Dodaj do ulubionych

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

18.06.09, 18:44
Wróciłam z Kołobrzegu ok.15:oo no i musze wam troche opowiedziec. Ośrodek nazywa się Magnolia SPA. Nowiutki, czyściutki, piekne pokoje, jedzenie naprawdę super, baza zabiegowa nowa i wszystko bez zastrzeżen ale .... ( musi być ale ) jego połozenie !!!! O mój Boże ! Do miasta daleko, nad morze daleko, wszedzie daleko. Owszem spacerowałam ale pogoda była fatalna, deszcz, wiatr, wiatr, deszcz i tak w kółko. Cieszę sie ze jestem w domu.
Obserwuj wątek
    • ba-7 Re: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 23.06.09, 12:33
      Tak to jest jak na wyjeździe pada. Gdyby było słońce, to oddalenie od miasta
      byłoby zaletą, spacery dawałyby dodatkową szansę na ruch, ale w deszczu, to
      tylko narzekać.
      Kilka ostatnich lat czerwiec był piękny, w tym roku okropny...., cóż.
      Myślę, że skorzystałaś na zmianie klimatu, docenisz to jak przyjdzie jesień.
      Brak słońca wszystkim daje się we znaki, na razie nie ma nadziei na lepsze, ale
      w domu łatwiej o konkretne zajęcie, więc jakoś trwamy.
      Mam nadzieję na ładny sierpień i wrzesień, wtedy moje wnuki / a może i ja/
      wyruszymy w świat. Pozdrawiam.
      • irenaki Re: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 23.06.09, 21:20
        Warto sie nieco oddalic od domu. Wraca sie wtedy do niego z radością, choć
        zawsze fura prania i prasowania. Mysle ze w koncu dostaniemy kawałek lata. Lubię
        patrzeć na babcie z wnukami które potrafią tak je zawojować ze bidule są bez
        szans. Nie mam wnuków a mysle ze jestem juz gotowa nią być. Mam prawie 59 ,
        chyba już czas ?
        • ba-7 Re: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 27.06.09, 13:30
          Oj tak, czas, czas. Cierpliwie jednak czekaj, bo ponaglanie czasem daje odwrotne
          efekty.
          Ja m/w w Twoim wieku jestem, mam dwójkę i uwierz, że to uczucie do nich
          wszystkie inne przebija. Szczerze Ci życzę żebyś szybko się przekonała jaka to siła.
          • irenaki Re: Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 27.06.09, 20:20
            Nie ponaglam ale mam juz 59 wiosenek ! Pózno wychodziłam za mąż, szybko
            owdowiałam. Widze jak moje kolezanki zwariowały na punkcie wnuków. Czasem mysle
            ze robią złą robotę, bo obnizaja wartość rodziców w oczach dzieci. Tato skarcił
            synka ( a było za co ) a babcia mówi "choć do babuni, tato jest be" i tuli
            małego . Recę opadają. Wierzę ze jesteś mądrą babcią . Miłej niedzieli!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka