Dodaj do ulubionych

Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów

07.06.07, 21:23
Buck jest tak obfity ostatnio, bo nie chce wypuscic z lepkich łapek intratnej
synekurki. Buck jest ignoranckim niszczycielem teatru. Żądam natychmiastowego
odbuczenia teatru w Zielonej Górze!
Matuszewski już rzadził w Zielonej. Sposób sprawowania przez niego władzy,
dyskwalifikuje go zupełnie, gdyż państwowy teatr, nie jest prywatnym
folwarkiem dyrektora. Zresztą artystycznych osiągów tez trudno u
Matuszewskiego wypatrzyc.
Ja stawiam na Rafała Matusza, który z powodzeniem w zielonogórskim teatrze
już realizował. A w dalszej kolejnosci na Roberta Ostolskiego. Jeśli nie oni,
to powtórzyc konkurs.
Obserwuj wątek
    • Gość: lilka Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.06.07, 21:58
      Rozumiem, że Pani Żuberek nie bardzo ma pojęcie o czym i o kim pisze! Jedyne
      informacje, jakie posiada, ograniczają się do województwa lubuskiego i afer
      opisywanych szeroko w mediach. Piotr Ratajczak jest nie tylko "świeżo upieczonym
      reżyserem", ale również konsultantem programowym u Anny Augustynowicz, jednej z
      najlepszych dyrektorów w Polsce. Robert Czechowski jest nie tylko aktorem, ale
      również reżyserem. I skąd u autorki artykułu teza, że Waldemar Matuszewski jest
      "czarnym koniem"? Czyżby znała skład komisji konkursowej i jej sympatie?
      dyrektor teatru nie jest wybierany w drodze plebiscytu! A sondaż umieszczony na
      stronie gazety, jest absurdem. Bo jakże odnieść się do kandydatów, o których
      czytelnik nie ma pojęcia? Choć mam wrażenie, że niejeden, ma większe od Pani
      Doroty.
      • Gość: Widz Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.06.07, 08:39
        Za Matuszewskiego najchętniej chodziłam do teatru. Był bardzo dobrze dobrany
        repertauar, co w takim małym mieście jak ZG nie jest łatwe. Świetne sztuki,
        dobrzy aktorzy. Później było coraz gorzej . Buck zrobił z teatru estradę dla
        amatorów. Występ sepleniącego Gowina w politycznie poprawnym spektaklu, występy
        aktorów bez wykształcenia, których nie było słychać w ostatnich rzędach. Gdy
        teatr był dobry to w mediach na niego pluto, gdy Buck robił chałę to teatr
        chwalono. To jest tylko w Polsce możliwe.
      • Gość: doktorek Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.ztpnet.pl 08.06.07, 08:45
        Ja również mam nadzieje, że nowa władza w sejmiku PRAWA i SRAWIEDLIWA,
        OBYWATELSKA i SOLIDARNA przypomni sobie "sprzedaż" pod stołem scenariusza w
        wykonaniu pana derektora teatru co aż dziw bierze nie zakończyło się na
        wokandzie. Już wtedy trzeba było natychmiast zwolnić tego pana i wezwać
        prokuratora i inne NIKi...

Co do innych. Byłbym ZA aby na stanowisku został obecny derektor Filharmonii -
        wiele zrobił i ma pasję facet, to widać. Natomiast RCAK oprócz folkloru animuje
        sie chyba nawzajem po kątach. Nie widzę przed i w budynku tłumów młodzieży, nie
        widzę róznorakich sekcji, widzę jeno remonty - zresztą to samo tyczy sie ZOK-u.
        Tak więc, sympatycznemu poniekąd, panu derektorowi RCAKU-u także bym
        podziękował i obsadził tam kogos kto naprawdę stworzy REGIONALNE CENTRUM
        ANIMACJI KULTURY:)
        • Gość: mamrot Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.ztpnet.pl 08.06.07, 20:03
          DOKTORKU zle mySlisz,Filharmonie trzeba wymieniC.raz na tydzien koncert a taki
          gmach,CiAgle ci sami widzowie.SZkola muzyczna w ruinie ksztalci a panisko
          centrum muzyczne w-z zamkniete,.ASPOLECZNA,czemu jej nie ma latem na
          promenadzie/jakis MONCZAK z Kanadyz muzami latem za filharmonie robi,WSTYD
          PANIE GRABOWSKItyle lat w twierdzy za duZa kase siedzieC.raz zagraliście
          PAPIEŻOWY.ale teZ za kase,.TU trzeba zmian,FZ W POROWNANIU Z TEATREM TO JAK
          UBOGA KREWNA-DUZO BUK ZROBIŁ-JA CHODZE MALO.LATEM NAJWIeCEJ I ZA TO DZIEKUJe
      • Gość: fiona Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.gala.net.pl 08.06.07, 09:58
        panie fantomasie, dyr. Buck został dyrektorem za władzy innej, nie SLD-owskiej,
        jeśli umie pan liczyć; władza SLD-owska nie miała nic przeciwko komuś, kto
        wygrał konkurs podczas panowania innej ekipy; kto pamięta jakiej? no...???
        trochę kultury, poza tym , panie fantomasie; jaki jest pan Buck, widzi każdy,
        kto interwesuje się teatrem, nie ma ideałów; każdy na tym stanowisku jest
        krytykowany;nie można tak dokładać ludziom w kraju katolickim; miłosierdzie i
        tolerancja, masz pan pijęcie co to jest?
    • Gość: medullaoblongata Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.07, 13:36
      Autor artykułu wykazał się niezłą ignorancją. Nie wiem czy takie trunde jest
      wpisanie paru nazwisk w google, skoro samemu nie ma się wystarczającej wiedzy.

A co do kandydatów. Na młodych stawiać! nie jedna placówka kulturalna się o tym
      przekonała (nie tylko teatry). Szczególnie że ci zignorowani przez autora
      kandydaci mają niezły potencjał (wiem, bo miałem przyjemność poznawać ich
      twórcze projekty).
    • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.uz.zgora.pl 08.06.07, 16:38
      Nasz Teatr jest więcej niż przyzwoity. Na jego scenie, za kadencji dyrektora
      Andrzeja Bucka, miało miejsce wiele premier, odbyło się bardzo dużo
      przedstawień, lepszych lub gorszych, jak w każdym teatrze, nawet Narodowym,
      organizowano wiele ciekawych przedsięwzięć i wystaw. Niezależnie od tego, czy
      dyrektor Buck pozostanie na następną kadencję, czy też nie, należą się Jemu
      podziękowania za długoletnią pracę i wysiłek w nią włożony. Napewno, za jakiś
      czas, zostanie doceniony ten trud.
      Dziwię się, jedynie, forumowiczom, którzy pod pseudonimami, wylewają swoje jady.
      Dlaczego nie macie odwagi przedstawić się?
    • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.06.07, 00:13
      Nigdy nie byłam, nie jestem ani nie będę niczyją ofiarą. Piszę o naszym teatrze
      jako widz, dostrzegając wiele pozytywów i wiele dobrego. Przedstawiać powinni
      się ci, którzy krytykują, pomniejszają zasługi.
      To wstyd dla Was, forumowicze, bo bierzecie udział w nierównej walce. Dyrektor
      Buck występuje pod własnym nazwiskiem, a Wy - pod pseudonimami. Ujawnijcie się,
      proszę, wtedy krytyka będzie konstruktywna, inaczej to są psie głosy, które nie
      idą pod niebiosa...... .
      • Gość: kermit Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.ztpnet.pl 09.06.07, 07:04
        Przestan pieprzyc dziewojo pod nickiem "Hanka". Cały internetowy swiat pisze
        pod pseudonimami (rowniez krytycznie) a Tobie to nagle przeszkadza! Wiesz, za
        minionego okresu byl obowiazek krytyki pod nazwiskiem stad nikt wlaszy minionej
        nie krytykowal... Do dzis wielu wybitnych polskich i swiatowych dziennikarzy
        pisze pod pseudonimami (rowniez krytycznie) a ich slowa sa bardzo
        opiniotworcze. A Ty za dnia piszesz z ID uniwersyteckiego... Czy przypadkiem
        pan Buck nie wyklada na bylej WSP ? ...
      • Gość: tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.eranet.pl 09.06.07, 14:12
        Ja się ujawniłam.Teraz niech sie ujawni Hanka z buckiem.Ja Buckowi zaczne wypowiedź: jestem dyrektorem Buckiem; za ponownym powołaniem mnie na dyrektora przemawia zwłaszcza to, iż jako dyrektor tak dbałem o interes teatru, że z teatralnych pieniedzy chciałem zrobic prezent włascicielowi restauracji, a ten niewdziecznik, ratując własna skóre, potem sie ode mnie odciął; dziwne, że nie zainteresowała sie mna prokuratura; za ponownym powołaniem mnie na dyrektora przemawia również fakt, że miałem czelnosc złożyc papiery ponownie,bo dzieki wybitnemu rozumowi swemu ,zrobiłem z profesjonalnego teatru teatrzyk podwórkowy.
        Powołajcie mnie, gdyz cały zespół teatru mnie nie cierpi za całokształt twórczości....
      • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 09.06.07, 20:13
        Bucka powoływał o tyle przyjemniaczek Miłek, że pewnie podpisał buckowe powołanie i tyle. Główną role grała wówczas osoba odmóżdzona na maksa - pani dyrektor wydziału kultury, która o kulturze miała takie pojęcie, jak ja o życiu seksualnym dzikich. Gdy władze objęła AWS - wojewoda Miłek, przez kilka, miesiecy nie był zdolny powołać dyrektora od kultury. Wreszcie prawy Miłek powołał to bezradne, rozpaczliwie aktywne cudo, które , jak wieść gminna niosła, przed powołaniem na dyrektora, pracowało jako sekretarka w dziekanacie.
        Oto przez kogo powoływany był Buck na dyrektora, na poczatku swego szkodnictwa dyrektorskiego.
      • Gość: rzez niewiniatek lamparci skok IP: *.ztpnet.pl 10.06.07, 13:48
        witam - moze glos osoby ktora zna bucka bo prac. w tym teatrze
        -zniszczyl teatr lalek
        - prywata
        - zatrudnianie ludzi znajomych i rodzinki
        -zlozenie propozycji korupcyjnej gowinowi!!!!!
        - nieliczenie sie z pracownikiem
        -tandeta w teatrze i przez to pusta kasa teatru
        -no i zostal dyrekt.teatru dzieki KOLEDZE o nazwisku pantak ktory to byl szefem
        komisji ktora wybierala dyrektora w ramach konkursu!! no i sama ekipa
        wybierajaca to kolesiostwo
        - wstyd i hanba
        mysle ze tym razem dzieki pis bedzie konkurs uczciwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• tokarska2 Re: lamparci skok 10.06.07, 14:30
          Rzeź Niewiniątek, Ty naprawdę uważasz, że pisiowi nie wybiorą Pana Boga?
          Pan Buck czyli kobieta z brodą, o jakże przyjemnym, zmysłowym głosie kusi, godnie czekając...
            • mtwd1234 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:12
              ALE MY NIE CHCEMY MATUSZEWSKIEGO!!!!!
              W Poznaniu też Go nie chcieli, zrób lamparci skok do Poznania i popytaj
              pracowników TP i poznańskiej publiczności.
              • Gość: sada Re: lamparci skok IP: *.kalisz.mm.pl 12.06.07, 01:54
                jesli dopuscicie Panstwo do dyrekcji Matuszewskiego dopuscicie do zniszczenia
                Teatru zespolu publicznosciobyczajow ...Zmarnujecie kilka lat ktore w bolach
                bedziecie odbudowywac jesli dacie rade z tym czlowiekiem przetrwac do jego
                zwolnienia SZKODA TEATR JEST ZAZDROSNY I NIE WYBACZA GLUPOTY I ZDRADY
                ...PIJANSTWO DO GRANIC UPOKORZENIA Z KIMKOLWIEK KTO PIJE... NAGOSC ROZPUSTA
                DEMORALIZACJA WYDAWANIE PANSTWOWYCH PIENIEDZY GLUPIE REMONTY BEZMYSLNY REPERTUAR
                UKLADZIKI TANDETA PREFERENCJE WPLYWAJACE NA NASTROJ KAZDEGO DNIA ZNERWICOWANI
                PRACOWNICY POD WPLYWEM SRODKOW USPOKAJAJACYCH UPOKORZENIE KESKA ROZPACZ ... TO
                TYLKO CZESSC DOROBKU DYREKCJI MATUSZEWSKIEGO W POZNANIU... WLADZE PYTAJCIE
                BIERZCIE ODPOWIEDZIALNOSC POZDRAWIAM WIERZE W MADROSC DECYDENTOW I ICH
                WRAZLIWOSC ...........
            • tokarska2 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:14
              Otóż nie chcemy Matuszewskiego. Nie chcemy alkoholizmu w teatrze, prywaty dyrektora, chorych układów, skandali i promocji nieobyczajnych zachowań w miejscu pracy
            • tokarska2 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:14
              Otóż nie chcemy Matuszewskiego. Nie chcemy alkoholizmu w teatrze, prywaty dyrektora, chorych układów, skandali i promocji nieobyczajnych zachowań w miejscu pracy
            • mtwd1234 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:23
              No i Brwinów nie wybaczyłby Zielonej Górze, gdyby Waldemar Matuszewski musiał
              zrezygnować z zaszczytnej funkcji radnego jaką z ramienia PiS tam sprawuje, i
              jakoś trudno ufać fachowcom z PiS.
              • tokarska2 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:52
                Ja sie niedawno dowiedziałam czyim to członkiem jest teraz Matuszewski i osłupiałam. Tak, świat sie do góry nogami przewraca: Matuszewski W PISI.
                Koń by sie uśmiał. Ale w sumie jest to o wiele mniej wesołe, niż wydawałoby sie na pierwszy rzut oka.
                • Gość: pantak pantak IP: *.ztpnet.pl 11.06.07, 07:11
                  a mie interes. aby nie bylo juz wiecej takiego konkursu jaki zorganizowal
                  pantak i tyle - kolesiostwo ,prywata to byla najwieksza za bucka !!! no i ta
                  propozycja korupcyjna ktora to buck zlozyl gowinowi az dziw ze zaden prokurator
                  w tej sprawie sie nie wypowiedzial !!! potrzebna nam komisja z prawdziwego
                  zdarzenia i mysle ze PIS o to zadba , a pare osob z tej stronki matuszewskiemu
                  nie siega do piet pod jego skrzydelkami teatr lubuski objechal kawal swiata ,
                  nie mowiac o polsce i jaka to byla promocja zielonej gory - matuszewski kochani
                  jako jeden z nielicznych dyrekt. nie mial ukladow z wladza , tak jak buck z
                  sld !!, nie bylo za jego dyrekcji prywaty jak tu ktos pisal , pracownicy
                  dostawali za ciezka prace nagrody !!! premie , zawsze porozmawial z
                  pracownikiem jak byl jakis problem, takze zastanowcie sie moi drodzy zanim
                  oczernicie czlowieka ktory zna kilka jezykow , mysle ze tym razem konkurs
                  dzieki PIS bedzie uczciwy !!! ze takiego osobnika jak pantak juz wiecej nie
                  zobaczymy , mam nadzieje ze buck juz nie bedzie mial kolesi w komisji
                  pozdrowionka dla wszystkich
                  • tokarska2 Re: pantak 11.06.07, 11:26
                    Póki sie dało, Matuszewski czerpał garściami od przyjaciół z lewicy. Lewica usunęła Matuszewskiego, gdyż zorientowała się, że niekonwencjonalnymi wyskokami kompromituje on takze władze, której podlega. Teraz Matuszewski poszedł do PISu, żeby czerpać korzyści od prawiczki, od kolesiów. Tylko co powie PIS, jak Matuszewski zacznie chodzić na parady równości? W językach obcych Matuszewski najlepiej mówi po pijaku czyli bardzo często. Znajomość języków obcych Matuszewskiego najlepiej mogą ocenić niektórzy teatralni techniczni, gdyż sami mają poważne problemy z językiem polskim. Każdy alkoholik będzie z nostalgią wspominał Matuszewskiego, gdyż można sie było napić z dyrektorem lub bez niego, również w pracy. Matuszewski=zniszczenie teatru do końca
                  • andrebukowski Re: pantak 11.06.07, 13:56
                    Matuszewski najbieglejszy jest - z języków obcych - w łacinie. Kuchennej.
                    Zwłaszcza po spożyciu. Jakie rozkosze czekają zespół pod dyrekcją tego pana
                    można się przekonać, telefonując do któregokolwiek z aktorów Teatru Polskiego w
                    Poznaniu - opowie o rozmaitych BARDZO NIEKONWENCJONALNYCH OBYCZAJOWO
                    zachowaniach W.M. Sporo mogą też o tym powiedzieć ówczesne władze miasta. Te
                    kontakty polecam uwadze zwłaszcza pisowskiej części sejmiku w Zielonej. - Żeby
                    PiS nie obudził się, kiedy będzie za późno.
              • tokarska2 Re: lamparci skok 10.06.07, 17:52
                Ja sie niedawno dowiedziałam czyim to członkiem jest teraz Matuszewski i osłupiałam. Tak, świat sie do góry nogami przewraca: Matuszewski W PISI.
                Koń by sie uśmiał. Ale w sumie jest to o wiele mniej wesołe, niż wydawałoby sie na pierwszy rzut oka.
                • Gość: Hanka Re: lamparci skok IP: *.zgora.dialog.net.pl 10.06.07, 19:10
                  Pani Tokarska2. Nie zrozumiała Pani sensu mojej wypowiedzi, więc i
                  interpretacja była niewłaściwa. Nie ma to żadnego znaczenia.
                  Rzeź niewiniątek. Tyle lat przepracował(-a) Pan(-i) za kadencji Pana Dyrektora,
                  jak znam życie, niestety, z pewnością podlizując i przymilając się, a dzisiaj,
                  tak ukradkiem, zza węgła, anonimowo, kąsając. To bardzo, bardzo niskie,
                  niegodne pracownika takiej zacnej instytucji. A fe!... .
                    • Gość: jar Re: języczek dyrektora Bucka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 19:30
                      Dlaczego jest w was tyle jadu i nienawiści? Przecież ci ludzie żyją, mają
                      pewnie rodziny - czy godzi się wylewać tyle pomyj? Czy pan B. miał sprawę w
                      sądzie? czy p. M.jest pijakiem i degeneratem? Czy nie mógł się zmienić w ciągu
                      10 lat? A może już dawno nie pije? najpierw sprawdź to co masz zamiar z siebie
                      z jadem wytoczyć!!!! Współczuję ci kimkolwiek jesteś .. Dlatego m.in. powinien
                      pozostać Gombrowicz w lekturach szkolnych aby wszyscy wiedzieli co to znaczy
                      przyprawić gębę . Pani jest w tym mistrzynią..
                      • Gość: Widz2 Re: języczek dyrektora Bucka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 20:08
                        Przestańcie głupstwa wypisywać! Dlaczego Matuszewskiemu pamiętacie tylko
                        pijaństwo? Dlaczego nikt nie wspomina go jako dobrego zarządcę, reżysera i
                        życzliwego szefa, który szanuje aktorów? Nie pije od paru lat. Jest człowiekiem
                        honoru.A za jego dyrekcji teatr miał się znakomicie;świetny repertuar i jeżdzili
                        ze spektaklami nawet do Niemiec i Francji. Teatr był wówczas popularny.
                        • andrebukowski Re: języczek dyrektora Bucka 12.06.07, 07:59
                          Zagraniczne tournee wg przepisu Matuszewskiego wygląda tak:

Bierze się stuletni, rozpadający się autobus, którego jedyna możliwa podróż to
                          jazda na złomowisko, i narażając życie i zdrowie wycieczkowiczów - bo przecież w
                          każdej chwili grozi katastrofa! - jedzie się np. do Paryża (a jak!).

Ponieważ złakniona czegokolwiek po polsku Polonia obejrzy ABSOLUTNIE WSZYSTKO -
                          zabiera się skleconą ad usum Delphini lekturę oraz PRZEMYCA SIĘ (bo wywóz
                          NIELEGALNY, bez zgody właścicieli praw autorskich) farsę - co skutkuje
                          międzynarodowym skandalem i obłożeniem teatru sankcjami przez agencję autorską.

Wycieczka nie jest droga, bo noclegi artystom z ubogiego kraju funduje Polonia,
                          a co do należnych im za zagraniczne występy diet - trzeba ich zapytać: ile z
                          tego zobaczyli.

• andrebukowski Re: języczek dyrektora Bucka 12.06.07, 08:22
                            O, o takim sympatycznym drobiazgu zapomniałem: Podczas owej sławetnej wycieczki
                            do Francji pijany Matuszewski zelżył najgorszymi słowy bodaj panią konsul RP
                            (albo kogoś podobnego) - bardzo biednym artystom z Polski życzliwą i nieba
                            pragnącą im uchylić. - Taka to Matuszewskiego wdzięczność - o czym radzę paru
                            osobom, marzącym o powrocie do Zielonej tego pana, nie zapominać.
                      • tokarska2 Re: języczek dyrektora Bucka 11.06.07, 22:44
                        Ci panowie mają rodziny? A gdyby nawet, to co z tego?
                        A teraz prosze posłuchać, co powie stara Tokarska, która to akurat wie:

1. Pan B. powinien mieć sprawę w sądzie
                        2. Pan M jest pijakiem i degeneratem, jak słusznie jar podejrzewa. A ten garnek,w którym tak uwielbia paradować Pan M. (może nawet białe rekawiczki, skoro tak sie zmienił),to pozory.
                        3.Gęby sobie sami przyprawili. Buck może dorabiać na pół etatu, strasząc dzieci wieczorami

• Gość: Hanka Re: języczek dyrektora Bucka IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.06.07, 23:15
                          Pan (-i) Tokarski (-a)2. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i nie ukrywam, że
                          włos zjeżył mi się z przerażenia. Podkreślam, że wielokrotnie byłam w naszym
                          teatrze i zawsze podobało mi się to, co tutaj się działo. Z sentymentem
                          wspominam niektóre przedstawienia, wystawy, koncerty.
                          Myślę, że Pan (-i) wystawiła nikomu innemu, tylko samemu sobie, jak najgorszą
                          opinię. To bardzo, podkreślam, bardzo niskie. To naturalne, że nie każdemu się
                          dogodzi, ale są sprawy, które załatwia się drogą kompromisu, konkretnej
                          rozmowy, patrząc drugiemu człowiekowi w oczy, a nie na forum publicznym. To
                          bardzo nie fair, ale wierzę, że obaj dyrektorzy obronią się sami poprzez swoje
                          dokonania.
                          To, co dzieje się na tym forum, za plecami pana A. Bucka, jest o h y d n e.
                          Wstydzę się za Pana (-ią).
                            • tokarska2 Re:czy Buck odda sie Pani Hani 12.06.07, 00:19
                              Pani Haniu: Skoro tak Panią lubie, to jeszcze cos Pani powiem

1. Nic nie jest za plecami Bucka. Buck może, jak każdy ...dać głos (tutaj!)
                              2. Teatr jest dobrem publicznym i trzeba o nim mówić na forum publicznym.
                              A w cztery oczy z Buckiem, to ja juz zostawiam Panią, bo ja, moze to Panią zdziwi, nie jestem w nim zakochana. Niech Pani mu powie, w cztery oczy, żeby sie oddał (w ręce sprawiedliwosci), A ON NA PEWNO TO ZROBI.
                              3. Pani Haniu, ja jestem wyzsza od Bucka i to bez pantofli na szpilkach. Bo Pani ciągle, że ja taka niska... Tokarska nie kłamie
                        • Gość: jar Re: języczek dyrektora Bucka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 18:03
                          nigdzie nie napisałem ze p. M. jest pijakiem i degeneratem, uwazam że wprost
                          przeciwnie.. A "Tokarska" /nie wiem czy to nick kobiety czy mężczyzny/ uprawia
                          tym samym demagogię i robi wodę z mózgu.. Pomówienia, pomówienia - dziwne że
                          Gazeta - Forum pozwala na wypisywanie podobnych niedorzeczności - przecież za
                          treść odpowiada rzekomo wydawca
                          • andrebukowski Re: języczek dyrektora Bucka 14.06.07, 21:08
                            Minęły czasy, gdy niektórzy byli pod specjalną ochroną. - O to, czy Matuszewski
                            jest alkoholikiem radzę zapytać jeśli nie aktorów z Zielonej (mogą się bać
                            mówić) - to aktorów z Polskiego w Poznaniu. Oni mogą całymi dniami opowiadać
                            takie historie na ten temat, że, jak to lud mawia: Mrożek by nie wymyślił.
                            Zresztą któryś z nich wpisał się gdzieś u góry. - Proszę popytać ówczesnych
                            prezydentów Poznania.
    • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.07, 21:50
      Pan (-i) Tokarski (-a)2. Po wnikliwym rozpatrzeniu Pana (-i) wypowiedzi stawiam
      diagnozę. Otóż cierpi Pan (-i)na:
      1. Syndrom źdźbła i belki, będąc ślepym na własne błędy, ale wyolbrzymiając
      cudze.
      2. Podwójne normy, które oznaczają, że przyznaje Pan (-i) sobie prawo, aby postę
      pować nieetycznie, ale drugiej stronie już nie.
      3. Biegunowe myślenie, czyli uproszczony obraz konfliktu. Wszystko to, co Pan
      (-i) robi jest dobre, a wszystko to, co robią przeciwnicy - złe.
      4. Przesadna pewność, co do siły własnych argumentów, bo lepiej znamy własne
      racje, niż cudze.... .

Zalecenia: zweryfikować własne poglądy, zrozumieć i docenić innych, ale też i
      samego siebie, bo te jady świadczą o głeboko ukrytych kompleksach.
      • tokarska2 Re: bukówna potłuczona 12.06.07, 23:17
        Hanka chce stawiać diagnozy... A stawiajże dziewczyno Buckowi.
        Czy ja mówiłam cos o swoim robieniu i oceniałam jakie jest?
        Niepokalana rozumem niewiasto, zapatrzona w przepiękne tęczowe zjawisko zwane Buckiem - bredzisz jak potłuczona! I nie proponuj więcej, zebym Bucka doceniała, bo jesteś jak nudny i natrętny świadek Jehowy pukający do Tokarskiej w niedziele przed sumą.
      • tokarska2 Re: bukówna potłuczona 12.06.07, 23:17
        Hanka chce stawiać diagnozy... A stawiajże dziewczyno Buckowi.
        Czy ja mówiłam cos o swoim robieniu i oceniałam jakie jest?
        Niepokalana rozumem niewiasto, zapatrzona w przepiękne tęczowe zjawisko zwane Buckiem - bredzisz jak potłuczona! I nie proponuj więcej, zebym Bucka doceniała, bo jesteś jak nudny i natrętny świadek Jehowy pukający do Tokarskiej w niedziele przed sumą.
    • Gość: socjolog Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.06.07, 07:49
      Mnie dziwi tylko, że po tym, co tu się dzieje i co z pewnością śledzi obecny
      dyrektor, lista kandydatów nie zmniejszyła się. Jakże trzeba nie mieć godności,
      żeby kandydować do fotela placówki, gdzie jest się tak znienawidzonym. Jeśli Pan
      B. wygra, współczuję mu, bo z tą wiedzą, którą już posiadł na temat "sympatii"
      zespołu trudno mu będzie rządzić.
      • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 08:36
        Przecież nie o żaden honor chodzi - tylko o synekurę. Równie dobrze jak
        dyrektorem teatru - Buck mógłby być dżokejem albo baletnicą - ma takie same
        kompetencje.

Zespół nie chce już powtórek z rozrywki - więc WYRAŹNIE Buckowi i Matuszewskiemu
        dziękuje. Czechowskiemu zaś doradza, by ze startowaniem w konkursach poczekał do
        chwili, aż sąd wypowie się na temat jego dyrekcji w Kaliszu - wypowiedź sądu
        może być BARDZO interesująca.
      • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 12:40
        Honor to nie jest coś, czego się nagle dostaje. Buck nie ma i nie miał godności...Jeśli brud afery taśmowej, w której Buck był głównym oskarżonym nie spowodował wstydu buckowego, z którego Buck by się spalił, to na jego godność teraz, nie ma co liczyć.
        Swoją drogą- mnie się to w niczym nie mieści -jak dyrektor teatru może próbować wykraść siano z państwowej kiesy w celu przekazania tej niemałej sumki osobie prywatnej na drobne wydatki. Jeśli był zdolny do takiej nikczemności, to nalezy zbadać czy w teatrze nie doszło z Bucka udziałem -do innych przekrętów i nadużyć finansowych. Nowy dyrektor powinien żądać od władz wykonania totalnej kontroli tej instytucji kultury.
      • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 12:18
        Jeśli wygra Buck, to będziemy mieli w Teatrze dowód na to, że chirurgiem może
        być kwiaciarka.
        Jeżeli wygra Matuszewski - będziemy mieć w Lubuskim dowód na to, że, jak za
        nieboszczki komuny, decyduje przynależność partyjna. Pijaństwo, prywata i
        wszystko, co tu zostało już opisane - zostaną z urzędu uznane za cnoty.
      • tokarska2 Re: do pani tokarskiej 13.06.07, 17:32
        Gwarantuje Ci Gosciu Lamentujący, ze w najbliższym czasie wyjdzie na jaw całe bezprawie Matusi ze szczegółami, gdyż istnieją ludzie w całej Polsce, którzy są gotowi opowiedziec jak było naprawdę pod jej rządami. Ci, którzy chcą reaktywacji Matuszewskiego to paru fizycznych w teatrze (tankujących, rzecz jasna)oraz pijaczki wyrzucone z teatru, które liczą na to, że na plecach takiego dyrektora przejda znów do podpisywania listy obecności w teatrze. Gościu, do której grupki należysz? Wyznaj to jak księdzu. My nikomu nie powiemy...
        Co się tyczy Bucka, to on nie może nikomu niczego wyczyścic, bo sam jest czyszczony. To już ruina człowieka. Jego cały czas czyści. No cóż, zapracował sobie na te wpisy przez tyle lat.
    • Gość: PROKURATOR Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.06.07, 19:06
      Wśród KOMUSZKÓW poruszenie. Wyczuli, że Buck odda stołek. Dotąd za ślinienie
      sie do SLD i robienie z siebie małpy na uroczystościach czerwonych notabli
      mogli liczyć na względy i bezkarność. Teraz ma to się skończyć. Najgorsze dla
      KOMUSZKÓW jest to, że dyrektorem teatru może zostać Matuszewski. Nie dość, że
      nigdy do żadnej władzy się nie ślinił to na dodatek, chociaż nie należy, to ma
      uznanie u członków PiSu. KOMUSZKI w panice. Pod wodzą BABCI DONIMIRSKIEJ
      ruszyli w bój ich ostatni. Pluć na gościa, wymyślać niestworzone rzeczy, rzucać
      gównem, może się coś przylepi. KOMUSZKI, daremny wasz trud. Nikogo już nie
      oszukacie. Pora się pakować.
      • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 19:45
        Ty sie chyba nazywasz Kanalia, a nie Prokurator. Paszcza czerwona od wódy polewa Matuszce, a Matuszka, aż piszczy ze szczęscia. Jeśli PIS wcisnie tego nieudacznika na stolec, to sama sobie zrobi kuku. Matuszewski bardzo lubi prawice, bo ta akceptuje jego orientacje seksualną.
        • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 13.06.07, 22:35
          Panie Tokarski2. Nie podejrzewam, aby był Pan kobietą, bo te nie są zdolne do
          takiej podłości. Jeśli jest pan pracownikiem Teatru, a podejrzewam, że tak, to
          jaki z Pana "ptak", że tak kala własne gniazdo. Miał rację Czesław Niemen
          śpiewając, że dziwny jest ten świat, w którym człowiek człowiekowi jest
          wilkiem... . Nigdy o nikim nie można powiedzieć, że jest ruiną człowieka, bo
          nikt nam nie dał moralnego prawa do takiego stwierdzenia. Wstydź się Pan przed
          najsurowszym sędzią jakim jest własne sumienie.
          Oskar Wilde w pięknej balladzie mówi o tym, że człowiek zabija nie tylko
          mieczem, lecz też słowem. I z tego punktu widzenia jest Pan "przestępcą".
          Jest Pan "aktorem" koszmarnego przedstawienia.
          • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 23:21
            Kobiety nie sa zdolne do podłości? To wielkie odkrycie w nauce o człowieku. Dać Hance Nobla... A co tam, niech ma jak Wałęsa... A Buck, jak juz ustaliliśmy, jest kobietą z brodą-to nie jest zdolny do podłości, tak? Sam znam parę osób, które mylą Bucka z kobietą i twierdzą, ze do podłości jest zdolny, jak nikt inny. No widzi Pani co za nikczemnicy...
            Proszę Pani, wobec takiej ilości bełkotu, jaki sie z Pani wydobywa, stara Tokarska jest bezradna i moze skierować Panią Hanke i jej wydmuszke tylko do koscioła.
            Modlić sie, duzo się modlić o zdrowie psychiczne! A jak to nie poskutkuje, to moze niech jakiś egzorcysta wypedzi z Pani tego Bucka.
      • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 13.06.07, 20:24
        Fakt, że pod różnymi nickami wpisujesz się tutaj świadczy albo o rozpaczliwej
        próbie zakłamania prawdy o Matuszewskim - albo o alkoholowym, wielokrotnym
        rozszczepieniu jaźni. Albo o jednym i drugim.

Jeśli Matuszewski nie jest alkoholikiem i nie należy do PiS-u, to nie jest
        również reżyserem i nigdy nie był dyrektorem żadnego teatru.

Można powtarzać, że na oficjalnej stronie Brwinowa: www.brwinów.pl - JAK WÓŁ
        stoi, że Matuszewski NALEŻY DO PiS-u - a ty będziesz kłamał, licząc na to, że
        nie wszyscy przeczytają wszystkie komentarze.

Matuszewski pełnymi garściami czerpał od lewicowej władzy. Był w końcu 5 lat
        dyrektorem za czasów lewicy. - To komentarz do jego prawicowych obecnie ideałów.
                  • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.07, 16:40
                    Pani Tokarska2. Dziwię się, że jest Pani kobietą, bo rzadko spotyka się tak
                    niedelikatne panie. Używa Pani argumentów na poziomie magla i chwytów poniżej
                    pasa. Nie zdziwiłabym się, gdyby nikt nie chciał objąć stanowiska dyrektora,
                    mając jako swoich podwładnych osoby Pani pokroju.
                    Niemniej jednak bardzo Pani współczuję, bo cierpi Pani na poważną chorobę
                    zwaną "Delusional disorder. Querulatoria.". Jako osoba życzliwa ludziom, radzę
                    udać się do lekarza, bo w innym wypadku spłonie Pani w ogniu niszczących Panią
                    i innych, trujących emocji.
                    • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 17:26
                      Niestety - Buckowi i Matuszewskiemu lekarz już nie pomoże - wiem coś o tym i ja.
                      Niewiasto naiwna: pomyśl może DLACZEGO tych dwu tak strasznie jest
                      znienawidzonych w zielonogórskim Teatrze i dlaczego drżymy, by żaden z nich nie
                      przestąpił progu przy Alei Niepodległości? - Pomyśl - i wyciągnij wnioski. Mogę
                      tylko podpowiedzieć, że do pewnych ludzi argumenty i STANOWCZE nawet prośby (o
                      danie sobie siana) nie skutkują.
                      • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.07, 17:59
                        Panie Andrebukowski. Moja wypowiedż nie była skierowana do Pana, lecz do Pani
                        Tokarskiej2. Diagnoza również dotyczyła Jej. O, czyżby potwierdzenie przysłowia:
                        "...wystarczy w stół rąbnąć, a nożyce się odezwą...". A może Andrebukowski i
                        Pani Tokarska2 to jedna i ta sama osoba? Mr Jekyll i Mr Hyde? A może dlatego,
                        że dwa w jednym jest "trendy"? To jeszcze bardziej potwierdziłoby moją tezę o
                        pewnej przypadłości, trapiącej Panią Tokarską2.
                        Panie Andrebukowski, rozumiem, że można kogoś nie lubić i to bardzo, ale
                        obowiązują nas wszystkich pewne zasady, nie powinno się prać publicznie brudów.
                        • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 21:11
                          Pomyliło Ci się. To Prokurator i kilka innych, Lamentujących osób, jak to ktoś
                          słusznie nazwał, składa się na jedną postać. Oświadczam, że z Tokarską2 nie ma
                          nic wspólnego poza, jak widać - zrozumiałymi zresztą przecież, wspólnymi
                          poglądami w sprawie wiadomych kandydatów.
                    • tokarska2 Re: Tokarska Bucka nie chwyta 14.06.07, 19:56
                      Kochana Haniu, widzę,że juz beze mnie życ nie możesz, mimo pokroju, który Cię tak bardzo boli. Wiem, że sie o mnie bardzo martwisz- bezinteresownie zreszta, z czystej szlachetnosci, a nie dlatego,że bronisz dyrektora, który państwowe pieniądze chciał wykraść i za nic dać Gowinowi. Jestes tak szlachetna, że poprzesz nawet złodziejstwo. Zdecyduj się: albo szlachetny Buck, który składa takie propozycje,
                      albo ja taka niemoralna. Tertium non datur

Ja sama sie dziwie,że jestem kobietą. Niekiedy lubie grywać mężczyzn o jakich sie Pani nie sniło. Jak Pani tak może obrażac Tokarską,że niedelikatna i że chwyta Bucka poniżej pasa. Nigdy bym sobie na to nie pozwoliła. Nawet gdyby mnie błagał na kolanach, to bym sie nie zgodziła. Czy ja wyglądam na masochistke? Każdemu, tylko nie Buckowi! Proszę Hanki: ja sie bardzo dobrze prowadze i zycze Pani,żeby Pani chociaz w chwili obcowania z Buckiem prowadziła sie tak dobrze. Prosze tutaj obiecać Tokarskiej, ze jak tylko przysni się Pani Buck (niekoniecznie nago, bo takiego widoku najgorszemu wrogowi nie zyczę), to zaraz pójdzie sie pani oczyścic u spowiedzi
                    • Gość: tokarko - ostolscy tokarko -ostolscy IP: *.ztpnet.pl 17.06.07, 16:29
                      jest taka grupka ludzi w teatrze i mysle ze to jestescie WY !!! czekacie na
                      dyr . ostolskiego bo chcecie miec dobre stanowiska a jedna pani aktoreczka juz
                      nogami przebiera i chce miec posadke wice dyrektora !!! ale mam nzdzieje ze
                      bedzie LAMPARCI SKOK w wykonaniu .. no jak myslicie !!! pani tokarka nie
                      siega /jak ktos ja ladnie nazwal - hi hi/ panu matuszewskiemu do piet!!!
              • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 00:36
                Ojciec, udajesz prokuratora Lamentującego, uwazasz się za lepszego, a co Ty napisałeś i jakim jezykiem? Jaki jest poziom Twojej wypowiedzi? Co napisałes oprócz kłamstw na temat Matuszewskiego i obrażania koleżanki, którą znasz. Kogo Ty nazywasz komuszkami? Twoje wpisy to szamboobrona, czyli obrona meliny przez prawego dla własnej korzyści. Przecież w tym kraju najgorsza szumowina, jak chce komuś dać w łeb, to mówi, że komuszek,nie wiedząc nawet co ta niby kalumnia znaczy. Żenuła
        • Gość: jar Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 18:28
          Otóż nic nie stoi - sprawdziłem na stronie brwinowa, i dzwoniąc do rady miasta -
          pan M. jest BEZPARTYJNY a tylko startował z ramienia tej partii. Jest
          przewodniczącym Komisji Kultury i ma za soba szereg sukcesów.. Czyli w dalszym
          ciągu aktywny, prężny uczestniczący w zyciu publicznym. Nikt nie słyszał tam o
          jego alkoholiźmie !!! Ale czytując andrebukowskiego i tokarską - wiem że
          wytoczą kolejne działa , a moze i teczki jakieś znajdą - ci niedocenieni
          specjaliści od negatywnej propagandy. Brońmy Gombrowicza!!!
          • andrebukowski Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 21:16
            Widocznie na stronie www.brwinow.pl kłamią - bo WSZĘDZIE piszą, że Matuszewski z
            PiS-u. - Ale jeżeli nawet "tylko" startował z listy - co to zmienia? - Podpiął
            się pod partię (on!!!!), która, wedle jego wyobrażenia, daje teraz stanowiska
            wszystkim swoim. Liczy na to, że "z listy" znów zacznie demolować Lubuski. -
            Otóż w PiS-ie nie ma samobójców i nie pozwolą sobie na podobną kompromitację -
            ręczę!
            O alkoholizm Matuszewskiego - już to pisałem - radzę popytać aktorów z
            poznańskiego Polskiego. - Wielogodzinne, zapierające dech w piersiach opowieści!
            I prezydentów miasta z tamtych lat też warto popytać. (Bo tu ludzie mogą się bać
            mówić - wiadomo dlaczego).
          • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 21:24
            W róznych wykazach i relacjach w internecie, obok nazwiska Waldemara Matuszewskiego, są w nawiasie trzy urocze literki (PIS). Nawet gdyby nie był, za przeproszeniem członkiem, to , jak pisze Jar, "startował z ramienia". Uznał, że ta partia jest mu najbliższa ideowo. To już może lepiej od razu do Młodzieży Wszechpolskiej, bo oni ,jeszcze bardziej niz PIS, lubią takich, jak Matuszewski. No chyba, że Matuszewski poszedł tam nie dla idei, ale dla stanowisk, a było wiadomo, że PIS będzie stanowiska rozdawał i Matuszewski odpowiednie otrzymał. Jar, nie mów "tylko startował", bo tu nie ma "tylko". Matuszewski jest pisowszczykiem. CHYBA SIĘ TEGO NIE WSTYDZI...??? A jesli nie jest lub sie wstydzi, to niech jasno powie, że z PISem nie ma nic wspólnego.
          • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 14.06.07, 21:24
            W róznych wykazach i relacjach w internecie, obok nazwiska Waldemara Matuszewskiego, są w nawiasie trzy urocze literki (PIS). Nawet gdyby nie był, za przeproszeniem członkiem, to , jak pisze Jar, "startował z ramienia". Uznał, że ta partia jest mu najbliższa ideowo. To już może lepiej od razu do Młodzieży Wszechpolskiej, bo oni ,jeszcze bardziej niz PIS, lubią takich, jak Matuszewski. No chyba, że Matuszewski poszedł tam nie dla idei, ale dla stanowisk, a było wiadomo, że PIS będzie stanowiska rozdawał i Matuszewski odpowiednie otrzymał. Jar, nie mów "tylko startował", bo tu nie ma "tylko". Matuszewski jest pisowszczykiem. CHYBA SIĘ TEGO NIE WSTYDZI...??? A jesli nie jest lub sie wstydzi, to niech jasno powie, że z PISem nie ma nic wspólnego.
          • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.06.07, 22:23
            Ostatnie minuty spektaklu...

Na czerwonej kanapie niedbale siedzi Tokarska2. W pokoju panuje nieład. Słychać
            muzykę. Dżwięki IX Symfonii Beethovena potęgują się. Nagle otwierają się drzwi
            i na scenę wkracza alter ego Tokarskiej2 o nicku Andrebukowski. Podnosi rękę i
            wskazuje Tokarską2. Oto - mówi - jedyny sprawiedliwy i jedyny piastun prawdy.
            Musi walczyć z uosabianą przez obu dyrektorów niesprawiedliwością. Każda zmiana
            dyrektora budzi w Tokarskiej2 nadzieję. Ona, Tokarska2, nie uznaje
            przedawnienia. Alter ego odchodzi, wyważając drzwi. Kurtyna opada.

Po chwili rozlegają się nieśmiałe oklaski. Ironista zwraca się do
            Hanki. "Smutno tu...". "Smutno..." - odpowiada szeptem Hanka. Na widowni zapada
            cisza, gasną światła...
        • Gość: tokarko -ostolscy tokarko - ostolscy IP: *.ztpnet.pl 17.06.07, 16:39
          no moi drodzy nie dorastacie matuszce do kostek , a towarzystwo adoracyjne
          ktore to czeka na kolesia ostolskiego w teatrze moze sie srodze zawiesc bo
          przybedzie lampargi skok i zrobi rzez niewiniatek
          a tego sie bardzo boicie ha ha - jedna taka aktoreczka ma nadzieje ze jak
          przybedzie pan ostolski to ona bedzie miala stanowisko wice dyr. - he he
          mam sprawe do pani tokarki i nie oczerniaj kobito matuchy przed ktorym powinnas
          pasc na kolanka i popatrz ile ten czlowiek zrobil juz dla zielonki za
          poprzedniej kadencji serdeczne pozdrowionka
          • tokarska2 Re: tokarko - ostolscy 17.06.07, 17:05
            Gościu Lamendujacy nie mysl, że jak upuscisz tutaj pare bobków, to po nich przejdzie do teatru, chwiejnym krokiem, pan radny z B.

Synu Matusi: ja zęby na teatrze zjadłam i zaprawde , zaprawde powiadam Ci: prędzej bujne włosy Ci wszędzie wyrosną i nowe zęby, niż napijesz sie z Matuchną w teatrze.
            A żadnej aktorce Ty nic zrobić nie możesz, boś niezdolny...
    • tokarska2 Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 15.06.07, 20:46
      I La-mendującemu bezradnemu, też Cech Rzemiosł polecamy (z przyjemniaczkiem Andrzejkiem będzie bardzo milutko).

I taki drobiazg: doba nie minęła i bezradnemu La... każdy z kandydatów zaczął wisieć. Przepiękny obrazek- jak bardzo już wszystko mu wisi...
    • tokarska2 Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 15.06.07, 20:46
      I La-mendującemu bezradnemu, też Cech Rzemiosł polecamy (z przyjemniaczkiem Andrzejkiem będzie bardzo milutko).

I taki drobiazg: doba nie minęła i bezradnemu La... każdy z kandydatów zaczął wisieć. Przepiękny obrazek- jak bardzo już wszystko mu wisi...
        • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 15.06.07, 22:30
          Lamendujacy bezradny: dwa razy jest głównie dla Ciebie, żeby Ci sie utrwaliło i dla wszystkich pijących, bo percepcja u takich nie taka.
          Spowiadać Ci sie Tokarska nie będzie, bo robi to w miejscu do tego przeznaczonym. A żebyś bezradny Tokarską polubił, to powie Ci jedno. Od dyrektora Tokarska oczekuje, że nie będzie sie nazywał Buck lub Matuszewski. I ma nadzieję, że ci dwaj, do czasu przesłuchan nie zdążą zmienić nazwiska, żeby Tokarskiej wygodzic. I to jest punkt wyjścia, który musi Ci wystarczyc. Po co mam sie wysilać dla kogoś, komu "każdy z kandydatów wisi tak samo", chyba że pisząc tak, skłamałes- bezradny.
          • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 16.06.07, 01:44
            Stefan Drajewski w "Głosie Wielkopolskim" z 14 czerwca napisał

1. O Matuszewskim: "Artysta reprezentuje w radzie barwy PIS-u" (chodzi o Brwinów)

2. "Najbardziej zainteresowani sprawą są zielonogórscy aktorzy. Nie chcą kontynuacji dyrekcji Andrzeja Bucka i nie wyobrażają sobie współpracy z Matuszewskim. Mówią, że chcieliby, aby dyrekcje objął młody reżyser, któremu zależałoby na teatrze, a nie na karierze."
                • tokarska2 Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów 16.06.07, 16:36
                  Oj, Swięta Izka sie odezwała ale pyskata i rozumna tak samo (czyli inaczej),jak
                  koledzy z gwinta pijący. Lamendujacy to tez baba, mozecie nawet te same ciuszki nosić. A wyrzucić to Ty nawet nie możesz radnego z B., jak bedzie puszczał pawia po przepiciu.

Pan radny niepijący (od godziny) Matuszewski dla "Głosu Wielkopolskiego" z 14.06.: "Jak wygram konkurs(...)będę dojezdżał do domu w dni, w które bedzie sie odbywała sesja rady."

Pan radny niepijący Matuszewski chce doic w dwóch znacznie odległych od siebie miastach. Matuszewski nie ma ochoty się puscić? Niesłychane! Puść sie pan Brwinowa, jak tak zależy panu na Zielonej Górze. Dobra strategia: tu korzystać, tam korzystać, ale nigdzie nic nie robić, Tak jest, gdy ktos pazerny i chce ciągnąc dziesiec srok za ogon. Dobrze po pijaku wymyślone
                • Gość: Hanka Re: Konkurs na dyrektora teatru: 12 kandydatów IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.06.07, 17:00
                  Izabelo, nie wiem, doprawdy na czym miałaby polegać moja "zajadłość"(sic!!!).
                  Prawdopodobnie na braku, delikatnie mówiąc, zrozumienia tego, co ja piszę.
                  Oczywiście nie ma to dla mnie absolutnie żadnego znaczenia,co osoba o nicku
                  Izabela o mnie sądzi i jak interpretuje moje wypowiedzi, ale mogę wyjaśnić
                  prostym językiem, że na tym forum stoję w obronie przyzwoitości, a to, co tutaj
                  się dzieje jej urąga.
                  W każdej mojej wypowiedzi podkreślam, że jestem tylko widzem, któremu podobają
                  się przedstawienia naszego teatru, niektórzy aktorzy, scenografie, koncerty,
                  wystawy. Traktuję teatr jak świątynię sztuki. I mam ku temu prawo. Będąc
                  zaatakowana, po prostu bronię się.
                  A Pani, Izabelo, radzę, proszę nauczyć się czytać. Ze zrozumieniem!!!