Dodaj do ulubionych

Czemu to Forum...?

03.11.17, 12:58
takie nudne, gnuśne i mało aktywne? Na innych forach (też rentowo emerytalnych) aż styki w komputerach się trzęsą od wątków, dyskusji, prywatnych prezentacji doświadczeń. A tu - jak w emeryckim horrorze. Jakaś się cieszy, że przestała pracować i demencieje wywijając mopem i trzaskając garami, inna za przygodę życia uważa wyjazd do tfu - sanatorium, ktoś łowi mięso badawcze do pracy seminaryjnej. Może ktoś wyskoczy poza schemat i porozmawiamy o polityce, literaturze, zainteresowaniach prywatnych?

--
Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
Edytor zaawansowany
  • irenaki 03.11.17, 15:50
    Witaj --- odpowiem krótko - kto żyw przeniósł sie na FB - grup bez liku ( moim zdaniem beznadziejne tam dyskusje , tyle, ze szybko mozna kogoś wyzwać, poniżyć itp ) . Jezeli znasz takie miejsce w necie gdzie jest fajna, rzeczowa dyskusja , proszę o link. Pozdrawiam

--
    irena naszydelku.blogspot.com/
  • leda16 03.11.17, 18:18
    Wspólnym wysiłkiem tu też mogłoby być fajnie. Na FB konta nie mam, bo opowieści znajomych odstraszają mnie od tego typu aktywności. Ponoć wysokie natężenie różnego rodzaju świrów więc dziękuję, nie skorzystam. Też boję się tego, że i mnie mogłyby nerwy puścić i ubliżyłabym p. prezydentowi, który zaczyna budzić moją coraz większą antypatię. lub też nie lubianej p. Lubnauer.

--
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.