• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobry ginekolog w ZG-gdzie takiego szukać? Dodaj do ulubionych

• 21.11.05, 09:50
    Dziewczyny, czy mogłybyście poradzić do jakiego ginekologa można iśc w ZG.
    Dobrego i prywatnie (inaczej pewnie się nie da:(((((()Chodzi o to,żeby miał
    dobry sprzęt i był pozytywnie nastawiony do pacjentki, a nie jakiś gbur.
    Najchetniej babka. Z góry dzięki
    Zaawansowany formularz
    • Gość: tel IP: *.zielona / *.um.zielona-gora.pl 21.11.05, 14:10
      polecam doktora Sandeckiego, przyjmuje w przychodni na Zaciszu, ul. Agrestowa
      87, tel. 3235531 lub 601479480. Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i
      podejściem do pacjentek, usg jest robione w ramach wizyty, pozdrawiam.
      • Gość: Bebe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:56
        mam pytanie apropo dr Sandeckiego:ile kosztuje wizyta u niego?
        • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 15:22
          70 zl kosztuje wizyka
      • Gość: oloochna IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.04.06, 20:39
        A czy ten Sandecki przyjmuje w ramach NFZtu?? I czy na pewno ma usg?? Byłam dziś
        u Bartkiewicza, w jego gabinecie na Botanicznej. Jestem w ciąży i to była moja
        pierwsza wizyta. No cóż: doktor zbadał mnie i potwierdził ciążę, ale ani nie
        zrobił cytologii ani usg!! Wkurzyłam się jak nie wiem, zapłaciłam kasę i nawet
        nie wiem cy na pewno tam w środku z dzidzią wszystko ok! Szukam teraz na gwałt
        dobrego lekarza z usg.
        • Gość: gość IP: *.ztpnet.pl 14.01.07, 18:23
          Jestem właśnie w samej końcówce ciąży i stwierdzić ja byłam na Botanicznej u
          Bartkiewicza.Z tego co wiem swoje prywatne usg miał w Poliklinice,a teraz ma w
          Aldemedzie na Sulechowskiej.Po tej pierwszej wizycie prywatnej,chodziłam na
          kase chorych i miałam wszystkie badania u niego robione,a poziom wizyt był taki
          sam.Złego słowa nie mogę poweidzieć.Pozdrawiam.
          • Gość: alaa IP: *.ztpnet.pl 24.05.07, 20:28
            Byłam 2 razy u Bartkiewicza już więcej tam nie pójdę. Jak miałam silną gorączkę
            (dodam że jestem w I trymestrze ciąży) to kazał mi zaaplikować aspirynę, gdzie
            w aptece od razu mi powiedzieli że mi tego nie sprzedadzą bo to jest
            niebezpieczne. Jakoś przeżyłam ta temperaturę nie biorąc żadnego leku tylko
            lecząc sie naturalnymi sposobami.U niego liczy się sztuka nie jakość niestety.
            Zraził mnie tym, a jak mu o tym powiedziałam to strasznie poczuł sie urażony i
            jego podejście do mnie bardzo sie zmieniło ale wcale nie na lepsze
          • Gość: Ciężarna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.09, 21:29
            Krótkie wprowadzenie: Jestem osobą z "Rh-". Aktualnie jestem po raz drugi w ciąży, która to jest z góry zagrożona z racji wystąpienia konfliktu serologicznego (mam we krwi przeciwciała powstałe po pierwszej ciąży). Chcę się podzielić swoją opinią na temat kilku zielonogórskich lekarzy.
            dr Soroczyński (NFZ, AldeMed) - miły, zawsze uśmiechnięty, lecz niestety - niekompetentny. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży (z polecenia jednej z pielęgniarek). Zapomniał wykonać mi ponownego badania na obecność przeciwciał, o które to w szpitalu proszą "na dzień dobry" przy zgłoszeniu do porodu. Poza tym - to badanie jest jednym z najistotniejszych u osób o "Rh-"
            dr Bartkiewicz (AldeMed, NFZ) - kompetentny, konkretny, nie zawsze uśmiechnięty (raczej nawet bardzo rzadko). Moim zdaniem posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie był dla mnie niemiły ani gburowaty. Zawsze pomaga zejść z "fotela" po badaniu (również nieciężarnym). Trafiłam do niego przypadkiem pod koniec pierwszej ciąży (ponad 2 lata temu) i już tak zostało. Jak na razie ani razu nie udzielił mi błędnej informacji (w przeciwieństwie do innych lekarzy - "prywatnych"). W drugiej ciąży z racji obecności przeciwciał kierował mnie na konsultacje do specjalistów (np. do hematologa czy por. patologii ciąży w klinice w Poznaniu) i tam powtarzali mi to, co dr Bartkiewicz już mi powiedział. Myślę, że zna się na rzeczy (przynajmniej w sytuacji ciąży z konfliktem w układzie "Rh"). Szczerze polecam tego lekarza. Szczególnie, jak komuś zależy na kompetencji i doświadczeniu bardziej niż na "przeuprzejmej" gadce i uśmiechu doklejonym do twarzy bez względu na okoliczności. Jak to już wspomniała jedna Pani - lekarz też człowiek
            dr Loroch (prywatny gabinet) - to nieporozumienie jakieś. Owszem - uprzejma i miła, sprzęt OK i nawet ma takie gąbczaste kapcie, żeby nia chodzić boso po gabinecie... W moim przypadku zawaliła na pierwszej wizycie - nie miała pojęcia o konflikcie serologicznym. Nie wiedziała nawet, kiedy się podaje zastrzyk po porodzie - czy jak dziecko ma tę samą, czy inną grupę krwi! Mi to wystarczyło. Nigdy więcej do tej Pani.
            dr Laber (prywatny gabinet) - podzielam opinię, że niesamowicie uprzejmy. Super sprzęt, dużo mówi w trakcie badania (byłam na badaniach genetycznych, USG 3D) i nawet ma ciepły żel do USG ;) Wydaje mi się, że kompetentny w tym, w czym piszą, że jest dobry - badania prenatalne, prowadzenie "zwykłej" ciąży. Zwykłej - bo u mnie się pomylił w dość znaczącej sprawie - odwrotnie odczytał wynik badania miana przeciwciał! To dla mnie go "skreśliło" jako lekarza prowadzącego moją ciążę. Druga uwaga - "poślizgi" czasowe. Byłam zarejstrowana na 16:30 i czekałam ponad godzinę na przyjęcie. Kobieta, która była w kolejce za mną opowiadała, że miałą przypadek, że czekała 4 godziny! Moim zdaniem to NIEDOPUSZCZALNE! Kobieta w 7 miesiącu ciąży stercząca na poczekalni przez 4 godziny! SZOK! A zarejstrowana byłą na 20:00!! Czyli przyjął ją o 24:00!! Masakra! Ja bym zrezygnowała z tego lekarza na jej miejscu...
        • Gość: betty IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.08, 18:36
          a czy któraś z was zna doktora Artura Balcewicza?
          • Gość: Anka IP: *.aster.pl 28.09.09, 09:23
            znam Balcewicza. Jedyny ginekolog, który na mieście swoje pacjentki poznaje:)
            Jako lekarz jest w porządku, wszelkie potrzebne badania miałam u niego bez
            pytania o nie, sam zlecał. Chodziłam do Niego z NFZ, niekiedy nawet i bez tego,
            bo książeczki zapomniałam - machał ręką, że ok... Szkoda, że nie ma go
            Aldemedzie. Wiem, że w Zarach ma praktykę prywatną. Jak dla mnie, to najlepszy
            dotychczas lekarz (lepszy był stary Rzepka, ale on nie żyje), a przeżyłam ich
            kilku.
            • Gość: Ania IP: 213.25.42.* 07.02.10, 19:26
              Artur Balcewicz przyjmuje na przeciwko Urzędu Miasta w nowym budynku jest tam też jakiś bank. Dzień w jaki przyjmuje to środa no i oczywiście prywatnie :)
              • Gość: kasia IP: *.ztpnet.pl 05.07.10, 10:36
                Aniu!! A w jakiej cenie są wizyty i czy badania na które kieruje są
                płatne?? np. morfologie krwi!! dziekuje
              • Gość: Madzia IP: *.146.133.151.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.09.10, 10:18
                Gdyby ktoś chciał do niego kontakt: 609 455 477.
      • Gość: Reklama IP: *.ztpnet.pl 27.02.07, 22:42
        To reklama?
        • Gość: Ala IP: *.netdrive.pl 19.08.08, 00:53
          Reklama to po Wiadomościach w TVP1 leci. Tutaj ludzie zadają pytanie i oczekują odpowiedzi.
      • Gość: anita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 14:56
        Trafiłam na Sandeckiego na porodówce - nie polecam, a wręcz przeciwnie,
        podejście do pacjentek - mało mi dziecka nie ywkończył. Anita
        • Gość: Pacjentka M. IP: *.modemy2.ostrowski.pl 05.12.08, 00:00
          potwierdzam i nie polecam Sandeckiego. Również trafiłam na niego na porodówce
          był straszny. NIE POLECAM!!!
      • Gość: pacjentka M. IP: *.modemy2.ostrowski.pl 04.12.08, 23:58
        o boze tylko nie Sandecki. jest gburowaty!! odradzam.
      • Gość: magda IP: *.aster.pl 23.09.11, 19:20
        w jakie dni przyjmuje?
    • Gość: Suza IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.11.05, 14:15
      Ja Ci tylko moge powiedziec do jakiego nie idz. W Poliklinice przy szpitalu
      przyjmuje lekarz Bartkiewicz ( czy jakos tak, nie pamietam na 100%). On ma tez
      praktyke w Aldemedzie. Jest bardzo nie uprzejmy. Czulam sie przez niego
      upokorzona. Poszlam do niego, bo myslalam ,ze jestem w ciazy. A on potraktowal
      mnie jakbym byla jakas smarkula co sie gdzies puscila w lesie. A tak tylko na
      marginesie mowiac mam 24 lata i stalego partnera od 5 lat. Ten lekarz mial
      kiedys wiele pacjentek a potem mu chyba woda sodowa uderzyla do glowy.Po moim
      zdarzeniu z nim opowiadalam paru dziewczynom o tym i spotkalam sie z
      opiniami,ze nie jestem jedyna tak zle potraktowana przez niego. Szczerze mowiac
      w ZG jest wielu nie kompetentnych i nie uprzejmych ginekologow. Ale wiemz,e
      moja kolezanka chodzi do pewnej pani ginekolog gdzie na deptaku. Ale nie w
      Aldemedzie. Ale przepraszam nie pamietam.
      • Gość: D. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 14:27
        Wydaje mi sie że chodzi Ci o panią dr Rabenda-Łącka ( przyjmuje na deptaku
        dokładnie al.Niepodległosci w niebieskiej kamienicy na przeciwko Muzeum - jest
        tam m.in.poradnia laryngologiczna i kilka innych prywatnych gabinetów ).Jest
        bardzo miła i uprzejma.Podobno cieszy sie opinią dobrego fachowca , pracuje
        także w naszym zielonogórskim szpitalu.
        • 18.05.06, 12:14
          Gość portalu: D. napisał(a):

> Wydaje mi sie że chodzi Ci o panią dr Rabenda-Łącka ( przyjmuje na deptaku
          > dokładnie al.Niepodległosci w niebieskiej kamienicy na przeciwko Muzeum -
          jest
          > tam m.in.poradnia laryngologiczna i kilka innych prywatnych gabinetów ).Jest
          > bardzo miła i uprzejma.Podobno cieszy sie opinią dobrego fachowca , pracuje
          > także w naszym zielonogórskim szpitalu.

Zgadzam sie i potwierdzam!!!!!!!!!11

Do dr. Rabędy -Łeckiej chodzę juz ponad rok, wczesniej caly czas trafialam na
          jakis oblakanych ginekologow.
          Wizyty u ginekologa zawsze sie blalam i raczej staralam sie chodzic jak naj
          zedzaiej.
          A tereaz musze przyznac ze nawet z przyjenmoscia chodze do dr Rabedy-Leckiej

pozdraiwam
          • Gość: pacjentka M. IP: *.modemy2.ostrowski.pl 05.12.08, 00:02
            POLECAM!! wspaniała i miła kobieta.
          • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 21:19
            chcialabym sie dowiedziec w jakich godzina przyjmuje ten ginekolog,
            jakis numer kontaktowy i ile sie placi za wizyte... prosilabym o jak
            najszybsza odpowiedz na meila: piekielko19@wp.pl z gory dziekuje:*
            • Gość: doro IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.02.10, 13:22
              Witam wszystkie Panie! Pani dr Rabęda Łecka,owszem,bardzo miła,ale czy
              kompetentna tego nie potwierdze. Byłam jej pacjentka dobre 3lata... Czekanie na
              wizyte, to koszmar, a ceny, obłędne.... Za zwykłe badanie kontrolne z wym
              cytolog 250!!!! Skandal
              • Gość: eborka IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.10, 22:12
                KAŻDA Z NAS SZUKA IDEAŁU. TACY NIE ISTNIEJĄ. LEKARZ LEKARZOWI JEST NIERÓWNY. JA POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM DOKTORA SANDECKIEGO. NIE JEST IDEAŁEM JAKIEGO SZUKACIE ALE JEST LEKARZEM KTÓREMU JA OSOBIŚCIE WIELE ZAWDZIĘCZAM. Z RESZTĄ NIE TYLKO JA BO I MOJA CÓRECZKA KTÓRĄ URATOWAŁ PRZED PORONIENIEM. JEST NIE TYLKO LEKARZEM KTÓRY OGRANICZA SIĘ DO GINEKOLOGII ALE I CZŁOWIEKIEM KTÓRY POCIESZY I POWIE DOBRE SŁOWO. POLECAM :)
                • Gość: zielonogórzanka IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.03.10, 20:50
                  Ja od kilku lat chodziłam do Labera i zawsze sobie chwaliłam ale
                  teraz to już mam dosyć. Od 2 miesięcy dzwoniłam we wtorki i czwartki
                  (bo tak zawsze było i tak jest na jego stronie) a po drugie dzwoniąc
                  na kom. włącza się sekretarka na któej Laber mówi żeby rejestrować
                  się pod tym nr we wt. i czw. od 12 do 14. Jakiś niepoważny człowiek,
                  który nie szanuje pacjentów. Gdy w końcu postanowiłam tam pojechać i
                  się umowić Pani z recepcji nie było, w środę też nie zapisywała bo
                  miała wolne. Dzis w końcu się dodzwoniłam i najbliższy termin to 10
                  maj. No jakaś paranoja normalnie. Nie dosyć, że zawsze przed wizytą
                  trzeba czekac kilka godzin bo taki jest poślizg a teraz jeszcze
                  takie terminy. Kto ma na to czas? Ten lekarz nas w ogóle nie
                  szanuje. Mówie to z bólem serca bo bardzo go lubiłam ale organizacja
                  jego gabinetu pozostawia wielle do życzenia. No cóż szukam innego
                  lekarza...
                  • Gość: greg IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:19
                    Drogie Panie:
                    Bardzo sie Wam dziwie ze nie wybieracie kobiety na swojego ginekologa. Powiedzcie mi prosze, ktory normalny facet zostaje ginekologiem i i ma ochote zagladac w to dziwne miejsce wiele godzin dziennie, tylko oszolom!!! Wybaczcie ale takie jest moje zdanie.
              • Gość: greg IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:13
                To jak to: byla Pani jej pacjentka przez 3 lata i jej kompetencji nie da Pani rady potwierdzic? Cos mi tutaj nie pasuje!
      • Gość: Marzka IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.02.06, 23:34
        zgadzam sie Bartkiewicz to cham i gbur. Potrafi upokorzyć jak nikt inny!! Byłam
        u niego prywatnie bo musiałam szybko sprawdzić co zrobiło mi się na piersi,
        potraktował mnie z góry, nie wspominając że o zwykłej uprzejmości chyba nie
        słuyszał.... zdecydowanie odradzam!!!
        • Gość: goha 81 IP: 80.48.66.* 08.03.07, 19:01
          dobry to ten który ponad wszystko "CIĘ" dobrze potraktuje! Bartkiewicz to na
          pewno nie osoba do której warto iść!!!! wiem to bo chodziłam do niego! , ale za
          to Dr. Sandecki to osoba która jest warta zaufania!!! prowadzi mnie po
          Bartkiewiczu i widzę duża różnice!!!!!!
          • Gość: pusmt IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.03.07, 11:29
            Już kilka osób na tym forum to piasło, ale napisze jeszcze raz lakarz jak
            lekarz to też człowiek i może mieć gorszy dzień więc bywa ze kogoś nie miło
            potraktuje. Jednak po zastanowieniu stwerdzam że JURAK ma chyba same złe dni. A
            co do tego, który jest dobry to trzeba samemu sprawdzić, wybrać i u tego
            jednego pozostać, bo potem są problemy i żale że lekarz nie wie po co się do
            niego przychodzi. GINEKILOG JAK MĄŻ(MOŻE DLA NIEKTÓRYCH OJCIEC CHOĆ TEŻ
            NIEKONIECZNIE)JEDEN NA CAŁE ŻYCIE...
            • Gość: Franek IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:26
              Moze po prostu czas pojsc do kobiety??? Z pewnoscia potraktuje Was z uprzejmoscia! Lekarz prosze Pania ma prawo jak kazdy czlowiek miec gorszy dzien, ale NIE MA PRAWA potraktowac pacjentki/pacjenta gorzej, bo to znaczy miedzy innymi to: ze nie powinien zostac lekarzem, ze jest niedouczony, ze ma niski pozim kultury osobistej i ze powinien zmienic profesje!
        • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.10, 14:32
          Do Bartkiewicza chodziłam dwa lata, ale przestałam. Mojej 70-letniej mamie powiedział obraźliwy i zboczony tekst. Natomiast koleżance źle pobrał cytologię. NIGDY więcej.
          • Gość: Marta IP: *.home.aster.pl 13.05.10, 12:48
            Witam

Poradźcie mi kobietki, któremu ginekologowie powierzyć prowadzenie ciąży w miarę
            w przystępnej cenie? Chociaż z dwa, trzy nazwiska, mieszkam w Zielonej Górze od
            kilku miesięcy i właśnie się okazało, że jestem w ciąży :) ale żadnego lekarza
            tu nie znam.
            Z góry dziękuję za odpowiedź.
            • Gość: Anna IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:28
              TYLKO do KOBIETY Droga Pani!
        • Gość: anna IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:21
          moze jest gejem?
      • Gość: ktosik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 21:00
        Dr.A.Baryła kto byl??jakie macie opinie?
        • Gość: daria IP: *.ztpnet.pl 30.12.07, 17:50
          Co do doktora Baryly to osobiscie nie bylam ale jest to na pewno
          lekarz z ogromnym doswiadczeniem, gdyz tak sie sklada, ze prowadzil
          ciaze mojej mamy kiedy nosila mnie w brzuszku :] Prowadzil rowniez
          druga ciaze mojej mamy. Kiedy posroslam i przyszedl czas zeby wybrac
          sie do lekarza mama wlasnioe go mi polecila. Bylo mi jednak
          niezrecznie isc do goscia, ktory ogladal mnie jako "mala fasolke":P
        • Gość: renta IP: *.ztpnet.pl 09.01.08, 18:18
          Doktor Baryła jest straszny!!! Nie jest lekarzem z powołania.
          Podczas mojego porodu zamiast sie mna zajmowac oglądał mecz
          piłkarski - razem z doktorem Sandeckim. Skrzywdził moje dziecko na
          całe życie bo ma porażenie splotu barkowego - niedowład lewej ręki,
          naderwane nerwy. A poza tym to nie pierwszy taki przypadek w
          zielonogórskim szpitalu. Odradzam wszytskim!!!
          • Gość: Zuza IP: 92.244.47.* 30.06.08, 22:14
            Jeśli chodzi o doktora Baryłę to zdecydowanie odradzam!!!!
            Po pierwsze za każdym razem pyta o imię i nazwisko (nie wiem po co
            mu komputer w gabinecie???), po drugie trzeba "wyciągać" od niego
            nawet podstawowe informacje, po trzecie w moim przypadku za bardzo
            nie przejął się samym porodem (na szczęście go nie odbierał) ale gdy
            przypadkiem spotkaliśmy się w szpitalu to udawał że nie zna!!!
            Koszt wizyty (100zł) nie jest jej równoznaczny gdyż sama wizyta trwa
            około 10min. a sprzęt zabytkowy!!!!
            • Gość: L. IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.07.08, 12:03
              Zgadzam się, za każdym razem też należy przybliżyć mu swoją historię. Wizyta za
              każdym razem 10 min
              • Gość: basia 70 IP: 83.2.73.* 22.07.08, 15:12
                to i ja napiszę ,przekonałam sie ,że gin w gabinecie to inny
                człowiek niż w szpitalu( niezbyt mile wspominam pobyt i w Zielonej i
                Poznaniu)nawet jak idziesz prywatnie, to niekoniecznie cię
                zapamieta.Dlatego po poradzie starszej koleżanki chodzę do takiego
                gina ,który ma możliwość diagnostyki w swoim gabinecie,a nie z byle
                powodu kieruje do "swojego oddziału".Jezdziłam przez lata do
                Ponania ,ale wreszcie znalazłam na miejscu w Zielonej.
                • Gość: Dżasta IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.07.08, 12:36
                  A mam pytanie- u kogo najlepiej usunąć nadżerkę? Tak żeby zapłacić i
                  nie przepłacić? Jak można proszę o odpowiedź ma e-mail
                  mala_6@interia.pl
                  Z góry dziękuję.
            • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.09, 17:53
              a co myslicie o Cerbinskim?
    • Gość: Suza IP: *.in-addr.btopenworld.com 21.11.05, 14:17
      Nawiazujac do mojej ostatniej opinii. Nei twierdze,ze w ZG sa sami zli
      ginekolodzy, ale ze wielu. Jest tez wielu swietnych fachowcow. To bylo tylko
      sprostowanko. :)
      Ciao Baby
      • 21.11.05, 16:27
        Witam ponownie. Polecili mi Cerbińskiego-więc się zapisałam. Wiecie coś może na
        jego temat-ponoć jest bardzo dobry-tak słyszałam.
        • 21.11.05, 16:54
          hej.Cerbiński chodzi po szpitalu w rajstopkach :)))sama widziałam:)))a czy jest
          dobry,hm.ja poleciłbym dr.Marcina Lacha.bardzo sympatyczny i na luzie.chodziłam
          do niego przez całą ciaze.a Sandecki?ja zdania na jego temat nie mam
          najlepszego,ale tez nic złego powiedziec nie mogę(oprócz tego ze -przynajmniej
          mnie-badał baaardzo niedelikatnie-delikatnie mówiąc)pozdrawiam i życzę miłej
          wizyty u "pończoszki"!!
          • Gość: kimbo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.05, 17:13
            Ja polecam dr Labera. Super lekarz, super człowiek
            • Gość: a. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:00
              Robi dobre wrażenie, ale wady wrodzonej u dziecka mojej koleżanki nie
              rozpoznał, było do uratowania, teraz nie zyje, a Laber - nawet nie przeprosił.
              bez komentarza, A.
          • Gość: P. IP: *.acn.waw.pl 15.10.08, 16:21
            masaz szyjki w jego wykonaniu... to masakra ;/
          • Gość: ada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.09, 12:56
            dr Lach jest moze i dobrym lekarzem ale to pijak i narkomam
            • Gość: marcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 11:09
              dr lach dla jednych dobry dla innych nie. dla mnie też NIE i nie
              polecam. moje miesiączki nagle po kilku latach zmieniły się, stały
              się bardzo obfite-bolesne i długotrwałe. ze szpitala skierowano mnie
              do niego, raz mnie zbadał i przepisał leki które są na brak
              miesiączki a nie na obfite...a po raz drugi, nie byłam
              zarejestrowana ale obiecał mnie przyjąć po wizycie ostatniej
              pacjentki- i tak czekałam, czekałam - 3godziny aż w końcu wyszedł i
              powiedzial że już mnie nie przyjmie bo nie ma teraz czasu, po czym
              stwierdził że może powinnam się zgłosić z tym do szpitala...spoko
              poprostu niezły koleś...odradzam
              • Gość: Franek IP: 109.110.213.* 16.05.11, 23:39
                Jestem zszokowana tym co od Pani uslyszalam! Opowiem o tym zdarzeniu WSZYSTKIM kolezankom i kolegom! Na zachodzie dlugo by lekarzem nie pobyl!!!
          • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:35
            jezeli nam o tego samego lacha chodzi to ma na imie mariusz lach i nie polecam go chodzilam do niego i nieraz byl na kacu moge polecic jaroslawa ruta razem maja gabinet jest dobry umie wypytac o wszystko z czym przychodzimy tylko nie mowi na ulicy dzien dobry
    • Gość: Miś IP: *.ztpnet.pl 23.11.05, 20:56
      Dr Wasinski przychodnia Wigor na dawnej Politechnice, dr Rzepka szpital w
      Sulechowie
      • Gość: kinga IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.05, 08:32
        a czy ktoś ma namiary do dr Rzepki?czy przyjmuje prywatnie?bardzo mi zależy.
        jeden z zielonogórskich ginekologów, u którego byłam reklamowany zresztą okazał
        sie porażką.....szukam innego
        • Gość: krisa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 10:21
          • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 08:02
            dr Mirosława Rosińska - przesympatyczna i profesjonalna, pracuje także w
            Szpitalu Woj, przyjmuje przy Sobieskiego (nr 8?) vis a vis BGŻ.
            • Gość: Krycha IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.10.06, 12:57
              chyba żartujesz??? Ta baba idzie na ilość, a nie na jakość!!!
      • Gość: pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 23:19
        nie Wosinski,tylko Wasinski i z gory odradzam!Do niego to mozna chodzic...ale
        tylko po recepte!W innym przypadku wynajduje 100 roznych chorob, ktore po
        wizycie u innego lekarza staja sie tylko wytworem jego wyobrazni, szkoda
        nerwow:)NIEPOLECAM!!
      • 03.03.06, 09:52
        dokladnie tak. wasiński i rzepka.
        temat sprawdzony. polecam wlasnie tych ginekologów w zg.
        • Gość: agniecha IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.08.06, 22:23
          Zdecydowanie dr Rzepka-jest super, Wasinski tez ok
        • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:44
          wasinski cos ma z lekarza bo zna sie na chorobach mi wykryl polipy i skierowal do szpitala na usuniecie ale w szpitalu dok wilczynski stwierdzil ze nic nie ma i stwierdzilam ze wasinski zle mnie badal bo ten wilczynski to ordynnator byl wtedy a tera przez miego jestem po powaznej operacj wyciecia macicy a moglam trzymac sie wasinskiego
    • Gość: gosik IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.11.05, 14:46
      Polecam Panią dr Kończal Kozakiewicz, która przyjmuje w Aldemedzie na ul.
      Zamenhoffa. Bardzo ją lubię i chodzę do niej od klku lat. Miłe podejście... i w
      ogóle fajnie się z nią rozmawia - tak normalnie i bez krępacji. Żadnych kazań
      itp.Polecam !!!
      • Gość: ewa IP: 213.77.48.* 25.11.05, 08:00
        Polecam Dr Labra i doktor Mirosławę Rosińską,dr Rosińska przyjmuje na deptaku
        jest wspaniałą kobietą.
        • Gość: s IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.02.06, 19:23
          Dr Andrzej Cieślak przyjmuje w ATP ul.A.Krzywoń .
        • 16.02.06, 17:42
          Gość portalu: ewa napisał(a):

> Polecam Dr Labra i doktor Mirosławę Rosińską,dr Rosińska przyjmuje na deptaku
          > jest wspaniałą kobietą.
          ona jest wspaniała kobieta ale do brania pieniędzy.o mały włos a znalazłabym
          się w szpitalu.Gabinet kiepsko wyposazony i obecność przyzwoitki przy badaniu.
        • Gość: Iwona IP: *.ztpnet.pl 19.02.06, 18:29
          Witam serdecznie.Osobiście polecam dr Rzepke z Sulechowa,jestem jego pacjętką
          od kilku lat i nie mam zamiaru leczyć się u żadnego innego ginekologa.Mieszkam
          w ZG.Podaje nr.tel.0683853513 Najlepiej dzwonić po połódniu.Pozdrowionka
          • Gość: an31 IP: *.static.oc3.zagan.visnet.pl 18.08.14, 14:19
            niestety ,ale ja miałam nieprzyjemną sytuacje z P. dr Rzepką, pojechałam do niego po pomoc, a usłyszałam, że pan doktor mi nie pomoże bo ma takie "widzi misie" i on wie lepiej czego ja chce i czego mi trzeba, w ogóle nie wziął pod uwagę mojej decyzji, tak jak bym nie mogła decydować o swoim zdrowiu, a miałam mało czasu, bo guzy które miałam na macicy dość szybko mi rosły, a pan doktor zostawił mnie samej sobie (może dlatego że poszłam do niego na nfz a nie prywatnie) i teraz musze szukać innego ginekologa, który mi pomoże, jeżeli ktoś ma dość skomplikowaną chorobę to odradzam pana dr Rzepke
      • Gość: p. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 23:22
        Fajnie ze ta Pani byla dla Ciebie mila, bo ja wyszlam od niej trzaskajac
        drzwiami, kiedy zaczela na mnie wrzeszczec ze mi tabletki nie pasuja...moze po
        prostu miala zly dzien
      • Gość: Gosiaczek IP: *.server.ntli.net 13.09.06, 23:20
        Ja z Alicją Kończal Kozakiewicz mam bardzo niemiłe wspomnienia, uważam że ta pani nie powinna juz pracować tylko iść na emeryturę, takie zdanie ma grono moich znajomych które korzystało z jej usług.
        Pozdrawiam.
        • Gość: bibi IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.07.07, 08:36
          o tak! panią kozakiewicz BARDZO ODRADZAM. byłam u niej raz. badanie było bolesne
          i potem przez kilka dni naprawdę wszystko mnie bolało.
        • Gość: marza IP: *.aster.pl 26.08.09, 11:46
          Potwierdzam, jest okropna, niemiła, arogancka i traktuje pacjenta
          przedmiotowo.
      • Gość: ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.06, 13:55
        A ja wręcz przeciwnie - odradzam panią Kozakiewicz. Do niej owszem, po pigułki
        można pójść ale nic poza tym, nie interesuje się pacjentem, wszystko trzeba jej
        powiedzieć, sama z siebie nic nie powie, nie doradzi, nie zrobi badań, a jakbym
        chciala z kimś pogadać to bym poszla do psychoterapeuty ;)
      • Gość: matka polka IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.05.08, 15:00
        a ja tej Pani nie lubie..wydaje mi sie ze jest tam bo musi
      • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:47
        moze cos wiecej o tej pani doktor bo nie znam jej
    • Gość: jb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.06, 11:07
      dr Czernicka , przyjmuje na Łuzyckiej, w kompleksie, w którym jest fryzjer,
      stomatolog, siłownia-nie da sie przegapic - jako człowiek rewelacja, pierwszy
      ginekolog, do którego chodze bez stresu; jako specjalista doskonała -
      opiekowała sie mna w czasie dwóch ciąż , niełatwych, i wyszło doskonale:-)
      Naprawde polecam:-)
      • Gość: Przyszła mama IP: *.ztpnet.pl 07.02.06, 20:00
        Tylko i wyłącznie dr Laber , miałam już styczność z dr Sandeckim i Lachem.Nie
        polecam. Dr Laber to najlepszy specjalista,ciągle się szkoli,ma czas dla
        pacjentek,miły i ma szacunek do kobiet a sprzęt ma chyba najlepszy w
        Zielonej.Ale terminy wizyt na miesiąc naprzód.Pracuje w szpitalu w Nowej Soli.
        • Gość: stokrotka IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 08.02.06, 21:34
          polecam Labera, ale o Czarneckiej tez dobrze mówią
          • 08.02.06, 23:31
            ja równiez poleciłabym dr Labera,a stanowczo odradzam dr Bartkiewicza-był
            pierwszym lekarzem do którego trafiłam po zrobieniu testu ciązowego.Nie będę
            opisywać całej wizyty,ale podczas usg tak sobie gdybał-,,...pęcherzyka nie ma w
            macicy,ale jeden jajnik powiększony, to może być ciąża
            pozamaciczna...,przykro,że muszę panią rozczarować..."Dla mnie był to ogromny
            szok,przepłakany tydzień...Na następną wiyte poszłam do innego lekarza,a
            niedawno z tej ,,ciązy pozamacicznej" urodził się mój synek.
            • Gość: gość IP: *.ztpnet.pl 14.01.07, 18:35
              Znów muszę się wtrącić.:)Mnie bartkiewicz serdecznie pogratulował i nawet
              wyszedł,by mężowi dłoń uścisnąć.Zapraszał go potem na każde usg.Na ostatniej
              wizycie(tydzień temu),powiedził,że trzyma kciuki.Wiem,żę używa cześto śmiałych
              stwierdzeń,ale sa zawsze inteligentne i właściwe to jest jego taką ciekawą
              specyfiką.Nie rozczula się nad ciężarną,ale zawsze kompetentnie podchodzi do
              sprawy.Czułam się z nim bezpiecznie.
        • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:50
          podpisuje sie pod tym wpisem laber najlepszy dzieki niemu zyje bo jak juz t gdzes pisalam wilczynski mnie zalatwil a laber zycie uratowal i wogole jest spoko klania sie w pas na ulicy zapyta nawet jak zdrowko i jest na czym oko zawiwsic
      • Gość: MIRA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 14:56
        CZY CZERNICKA PRZYJMUJE NA KSIAZECZKE RUM JAK TAK TO PROSZE O NR.TEL.JEZELI NIE
        PRZYJMUJE TO JAKI JEST DOBRY LEKARZ NA RUM BO PRYWATNIE MNIE NIE STAC
        • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:51
          na rum polecam jaroslawa ruta przyjmuje na podgornej za bibloteka
      • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.08, 13:25
        Czy dr Czernicka przyjmuje na książeczkę? Czy tylko prywatnie (jeśli tak, ile
        kosztuje wizyta)?
    • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 16:25
      Polecam Herbicha przyjmującego koło liceum lotniczego/ jest drogo ( ok70-100zł)
      ae na miejscu ma cały sprzet a na normalne badanie skłąda sie wewnetrzne usg
      czego inny ginekolodzy nie robią/ jest uprzejmy/ sprzet ma nowoczesny, z
      niemiec/polecam gorąco 3202375
      • Gość: ja IP: *.ztpnet.pl 13.02.06, 17:04
        Polecam dr J. Wilczyńskiego, przyjmuje gdzieś koło Tesco, w jakimś Centrum
        Larygologii ma swój gabinet. Usg też. Przesympatyczny, delikatny i zabawny
        profesjonalista. Pracuje też w zielnogórskim szpitalu.
        • 16.02.06, 07:29
          wilczyński ??? nigdy !!! o mało co nie straciłam przez niego dziecka. a że
          delikatny ... nie on jeden
        • 16.02.06, 16:07
          Jak Wilczyński jest delikatny to ja jestem Angelina Jolie P
          • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 23:46
            w którym miejscu Wilczyński jest delikatny???????
          • 06.05.08, 17:00
            Dobre! ;-)
          • Gość: Franek IP: 109.110.213.* 17.05.11, 00:02
            Laski nie robi ze jest delikatny, to jego SWIETY OBOWIAZEK!!!!! NIEPRAWDAZ???
        • Gość: malinka IP: *.przylep1.do.przylep.nowszkola.pawluk.org 21.07.11, 19:27
          Witam,
          Mogę z czystym sumieniem polecić Dr Rosińską, do której przychodziłam przez całą ciążę, której zawdzieczam być może moje życie a napewno mój synek .
          Będąc w ciąży zaliczyłam kilka wizyt w innych gabinetach,Dr Loroch,,,Dr Bartkiewicz u niego wizyta prywatna niczym się nie różni od tej na NFZ, bo porównałam osobiście więc po co przepłacać!!! a swoją drogą mógłby czasem się uśmiechnąć,,,,
          I w sumie byli ok,, ale......
          W pachwinie miałam niegojącą sie coraz większą ranę , która była wynikiem zacięcia przy depilacji. Przy wizytach lekarze robili wielkie oczy pt..co to ???, następnie przechodzili do innych badań zapominając o moim problemie,. Ja powtarzałam to co Wam,,i na tym się kończyło,,tylko Dr Loroh coś napomkła o smarowaniu maściom ichtiolową pomimo iż powtarzałam że rana mi się nie goi od kilku miesięcy!!!! Dopiero będąc w czwatrym miesiącu trafiłam z polecenia do Dr Rosińskiej, która od razu pobrała próbkę z rany i zawiozła do badań,,Już na drugi dzień zadzwoniła do mnie abym natychmiast zgłosiła się do szpitala. Czekała tam na mnie i na drugi dzień miałam zabieg przeprowadzony przez Dr Rosińską oczyszczania i nacięcia rany ponieważ w środku był gronkowiec złocisty. Pielęgniarki po zabiegu powiedziały mi że gdyby ta bakteria przedostała się do krwiobiegu już by było po ciązy i pewnie i po mnie.
          A propos planuje drugiego dzidziusia i napewno zgłoszę sie do Dr Rosińskiej,,Ceny wizyty ok 100 zł przy ciązy,,,sprzet ok,,
          pozdrawiam,,

• Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 01:53
          tylko nie on do grobu mne malo nie wpedzil
      • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 13:33
        To nieprawda, że inni lekarze nie robią wewnętrznego usg. Dla przykładu podam dr
        Nonckiewicza, który przyjmuje na Wyspiańskiego. Wydrukuje Wam zdjęcie, a jeśli
        przyniesiecie kasetę, to nawet nagra maluszka bez dodatkowych opłat czy ceregieli.
        Dla mnie Herbich to tylko robiące wrażenie białe ręczniki w toalecie. Nawet nie
        pamięta z jakim problemem do niego przychodzę.
        • Gość: smplipcc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 19:38
          Masz rację te białe ręczniki to są w toalecie.Pozatym masz pecha bo ja też do
          niego chodzę i doskonale się orientuje z czym przychodzę robi usg i porównuje
          je dokładnie z ubiegłym.
          • Gość: atek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 11:56
            herbich słonko jest totalnym idiotą ciągnocym kase od lasek nic poza tym
          • Gość: Franek IP: 109.110.213.* 17.05.11, 00:04
            Biale recznini to chyba milo, co nie?? Bo nie pojmuje tych uwag!?
      • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.05.08, 20:26
        co ty wygadujesz?!herbich to jeden z najgorszych ginekologow w zg! bylam u niego
        10 lat temu i do tej pory mam probelmy, ktore u mnie wywolal. m.in. faszerowal
        mnie przeterminowanymi pigulakami antykoncepcyjnymi, ktore dostawal za darmo z
        Niemczech, mowiac, ze to nic nie szkodzi, i ze te daty tak naprawde nie maja
        zanczenia!!!
    • Gość: pati IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.02.06, 17:32
      znacie jakiegoś dobrego,ale przyjmującego w ramach NFZ?
      • Gość: żabka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 21:07
        Chwalą dr Wasińskiego na UZ.
        • Gość: eborka IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.09, 18:04
          dr Wasiński jest dobrym ginekologiem jak sie do niego przychodzi na
          wizyty przywatne. Za każdym razem jak sie przychodzi to wypisuje
          nową karte i nawet nie wie na co i jakie tabletki przepisał na
          poprzedniej wizycie. Byłam u nieo po raz ppierwszy jak byłam w 7
          tygodniu ciąży. Powiedział, że mojemu dziecku daje 30% szans na
          przezycie kazał przyjsc za tydzien bo jak twierdził nie wie co ze
          mna zrobic bo lepiej zebym poroniła. Jak przyszłam po tygodniu to
          powiedział ze ciąża jest zagrożona i dał zwolnienie na miesiąc. Po
          miesiącu stwierdził że mój stan zdrowia jest tak dobry ze moge iśc
          do pracy. Nie zapytał ani jak sie czuje ani czy mi cos dolega tylko
          jak poprosiłam o zwolnienie lekarskie to mnie zbeształ jak gó...arę
          i zapytał jakim prawem ja go prosze o zwolnienie. Dodam tylko że jak
          na 12 tydz ciąży czuje sie naprawde koszmarnie.
    • 16.02.06, 19:14
      konferansjerka napisała:

> Dziewczyny, czy mogłybyście poradzić do jakiego ginekologa można iśc w ZG.
      > Dobrego i prywatnie (inaczej pewnie się nie da:(((((()Chodzi o to,żeby miał
      > dobry sprzęt i był pozytywnie nastawiony do pacjentki, a nie jakiś gbur.
      > Najchetniej babka. Z góry dzięki
    • Gość: beatazet IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.02.06, 19:52
      Doktor Joanna Czernicka. Świetny specjalista, sprzet chyba niezły, ładny
      gabinet, super przyjemna babka. Ktos pisał wizyty bezstresowe. Chodziłam do niej
      przed i w czasie ciąży. Polecam naprawde z czystym sumieniem.
    • 16.02.06, 20:18
      ha...ha...ha... Masz rację Wilczyński jest delikatny dla takich Angelin Jole
      To właśnie miałam na myśli
      • Gość: smplipcc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 22:17
        Byłam u Wilczyńskiego i mogę powiedziec że może delikatny to nie jest ale jest
        dobrym lekarzem.Polecam również dr Herbicha profesjonalny sprzęt i możliwość
        wykonania wszystkich badań na miejscu.
        • Gość: moni IP: *.ztpnet.pl 16.02.06, 23:41
          Wilczynski nie jest wcale delikatny a Herbich ,no coż tylko sprzęt.
          • Gość: kobitka IP: 217.96.19.* 30.08.06, 11:14
            Coz dzieki temu sprzetowi u Herbicha i jego fachowości po jednej wizycie nie mam
            juz problemow, a leczylo mnie wielu lekarzy w Niemczech!!! i w Zielonej przez 3
            lata i tylko rozkladali rece, a jedna "szczególnie wyuczona" juz mnie ciac
            chciala- wtedy pokornie wrocilam do H. i okazało sie ze jedno krio wystarczyło.
            Tani Herbich to moze i nie jest ale zawsze wysłucha, dobierze leki. Teraz mocno
            ubolewam, ze juz nie mieszkam w zielonej i na nowo musze szukac tak dobrego
            ginekologa.
            • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.05.08, 20:30
              To chyba autoreklama, bo Herbich jest TRAGICZNY! On Ciebie z czego wyleczyl?
              Chyba z obledu, bo ten koles nie ma pojecia co robi. Po nim inny ginekolog
              musial poprawiac. To co piszesz to stek klamstw!
              • Gość: Maria IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.05.08, 20:38
                Drogi Gościu, zanim się wypowiesz przeczytaj najpierw ze z r o z u m i e n i e m
                to, co ja napisałam, bo wpadniesz w zacietrzewienie, a wówczas nawet
                nieprzeterminowane pigułki Tobie nie pomogą.
            • Gość: matka trójki IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.11, 16:44
              kompletna bzdura, herbich to nie lekarz dla kobiet z problemami, przykro mi ale w Z G. nie mogę polecić ani jednego specjalisty. Dodam tylko że jestem matką trójki - wszystkie z komplikacjami, zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Po trzecim dziecku miałam problem który tutejszą elitę lekarzy przerósł - raczyli mnie coraz nowymi hormonami, których brać nie mogłam. niestety nikt nie wiedział co mi jest. Problem rozwiązał się u lekarza w Poznaniu, który po kilku minutach rozmowy, dokładnie określił co mi dolega. jak ktoś potrzebuje cesarki polecam Hołowczyca - niestety poza tym nie umiał mi nigdy pomóc.
      • 17.02.06, 22:08
        alussia5 napisała:

> ha...ha...ha... Masz rację Wilczyński jest delikatny dla takich Angelin Jole
        > To właśnie miałam na myśli

???

• Gość: Katarzyna_ZG IP: *.wroclaw.mm.pl 03.11.08, 15:57
        Byłam u Wilczyńskiego, bo mam rozregulowany co drugi cykl, bóle w krzyżu co 2. cykl, co 2. cykl nie można określić owulacji. Ewidentnie coś z jajnikiem. Wizyta trwała 5 min. i w dodatku, zamiast zlecić konkretne badania, przepisał mi Diane-35! "Dla uregulowania"!!! Brak kompetencji! (Albo producent funduje mu wakacje.)
        PYTAM: Co dałoby "uregulowanie" kiedy jajowód jest niedrożny a na jajniku zaminy nowotworowe???!!!

Informacja dla wszystkich: DIANE-35 to lek, który ma tyle skutków ubocznych, że miał być wycofany z rynku! (Ale ostatecznie nie wycofano; wiadomo - korupcja, biznes itp.)

• Gość: qqxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 08:54
      "Chodzi o to,żeby miał
      >....... i był pozytywnie nastawiony do pacjentki, a nie jakiś gbur."
      Lekarz raczej powinien być dobry w swoim fachu i nie szczerzyć zęby i prawić jej
      komplementy. U nas jak narazie ocenia się lekarzy po jego nastawieniu do
      pacjentki....czy rozmawiając z nią będzie jej patrzał jej w oczy ,i obowiązkowo
      musi być delikatny:), a czy jest dobrym fachowcem?? hmm.....to już później:(

• Gość: Cleo23 IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.01.07, 11:07
        Wydaje wam sie, ze nastawienie sie nie liczy? Otóz zostalam potraktowana jak
        rzecz, a nawet gorzej przez "szanowna" pania dr Terese Jurak w Feminie na
        Wyszynskiego. Nie wiedzialam do kogo moge pojsc w Zielonej Górze,bo wczesniej w
        innym miescie mialam lekarke,a mialam problem zdrowotny. Poniewaz stracilam
        dziecko i od badan kontrolnych minelo troche czasu, ponowny widok fotela
        wywolal u mnie lzy. Klitka zimna, ciasna. Ta baba zaczela na mnie krzyczec,
        powiedziala, ze jak sie bede jak gó..ara zachowywac, to mnie stad wyrzuci (to
        jej slowa). Szybko wypisala recepte na odczepnego i nie interesowalo jej, co
        mam do powiedzenia na temat okresu itp, a chcialam sie poradzic. Doslownie
        pogarda dla istoty ludzkiej. Wyszlam stamtad roztrzesiona. To tylko czesc
        opowiesci o tej wizycie, po prostu brak slow...
        • Gość: pacjentka IP: 212.109.135.* 16.03.09, 10:41
          Miałam podobne doświadczenie z p. Jurak... W ogóle nie jest zainteresowana
          pacjentem,lepiej omijać ją z daleka!
      • Gość: mika IP: *.ztpnet.pl 25.09.08, 17:14
        Witam za 3 tygodnie poród !!!! :) chodziłam do cerbińskiego
        przysiegam zawsze chodziłam do babki ale ten lekarz jest
        za......Wizyta kosztuje 80 zł ale juz nie zmienie lekarza nawet po
        porodzie.Przyjmuje tutaj koło fontan w kamienicy w tej samej
        klatce gdzie sa gabinety kosmetyczne moniqa.serdecznie
        polecam!!!!!!!!! nie znalazłam lepszego lekarza!!!!
    • 17.02.06, 09:36
      Ja polecam osobiście Panią Karolinę Rabendę-Łącką, przyjmuje w ZG na deptaku,
      naprzeciwko muzeum. Pracuje ponoć też w miejskim szpitalu. Młoda (myślę, że ok.
      35 lat), konkretna, mozna spokojnie o wszystko zapytać, bez stresów, wszystko
      fajnie opowie i ogólnie ok. Poleciła mi ją znajoma, a przypadkiem dowiedziałam
      się, że chodzi do niej inna moja koleżanka, która też była zadowolona. Wizyta
      kosztowała mnie (w zeszłym roku) co porawda 120 zł, ale nie żałuję. Od razu
      miałam zrobioną cytologię, wewnętrzne usg (mozna zobaczyć "siebie" na ekranie
      monitora), no i jeśli bierzesz pigułki anty, to recepty nawet na 10 m-cy z góry
      (datę wpisujesz sobie sama). Nawet pani pielęgniarka-położna (starsza pani)
      jest również bardzo miła. Pozdrawiam.
      • 17.02.06, 12:51
        A ja polecam Hołowczyca. Opiekował się mną w czasie ciąży, nie miałam na co
        narzekać.
        • 17.02.06, 22:13
          Ja nie byłam zadowolona z Hołowczyca. Prowadził mi ciążę. Wizyty co 3 tygodnie,
          jeśli coś chciałam widzieć musiałam sama pytać, bo sam z siebie ani mru mru.
          Poza tym o usg trzeba było się prosić a wydruku nie mam żadnego.

No cóż ale tu już mogę mieć pretensje wyłącznie do siebie.
          Teraz koleżanka poleciła mi Labera i niedługo sprawdzę czy jest tak dobry jak
          go sie chwali.
          • Gość: majka IP: *.ztpnet.pl 19.02.06, 20:36
            Będziesz zadowolona z Labera jest świetny.Zna się na swoim fachu,bardzo
            miły,zawsze jestem z mężem na wizycie i taktuje go bardzo serio.Ma czas ,
            wszystko tłumaczy.Ma super sprzęt,a ze szpitalem w ZG nie chcę mieć już nic do
            czynienia.Byłam 3 razy na ginekologii i dziękuję,polecam szpital w Nowej
            Soli.Super podejście do pacjentek.Teraz czekam na upragnione dzidzi , gdzie tu
            nie miałam szans donosić,przy tej zielonogórskiej opiece.Pozdrawiam.Tylko się
            nie zraż,u Labera troszkę się czeka , ma przesunięcia ,bardzo dużo pacjentek
            ale warto poczekać troszkę dłużej na swoją kolej.
            • 25.02.06, 15:32
              A czy mogłabyś podać namiary na tego Lacha??

Ja z kolei chodzę do Bartkiewicza i nie narzekam na niego. Ale w ciąży nie
              jestem. Jak zajdę to pójdę na pierwszą wizytę i wtedy zobaczę czy warto u niego
              zostać czy nie. Wolałabym jakiegoś ogólnie polecanego gina, ale niestety nie za
              bardzo stać mnie na wizyty prywatne. Chyba, że polecicie jakiegoś dobrego i
              uprzejmegi gina państwowego z NFZtu?? Znacie jakiegos takiego w naszym pieknym
              mieście??
              • Gość: gogul IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.06, 19:37
                nigdy nie idzcie do dr Kobierskiej-pszonak, bo to jakiś koszmar chodzący!!!
                • Gość: ja IP: *.access.telenet.be 28.02.06, 13:04
                  Jesli dr Kobierska-Pszonak przyjmuje na Wyszynskiego kolo szkoly nr 3 to
                  calkowicie odradzam.
                  • Gość: Gosiaczek IP: *.server.ntli.net 13.09.06, 23:35
                    Matko ta kobieta to jest poprostu cos strasznego!!!! Pazury ma takie długie że nie wiem jak ona jest w stanie robic badanie a ponad to jej wyrazu twarzy i podejśce do człowieka nie da się opisać, macie rację chodzący koszmar!!!!!!!!!!1
                • Gość: ja IP: *.access.telenet.be 28.02.06, 13:04
                  Jesli dr Kobierska-Pszonak przyjmuje na Wyszynskiego kolo szkoly nr 3 to
                  calkowicie odradzam.
                  • Gość: Beata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.09, 20:19
                    Dziewczyny a czy któraś była może u doktora Kierkus, wiem ze przyjmuje w poliklinice
                • Gość: studentka IP: *.uz.zgora.pl 22.04.08, 14:31
                  Dokładnie tak samo uważam- nigdy wcześniej przez żadnego ginekologa
                  nie zostałam potraktowana tak okropnie ,jak przez dr KOBIERSKĄ-
                  PSZONAK ,nie wiedziałam gdzie pójśc,myślałam,że jak kobieta,to
                  będzie ok,ale to był największy koszmar,jeśli chodzi o moje
                  doświadczenia z ginekologami.Była BARDZO NIEUPRZEJMA,delikatnie
                  mówiąc,po prostu nawet nie ukrywała swojej pogardy dla mnie,młodej
                  dziewczyny ,na pierwszej,i jedynej zresztą wizycie,zrobiła mi
                  badanie,podczas którego na moje wątpliwości ,odpowiedziała bardzo
                  NIEWYBREDNYM KOMENTARZEM,wyszłam od niej z płaczem i totalnie
                  roztrzęsiona,ta kobieta powinna ponieśc jakieś konsekwencje za
                  swoje "podejście" do pacjentek.Niewiele lepiej było u jej koleżanki-
                  sąsiadki po fachu ,dr TERESY JURAK,tam nie chciałam już żadnych
                  badań,na które wolałam chodzic prywatnie w innym mieście,przyszłam
                  tylko ze 2 razy potabletki antykonc.ale tez byłam BARDZO
                  ROZCZAROWANA.była NIEMIŁA,ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTKĄ,LICZYŁA SIĘ
                  DLA NIEJ TYLKO EWENT.KASA,obie panie powinny miec odebrane
                  uprawnienia wykonywania zawodu,to chyba nie tylko moje
                  zdanie,przyjmują na ul. Wyszyńskiego,w przychodni Sanus,co prawda na
                  kasę chorych,ale nie warto naprawdę iśc tam,bo straty moralne są
                  duużo większe.Pozdrawiam
                  • 06.05.08, 17:07
                    Wspolczuje, jesli ta pani przyjmuje na Fundusz to proponuje napisac skarge do
                    Lubuskiego Oddziału NFZ, od razu zrobia z nia porządek!
                  • Gość: alutka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.08, 12:28
                    Pani lekarz jest bardzo niemiła i niezainteresowana pacjentem
                    podobno lubi słodkie łapówki.
                  • Gość: gość IP: *.aster.pl 23.01.09, 11:02
                    Wiem ,że dr. Kobierska nie ma dobrej opinii ale mi osobiście uratowała
                    życie.Gdyby nie ona nie wiem co by ze mną było . Ze szpitala spławili mnie z
                    bólem i kazali przyjść za trzy dni, więc udałam się do dr. Kobierskiej ,która
                    zrobiła szczegółowe badania i stwierdziła guza na jajniku wielkości 12cm na 12cm
                    .Doradziła co mam powiedzieć, gdyby chcieli znowu mnie odesłać z kwitkiem i
                    dzięki temu za dwa dni miałam operację ,która uratowała mi życie bo guz był już
                    rozlany.
                    • Gość: aga IP: *.aster.pl 23.01.09, 19:37
                      Ja tez do niej chodze, ost. mialam badanie, moze i jest gburowata
                      ale jak sie na to naszykuje to mam dystans. Ma sprzet, usg zwykle
                      dopochwowe i i jest konretna nie owija w bawelne, niedlugo mam
                      rozpoczac leczenie zobacze jak bedzie dalej, ale narazie szkoda mi
                      wydawac 100 zl za wizyte, u niej jest na ksiazeczke. Moja kolezanke
                      tez wyleczyla po zlej diagnozie w Aldemedzie,moja mama chodzi do
                      niej od lat i nie narzeka. Aco wazne doniej nie ma kolejek :D
                  • Gość: gość zg IP: *.aster.pl 26.08.09, 12:04
                    Cała ta Femina pożal się Boże powinna zostać zlikwidowana.Też
                    poszłam tam,bo chciałam stwierdzić ciążę.Przyjęła mnie PSZONAK.Cały
                    wywiad wcześniej przeprowadziła pielęgniarka!!!Wypełniała
                    dokumentację, a ta królewna o nic nie spytała w gabinecie.Nie ma
                    miejsca na przebranie się, jedno krzesełko stoi, na które położyłam
                    swoje rzeczy, a ona do mnie "co sie Pani tak rozkłada?"!!!zrobiła
                    usg i komentarz "jest ciąża, ale chyba dłużej Pani nie miała okresu
                    niz nam tu utrzymuje"!!!Całość dokumentacji zaniosła do pielęgniarki
                    i powiedziała "Później sobie opiszę". Jest tragiczna.W dodatku
                    słyszałam,że jednej pacjentce , która nie miała okresu , nie
                    potwierdziła ciąży , w której była, tylko przepisała tabletki na
                    wywołanie miesiączki!!!Zero kompetencji, arogancka, nie polecam
                    zdecydowanie!
              • 17.11.09, 23:20
                Ja będac w ciąży chodziłam do doktora Herbicha.Byłam bardzo zadowolona właśnie jego podejściem do pacjentów.Ma bardzo piękny i komfortowy gabinet i sprzęt z prawdziwego zdarzenia.
            • Gość: lili IP: *.ztpnet.pl 02.03.06, 09:17
              a gdzie Laber przyjmuje?
              • Gość: lena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:28
                Dr Laber przyjmuje we wtorki i czwartki od godziny 15 w Zielonej Górze na Armii
                Ludowej 44. Telefon do rejestracji 606290025(czynna wtedy kiedy czynny gabinet).
                • Gość: ania IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.11.08, 14:26
                  witam !
                  Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje wizyta u Dr. Labera .
                  Z góry dziękuje za odpowiedź
                  • 17.11.08, 14:43
                    z tego co pamiętam kompleksowa wizyta z usg, cytologią i badaniem
                    piersi - 120zl.
                  • Gość: ewel4 IP: *.aster.pl 18.01.09, 12:02
                    Chodze do Labera od jakis 3-4 lat,jeszxcze nie mam dzidzi , wiec
                    chodze raz-2 razy w roku,ogolnie w porownaniu do innych ginekologów
                    jest raczej drogi bylam jakos w list.2008 na badaniu
                    kontrolnym,czyli usg dopochwowe, cytologia i usg piersi(duuza wygoda
                    ze je ma)i zapłaciłam 150 zl. to nie tak mało, ogolnie jak ide bez
                    usg piersi,płace prawie zawsze 100zl.Póki co jestem
                    zadowolona,chociaz juz slyszalam 2 złe opinie, ale nie ma idealnego
                    lekarza-niestety..
                • Gość: magda IP: 80.54.67.* 19.01.09, 16:12
                  jak mam sie zapisac do dr Labera dzwonie od dwoch tygodni i sie nie
                  moge dodzwonic bo niky nie odbiera tel.bardzo mi zalezy na wizycie
                  bo slyszalam,ze jst dobrym lekarzem a nie jestem z zielonej gory.
                  • 19.01.09, 18:21
                    na numer do rejstracji dzwoń tylko w porze przyjęć czyli wtorki i
                    czwartki od 15.00.
                    trzeba próbować do skutku.
                  • Gość: magda0812 IP: *.nott.cable.ntl.com 21.01.09, 21:10
                    Ja równiez próbuje dodzwonic sie do doktora od kilku dni i niestety
                    bezskutecznie:(
                    Na stronie dr Labera są podane dwa nr tel. ale jeden niestety nie
                    odpowiada a na drugi zgłasza się osoba prywatna, która raz
                    przedstawia się jako zaklad pogrzebowy a za drugim razem jako sex-
                    shop.
                    Nie wiem co o tym myslec i jak zarejestrowac sie u lekarza.Moze
                    macie jakies namiary.
                    Prosze o odpowiedz.
                    • 21.01.09, 21:35
                      a jaka to strona>?
                      ja mam nr na recepcję 68 320 94 34 - tylko we wtorki i czwartki od
                      15.00 - wtedy tez można zarejstrowac się osobiscie.
                      i komórkę 606 20 77 75.
                      jak nie odbiera, to może ma urlop?

• Gość: Ida IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.09, 14:47
                      z tego co wiem Dr Laber jest teraz na wczasach
            • Gość: magda IP: *.ztpnet.pl 02.03.06, 09:20
              A u kogo leczyć nadżerkę. Jestem u Jurak i ona stwierdziła, ale czeka... a
              poleciła mi ją koleżanka... :( Proszę o pomoc. Czy ktoś ma już doświadczenie z
              lekarzem który leczył nadżerkę??
              • Gość: smplipcc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 19:05
                tez mialam nadzerkę i usuwał mi dr. Wilczyński polecam
                • Gość: jb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.06, 11:03
                  mialam nadzerke, usuwal mi ja wilczyński , a potem sie okazalo, SIC!!!!!!!!!,
                  ze jej nie usunal , tylko porobil zrosty na szyjce i skasował, skutecznie
                  usunela mi ja dopweiro dr czernicka, polecam goraco
              • Gość: panna IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.05.06, 21:03
                Na nadżerkę polecam Herbich. W trakcie zabiegu jest pielęgniarka i przynosila
                mi tabletkę przeciwbólową. Potem musisz tam posiedzieć, chyba ze ktos cie
                przywiozl i czeka.
              • Gość: alka26 IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.08.06, 11:58
                magda nie cjodz do jurak to ze ona przyjmuje na kase chorych to zadna rewelka
                do ginekologa chodzi sie raz kiedys i lepiej isc prywatnie zapłacic, a ona lubi
                zwlekac z róznymi sprawami...odradzam bo sama do niej chodziłam i zobacz nawet
                wszystkiego nie wytlumaczy niby miła ale ja wychodziłam od niej z metlikiem tu
                poczekac t6amto za miesiac a to nie ...a co było nie to za miesiac jak mogłam
                jej nie powiedziec i w kółko nerwówka...
            • Gość: agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.07, 15:06
              Laber ma świetny sprzęt, ale co z tego jak zdjęć usg nie potrafi interpretować.
              w ciązy idź do Nonckiewicza, to ci powie, co z dzidziusiem, do prenatalnej jest
              najlepszy.
          • 23.03.06, 20:57
            Poczekasz,conajmniej połtorej godzinki dłuzej w poczekalni niz by wynikalo z
            godziny wizyty bo Laber wychodzi z zalożenia ze wszystkie kobiety ktore do
            niego przychodza tylko marza o tym by kisic w jego poczekalni godzinami . A on
            bez przepraszam ani slowa usprawiedliwienia bedzi ci szczebiotał jak to jest
            wszystko malinowo , skasuje 100 za 10 minut, a jak go spotkasz po kilkunastu
            wizytach w szpitalu czy poza gabinetem to skutecznię będzie udawał ze cie nie
            widzi, nie zna i generalnie nie licz na jego pomoc poza gabinetem ODRADZAM
            LABERA!!!!
            • Gość: mama IP: *.ztpnet.pl 28.03.06, 12:02
              Pleciesz bzdury i odstraszasz niepotrzebnie kobiety.Ja mam bardzo dobre
              wrażenia z wizyt u dr Labera.Jestem w ciąży,gdyby nie on to pewnie teraz
              rozpaczałabym po poronieniu jak to było 3 razy już.Zajął się mną bardzo
              troskliwie.Wizyty nie trwają 10 minut a tyle aby wszystko dobrze ,fachowo
              zbadał , mam zawsze czas aby zadać mu jeszce kilka nurtujących mnie pytań.Jest
              cierpliwy i ma czas dla pacjentek.A dlatego się tyle czeka czasami bo nie
              odmawia rzadnej kobiecie z nagłymi objawami przyjęcia.Wiem bo sama miałam takią
              sytuacje,ból brzucha skurcze i gdy tylko zadzwoniłam kazał przyjechać.Nie
              odsyłał i nie zbywał.Dlatego są takie przesunięcia ale i są dni że wchodzisz z
              biegu.Byłam również w szpitalu,więc wiem,że wcale nie zachowuje się tak jakby
              nie znał pacjentek.Po obchodzie porannym , zawsze zawsze podejdzie do łożka i
              porozmawia.Bez przesady on tam jest dla wszystkich więc nie będzie nikogo
              pieścił przez cały dyżur.Ale jest ok.Czułam się bezpiecznie leżąć tam.Nawet w
              niedzielę przyjechał do gabinetu aby w nagłych objawach mnie zbadać.A jeśli
              chodzi o kasę to nie jest pazerny bo byłam świadkiem kiedy dwie kobiety
              zapomniały mu zapłacić za wizytę i wracały po jakimś czasie do gabinetu.Inny by
              cię nawet nie wypuścił tak bez przypomnienia a on nic,słowem się nie odezwał.A
              do tego dość często wyjeżdża na szkolenia.Ostatnio był w Niemczech a i teraz
              gdzieś jest.Także bez dwóch zdań.Jest okkkk.
              • 28.03.06, 18:43
                mam pytanko do mamy.Lecze sie u Labera pol roku, jestem z niego zadowolona, jako
                jedyny wykryl co mi dolega. pisalas ze bylas w szpitalu w nowej soli pod opieka
                Labera. Mnie czeka tez najprawdopodobiej zabieg laparoskopii i chce zeby wykonal
                go wlasnie Laber.chcialabym wiedziec czy mozna mu zaufać czy jest rzeczywiscie
                dobry w swoim fachu, boje sie zeby "nie spartolił roboty". jaką ma opinię jako
                lekarz nowosolski?moze sie orietujesz?Bo to by byla ważna informacja dla mnie w
                koncu mam iść do niego "pod nóż".pozdrawiam
              • Gość: namesis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 11:12
                Bardzo merytoryczne argumenty napisane 'poprawną polszczyzną'(
                vide: 'rzadne'lub 'objawy przyjęcia')
                Jeśli chodzi o mój odbiór Labera to niekoniecznie jest subiektywny poniewaz
                zniechęcił do siebie poza mną jeszcze dwie moje kolezanki , a na tym forum
                niejaka magma31 opisuje przypadek , który pasuje jak ulał do tego jakie jest
                prawdziwe oblicze pana 'doktora' . Co do nowosolskiego szpitala to jest to
                prowincjonalny szpital z jeszcze bardziej prowincjonalnym podejściem do
                pacjenta. ODRADZAM SZCZERZE.
                • Gość: mama IP: *.ztpnet.pl 07.05.06, 00:05
                  jesteś niezle walnięta,to że zrobiłam błąd nie dyskwalifikuje tego lekarza, a
                  jak do niego nie chodzisz to tylko twoje nieszczęście
              • Gość: mikus_1 IP: *.netdrive.pl 22.10.08, 16:29
                witam serdecznie z tego co czytam to mam wrażenie ze pani duzo wie o
                dr.laber. Mam pytanie czy spotkała pani jakąś pacjętkę która leczyła
                się na bezpłodność i miała przeprowadzoną inseminacje domaciczną
                przeprowadzoną przez dr. Laber. Pozdrawiam Mikus_1
                • Gość: Apie IP: 80.50.56.* 23.10.08, 07:16
                  Witam do Mikus_1 Leczę się u Doktora Labera na bezpłodność i
                  najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu doktor przeprowadzi u mnie
                  inseminację z uwagi na to, stymulowanie cyklu clostalbegyt nie
                  przyniosło żadnych rezultatów.
                  Słyszałam i wiem z doświadczenia koleżanek i kuzynek, że dobrym
                  ginekologiem leczącym bezpłodność jest doktor Pawelczyk z Poznania.
                  • Gość: sot IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.10.08, 14:47
                    jest wiele osób leczących niepłodność u dr Labera, jestem jedną z
                    nich, miałam u niego min. 5 inseminacji, kazda niestety nieudana. i
                    osobiście nie znam nikogo komu by się udało...
                    prawda jest taka, że do początkowej diagnostyki L. jest dobry,
                    natomiast nie warto tracić zbyt wiele czasu, lepiej szybko uderzyć
                    do jakiejś kliniki poza Zieloną.
                    • Gość: Apie IP: 80.50.56.* 03.11.08, 08:37
                      Ponoć w Poznaniu jest dobry lekarz, który zajmuje sie
                      niepłodnością - Pawelczyk. Jeszcze u niego nie byłam, ale
                      najprawdopodobniej po nieudanej inseminacji udam się do niego.
                      Jeszcze pytanko - ile kosztuje inseminacja u Labera?
                      • 03.11.08, 11:52
                        o Pawelczyku są różne opinie.
                        IUI u L. kosztuje 300pln, do tego 2x usg po 50 pln plus leki.
                        • Gość: Apie IP: 80.50.56.* 03.11.08, 13:07
                          Dzięki za info. Sama już nie wiem co mam robić i gdzie się udać.
                          Widzę, że Ty Sotie jesteś kilka etapów przede mną. czy nadal leczysz
                          się u Labera czy przeniosłaś się do lepszego fachowca poza naszym
                          województwem? Jeśli tak to daj znać.
                          • 03.11.08, 17:16
                            Apie, odezwij się na maila, pogadamy :)
            • Gość: bogusia IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.02.09, 14:38
              nie wiem , moze tak postąpił,ale co do mnie był ok i prywatnie i w
              szpitalu....
              • Gość: beci IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.02.09, 15:29
                CO DO DOK.LABERA...JEST TO DOBRY LEKARZ.CHCIAŁABYM NADMIENIC IZ
                PRZEZ 12 LAT CHODZIŁM DO PANI DOKTOR ROSIŃSKIEJ,ROZCZAROWALAM SIE
                JEJ PODEJSCIEM DO PACJENTOW.W GABINECIE PRYWATNIE MIŁA,A W SZPITALU
                UDAJE,ŻE NIE ZNA ....MAŁO TEGO PRZEZ 12 LAT NIE ROZPOZNAŁA,IŻ MAM
                DWUROŻNOSC MACICY........BRAK SŁÓW............
          • Gość: Marzena IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.10.06, 14:14
            chciałam tylko powiedzieć że od 15 lat chodzędo dr Jerzego Hołowcyca prowadził
            mi trzy ciąże i mogę smiało go polecić każdej kobiecie, nipolecam nikomu pani
            JURAK u niej wizayta to koszmar i .....
          • 03.10.06, 14:32
            Chciałam tylko powiedzieć że chodzę do dr. Jerzego Hołowczyca od 15 lat
            prowadził mi trzy ciąże terz chodziłam do co try tygodnie, nigdy nie miałam (i
            nie mam do dziś) problemów z uzyskaniem żadnych informacji i mogę z czystym
            sumieniem go polecić. Nie polecam nikomu pani JURAK (NFZ na Wyszyńskiego koło
            Mrowiska) u niej wizyta to koszmar wywołała mi poród ( z pewnych względów byłam
            zmuszona pójść do przychodni). Życze szczęścia wszystkim przyszłym mamusią!!
          • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 02:05
            laber super lekarz pod kazdym wzgledem polecam mozesz isc
        • 07.05.06, 00:15
          Ja też polecam Hołowczyca, prowadzi moją ciążę, jestem zadowolona i całkowicie
          mu ufam :)

--
          Leon
          • Gość: ania IP: *.ztpnet.pl 07.05.06, 15:49
            słyszałam, ze Hołoiwczyc już nie pracuje na ginekologii i zmienieł gabinet, czy
            to prawda?
            • 07.05.06, 23:01
              A ja nie wiem, na jakim oddziale on pracuje, ale jest w szpitalu jak
              najbardziej, opiekuje się pacjentkami, ma dyżury i odbiera porody. Gabinet ma
              nadal przy Kupieckiej (kilka miesięcy był gdzie indziej z powodu remontu).

--
              Leon
            • 03.10.06, 14:39
              Hołowczyc jest od lat zastępcą ordynatora,a gabinet ma na Kupieckiej 0-683244991
              polecam!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: Natka IP: *.gprspla.plusgsm.pl 07.11.06, 22:26
                Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat dr Balcewicza? Przyjmuje w Zielonej w
                Aldemedzie na deptaku.
                • Gość: Mirka IP: *.uz.zgora.pl 14.03.07, 15:28
                  To bardzo dobry lekarz, kompetentny, rozmowny. Trzeba dać Jemu szansę, może
                  stać się najlepszy.
                • Gość: barbra11 IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.07.07, 21:48
                  wyobraz sobie ze odbierajac telefon przedstawia sie jako "najlepszy kochanek
                  świata" śmiechu warte.jego komplementy do pacjentek sa grubo na wyrost.ale
                  lubie go jest zabawny i idac na wizyte nie czuje sie skrepowana .jeszcze nic
                  przykrego nie spotkało mnie z jego strony.ale uwazam ze lekarz uchodzi za
                  bawidamka i bardzo spragnionym seksu facetem.
              • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 02:08
                wlasnie dostalam olsnienia doktor gasior ordynator porodowki w zielonej gorze podobno dobryprzyjmuje jeszcze prywatnie w nowej soli i jest drogi ale dobry
            • Gość: doris992 IP: 80.50.24.* 16.06.08, 12:13
              na tej chorobie. Jest to choroba wątroby. Czy któraś z Was będąc w
              ciąży miała tę chorobę. Jeśli tak to kto prowadził tę ciążę?
    • Gość: stokrotka IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.02.06, 20:02
      a gdzie warto rodzic, gdzie mozna liczyc na fachowa i mila obsluge?
    • 02.03.06, 11:15
      Nadżerkę wymrażają w ramach NFZ w Aldemedzie. Robiła mi to dr Cegielska, nic
      się nie bój, nic kompletnie nie boli, całość trwa może pół minuty. Później
      przez tydzień nie można współżyć i pływać. Co do dobrego ginekologa, to polecam
      dr Kończal-Kozakiewicz, przyjmuje w aldemedzie w ramach NFZ. Fachowa, odpowie
      na wszystkie pytania, można pogadać, niczego nie musisz od niej wyciągać na
      siłę. Pozdr.
      • Gość: panna IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.05.06, 21:10
        nadżerkę wymraża się kolo minuty, w zalezności jak duża. Współżyć nie wolno 4
        tygodnie, żeby dobrze sie zaleczyło i nie bylo powikłań, ani domrażania.
        Herbich polecam.
      • Gość: ja:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 13:18
        A mogłabyś podać namiary na dr. Kończal -Kozakiewicz?? ona przyjmuje na deptaku
        w Aldemecie tak?? pozdrawiam cieplutko
        • Gość: iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 13:34
          przyjmuje na deptaku 3244 233,albo w aldemedzie na zamenhofa 3250110.
    • Gość: ania IP: *.icpnet.pl 23.03.06, 21:32
      Odnośnie nadżerki, proponuje najpierw ja potwierdzic u innego specjalisy i
      jesli jest to upewnic sie czy jej wielkosc jest juz wskazaniem do
      usuwania.Lekarze stwierdzaja rózne rzeczy a pozniej okazuje sie ze albo to
      byla pomylka albo nie jest jeszcze konieczny ten zabieg.
      Odnośnie jescze wyposazen gabinetow, jezeli lekarz nie ma sprzetu do usg, lub
      nie wykonuje go wam na wasza prosbe nie ma sie co zastanawiac nalezy zawrócic i
      wyjsc. Gabinet bez USG to w dzisiejszych czasach prehistoria!!
    • Gość: Kasia IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.03.06, 16:26
      Zgadzam się z Anią ,bez usg to nie gabinet na miarę XXI wieku.
      W Aldemedzie gabinety ani na Zamenhofa ani na deptaku nie posiadają usg.
      Trzeba mieć skierowanie, lub odpłatnie zarejstrować się, wybrać się w innym
      terminie, potem z opisem powtórnie do ginekologa. W sumie 3 wizyty zamiast
      jednej.Rozpiętość czasowa nieraz 2 miesiące,lub więcej nim wszystko załatwisz.
      A czas tu się liczy,nie tylko czas czekania w poczekalniach.
      Więc gabinetów ginekologicznych w Aldemedzie nie polecam.
      Poza tym tam lekarze okropnie się śpieszą.Okuliści i ginekolodzy szczególnie.
      Nie daj Boże mieć pytania.
      Sa jednak wyjątki i super fachowcy to dr D.Bobrowska,oraz dr Moszko wykonujący
      usg. Ci lekarze mają wiedzę, czas i życzliwe podejście ,oraz potrafią podzielić
      się tym wszystkim z pacjentami.
      Wiem z doświadczenia.Pozdrawiam Obydwoje.
      • Gość: barbra11 IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.07.07, 22:02
        o tak w aldemedzie trzeba dwa razy czekac jesli chodzi o usg.pospiech jak
        najbardziej szczegolnie u ginekologow .tak sie zastanawiam skoro sie nie
        wyrabiaja i czas oczekiwania przedłuza sie o godzine to po co tyle zapisuja
        pacjentek.
    • Gość: Teresa78 IP: *.ztpnet.pl 24.03.06, 17:27
      Przyjmuje prywatnie na Jagiellonki?
      • Gość: karina IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.03.06, 19:50
        ?????
        • 14.05.06, 07:59
          ja lecze sie u niego ponad 10 lat!!!! nie moglam zajsc w ciaze przez wiele lat
          chodzilam do wielu lekarzy ale tylko ON zrobil mi tak wiele badan i skierowal
          do KLINIKI NIEPLODNOSCI w Poznaniu ze teraz mam troje wspanialych dzieci!!!!
          Zawsze sluzy pomoca nawet przez telefon!UFAM MU TO JEDYNY LEKARZ KTORY MA CZAS
          DLA SWOICH PACJENTEK!!!!
          --
          "gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć,co myśli kobieta,i tak by w to nie
          uwierzył" D.Parker
          ----
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=41120418
        • Gość: kjfh IP: *.tpn.ceron.pl 05.04.07, 16:27
          odradzam!!!!! miałam o nim jak najlepsze zdanie, dopóki nie zdarzyło mu się przyjmować pacjentek pod wpływem alkoholu
        • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 02:14
          nie polecam bo czesto na kacu jest i rece mu sie trzesa
      • 28.03.06, 23:10
        Byłam, ale jeszcze mnie nie badał. Pierwsze wrażenie - taki sobie. Zobaczymy,
        jak drugie.
        • Gość: gosc IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.07.07, 20:20
          a chodze do Trusza juz sporo czasu, przesympatyczny czlowiek, przy badaniu
          delikatny w gabinecie robi usg co wizyta, juz nie wspomne o tym ze o cytologie
          nie trzeba sie domagac.teraz prowadzi moja ciaze i jestem zadowolona
      • 24.07.07, 22:28
        Tak jagiellonki 25,trochę trudno znaleźć.Jestem zaskoczona, pierwszy raz
        wypytana o wszystko,wizyta trwała 50 minut!
        • Gość: mysza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.07, 19:28
          Witam wszystkich!Jestem w 3 miesiącu ciazy i szukam dobrego lekarza który ją
          poprowadzi,obecny lekarz troche mnie olewa a nie na tym rzecz polega!!!Dużo
          słyszałam o Dr.Truszu głównie dobre opinie i chciałam was zapytac co sądzidzie
          o tym Doktorku?Jaki ma sprzet?Ile kasuje za wizyte?
          • 28.07.07, 11:16
            nie znam Trusza, ale szczerze polecam Labera.
            --
            ...
        • Gość: Xsińska IP: *.ztpnet.pl 27.11.07, 21:43
          Tak byłam, leczyłam się u niego dwa lata... po dwóch latach zrobił
          przezpochwowe USG... wykrył torbiel... byłam w ramach NFZ. poszłam
          oywatnie na konsultacje do innego... Dr. Trusz wykrył torbiel na
          prawym jajniku... a okazało się, że jest na lewnym... nie znałam
          wielkości i nie wiem czy się zmienia... Mozę miał zły dzień, ale
          mylić stronę prawą z lewą! mimo, że bolało po lewej od 3miesięcy, a
          USG po 3 miesiącach i cytologia... może prywatnie jest inny, ale na
          kase nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! babeczki- dr Czernicka- bez
          dwóch zdań- konkretna choć tania nie jest ale zdjęcie+opis torbieli
          dostałam... skierowania na badania! polecam! trzymajcie się
          babeczki:)
        • Gość: Xsińska IP: *.ztpnet.pl 27.11.07, 21:45
          Dodam, że w ramach NFZ wizyta trwa ok10min, mimo, że doktore siedzi
          w gabinecie czekając na pacjętki! oby juz sie nie
          mylil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          !!!!!!!
          • Gość: pacjentka 28 IP: *.ztpnet.pl 16.03.08, 15:09
            ja wybieram sie prywatnie do tego lekarza .Była juz może któraś?
            • Gość: Iza IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.07.08, 11:40
              Witam,
              nie polecam-ani prywatnie ani na kase chorych,ten "lekarz" nie
              dorósł jeszcze do spraw kobiecych!
      • Gość: inka IP: *.uz.zgora.pl 26.07.07, 14:30
        Bartkowiak tak - uwaga ale jest nieprzyjemny w rozmowie
        Lach - w miarę
        Wasiński - nie polecam
        Nonckiewicz - drogi i mnie w h.. zrobił przed samym porodem
        Wilczyński - nie polecam

POLECAM NOWEGO GOŚCIA ZE SZPROTAWY PRZYJMUJE W POLIKLINICE Z Kasy Chorych
        za Bartkiewicza. Nie pamiętam nazwiska ale jak do tej pory to najlepszy
        GINEKOLOG DO JAKIEGO TRAFIŁAM

poświęca pacjentce sporo czas, jest delikatny i bardzo miły. Odpowiada na
        wszystkie pytania jaie mu zadasz
    • Gość: ilonka IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.03.06, 09:44
      nie polecam dr kobierskiej-pszonak z wyszyńskiego!!! Lekarz porażka
    • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.06, 12:39
      dr Rzepka z Sulechowa. Polecam
      • Gość: kasia IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.03.06, 14:00
        A CO SADZICIE O LACHU?
        • 28.03.06, 22:36
          ja chodzilam do Lacha i bylam zadowolona.Prowadzil cala moja ciaze.Jest
          mily,uprzejmy i usmiechniety.Bardzo mi sie podobalo,ze pacjentki na kase
          chorych i prywatnie traktowal tak samo.W ramach NFZ przyjmuje na ul.Podgornej
          na przeciwko szpitala,a prywatnie na ul.II Armii (chyba).Rk temu wizyta u niego
          kosztowala 60zl.Slyszalam tez zle opinie na jego temat,ale to trzeba ocenic
          samemu.A co do Kobierskiej.....TERMINATOR!!!
          • Gość: nenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 18:23
            czy ta Joanna CZernicka przyjmoje na NFZ??????? prosze o nr.tel. ODPISZCIE JAK
            COS WIECIE OK?????
            • Gość: pamana IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 08.05.06, 12:14
              cegielska-brr okropna ,nie przyjemna,krzyczla na mnie w ciazy ze wymiotuje i
              nie przybbieram na wadze a chodzilam prywatnie ,tylko 3-4 razy bylam
              ,podziekowalm po tym jak mialam bóle a ona mi kazala jechac do szpitala ,tam
              spotkalam Lacha-spokojny,mily i chodze do niego od ponad 6 lat,wymrazal mi
              nadzerke,przypomina o cytologii i zakladalm spirale na nfz !!chociaz musialm na
              nim to wymusic ale zrobi bez ceregieli.

minus to czekanie w poczekalni, okropnosc :-/
              • Gość: gosc portalu IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.14, 02:21
                ja do cegielskiej nic nie mam odbierala 3 porody mi i byla super a co do lacha nie polecam bo pijak
            • Gość: jb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.06, 13:26
              o ile mi wiadomo czernicka na nfz nie przyjmuje, ale warto sie do Niej wybrać.
              rejestracja codziennie miedzy 9 a 12 pod tel: 683254597, gabinet przy
              łużyckiej, w kompleksie, w którym jest również stomatolog, siłownia i fryzjer
    • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 21:48
      Hołowczyc jest spoko
    • Gość: pinezkai IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.06, 22:34
      a co sadzicie o Nonckiewiczu przyjmuje na wyspiańskiego?
      • 13.05.06, 21:28
        Polecam dr Nonckiewicza,jest kompetentny,miły i ma bardzo dobry sprzęt.
        Chodziłam do niego ja byłam w ciazy z pierwszym dzieckiem i byłam bardzo
        zadowolona Teraz znów spodziewam sie dzidzi i nie zamierzam zmieniac lekarza
      • Gość: kobieta IP: 213.199.238.* 25.02.07, 08:08
        Ile ludzi tyle opinii. Co Wy tak się uczepiliście tych ginekologów.
        Każdy z nich ma swoje plusy i minusy. każda pacjentka jest inna - do każdej
        lekarz podchodzi indywidualnie.
        To chyba normalne, a że większość z nas nie lubi usłyszeć przy okazji gorzkiej
        prawdy to już inna para kloszy.
        Lekarz ma być po to , żeby leczył a nie kadził wszystkim.
        • Gość: renta IP: *.ztpnet.pl 11.01.08, 14:07
          ciekawe jak bys zareagowała jabys przez cała ciaze czuła sie suoer a
          przy porodzie nagle dziecko ci krzywdza do konca zycia robia kaleke
          wiedzac wczesniej z usg i nie tylko ze dzicko jest duze 4,440
          wiekszosc lekazy bym wypieprzyła a oni chca podwyzek za co? paranoja
          • Gość: rozczarowana IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.02.08, 23:20
            Na pewno nie Balcewicz z aldemedu. Bylam raz i wiecej tam nie pojde. Delikatnosc
            slonia i to jego poczucie humoru. Totalna olewka. Nie ma indywidualnego
            podejscia do pacjentki. Ma taki upokarzajacy sposob mówienia, który sprawia, że
            człowiek nie czuje sie u niego komfortowo. Sugerował prywatne wizyty. Nawet
            jakby mi doplacil to do niego nie pójdę.
            • Gość: Aseret IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.02.08, 22:10
              A ja mam bardzo dobre zdanie o dr Balcewiczu z Aldemedu. Byłam u
              niego kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona. O innych
              lekarzach z tej przychodni mam też jak najlepsze zdanie.
            • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 16.01.14, 12:45
              zgadza sie
    • Gość: Ula IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.05.06, 12:02
      Bardzo polecam dr. Sandeckiego przyjmuje na Zaciszu w Zielonej Gorze
      ,jest tez w naszym szpitalu co jest wazne jesli jestes w ciązy .Ja
      jestem w 8 miesiacu ciazy ,niestety dwie ciąze wczesniej poroniłam dr.
      Sandecki jako >>chyba>> jedyny lekarz interesuje sie swoja pacjentka w
      szpitalu ma w swoim gabinecie usg cena za wizyte to 70zł za usg nic
      sie nie doplaca. ma bardzo duzo pacjentek ktore bardzo go chwala
      serdecznie polecam..........na wizycie dostajesz jego numer na kom.
      JESLI ZLE SIE CZUJESZ ZAWSZE MOZESZ ZADZWONIC!!!! POLECAM
    • Gość: xyz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 11:48
      Gdzie mogę zrobić cytologię i ile to kosztuje?
      • 29.08.06, 11:56
        w każdym gabinecie ginekologicznym powinnaś.
        jeżeli gin na kasę, to cyto bezplatna. jezeli gin prywatny, to cyto platna, nie
        wiem ile, chyba cos kole 50pln.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.