Dodaj do ulubionych

wynajem busa / autokaru

IP: 82.177.205.* 03.01.14, 09:20
Giełda Wynajmu Autobusów e-Transbus pomoże znaleźć busa, autobus, autokar na przewóz osób, na wycieczkę, wyjazd na narty w Tatry, w Alpy, w Dolomity. Rodzinne ferie i zimowe wyjazdy. Tu wynajmiesz busa lub autokar na optymalnych warunkach: szybko i tanio.
Edytor zaawansowany
  • revivale 08.03.14, 10:06
    Proponuję skorzystać z profesjonalnych usług a nie berbeci które przewiozą z możliwością nie dowiezienia- tak jak to 10 lat temu niestety mi się zdażyło. Nie ma teraz dobrych kierowców- sami wariaci. Co do tematu- polecić mogę Ci starą dobrą polską spółkę: iberteam.pl sam u nichkorzystam z przewozów od kilku lat- nigdy nikt nie miał zarzutów- w dodatku busy pełen komfort- klima, toaleta- barek smile Pełen luksus, w dodatku Pan Staszek to chyba najbezpieczniejszy kierowca na świecie - co widać po jeździe smile Proponuję skorzystać z profesjonalnych usług a nie berbeci które przewiozą z możliwością nie dowiezienia- tak jak to 10 lat temu niestety mi się zdażyło. Nie ma teraz dobrych kierowców- sami wariaci.
  • Gość: Protraktor IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.14, 10:49
    www.iberteam.pl również polecam ze względu na wysoką jakośc uslugi i bezpieczeństwo. Jestem kierownikiem wycieczek i zawsze korzystamy z tego wynajmu autokarów dla dzieciaków- bo jest najbezpieczniejszy, a kierowcy najbardziej zaufani! polecam kazemu!
  • kruchyyy1 14.04.14, 15:33
    a ja z kolei polecam autokary-mikrobusy.pl/ mają tam świetną flotę i bardzo dobrych kierowców. mnie i znajomych busem wiózł pan Sławek i podróż była bardzo sympatyczna1 polecam smile
  • Gość: tomii IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.06.14, 09:55
    A wiecie coś o firmie [url=http://www.ekobus.pl/wynajem.html]Ekobus[/url] chcemy wynająć ich na wesele we wrześniu na przewóz naszych gości. Jaki to przewoźnik ktoś korzystał już z ich usług
  • Gość: adelina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.14, 00:20
    O tej konkretnej firmie nie slyszałam,ale wiem,ze Transpost jest bardzo dobrą wypożyczalnią,mają spory wybor samochodów, malych i duzych, ktore mozna wynając i na dłuższy okres czasu i na krótszy, w zależnosci od preferencji.
  • Gość: domina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.14, 19:55
    Ja mialam zarezerwowane taksówki z www.radiotaximpt.krakow.pl/ , bo nie oplacalo mi się wynajmowć busa. Za duże koszta przy przewozie 15 osób. Pomysl o takim rozwiązaniu.
  • Gość: ona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.14, 22:43
    Ja mieszkam na stale w niemczech i jak przyjezdzalam na wakacje do POlski, wynajmowalam kierowce z www.autodrive24.pl/ ktory zawoził mnie do mojego rodzinnego domu. to dobra opcja jak nie ma kto po ciebie przyjechac.
  • Gość: kasiak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.06.14, 14:32
    Ja tez mieszkam za granica i jak przyjezdzam do polski na urlop, wypożyczam samochód od www.rentsystem.com.pl/ i nie musze zdawac się na cudza łaskę.
  • Gość: adam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.07.14, 10:55
    my z żoną korzystaliśmy niedawno z usług www.ekobus.pl/ przewozili naszych gości na ślub i wesele. transport był bezpieczny i na czas. czego chcieć więcej? myślę,że to solidna firma.
  • Gość: gość IP: *.elartnet.pl 28.10.14, 13:25
    My z mężem poszukiwaliśmy busa, który przewiezie naszych gości, w ostatniej chwili. Poprzednia firma wystawiła nas praktycznie dwa dni przed uroczystością, argumentując to "lepszym zleceniem". Nie będę pisała co to była za firma, żeby nie mieć problemów. Znaleźliśmy firmę, www.firstclassbus.pl
    Stwierdziliśmy, że na ostatnią chwilę już nie znajdziemy nic taniego, więc liczyliśmy się z kosztami. Miło się zaskoczyliśmy, bo w cenie, którą mieliśmy od pierwszej firmy, kierowca tej drugiej zrobił dwa kursy a nie jeden! Był punktualny i nie stroił fochów (a słyszeliśmy od znajomych, że kierowcy potrafią) jak nasi goście wyszli po 3 nad ranem, zamiast o 2... Polecam szczerze. Myślę, że gdy umawia się kursy nie na ostatnią chwilę, to potrafią się jeszcze lepiej przygotować smile a kierowca powiedział, że robią wyjazdy firmowe, prywatne i za granice też.
  • d.wisniewolski 31.12.14, 12:33
    Ja też miałem podobną sytuację. Na szczęscie znalazłem portal zamawiambusa.pl gdzie można dwa dni przez planowanym wyjazdem zamowic busa. Kierwoca byl bardzo kulturalny, cena tez atrakcyjna.
  • Gość: janellek IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.15, 10:07
    ja najmowałem busa na 9 osob w proximie na łopuszańskiej w wawie - autko było prawie nówka, dobra cena no i zero problemów - polecam
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.09.14, 11:29
    A sprawdzcie sobie oferte tej firmy www.asik.com.pl/ kiedys wynajmowaliśmy u nich autokar. Firma doswiadczona, bezpieczne przejazdy za atrakcyjna cene
  • gobus1 19.10.14, 16:43
    GoBus.pl - tani wynajem busa na 8 9 10 12 16 20 25 osób cena zawsze do negocjacji, busy na wesele ślub wieczór kawalerski panieńskie na imprezy dyskotekę, wynajem autokaru na 30 45 50 60 70 90 cenniki do porównania od wielu przewoźników, autokary na wycieczki szkolne dowóz dzieci do przedszkola / szkoły uczniów na zawody sportowe do kina teatru na basen, objazdowe turystyczne, wyjazdy parafialne na pielgrzymki, wynajem autobusu cena za kilometr, autobusy dla klubów sportowych na mecze, przewozy kibiców.

Usługi przewozowe w całej Polsce miasta: Warszawa Kraków Łódź katowice Pznań gdańsk Wrocław Białystok Bydgoszcz Olsztyn Lublin Kielce Szczecin Rzeszów Opole Zielona Góra i okolice.

http://www.gobus.pl/images/logo.gif
    Tel. (22) 389-6866
  • magdalenabutrym1 22.12.15, 00:40
    Ja mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę Autokomfort z Gdańska (www.autokomfort.net), mają kilkanaście różnych autokarów: 60-, 50-, 40-, 35-, 30, 20-, 15-osobowe, busy, limuzyny - także praktycznie można dopasować auto do każdej grupy. Zorganizowali mi również wycieczkę dla nauczycieli, jeżdżę z nimi od kilku lat z dziećmi na różne wycieczki, zawody sportowe, do kina itp. i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Ładne nowe autokary i kulturalni kierowcy.
  • Gość: Endrju IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.16, 13:21
    Ja ufam w różnym zakresie małym firmom. Tutaj na przykład do organizacji transportu na eventy firmowe często korzystam z www.busy-wynajem.pl/ bo jak dla mnie się sprawdziła. Chociaż wiem, że często takie usługi wypożyczania busów zawodzą potencjalnego klienta. Jak zawsze - wiele zależy tu od szczęścia...
  • wynajembusa 14.03.16, 11:44
    Wynajem busów, wynajem autobusów i samochodów osobowych,

wynajem autobusów Warszawa

oferujemy również przewóz rzeczy i osób - firma transportowa BOWI-TRANS

wynajem busów Warszawa
  • aga-2121 14.11.16, 14:07
    Jeśli szukacie rzetelnej i sprawdzonej firmy zajmującej się przewozem osób, serdecznie polecam firmę www.travel-bus.pl/
    campersun.pl/
    Napisz do nas zapytanie a przygotujemy dla Ciebie interesująca ofertę.
  • Gość: autokarlodz IP: *.toya.net.pl 14.04.17, 07:30
    Polecam doświadczonego, łódzkiego przewoźnika Arek Travel - www.wynajemautokarowlodz.pl
  • giber123 22.05.17, 13:07
    Ja polecam firmę niedaleko warszawy, która oferuje taxi bus taxibusmodlin.pl/ . Jeździ od Warszawy do Modlina i na odwrót w pojeździe mieszczą się 8 osób.
  • roeselaare 26.09.17, 21:04
    Mój chłopak był gitarzystą w zespole muzycznym to zawsze brali busa z www.kangoor.pl/ i byli zadowoleni. Sprzęt docierał na miejsce w całości, auta porządne, ceny całkiem dobre. Jeśli ktoś szuka środka transportu, to myślę że warto sprawdzić ich ofertę.
  • adamasda 15.02.18, 13:00
    W zeszłym roku byłem ze znajomymi w Chorwacji. Przez tydzień jeździliśmy po kraju. Wynajęliśmy busa z tej strony strony. Bardzo polecam. Bus wyposażony i wygodny. Sporo miejsca i żadnych problemów technicznych. Trochę spalanie miał większe niż firma zastrzegała, ale i tak polecam.
  • mclass123 04.02.19, 18:13
    W I T A M

NASZA WYPOŻYCZALNIA POSIADA :
    - 5 X RENAULT TRAFIC
    - 5 X RENAULT MASTER
    Wszystkie nasze pojazdy są nowe 9-cio osobowe w cenie netto 169 zł za dobę za Trafica oraz 179 zł netto za Mastera.
    Nie pobieramy opłaty za wypożyczenie przed kontynuacją tylko po zdaniu busa wystawiamy FV przelewową z terminem płatności 7 dni. Nasze busy są komfortowo wyposażone, przystosowane do dalekich podróży, bez limitu kilometrów.
    Masz wieczór panieński, kawalerski lub imprezę w plenerze albo grupowy wyjazd służbowy ? Służymy pomocą w wypożyczeniu lub wynajmie komfortowego busa.
    Zobacz nas na Facebook-u lub wejdź na naszą stronę www.marecki-1stclass.pl
    albo zadzwoń 600-777-333 lub 787-733-333.

KORZYSTAŁO JUŻ WIELU, SPRÓBUJ I TY. ZAPRASZAMY!

• keraj1989 14.02.19, 13:18
    Polecam Przewozy Fabisiak. Nowoczesna, komfortowa i zadbana flota. W ofercie mają wynajem autokarów i busów - można dobrze dobra wielkość pojazdu do grupy. Mają przewozy krajowe i międzynarodowe. Bardzo pomocni kierowcy. Warto się z nimi skontaktować www.fabisiakprzewozy.pl
  • Gość: Tomasz IP: *.146.179.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.07.19, 17:27
    Polecam wynajem busa w wypożyczalni ergowypozyczalnia.pl/ korzystałem i jestem zadowolony.
  • Gość: Patrycja IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.19, 17:46
    OSTRZEGAM, przed pochopnym podejmowaniem decyzji!!! ja się raz nadziałam i od tamtej pory sprawdzam wszystko bardzo dokłanie zanim wynajme busa. Przeczytajcie sobie np ten wpis: może być przydatny przy podejmowaniu decyzji : www.fabisiakprzewozy.pl/jak-sprawdzic-czy-wynajmowany-autokar-jest-bezpieczny/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka