Dodaj do ulubionych

Wczasy 2013

26.12.12, 12:24
Kolejny ciekawy temat to dofinansowanie do wczasow w 2013:)Stojac przed tablica ogloszen i czytajac nowe zasady przyznawania dofinansowania poczulem jakbym dostal w morde od zakladu:) W zeszlym roku lapalem sie na kwote 1000 zl a w tym roku na 150....na olejek do opalania starczy....coraz czesciej ten zaklad mnie czyms zaskakuje...w zeszlym roku ta akcie mozna bylo nazwac finansowaniem wczasow,gdyz ogromna wiekszosc ludzi dostala kwote 1900 zl...a w tym az brak slow na nazwanie tej akcji...moze tak-zrobienie w konia ludzi,ktorzy w zeszlym roku nie zalapali sie na wczasy:))) I to chyba dobra nazwa....to co wyrabia ten zaklad juz mnie nie zlosci,nie smieszy...sprawia po prostu ze jest mi bardzo przykro...i wstydz ze pracuje w takim zakladzie....a jeszcze kilka lat temu,pewnie jako jeden z nielicznych bylem dumny ze pracuje w Ferrero,chwalilem do kazdego firme...i co mi dala ta lojalnosc?? 150 zl brutto na wczasy...i to przy zalozeniu ze malo ludzi pojedzie i ze zapisze sie w wyznaczonym terminie....brak slow
Edytor zaawansowany
  • 26.12.12, 12:46
    poczytalem troche na necie o funduszu swiadczen socjalnych...i z tego co wyczytalem to nie tylko dochod pracownika powinien byc brany pod uwage,ale dochod malzonka rowniez:) jak sie to ma w stosunku do zasad przyznawania dofinansowania w naszej firmie??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.