość: betty IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.08, 18:36
          a czy któraś z was zna doktora Artura Balcewicza?
      • Gość: Reklama IP: *.ztpnet.pl 27.02.07, 22:42
        To reklama?
      • Gość: anita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 14:56
        Trafiłam na Sandeckiego na porodówce - nie polecam, a wręcz przeciwnie,
        podejście do pacjentek - mało mi dziecka nie ywkończył. Anita
      • Gość: pacjentka M. IP: *.modemy2.ostrowski.pl 04.12.08, 23:58
        o boze tylko nie Sandecki. jest gburowaty!! odradzam.
      • Gość: magda IP: *.aster.pl 23.09.11, 19:20
        w jakie dni przyjmuje?
    • Gość: Suza IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.11.05, 14:15
      Ja Ci tylko moge powiedziec do jakiego nie idz. W Poliklinice przy szpitalu
      przyjmuje lekarz Bartkiewicz ( czy jakos tak, nie pamietam na 100%). On ma tez
      praktyke w Aldemedzie. Jest bardzo nie uprzejmy. Czulam sie przez niego
      upokorzona. Poszlam do niego, bo myslalam ,ze jestem w ciazy. A on potraktowal
      mnie jakbym byla jakas smarkula co sie gdzies puscila w lesie. A tak tylko na
      marginesie mowiac mam 24 lata i stalego partnera od 5 lat. Ten lekarz mial
      kiedys wiele pacjentek a potem mu chyba woda sodowa uderzyla do glowy.Po moim
      zdarzeniu z nim opowiadalam paru dziewczynom o tym i spotkalam sie z
      opiniami,ze nie jestem jedyna tak zle potraktowana przez niego. Szczerze mowiac
      w ZG jest wielu nie kompetentnych i nie uprzejmych ginekologow. Ale wiemz,e
      moja kolezanka chodzi do pewnej pani ginekolog gdzie na deptaku. Ale nie w
      Aldemedzie. Ale przepraszam nie pamietam.
      • Gość: D. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 14:27
        Wydaje mi sie że chodzi Ci o panią dr Rabenda-Łącka ( przyjmuje na deptaku
        dokładnie al.Niepodległosci w niebieskiej kamienicy na przeciwko Muzeum - jest
        tam m.in.poradnia laryngologiczna i kilka innych prywatnych gabinetów ).Jest
        bardzo miła i uprzejma.Podobno cieszy sie opinią dobrego fachowca , pracuje
        także w naszym zielonogórskim szpitalu.
        • Gość portalu: D. napisał(a):

> Wydaje mi sie że chodzi Ci o panią dr Rabenda-Łącka ( przyjmuje na deptaku
          > dokładnie al.Niepodległosci w niebieskiej kamienicy na przeciwko Muzeum -
          jest
          > tam m.in.poradnia laryngologiczna i kilka innych prywatnych gabinetów ).Jest
          > bardzo miła i uprzejma.Podobno cieszy sie opinią dobrego fachowca , pracuje
          > także w naszym zielonogórskim szpitalu.

Zgadzam sie i potwierdzam!!!!!!!!!11

Do dr. Rabędy -Łeckiej chodzę juz ponad rok, wczesniej caly czas trafialam na
          jakis oblakanych ginekologow.
          Wizyty u ginekologa zawsze sie blalam i raczej staralam sie chodzic jak naj
          zedzaiej.
          A tereaz musze przyznac ze nawet z przyjenmoscia chodze do dr Rabedy-Leckiej

pozdraiwam
          • Gość: pacjentka M. IP: *.modemy2.ostrowski.pl 05.12.08, 00:02
            POLECAM!! wspaniała i miła kobieta.
          • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 21:19
            chcialabym sie dowiedziec w jakich godzina przyjmuje ten ginekolog,
            jakis numer kontaktowy i ile sie placi za wizyte... prosilabym o jak
            najszybsza odpowiedz na meila: piekielko19@wp.pl z gory dziekuje:*
            • Gość: doro IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.02.10, 13:22
              Witam wszystkie Panie! Pani dr Rabęda Łecka,owszem,bardzo miła,ale czy
              kompetentna tego nie potwierdze. Byłam jej pacjentka dobre 3lata... Czekanie na
              wizyte, to koszmar, a ceny, obłędne.... Za zwykłe badanie kontrolne z wym
              cytolog 250!!!! Skandal
              • Gość: eborka IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.10, 22:12
                KAŻDA Z NAS SZUKA IDEAŁU. TACY NIE ISTNIEJĄ. LEKARZ LEKARZOWI JEST NIERÓWNY. JA POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM DOKTORA SANDECKIEGO. NIE JEST IDEAŁEM JAKIEGO SZUKACIE ALE JEST LEKARZEM KTÓREMU JA OSOBIŚCIE WIELE ZAWDZIĘCZAM. Z RESZTĄ NIE TYLKO JA BO I MOJA CÓRECZKA KTÓRĄ URATOWAŁ PRZED PORONIENIEM. JEST NIE TYLKO LEKARZEM KTÓRY OGRANICZA SIĘ DO GINEKOLOGII ALE I CZŁOWIEKIEM KTÓRY POCIESZY I POWIE DOBRE SŁOWO. POLECAM :)
                • Gość: zielonogórzanka IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.03.10, 20:50
                  Ja od kilku lat chodziłam do Labera i zawsze sobie chwaliłam ale
                  teraz to już mam dosyć. Od 2 miesięcy dzwoniłam we wtorki i czwartki
                  (bo tak zawsze było i tak jest na jego stronie) a po drugie dzwoniąc
                  na kom. włącza się sekretarka na któej Laber mówi żeby rejestrować
                  się pod tym nr we wt. i czw. od 12 do 14. Jakiś niepoważny człowiek,
                  który nie szanuje pacjentów. Gdy w końcu postanowiłam tam pojechać i
                  się umowić Pani z recepcji nie było, w środę też nie zapisywała bo
                  miała wolne. Dzis w końcu się dodzwoniłam i najbliższy termin to 10
                  maj. No jakaś paranoja normalnie. Nie dosyć, że zawsze przed wizytą
                  trzeba czekac kilka godzin bo taki jest poślizg a teraz jeszcze
                  takie terminy. Kto ma na to czas? Ten lekarz nas w ogóle nie
                  szanuje. Mówie to z bólem serca bo bardzo go lubiłam ale organizacja
                  jego gabinetu pozostawia wielle do życzenia. No cóż szukam innego
                  lekarza...
                  • Gość: greg IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:19
                    Drogie Panie:
                    Bardzo sie Wam dziwie ze nie wybieracie kobiety na swojego ginekologa. Powiedzcie mi prosze, ktory normalny facet zostaje ginekologiem i i ma ochote zagladac w to dziwne miejsce wiele godzin dziennie, tylko oszolom!!! Wybaczcie ale takie jest moje zdanie.
              • Gość: greg IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:13
                To jak to: byla Pani jej pacjentka przez 3 lata i jej kompetencji nie da Pani rady potwierdzic? Cos mi tutaj nie pasuje!
      • Gość: Marzka IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.02.06, 23:34
        zgadzam sie Bartkiewicz to cham i gbur. Potrafi upokorzyć jak nikt inny!! Byłam
        u niego prywatnie bo musiałam szybko sprawdzić co zrobiło mi się na piersi,
        potraktował mnie z góry, nie wspominając że o zwykłej uprzejmości chyba nie
        słuyszał.... zdecydowanie odradzam!!!
        • Gość: goha 81 IP: 80.48.66.* 08.03.07, 19:01
          dobry to ten który ponad wszystko "CIĘ" dobrze potraktuje! Bartkiewicz to na
          pewno nie osoba do której warto iść!!!! wiem to bo chodziłam do niego! , ale za
          to Dr. Sandecki to osoba która jest warta zaufania!!! prowadzi mnie po
          Bartkiewiczu i widzę duża różnice!!!!!!
          • Gość: pusmt IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.03.07, 11:29
            Już kilka osób na tym forum to piasło, ale napisze jeszcze raz lakarz jak
            lekarz to też człowiek i może mieć gorszy dzień więc bywa ze kogoś nie miło
            potraktuje. Jednak po zastanowieniu stwerdzam że JURAK ma chyba same złe dni. A
            co do tego, który jest dobry to trzeba samemu sprawdzić, wybrać i u tego
            jednego pozostać, bo potem są problemy i żale że lekarz nie wie po co się do
            niego przychodzi. GINEKILOG JAK MĄŻ(MOŻE DLA NIEKTÓRYCH OJCIEC CHOĆ TEŻ
            NIEKONIECZNIE)JEDEN NA CAŁE ŻYCIE...
            • Gość: Franek IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:26
              Moze po prostu czas pojsc do kobiety??? Z pewnoscia potraktuje Was z uprzejmoscia! Lekarz prosze Pania ma prawo jak kazdy czlowiek miec gorszy dzien, ale NIE MA PRAWA potraktowac pacjentki/pacjenta gorzej, bo to znaczy miedzy innymi to: ze nie powinien zostac lekarzem, ze jest niedouczony, ze ma niski pozim kultury osobistej i ze powinien zmienic profesje!
        • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.10, 14:32
          Do Bartkiewicza chodziłam dwa lata, ale przestałam. Mojej 70-letniej mamie powiedział obraźliwy i zboczony tekst. Natomiast koleżance źle pobrał cytologię. NIGDY więcej.
        • Gość: anna IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:21
          moze jest gejem?
      • Gość: ktosik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 21:00
        Dr.A.Baryła kto byl??jakie macie opinie?
        • Gość: daria IP: *.ztpnet.pl 30.12.07, 17:50
          Co do doktora Baryly to osobiscie nie bylam ale jest to na pewno
          lekarz z ogromnym doswiadczeniem, gdyz tak sie sklada, ze prowadzil
          ciaze mojej mamy kiedy nosila mnie w brzuszku :] Prowadzil rowniez
          druga ciaze mojej mamy. Kiedy posroslam i przyszedl czas zeby wybrac
          sie do lekarza mama wlasnioe go mi polecila. Bylo mi jednak
          niezrecznie isc do goscia, ktory ogladal mnie jako "mala fasolke":P
        • Gość: renta IP: *.ztpnet.pl 09.01.08, 18:18
          Doktor Baryła jest straszny!!! Nie jest lekarzem z powołania.
          Podczas mojego porodu zamiast sie mna zajmowac oglądał mecz
          piłkarski - razem z doktorem Sandeckim. Skrzywdził moje dziecko na
          całe życie bo ma porażenie splotu barkowego - niedowład lewej ręki,
          naderwane nerwy. A poza tym to nie pierwszy taki przypadek w
          zielonogórskim szpitalu. Odradzam wszytskim!!!
          • Gość: Zuza IP: 92.244.47.* 30.06.08, 22:14
            Jeśli chodzi o doktora Baryłę to zdecydowanie odradzam!!!!
            Po pierwsze za każdym razem pyta o imię i nazwisko (nie wiem po co
            mu komputer w gabinecie???), po drugie trzeba "wyciągać" od niego
            nawet podstawowe informacje, po trzecie w moim przypadku za bardzo
            nie przejął się samym porodem (na szczęście go nie odbierał) ale gdy
            przypadkiem spotkaliśmy się w szpitalu to udawał że nie zna!!!
            Koszt wizyty (100zł) nie jest jej równoznaczny gdyż sama wizyta trwa
            około 10min. a sprzęt zabytkowy!!!!
    • Gość: Suza IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.11.05, 14:17
      Nawiazujac do mojej ostatniej opinii. Nei twierdze,ze w ZG sa sami zli
      ginekolodzy, ale ze wielu. Jest tez wielu swietnych fachowcow. To bylo tylko
      sprostowanko. :)
      Ciao Baby
    • Gość: Miś IP: *.ztpnet.pl 23.11.05, 20:56
      Dr Wasinski przychodnia Wigor na dawnej Politechnice, dr Rzepka szpital w
      Sulechowie
    • Gość: gosik IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.05, 14:46
      Polecam Panią dr Kończal Kozakiewicz, która przyjmuje w Aldemedzie na ul.
      Zamenhoffa. Bardzo ją lubię i chodzę do niej od klku lat. Miłe podejście... i w
      ogóle fajnie się z nią rozmawia - tak normalnie i bez krępacji. Żadnych kazań
      itp.Polecam !!!
    • Gość: jb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.06, 11:07
      dr Czernicka , przyjmuje na Łuzyckiej, w kompleksie, w którym jest fryzjer,
      stomatolog, siłownia-nie da sie przegapic - jako człowiek rewelacja, pierwszy
      ginekolog, do którego chodze bez stresu; jako specjalista doskonała -
      opiekowała sie mna w czasie dwóch ciąż , niełatwych, i wyszło doskonale:-)
      Naprawde polecam:-)
      • Gość: Przyszła mama IP: *.ztpnet.pl 07.02.06, 20:00
        Tylko i wyłącznie dr Laber , miałam już styczność z dr Sandeckim i Lachem.Nie
        polecam. Dr Laber to najlepszy specjalista,ciągle się szkoli,ma czas dla
        pacjentek,miły i ma szacunek do kobiet a sprzęt ma chyba najlepszy w
        Zielonej.Ale terminy wizyt na miesiąc naprzód.Pracuje w szpitalu w Nowej Soli.
        • Gość: stokrotka IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 08.02.06, 21:34
          polecam Labera, ale o Czarneckiej tez dobrze mówią
          • ja równiez poleciłabym dr Labera,a stanowczo odradzam dr Bartkiewicza-był
            pierwszym lekarzem do którego trafiłam po zrobieniu testu ciązowego.Nie będę
            opisywać całej wizyty,ale podczas usg tak sobie gdybał-,,...pęcherzyka nie ma w
            macicy,ale jeden jajnik powiększony, to może być ciąża
            pozamaciczna...,przykro,że muszę panią rozczarować..."Dla mnie był to ogromny
            szok,przepłakany tydzień...Na następną wiyte poszłam do innego lekarza,a
            niedawno z tej ,,ciązy pozamacicznej" urodził się mój synek.
            • Gość: gość IP: *.ztpnet.pl 14.01.07, 18:35
              Znów muszę się wtrącić.:)Mnie bartkiewicz serdecznie pogratulował i nawet
              wyszedł,by mężowi dłoń uścisnąć.Zapraszał go potem na każde usg.Na ostatniej
              wizycie(tydzień temu),powiedził,że trzyma kciuki.Wiem,żę używa cześto śmiałych
              stwierdzeń,ale sa zawsze inteligentne i właściwe to jest jego taką ciekawą
              specyfiką.Nie rozczula się nad ciężarną,ale zawsze kompetentnie podchodzi do
              sprawy.Czułam się z nim bezpiecznie.
        • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:50
          podpisuje sie pod tym wpisem laber najlepszy dzieki niemu zyje bo jak juz t gdzes pisalam wilczynski mnie zalatwil a laber zycie uratowal i wogole jest spoko klania sie w pas na ulicy zapyta nawet jak zdrowko i jest na czym oko zawiwsic
      • Gość: MIRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 14:56
        CZY CZERNICKA PRZYJMUJE NA KSIAZECZKE RUM JAK TAK TO PROSZE O NR.TEL.JEZELI NIE
        PRZYJMUJE TO JAKI JEST DOBRY LEKARZ NA RUM BO PRYWATNIE MNIE NIE STAC
      • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 13:25
        Czy dr Czernicka przyjmuje na książeczkę? Czy tylko prywatnie (jeśli tak, ile
        kosztuje wizyta)?
    • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 16:25
      Polecam Herbicha przyjmującego koło liceum lotniczego/ jest drogo ( ok70-100zł)
      ae na miejscu ma cały sprzet a na normalne badanie skłąda sie wewnetrzne usg
      czego inny ginekolodzy nie robią/ jest uprzejmy/ sprzet ma nowoczesny, z
      niemiec/polecam gorąco 3202375
      • Gość: ja IP: *.ztpnet.pl 13.02.06, 17:04
        Polecam dr J. Wilczyńskiego, przyjmuje gdzieś koło Tesco, w jakimś Centrum
        Larygologii ma swój gabinet. Usg też. Przesympatyczny, delikatny i zabawny
        profesjonalista. Pracuje też w zielnogórskim szpitalu.
        • wilczyński ??? nigdy !!! o mało co nie straciłam przez niego dziecka. a że
          delikatny ... nie on jeden
        • Jak Wilczyński jest delikatny to ja jestem Angelina Jolie P
        • Gość: malinka IP: *.przylep1.do.przylep.nowszkola.pawluk.org 21.07.11, 19:27
          Witam,
          Mogę z czystym sumieniem polecić Dr Rosińską, do której przychodziłam przez całą ciążę, której zawdzieczam być może moje życie a napewno mój synek .
          Będąc w ciąży zaliczyłam kilka wizyt w innych gabinetach,Dr Loroch,,,Dr Bartkiewicz u niego wizyta prywatna niczym się nie różni od tej na NFZ, bo porównałam osobiście więc po co przepłacać!!! a swoją drogą mógłby czasem się uśmiechnąć,,,,
          I w sumie byli ok,, ale......
          W pachwinie miałam niegojącą sie coraz większą ranę , która była wynikiem zacięcia przy depilacji. Przy wizytach lekarze robili wielkie oczy pt..co to ???, następnie przechodzili do innych badań zapominając o moim problemie,. Ja powtarzałam to co Wam,,i na tym się kończyło,,tylko Dr Loroh coś napomkła o smarowaniu maściom ichtiolową pomimo iż powtarzałam że rana mi się nie goi od kilku miesięcy!!!! Dopiero będąc w czwatrym miesiącu trafiłam z polecenia do Dr Rosińskiej, która od razu pobrała próbkę z rany i zawiozła do badań,,Już na drugi dzień zadzwoniła do mnie abym natychmiast zgłosiła się do szpitala. Czekała tam na mnie i na drugi dzień miałam zabieg przeprowadzony przez Dr Rosińską oczyszczania i nacięcia rany ponieważ w środku był gronkowiec złocisty. Pielęgniarki po zabiegu powiedziały mi że gdyby ta bakteria przedostała się do krwiobiegu już by było po ciązy i pewnie i po mnie.
          A propos planuje drugiego dzidziusia i napewno zgłoszę sie do Dr Rosińskiej,,Ceny wizyty ok 100 zł przy ciązy,,,sprzet ok,,
          pozdrawiam,,

• Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:53
          tylko nie on do grobu mne malo nie wpedzil
      • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 13:33
        To nieprawda, że inni lekarze nie robią wewnętrznego usg. Dla przykładu podam dr
        Nonckiewicza, który przyjmuje na Wyspiańskiego. Wydrukuje Wam zdjęcie, a jeśli
        przyniesiecie kasetę, to nawet nagra maluszka bez dodatkowych opłat czy ceregieli.
        Dla mnie Herbich to tylko robiące wrażenie białe ręczniki w toalecie. Nawet nie
        pamięta z jakim problemem do niego przychodzę.
      • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.05.08, 20:26
        co ty wygadujesz?!herbich to jeden z najgorszych ginekologow w zg! bylam u niego
        10 lat temu i do tej pory mam probelmy, ktore u mnie wywolal. m.in. faszerowal
        mnie przeterminowanymi pigulakami antykoncepcyjnymi, ktore dostawal za darmo z
        Niemczech, mowiac, ze to nic nie szkodzi, i ze te daty tak naprawde nie maja
        zanczenia!!!
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-527
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.