Dodaj do ulubionych

Gdzie na rehabilitację kolana?

29.12.05, 12:05
Chciałabym się dowiedzieć gdzie jest rehabilitacja na ubezpieczenie (NFZ),
która dotyczy kolana po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych (ACL)?
Dajcie jakieś namiary.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ivka IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.05, 10:08
    jestem 6 tygodni po rekonstrukcji i ...na nfz to jest licha
    rehabilitacja,codziennie bywam na prywatnej rehabilitacji w zielonej gorze na
    anny jagiellonki ..daja niezly wycisk ale dziewczyny sa super i stawiaja na
    nogi..polecam..
  • Gość: mloda.weronika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 18:26
    A chodziłaś na NFZ? I dlaczego licha? To jest związane z tym, że trzeba czekać
    na swoja kolej, czy że nie ma dobrych ludzi?
  • piterlusz 09.09.15, 00:29
    ja akurat bylem prywatnie... na NFZ nic nie trafilem, a czas oczekiwania dzialal na moja niekorzysc. Na Zrodlanej znalazlem oferte: zrodlana.com.pl/centrum-rehabilitacji/ i poszedlem, zaryzykowalem. Tamtejszy lekarz rehabilitacji dokladnie mnie zbadal, rozmawial ze mna baaardzo dlugo, a potem wypisal liste cwiczen. Z fizjoterapeuta mam sesje i naprawde sobie chwale, caly czas poswieca mi i mojemu zmaltretowanemu kolanu...
  • Gość: Patryk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.15, 12:10
    Ja też byłem prywatnie bo na NFZ nie szło się dostać. W Chynowie w Gabinecie Fizjovital u pani Sabiny nie musiałem długo czekać. Pani Sabina skupiała się głównie na ćwiczeniach. Pokazał jak masować bliznę itd. Teraz mogę spokojnie grać w piłkę jak przed rekonstrukcją :) Dlatego polecam www.fizjovital.pl
  • delban 25.10.17, 11:40
    Proszę o informację gdzie powinienem się udać na rehabilitację kolana
  • Gość: sprawny IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.17, 08:09
    Sulechów, z dworca PKP przez park i masz rehabilitację. Wszystko jest ok,.............. Tylko to ich wyżywienie jest fatalne.
  • tomek.zet11 20.02.19, 14:32
    Polecam szpital Orthos we Wrocławiu, naprawdę znają się na temacie!
  • tomasz-j-1981 30.10.17, 10:22
    W Warszawie to przede wszystkim Medikar Home Care - pisała o nich wyborcza i jakość mają porównywalną ze Stocerem, medikarhomecare.pl/rehabilitacja-z-dojazdem/
  • Gość: Anna IP: *.centertel.pl 08.11.17, 10:37
    Złamanie głowy kości promieniowej rehabilitacja. Chodzę do polikliniki Ale jest to porażka, kobietą ma świetną lekturę A pacjentów w nosie.Może ktoś miał podobny problem i trafił na dobrą rehabilitację, może być prywatnie anna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.