01.12.12, 18:54
Co sadzice o paczkach Świątecznych?? Jak dla mnie to wstyd dla takiej firmy...praktycznie kazda firma oferuje bony swiateczne dla pracownikow plus jakies slodycze....a u nas?? jedynie slodycze,ktore produkujemy i to co roku paczka jest coraz mniejsza....wstyd
Edytor zaawansowany
  • 11.12.12, 09:12
    Paczki ? Jakie paczki? To jałmużna. Ochłap rzucany nielicznym , którzy pracują jeszcze przez Ferrero, bo większość już wykopali do firm zewnętrznych.
  • 23.12.14, 19:56
    Święta 2014.....w przyszlym roku oddam karte na paczke i podziekuje....WSTYD!! Zeby taka firma jak Ferrero tak nagradzała pracowników na Święta?Paczki coraz mniejsze....w tym roku po raz pierwszy paczki dla firm zewnetrznych byly bogatsze niz dla pracownikow ferrero.....WSTYD,ze taka firma nie daje pracownikom zadnych bonow,kart przedplaconych albo gotowki....tym bardziej ze sa to NASZE pieniadze.....kazda firma w regionie daje pracownikom kase na swieta....a nasza firma dala nam cukierki rzucone luzem i kilka innych slodyczy( A RESZTA SLODYCZY KTORA ZOSTALA NA ZAKLADZIE ZOSTALA PODZIELONA MIEDZY PRACOWNIKOW Z BIUR I KADRE ZARZADZAJACA.....WYNOSILI Z HALI CALYMI KARTONAMI!!!!!!) WSTYD!!!! CHCEMY W PRZYSZLYM ROKU DOSTAC NASZE PIENIADZE A NIE TE SLODYCZE!!!! A kiedys bylem dumny ze pracuje w Ferrero....:((
  • 11.12.12, 09:19
    Uwazam,ze kazdy pracownik powinien oddac karte na paczke i podziekowac za taki prezent....tym bardziej,ze jak powiedziala pani z dzialu HR te paczki sa z naszego socjalnego...wiec tak naprawde sami sobie je sponsorujemy
  • 26.12.12, 12:16
    A jak Wam sie podobal bonus od firmy w postaci etui na plyty CD? hehehe...ja swoje polozylem na stole wigilijnym zeby pokazac jak firma nas kocha:) i rodzinka polamala sie tym etui zamiast oplatkiem:) hehehe na poczatku plakac mi sie chcialo,teraz ta historia z etui mnie smieszy:) ogolnie-żenada

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.