Dodaj do ulubionych

Gdzie na południe Europy z dzieckiem?

07.07.19, 22:10
Jakie miejsce polecacie na wakacje z 4 latkiem za południową granicą? Np Balaton (ale miejscowości sprzyjające rodzinnym wakacjom, bez imprezowych kurortów, jak najmniej zaludnione), albo inne: Słowacja, Węgry. Nie pytam o Chorwację, raczej coś bliżej
Edytor zaawansowany
  • ametystowa.pani 21.08.19, 17:53
    Balaton jak najbardziej. Fajnie wspominam i blisko do Budapesztu i Wiednia w sumie.Ja polecam jeszcze Gardę. Byłam dwa razy. Dla dzieciaka jest np. Gardeland, z resztą to nie jedyny tam park. Generalnie północ Włoch jest cudowna i dla dorosłych i dla dzieci. My w zeszłym roku byliśmy na objeździe własnym samochodem z dwójką dzieci. Nie robimy maratonów, mamy zawsze noclegi po drodze plus jakaś atrakcja. Pierwszy postój mieliśmy ostatnio w Niemczech i potem spędziliśmy dzień w Legolandzie, potem przez Austrię z postojem w Wattens i do Włoch. Garda była tylko jednym z punktów, bo odwiedziliśmy też Como ale według mnie Garda dla dzieci lepsza i te widoki! Nasza podróż z Gdańska trwała ok 16 dni.
    Jak dzieciaki były jeszcze mniejsze to też byliśmy w Legolandzie ale w Danii. Warto, póki dzieci małe, bo już teraz to by nie chciały, a wtedy zachwycone. Można też polecieć gdzieś i na miejscu wynająć samochód, takie małe dziecko to już lot się opłaca. Jakieś greckie wyspy np.Dla nas pn Włoch jest w miarę osiągalna samochodem, na południe dalej to byśmy musieli mieć więcej czasu. My samochodem planowaliśmy jeszcze Lazurowe Wybrzeże ale po skalkulowaniu wyszło za drogo ale jak cię stać to może być fajne. Takie tam moje inspiracjesmile

--
    "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne." William Shake­speare

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka