Dodaj do ulubionych

Tanie noclegi Kołobrzeg

07.09.09, 20:12
W Kołobrzegu tanie noclegi to głównie pokoje prywatne czy kwatera prywatna. Najlepiej szukać w obrebie ulic Marii Rodziewiczówny, Tadeusza Kościuszki czy Antoniego Sułkowskiego. Ogólnie Kołobrzeg nie jest tanim miastem w sezonie, noclegi turystyka cenowo jest ustawiona pod obcokrajowców, mnóstwo ich tam, co druga osoba to niemiec smile Żeby można było znaleść tanio noclegi to jeszcze domki czy pole namiotowe.
Najlepszym i najtańszym miejscem wypoczynku w górach czy nad morzem są głównie kwatery noclegi.
Edytor zaawansowany
  • Gość: KolobrzegHotele.pl IP: *.chello.pl 06.12.09, 22:16
    Osobiście mogę polecić kilka Apartamentów w Kołobrzegu. Jeżeli komuś zależy na czymś bardziej ekskluzywnym to w Kołobrzegu można znaleźć wiele Hoteli. Większość z nich to hotele z rezerwacją online. Są też Sanatoria w Kołobrzegu oraz SPA & Wellness w Kołobrzegu. Warto sprawdzić nim się wyjedzie.
  • oneziuta 15.12.09, 13:47
    odradzam rezerwacje on-line, jeśli to nie jest sezon można śmiało robić
    rezerwacje na zapytanie. jest dużo serwisów z bogatą bazą noclegową - często
    korzystam z eholiday lub urlopwpolsce.pl. Oba są na zapytanie.
  • Gość: Zdzisław IP: 77.255.7.* 20.01.10, 22:04
    Jeśli planujecie wypoczynek, urlop, wakacje w Kołobrzegu to polecam sprawdzone
    miejsce gdzie jest tanio, bardzo wygodnie, oraz wyjątkowo super smaczne żarcie.
    Pensjonat Radzik przy ulicy Brylantowej.
  • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.15, 13:10
    My ostatnio nocowaliśmy w Apartament-Baltic.pl i również moge polecić to miejsce,miła obsługa i rewelacyjny komfort.
  • hplpl 30.06.13, 18:35
    wyselekcjonowane tanie noclegi znajdziesz nas www.hotelisko.pl/tanie-noclegi,Kolobrzeg.html
  • Gość: Emilka IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 06.12.09, 23:15
    Tanich noclegów warto poszukać tutaj:
    http://www.nocowanie.pl/noclegi/?command=search_location&cx=partner-pub-9677941244558799%3A3dq35mxhgi7&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=Ko%C5%82obrzeg&country_str=Polska&geo_str=Ko%C5%82obrzeg®ion=0&kat=2&cena=0&zakres=0&field=&direction=
  • geminatores 24.01.10, 19:26
    Jak tanie noclegi
    Kołobrzeg
    to tylko na
    www.CiekaweNoclegi.pl
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.14, 16:11
    www.facebook.com/pages/Kołobrzeg-Pokoje/456134851185584?notif_t=page_new_likes
    Ja natomiast polecam ten domek
    Fajne warunki, blisko do centrum, jak dla mnie rewelacja
  • Gość: Kana 1970 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 20:37
    Kołobrzeg może i tani nie jest ale na weekend czy wczasy warto się
    wybrać. Polecam nie drogie pokoje z klasą w Domu Wypoczynkowym ANNA
    w Kołobrzegu. Bylismy z mężem na pobycie w Sylwestra i bylismy
    zaskoczeni na plus. Bardzo ładne pokoje, mili gospodarze, cieplutko,
    czysto, wystrój światęczny i ceny b. przystepne. W cenie też parking.
  • buhalkinka 03.02.10, 13:43
    Ja mogę zaproponować 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, niedaleko plaży, z
    widokiem na morze...

do wynajęcia nie tylko latem!
    niedrogo! nawet do 100zł za dobę przy dłuzszych pobytach!
    w pełni wyposażony!
    więcej info: buhalkinka@gazeta.pl
  • Gość: Hiszpanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 17:30
    Polecam na wakacje w Kołobrzegu, noclegi nad morzem w DW. ANNA - to
    pensjonat, który znajduje sie 250 m od morza! www.dwanna.pl
  • Gość: Kicia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 17:31
    Potwieradzam i polecam, odpoczywałam z chlopakiem w DW. ANNA w
    Kołobrzegu, to bardzoi ładny pensjonat obok parku, świetne warunki.

www.dwanna.pl
  • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.15, 13:13
    Ciekawy i sparwdzony adres na dobry nocleg w Kołobrzegu to Apartament-Baltic.net warto tam zajrzeć.
  • Gość: Maja72 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 16:46
    Tanie noclegi nie znaczy dobre. Jak dla mnie we porządku jest
    Pensjonat DW. ANNA ceny sa bardzo rozsądne, położenie ośrodka super,
    bo bardzoo blisko morza, a na nic nie można narzekać. Ceny po
    sezonie naprawde tanie. Polecam stronkę www.dwanna.pl
  • Gość: Dirk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 14:47
    Można zajrzeć takze na Apartament-Baltic.net jadąc w kilka osób bardzo się to opłaca.
  • Gość: Kleooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 23:33
    Może i Kołobrzeg nie jest tanim miastem, ale to nie prawda , że nie można znaleźć tam tanich noclegów. Willa Zuza np. przy ulicy Partyzantów. Super miejsce gdzie można odpocząć. Telewizor w pokoju, śliczna łazienka, przestronne pokoje, ogród... Polecam.
  • Gość: Michi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 14:45
    My ze znajomymi zawsze wynajmujemy apartament blisko morza,a dokładniej
    www.apartament-baltic.net/
    adres moze się przydać,polecam.
  • grekan 22.04.14, 11:53
    Ceny wysokie; za 10 dni w Grecji na Kos w maju z HB i przelotem zaplacilem mniej niz tylko za noclegi w tym obiekcie zaplacilbym.
  • Gość: Marek_s IP: *.dynamic.mm.pl 07.03.16, 20:56
    Tanie noclegi w Kołobrzegu znajdziecie w serwisie noclegowym Tanienoclegi-24.pl. Mnóstwo ciekawych ofert w dobrach cenach. Pozdrawiam!
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.mm.pl 13.06.16, 15:00
    Tanie noclegi w Kołobrzegu: ośrodki wypoczynkowe, domki, pokoje gościnne, pensjonaty i kwatery prywatne można znaleźć w serwisie noclegowym: www.tanienoclegi-24.pl
  • paragram2115 31.05.18, 19:15
    Apartamenty u Pati są mega tanie, dobry wybór dla rodzin, paczki znajomych, czy innych większych grup. Mieszczą się na sobieskiego
  • paragram2115 22.06.18, 16:31
    na ulicy sobieskiego 16 jest bardzo fajna baza noclegowa, polecam sprawdzić
  • anna_marcelek38 05.11.18, 12:52
    Jeśli ktoś szuka niedrogiego noclegu w Kołobrzegu to polecam z czystym sumieniem Pokoje u Pani Uli obok katedry z własnymi łazienkami: 668 225 528 Sprawdziłam-czysto, ciepło, miło i przytulnie

www.nocowanie.pl/noclegi/kolobrzeg/kwatery_i_pokoje/61348/
  • Gość: vernete IP: 178.176.164.* 18.11.18, 08:34
    Ja polecam wyszukiwarke pl.radahotels.com , calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac.
  • lucjanowak 20.11.18, 14:21
    a jak kogoś nie stać, nahotele, to ja proponuję tańszy nocleg, ale w bardzo dobrym standardzie. Apartamenty Ola w Kołobrzegu.
  • Gość: Marco IP: *.146.50.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.12.18, 19:14
    A ja polecam fajną wyszukiwarkę noclegów gdzie znajdziecie noclegi w Kołobrzegu
  • Gość: Mazur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.19, 09:50
    Dużo informacji o Kołobrzegu znajdziecie na hotelowa7.pl a dokładniej tutaj hotelowa7.pl/noclegi-kolobrzeg-warto-zobaczyc,a136
  • mononokebakeneko 12.05.19, 17:42
    Ja ze swojej strony polecam apartamenty u Pati, schludne pokoje, miła obsługa i wszędzie blisko, tym bardziej nad morze smile
  • tryptyk 23.05.19, 12:32
    Apartamenty u Pati są najlepsze, bardzo tanie, pokoje przestronne a sama obsługa do rany przyłóż, chętnie we wszystki pomagali.
  • kamil.roginski 13.06.19, 10:55
    Ja też polecę apartamenty u Pati, u nich zawsze można liczyć na cisze i spokój, a w dodatku mają naprawdę atrakcyjną lokalizacje jak i ceny,
  • martwy_plakacista 24.06.19, 11:54
    Apartamenty u Pati naprawdę wymiatają, są idealnie na wspólny wypad z ekipą, wszędzie jest blisko, a w okolicy znajdziesz święty spokój smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka