• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Ovum Lublin?????

• 22.07.06, 00:05
    Witam

Proszę o opinię i dośwaidczenia na temat Ovum Lublin.
    Edytor zaawansowany
    • 06.08.06, 17:07
      nie polecam dr Mroczkowskiego, najlepszym specjalistą jest dr Wdowiak. Jesli
      chcesz wiecej info daj znac na moją skrzynkę.
      • Gość: kata IP: *.radzyn.com 04.07.08, 10:50
        Dlaczego nie polecasz dr.Mroczkowskiego?On wykonywał me inseminacje
        ,nieudaną.Czy Wdowiak jest dobry lekarz?
        • 04.07.08, 11:55
          Co z panem M? Czy nie uwazasz ze wszystko jest tam w pospiechu, brak
          warunkow do przyjmowania (kilka pacjentek na raz), brak intymnosci,
          prowadzenia dokumentacji itp. Ale nagadalam sad(( Podziel sie swoimi
          spostrzezeniami jeszcze ...
          • 07.07.08, 09:28
            MOZE KTOS JESZCZE SIE WYPOWIE ???
            • Gość: las IP: *.tktelekom.pl 17.02.10, 05:56
              Lekarz zdecydowanie przereklamowany, kasa, kasa, kasa, kasa, leczenie oparte na
              domysłach, oczywiście najtańsze leki są do kupienia we wskazanej aptece, której
              jest wspolłwścicielem. Wali leki bez opamiętania, non stop coś zmienia, jakas
              paranoja. Dziewczyny jeśli zdecydujecie się jednak chodzić do niego to jednak na
              samym początku pójdźcie jeszcze do innego lekarza, który was przebada.u wdowiaka
              i ovum
        • Gość: ana IP: *.mtm-info.pl 28.12.11, 21:53
          kilka wizyt u dr,Putowskiego który stwierdził ze jestem za gruba na ciąże, mam 3 mies. synka w ciązy nic nie przytyłam wrecz chudłam.
      • Gość: sdd IP: *.tktelekom.pl 12.10.10, 20:42
        mam podobne zdanie...
      • Gość: beti IP: 94.72.99.* 10.01.11, 16:01
        Ja miałam w sumie 9 inseminacji,z czego 7 zrobił mi dr.Mroczkowski.Do każdej z nich nasienie mojego męża opracowywał sam w/w doktor,nastawiając je w wirówce a w między czasie przyjmując kolejną pacjentkę.Przygotowanie nasienia za każdym razem trwało ok 10minut,potem zabieg a za miesiąc kolejne rozczarowanie.Przy ostatniej mojej inseminacji okazało się że dr.Mroczkowski zatrudnił pana Tomka,biologa.On wziął ode mnie nasienie powiedział że przygotowanie go do podania zajmie mu ok.2godzin.Byłam w szoku.Pan Tomek jak powiedział tak zrobił,dr.Mroczkowski wykonał inseminację a za miesiąc płakałam ze szczęścia widząc pozytywny test ciążowy.Dzisiaj mój synek ma już 2,5roku.Nie wiem czy to kwestia lepszego przygotowania nasienia,przez osobę w tym kierunku wyuczoną czy tak miało być i już,ale po 3latach marzeń o dziecku jestem mamą!!!
    • 13.08.06, 18:00
      czesc dziewczyny,
      ja tez sie lecze w ovum u doktora wdowiaka i sam nie wiem jak mam go oceniac, po
      ostatnim razie troche sie zdenerwowałam bo zapomnial ze robilam marker Ca 125 i
      kazal mi ponownie robic, nie wiem czy sam wie co czasami dzialac? pozdrawiam
    • 13.08.06, 18:02
      hey jeszcze raz ja?
      a gdzie polecacie invitro jesli nie ovum?znacie kogos u kogo mozna sie jeszcze
      leczyc w lublinie?
      • 14.08.06, 07:38
        Ja też leczę się w Lublinie ale w klinice Ab-Ovo u Prof. Putowskiego. Klinika
        znajduje się na ul. Bocianiej to jest też klinika zajmująca się leczeniem
        niepłodności i tam też możesz podejśc do in-vitro.
        Nie wiem czy Ci polecać czy odradzać za krótko jestem ich pacjentką. Jedno jest
        pewne Profesor jest wybitnym specjalistą ale wiadomo że nie cudotwórcą. Ja
        borykam się z PCOS jestem po laparoskopii i czekam z utęsknieniem na wymarzoną
        ciąże.
        • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.06, 19:03
          cześć dziewczyny /?co powiecie o doktor Sobstyl.
        • Gość: justa77 IP: *.chello.pl 15.02.08, 22:03
          do rrenatak
          Ja też lecze się u prof. Putowskiego od 3 miesięcy. Mam PCOS, biorę
          metformax, ale słabo reaguję na stymulację. Czuję że czeka mnie
          laparoskopia. Napisz proszę coś więcej o laparoskopii.
        • Gość: Sza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.12, 15:15
          Moja koleżanka również poleca sobie klinikę Abovo. Jako, że ja sama się tam nie leczę mogę powiedzieć, że odkąd poddała sie badanim i opiece specjalistycznej stała sie o wiele bardziej spokojna i z większym optymizmem patrzy w przyszłość smile Pewnie to wynik nastawienia lekarzy i indywidualnego podejścia do klienta. a to bardzo istotne...
        • Gość: mmmm IP: *.play-internet.pl 21.12.13, 09:58
          Witam wszystkie Panie. Od 16 miesiecy staramy sie o dzidziusia. Jestem po hsg maz po badaniach nasienia(niestety nie najlepszych) leczymy sie u dr Putowskiego. Obecnie zastanawiamy sie nad inseminacja domaciczna. Stad tez moje pytanie. Czy któraś z Was poddala sie inseminacji w Ab ovo? Jesli tak to jak to wygladalo..? I z jakim skutkiem?
      • Gość: monia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.10, 13:56
        witaj
        polecam ab ovo - prof. Putowski. jest naprawde fachowcem w swojej dziedzinie.
        tylko że do niego przychodzą TŁUMY- długo się czeka. Ale naprawdę warto. W ovum
        straciłam 2 lata sad .
        pozdrawiam
        • Gość: Sza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.13, 15:09
          Potwierdzam, również jestem pacjentka dr Putowskiego i cenię sobie jego doświadczenie. Wizyty sa bardzo konkretne i rzeczowe, wracam zawsze zupełnie inaczej nastawiona do ciąży ( albo raczej wiecznego starania sie o nią) Zachowana jest dyskrecja i jak dla mnie bardzo ważne poczucie intymności. Również polecam Abovo!
    • 02.09.06, 20:13
      Witaj. Ja serdecznie polecam Ab OVO na bocianiej. Jezdziłam od lekarza do
      lekarza przez 2 lata byłam nawet w Warszawie w consylium i o mały włos by mnie
      do grobu wpędzili.Do AB OVO trafiłam 4lata temu w lutym, za miesiąc
      prof.Putowski(polecam!!!!!!!!!!!!!) skierowła mnie na kontras jajowodów do
      kliniki na ul. Jaczewskiego, okazało się że są drożne. Dopasował mi hormony
      ponieważ nie miałam owulacji, prolaktyna była za wysoka,progesteron za mały-
      między czasie przebadał się mąż (on był ok)i za trzy miesiące zaszłam w ciąże.
      Teraz ma 3 letnią córcię. Poród odbył sie też w klinice na Jaczewskiego- mile
      wspominam.TAAAkże BAAAArdzo polecam prof. Putowskiego. Podchodzi do każdego
      indywidualnie i jeśli nie ma już innej drogi wtedy dopiero chce rozmawiać o in
      vitro. Spróbuj mi pomógł. Uważam że naprawdę warto.Trzymam kciuki.
      • 15.09.06, 17:15
        Także polecam Ab ovo.Miałam pco a teraz jestem w 7 miesiącu(moje małe własnie mnie kopie)Profesor Putowski jest ekspertem w dziedzinie niepłodności nie ukrywam jednak że od końca 4 miesiąca ciąży zmieniłam lekaża prowadzącego.Jednak to już inna sprawa.Pozdrawiam ciepło Nika( i listopadowy synek)
        • 31.10.06, 15:18
          Czesc
          Ja nie polecam tej przychodniani pana doktora Wdowiaka. Leczyłam sie tam prawie
          2 lata i straciłam czas oraz pieniadze. w tej placówce nie prowadzi sie zadnej
          histori choroby, lekarz nie wie co było wykonywane, niewie jakie leki pacjentka
          przyjmuje, a pozatym nie wykonuja badan w okreslonych dniach cyklu tylko wtedy
          kiedy maja ochotea potem szprycuja pacjetki lekami, miałam wykonane tam 3 IUI i
          obecnie lecze sie w innej przychodni.
          jesli ktos chce dowiedziec sie czegos wiecej piszcie na moja skrzynke
          Pozdrawiam Agnieszka
          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.07, 10:21
            witajcie, napiszcie jeszvze coś o ovum, nie wiem czy dobrze wybrałam....
            • 14.06.07, 14:14
              ovum - 2 lata jeździłem tam z żoną, do Bakalczuka początkowo na insymilacje, nic
              nie dawało i też była załamka, ale warto trzymać sie jednego lek. planowalismy
              invitro ale udało sie i bez tego ale jak nie wiadomo, teraz jak będziemy się
              starac o 2 to może Mroczkowski - podchodzi dardziej indywidualnie do pacieta
              • Gość: laluch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 22:12
                jak najdalej od Bakalczuka!! Ja polecam Wdowiaka, teraz już jest chyba bardziej
                zorientowany smile
                • Gość: Mariola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.13, 18:05
                  Witam. Ja leczę się w pierwszej w Lublinie klinice leczenia niepłodności - PROVIVO. A do Pani dr Kaczmarczyk trafiłam z polecenia. Najlepszy lekarz jakiego znam w leczeniu niepłodności. Nie mogłam zajść w ciąże, długo korzystałam z usług innego lubelskiego specjalisty(pracującego w jednej z klinik opisanych wyżej). Aż w końcu zdecydowałam się na zmianę. Strzał w 10! Profesjonalne badania, obserwacja cyklu i proszę bardzo po 4 miesiącach obserwacji, po odstawieniu lekarstw które dał mi inny lekarz udało się na świecie jest już nasza upragniona dzidzia Ciąża nie przebiegała bez komplikacji, ale dzięki odpowiedniemu leczeniu udało się donosić dzidzie do 37 tyg. Pani dr jest miła, uprzejma, przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zero skrępowania podczas badań. Dla mnie jedyny lekarz do którego mam 100% zaufanie. W Provivo też wykonuje się zapłodnienie IN-VITRO ale pani dr w moim przypadku zostawiła to jako ostateczność. Polecam szukającym pomocy ponieważ w internecie reklamują się głównie 2 inne kliniki, które pozostawiają wiele do życzenia
          • Gość: maria IP: *.adsl.inetia.pl 27.12.11, 19:16
            hej!jakąklinikę polecasz w lublinie?zastanawiałam się nad dr wdowiakiem,ale czytam że ma tyle negatywnych opini że juz sama nie wiem,mam wątpliwości???leczymy się z mężem od ponad roku w warszawie,no ale niestety bez żadnego rezultatu,zastanawiamy się nad zmianą kliniki.może gdzie indziej są lepsi fachowcy???pozdrawiam
      • Gość: bbb IP: 94.72.99.* 10.01.11, 16:24
        Mnie dr.Mroczkowski pomógł.Po 3 latach starań mam synka.Zaproponowałam mojej koleżance w/w doktora.Ja nie mogłam zajść w ciążę,ona miała nawykowe poronienia.W 6-9 tygodniu ciąża leciała sama,mimo leżenia z tyłkiem w górze i leczenia przez różnych specjalistów od tych spraw.Posłuchała mnie,zaufała doktorowi.Zaszła w ciążę bez problemu,obiecując sobie że jak i tym razem poroni to się podda bo jej psychika po 6 poronieniach była już na skraju.Dr Mroczkowski poprowadził jej ciężę,kazał podawać w brzuch leki przeciwzakrzepowe przez cały okres ciąży i dziewczyna po 16 latach małżeństwa,wielu latach leczenia i wielu poronieniach urodziła śliczną córeczkę!Dr Mroczkowski leci na kasę,jak każdy w dzisiejszych czasach,jest zapędzony i czasem brak mu taktu w obcowaniu z pacjentkami ale ma wiedzę i dzięki niemu niejedna kobieta jest w tej chwili matka a to w tym wszystkim jest najważniejsze.Leczenie niepłodności wymaga poświęcenia wiele czasu,cierpliwości i niestety pieniędzy,ale nie warto się poddawać,bo ciąża i macierzyństwo wynagrodzą wszelki trud.
    • 01.07.07, 18:19
      witajcie,
      moja Przyjaciółka była pacjentką dr Wdowiaka i jest obecnie w ciąży po pierwszym
      ivf, z tego co wiem, była zadowolona z leczenia się u niego,
      pozdrawiam
      • 02.07.07, 23:33
        Ja też sie troche leczyłam u Wdowiaka, miałam kilka insemincji w Ovum, ale do
        in vitro nie podeszłąbym tam.
        pozdrawiam
    • Gość: anka IP: *.dip.t-dialin.net 29.08.07, 17:57
      WDOWIAK to naciagacz i nie ma pojecia co robi!zmarnowalam przez
      niego zdrowie i mnostwo pieniedzy.
    • Gość: Andzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 16:05
      Wrażenia z Ovum mam raczej negatywne (chodzi mi o podejście do pacjentki, brak
      czasu i miejsca na spokojną rozmowę), ale pierwsze in vitro udało się. Trzymam
      kciuki.
      • 14.02.08, 09:03
        ja leczę się w Ovum od niedawna u dr Wdowiaka. Faktycznie zleca dużo
        badań, nie prowadzi kart pacjentów, przyjmuje kilka osób na raz(czyt
        robienie inseminacji podczas przyjmowania innych osób ...????)
        Jak narazie mam mieszane uczucia, ale moze tak mi się tylko wydaje,
        w gabinecie mam mnóstwo zdjęć maluszków, i elefony się urywają do
        niego więc chyba nie bez powodu???
        • Gość: anja IP: *.dip.t-dialin.net 15.02.08, 15:48
          telefony sie urywaja szczegolnie prywatne rozmowy podczas przyjmowania
          pacjentki.traktuje pacjentow jak numerki i chodzi mu tylko o wyciagniecie
          kasy,wiem z wlasnego doswiadczenia.
          • Gość: kati2 IP: *.it-net.pl 07.11.08, 10:06
            Dziewczyny radze wam dobrze trzymajcię się z daleka od dr Wdowiaka!!!
            Brak profesjonalizmu i wiedzy!!! Naciąga na duże koszty a i tam nic
            z tego nie wynika. Jestem w ciąży po in vitro u dr Mroczkowskiego.
            Polecam Go szczerze.
            • Gość: zajczyki IP: *.chelm.mm.pl 15.12.08, 21:59
              a ja polecam Ovum i dr. Wdowiaka. po kilku latach biegania po
              roznych klinikach i lekarzach - tam nas na kase naciagali, robili
              inseminacje z nasienia bezplodnego meża, a ja mialam PCO, Wdowiak
              postawił trafna diagnoze i przygotował odpowiednie leczenie. efekt
              in vitro i od razu dzidzia - dzis juz ma 1.6roku.
              nasza karte prowadzili bez zastrzezen, wpisywali kazde badania i
              wyniki. pozatym moglismy w kazdej chwili dzwonic w byle problemem a
              on wszystko tlumaczyl, wiec nie narzekajcie ze caly czas dzwoni i
              rozmawia, bo moze to byc kazda z nas
              jeszcze raz polecam
              • Gość: Beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 08:50
                Co powiecie na temat dr Jakiela? Słyszałam o nim pozytywne opinie?
    • Gość: 1-pinia IP: *.gprs.plus.pl 08.01.09, 14:19
      A jeśli nie Ovum to gdzie?? A czy ktoś coś wie o klinice Ab Ovo na
      ul. Bocianiej i doktorze Putowskim??
    • Gość: anazel IP: 217.97.247.* 21.01.09, 23:16
      LUDZIE!!!!!!Z DALEKA OD DR BAKALCZUKA!!!!!!!!naciągacz kasy,u niego od razu in
      vitro......PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: gosia IP: *.xdsl.centertel.pl 22.01.09, 13:27
        hej, a co powiecie o dr. n med.Zaleskiej?
      • 23.01.09, 19:00
        Zgadzam sie z opinia, jak najdalej od tego lekarza. Od niego zaczynalam swoje
        leczenie jeszcze w istniejacej klinice Andrologii na Staszica kilka lat temu.
        Robilam tam hsg. Dobrze, ze mam zdjecie, bo zadnego opisu, nic nie dostalam. Nie
        wiem jak jest teraz...
    • Gość: VVVVzel IP: 217.97.247.* 25.01.09, 14:45
      NAPRAWDĘ!!!znam temat i ból WAS wszystkich,ale jeszcze raz ostrzegam!!!zaufałam
      bakalczukowi(bo człowiek w takiej sytuacji,chwyta się ostatniej deski ratunku)a
      on......brak słów!!!nie zalecił mężowi usunięcie żylaków!!!!!!!!!!!!TYLKO IN
      VITRO!!!!!!to u niego była ostateczna ostateczność
      • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.09, 21:10
        co z BAKALCZUKIEM ? jakie macie na jego temat opinie.....
        • 27.02.09, 11:52
          Cześć dziewczyny a co myślicie o prof. jakielu?
          • Gość: załamana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 11:30
            zgadzam sie z moimi przedmówcami- jak najdalej od pana Bakalczuka i
            od ovum.lecze sie juz tam od 1,5 roku niby jest wszystko ok tylko
            dlaczego nie mogę zajść w drugą ciązę? jestem po dwóch inseminacjach
            i nic z tego-załama.ale za to jeżeli chodzi o kase to ... kiedyś
            zapłacilam 100zł tylko za to że weszłam do gabinetu, Bakalczuk
            zobaczył ile mam pęcherzyków, nawet nie usiadlam i wyszlam.tak można
            pracować.
      • Gość: rafal IP: *.tarnogora.net.pl 08.03.09, 22:54
        Skat ja znam tą śpiewkę o żylakach badanie kosztuje 100 zł czy teraz
        więcej,oboje z żoną mamy to za sobą po wielu próbach przenieśliśmy
        się do dr. Wdowiaka i jedna wizyta i mamy córeczkę. Chcecie dobrej
        rady do dajcie sobie spokój z dr. Bakalczukiem
        • Gość: anazel IP: 217.97.247.* 10.03.09, 07:22
          (do rafał)proszę napisz coś więcej o swoim problemie...(dzięki Bogu już nie)czy
          miałeś operacje żylaków,po jakim czsie żona zaszła w ciąże...proszę o
          odpow.każda będzie cenna!!!(czy ciąża była naturalna)i w jaki sposób pomógł Wam
          dr wdowiak..............
        • 27.03.09, 09:14
          Do rafała : gratuluję córeczki !!! Też chodzę do dr Wdowiaka.
          Czytałam o nim tak dużo skrajnie różnych recenzji, że aż w głowie mi
          się zakręciło. Jakie jest twoje zdanie o doktorze i leczeniu pod
          jego okiem ? Dla mnie to pierwsza próba będzie i bardzo się
          denerwuję tym, co czytam... sad
          • Gość: MONIKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.09, 11:58
            DO MAGDALENA- trzymam za Ciebie kciuki!!! nie denerwuj sie. podobno
            trzeba mysleć pozytywnie, ja myśle i mysle. teraz zmieniłam lekarza
            i klinikę-idę na Bocianią. mam nadzieję że wkońcu moje marzenie się
            spełni. pozdrawiam smile
            • Gość: aaaa IP: 217.97.247.* 16.04.09, 11:39
              BAKALCZUK-NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY W ŻYCIU
              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Pożyteczny! IP: *.tktelekom.pl 05.06.09, 08:47
      Jestem dawcą w Ovum. Klinika kilka miesięcy temu bardziej mi sie
      podobała aktualnie to taki mały "kołchoz". Chętnie odpowiem na
      pytania - zeus21220@o2.pl
      • Gość: piramida IP: *.interblock.pl 05.06.09, 13:34
        chciałam zapytać co mają żylaki do ciąży?? mój m ma żylaki czy to
        jakiś problem??
        czy ktoś wie coś o klinice Medicor w Rzeszowie?
        • Gość: anazel IP: 217.97.247.* 05.06.09, 15:12
          twój maż ma żylaki-a dzieci macie?
          • Gość: piramida IP: *.interblock.pl 08.06.09, 12:32
            właśnie nie mamy a chcemy i dlatego pytam jaki to ma związek?
            • Gość: do:piramida IP: 217.97.247.* 08.06.09, 17:07
              ma i to wielki!!!bo np.my nie mamy z tego powodu dzieci!!!pod wpływem
              temperatury,w jadrach zostają niszczone plemniki(czyli całkowicie temperatura je
              zabija)robiąc badanie nasienia,wszystko to wyjdzie....więc nie ma na co czekać...
              • Gość: Beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 08:52
                Co powiecie na temat dr Jakiela? Słyszałam o nim pozytywne opinie?
      • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.10, 08:43
        co sądzisz o tej klinice na jajiej zasadzie zostaje sie dawcą
    • Gość: gość IP: *.chello.pl 06.12.09, 18:07
      Witam szukam informacji na temat in vitro w Ovum będę bardzo
      wdzięczna za wszystkie opinie.
    • Gość: las IP: *.tktelekom.pl 17.02.10, 05:58
      Lekarz zdecydowanie przereklamowany, kasa, kasa, kasa, kasa, leczenie oparte na domysłach, oczywiście najtańsze leki są do kupienia we wskazanej aptece, której jest wspolłwścicielem. Wali leki bez opamiętania, non stop coś zmienia, jakas paranoja. Dziewczyny jeśli zdecydujecie się jednak chodzić do niego to jednak na samym początku pójdźcie jeszcze do innego lekarza, który was przebada.wdowiak i ovum
      • Gość: pacjent IP: *.tktelekom.pl 12.10.10, 20:49
        Ostatnio rozmowa telefoniczna lekarzy o nas odbywała się na korytarzu w obecności innych pacjentów i pań z recepcji (wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Dramat !!! Klinika ? Z defincji "klinika" to szpital o profilu szkoleniowym, zaś Ovum to po prostu spółka z oo. i tyle sad Chyba najpierw trzeba by co niektórych wysłać na jakieś kursy, chociażby USG, a dopiero potem się tam próbować leczyć, chyba tylko na własną odpwiedzialność..
    • Gość: in vitro IP: *.play-internet.pl 13.04.11, 15:12
      Leczyliśmy się w ovum w Lublinie przez rok i uważam że jest to tylko wyciąganie pieniędzy od ludzi - lekarze są kompletnie nieprzygotowani do wizyty - po pół roku leczenia zajeżdżamy na kolejną wizytę a lekarz "Państwo pierwszy raz u mnie?" Przenieśliśmy się później do Warszawy do kliniki NOVUM na ul. Bocianiej i leczyliśmy się u doktora Zamory i teraz jesteśmy w ciąży bliźniaczej po in vitro i nie żałujemy że się przenieśliśmy - tam nie ma owijania w bawełnę - przed wizytą lekarz zapoznaje się z historią leczenia i wszystko wie i nie ma czarowania i opowiadania po dwie godziny farmazonów
      • Gość: onalena IP: *.aster.pl 14.05.11, 10:17
        A czy komukolwiek w Ovum udało sie in vitro?
        • Gość: kati IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.11, 13:22
          ja leczę sie od pół roku u wdowiaka w Ovea, też czasami mam wrażenie że nie wie kim ja jestem i czego od niego chcę, ale ostatnio mu nagadałam i zaczął prowadzić jakieś notatki z moich badań w karcie, bo już mnie wku...ł. Mam niedrożny jeden jajnik i nie wiem czy ktoś miał taką sytuację u niego i wyleczył to wreszcie, bo on mi żadnych leków nie przypisuje oprócz clostilbegytu i po 1 inseminacji nic i dalej nic, proszę o opinie
          • Gość: egwene IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.11, 00:28
            Ja uciekłam z Ovum po dwóch bezsensownych inseminacjach i jednym in vitro przeprowadzonym, według mnie, totalnie na "odwal się". Przenieśliśmy się z mężem do Białegostoku do Bociana i po pierwszym podejściu do ICSI jesteśmy w tej chwili w 26 tygodniu ciąży bliźniaczej i czekamy na narodziny synka i córeczki smile
            Według mnie szkoda czasu i pieniędzy na Ovum - lepiej od razu "zacisnąć zęby" i pojechać leczyć się do renomowanego ośrodka gdzie prawdziwi specjaliści są nam w stanie autentycznie pomóc w spełnieniu marzeń
            • Gość: kati IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.11, 13:29
              ja już nawet nie mam nadziei, jeżdżę tam bo jeżdże i nic się nie dzieje, już 2 miesiąc jest jajeczkowanie nie w tym jajniku co trzeba i czekam na drugą inseminacjęsad Nie wiem czy wdowiak mi pomoże.... bo narazie to nie widzę efektów.... do bani to życie...
            • 09.01.12, 15:16
              My też uciekliśmy z Ovum po prawie roku leczenia, nieudanym in vitro zrobionym totalnie na odwal tak jak pisała poprzedniczka , przenieśliśmy się do Bociana w Białymstoku dziś po drugiej próbie in vitro jestem mamą 5 miesięcznego szkraba. Dodam że w Ovum zajmował się mną dr. Mroczkowski nie prowadził dokumentacji medycznej i nigdy nie pamiętał ani swoich pacjentów, ani tego co zaplanował na kolejną wizytę, za każdym razem referowałam swój przypadek. Przy in vitro w ogóle nie zareagowałam na leki do stymulacji , przyjęłam ich dużą ilość a jak przyszło do punkcji to się okazało że nie było co pobierać, było jedno jajeczko.W takiej sytuacji powinien przerwać procedurę, jednak doprowadził do transferu,jak i tak było wiadomo że będzie fiasko. Osobiście nie polecam , wręcz odradzam.
      • Gość: ANETA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 16:52
        WITAJ CZY MOZESZ MI PODAC DO SIEBIE KONTAKT MAM PARE PYTAN NA TEMAT KLINIKI. JA TEZ SIE LECZE I NIC, JESLI MOZESZ BEDE WDZIECZMA
        • Gość: kati IP: *.xdsl.centertel.pl 27.09.11, 18:07
          Po drugiej inseminacji tez nic.... chyba wybiore Bialystok, tam podobno robia laparoskopie super sprzetem i nie bede sie decydowac na trzecia inseminacje. Czy ktos moze mial endometrioze i zatkany jeden jajnik i mial laparoskopie??? prosze o odpowiedz, bo za bardzo nie wiem z czym to sie wiaze???? jakie sa skutki uboczne laparoskopii...
    • Gość: edzia IP: 213.146.58.* 02.07.11, 12:32
      a wiecie coś na temat dr Szkodziaka??
      jestem pacjantką o roku i tak naprawdę teraz można było zacząć działać i dzidzi więc sama niewiem czy ciągnąć to dalej u dr Szkodziaka czy iść gdzieś indziej.
      jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z wizyt i nie ma nawet mowy o olewaniu czy nie pamiętaniu mojego przypadku.
      jedno co mi tylko się nie podobało to długość oczekiwania na wyniki genetyczne ale to nie była wina Ovum tylko dr który wykonywał to badanie
      • Gość: monika IP: 87.246.233.* 21.01.12, 17:42
        Kochani UWIERZCIE!!!! Z daleka od wszystkich pseudo speców z Lublina.
        Oto moja historia ku przestrodze. Przeczytajcie do końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Przerobiłam wszystkich od Bakalczuka, Mroczkowskiego, pow Wdowiaka, Jakiela i Putowskiego z Ab ovo, aż po naprotechnologa Barczentowicza. Zaczęłam jak miałam 25 lat
        Początek był w Ovum. leczyłam się 4 lata- zmarnowane, wręcz zniszczone zdrowie. Mroczek naciągał na kasę ile wlazło, miałam robione milion badań na bakterie , posiewy i inne duperele. Ale zero leczenia. Ciagle wmawiał mi torbiele, mięśniak. Lądowałam w szpitalu tam robili zabieg, a po nim okazywało się, że nic takiego nie było, że to jednak pomyłka ( 3 zabiegi). PAn bóg jak chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum. I mnie właśnie odebrał. Bo znowu wróciłam do Ovum leczyli mnie na zmianę Bakalczuk z Mroczkowskim- znaczy wzięli się w końcu za niepłodność- zrobili 6 inseminacji. Bez efektu.
        Moja znajoma poleciła mi Jakiela, ten nie podjął się żadnego leczenia, nawet próby- od razu polecił in vitro znowu w Ovum. Zrobiłam -Porażka lekarzy, stracone zdroewie
        Wtedy polecono mi Putowskiego w Ab ovo. Ten zaczynał wszystko od początku, nie powiem, zrobił bardzo dużo badań, których nigdy nie miałam robionych w Ovum. A leczenie zaczął od inseminacji, W sumie było ich 6. Polecił in vitro.Zrobiłam . NAwet nie wiedzą z czym to się je.
        NA rok dałam sobie spokój. Potem polecono mi Wdowiaka ( w jego gabinecie), pierwszy lwkarz, który badał mnie naprawdę, w tym robił cytologię, usg piersi. To on wykrył , ze mam guzy w piersiach, załatwił szybko onkologa. To dzięki niemu trafiłam szybko w dobre rece ONKOLOGA, biopsja, badania-i stała opieka. Onkolog podsumował, że tak mnie leczyli, ze omal do grobu nie wpędzili.
        W końcu trafiłam na Swatowskiego, który od razu szczerze polecił Warszawę, lub Białystok, sam mówił, ze Lublin, dopiero raczkuje w leczeniu niepłodności.
        Teraz po wszystkich zawirowaniach zaczynam w Warszawie, w lutym MAm 32 lata i wciąz się nie poddaje.
        • Gość: goga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.12, 19:38

bardzo mądra wypowiedz zależy kto i na kogo się trafi , a nam potrzeba ludzkiego lekarza , ja tez mam problemy z zajściem w ciąże i też jestem po in vitro nie udanym a zegar biologiczny tyka i nie mam już dużo czasu , trzymam kciuki za ciebie powodzenia
          • Gość: sylwka37 IP: *.tktelekom.pl 17.12.12, 07:47
            Witam smile))
            Chciałam się zapytać czy dalej leczyła się Pani w Lublinie? Ja jestem przed ICSI w Lublinie mojej koleżance się udało ma dwie dziewczynki (bliźniaczki)... sama nie wiem co mam myśleć o OVUM
            pozdrawiam
        • Gość: Gosc IP: 212.160.172.* 03.04.12, 20:54
          A mi Swatowski polecił Wdowiaka więc widzę że każdemu co innego mówi... Jestem po pierwszej wizycie u Bakalczuka - porażka leci na kasę. Znajoma z podobnym problemem (PCOS) polecila mi Mroczkowskiego leczyla sie u niego i jest strasznie zadowolona i przez trzy lata poznala chyba kazdego lekarza z OVUM i Abovo wiec zobaczymy. Niestety wszystkie wizyty prywatne i wszystko sie kreci wokol kasy a sęk w tym aby lekarz traktowal nas jak pacjenta a nie jak klienta. Ja dopiero zaczynam.
        • Gość: Syla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.14, 17:17
          W Lublinie raczkują w leczeniu niepłodności. W prostych przypadkach może sobie poradzą, ale w skomplikowanych nie mają pojęcia. Gorąco polecam Białystok, nam się udało, ale dopiero w Białymstoku po dwóch miesiacach leczenia, natmioast w Ovum w Lublinie straciłam 3 lata na bezsensowne leczenie!!!
          • 24.04.14, 13:30
            Syla, a kto Cię leczył? Słyszałam że mają tam paru spoko lekarzy, Wdowiaka, Szkodziaka i słyszałam jeszcze spoko opinie o jakimś trzecim, nazwisko na "B", ale nie pamiętam
        • 17.10.14, 18:18
          Zgadzam się 4 lata leczenia w Lublinie u różnych specjalistów zmarnowane. Ale to co przeżyłam w ovum to masakra ludzie uciekajcie stamtąd! Tam liczy się tylko kasa!!! Zero szacunku do pacjenta, warunki koszmar żadnej prywatności zapisują wszystkich jak leci na umówione wizyty czekałam po 3godziny! a standard leczenia ZERO, walka z niepłodnościa dużo kosztuje ale w Ovum to wykorzystają na maxa! Przeniosłam się do warszawy i jestem pod wrażeniem tamtych specjalistów! A co najważniejsze jestem w ciąży!
          • 06.11.14, 11:56
            50natalia napisał(a):

> Zgadzam się 4 lata leczenia w Lublinie u różnych specjalistów zmarnowane. Ale
            > to co przeżyłam w ovum to masakra ludzie uciekajcie stamtąd! Tam liczy się tylk
            > o kasa!!! Zero szacunku do pacjenta, warunki koszmar żadnej prywatności zapisuj
            > ą wszystkich jak leci na umówione wizyty czekałam po 3godziny! a standard lecze
            > nia ZERO, walka z niepłodnościa dużo kosztuje ale w Ovum to wykorzystają na max
            > a! Przeniosłam się do warszawy i jestem pod wrażeniem tamtych specjalistów! A c
            > o najważniejsze jestem w ciąży!

50natalia - gratki, ze sie w koncu udalo smile Wdowiak to moj ginekolog i ja przynajmniej nie mam takich negatywnych doswiadczen jesli chodzi o ovum - poki co nie trace nadziei, niedlugo czeka mnie pierwsza inseminacja...
    • Gość: basia IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.12, 08:33
      zdecydowaliśmy się z mężem na Ovum i po pół roku byłam w ciąży. Leczyliśmy się u dra Mroczkowskiego, co prawda zaganiamy (ale kto teraz nie jest) ale dobry fachowiec, diagnozował nas skutecznie i udało się po trzeciej inseminacji, naprawdę myślałam, że będzie trudniej.
      Sporo badań, ale dzięki temu może szybko udało się stwierdzić co było nie tak,
      teraz prowadzi moją ciążę, i odpukać) jak na razie wszystko idzie dobrze
      Pozdrawiam
      • Gość: Agnieszka IP: *.centertel.pl 17.08.12, 00:05
        Polecam panią dr Kaczmarczyk której zawdzięczam synka, - ma już pół roku. Według mnie to bardzo dobry specjalista. Nim trafiłam do niej  leczyłam się u innych ponad 2 lata, odwiedziłam sporo gabinetów prywatnych. Jak zwykle wychodziłam z gabinetów z diagnozą, że nie mam szans na zajście w ciąże, pozostaje mi invitro. Po pół roku leczenia u Dr Kaczmarczyk zaszłam w ciąże. W moim przypadku dawki leków hormonalnych były zwiększane mimo zalecanego dawkowania na opakowaniu. Diagnozę i dawkowanie skonsultowałam u innego bardzo zaufanego lekarza, niestety nie pracującego w Lublinie który mnie uspokoił, że diagnoza jest prawidłowa a dawkowanie można jeszcze zwiększyć oczywiście przy jednoczesnym monitorowaniu jajników. Efekt jest: zdrowy, silny synek. Ja chodziłam do PROVIVO , gdzie bardzo trudno się dostać do tego lekarza jak i innych dobrych lekarzy. Pani dr bardzo często mnie przyjmowała jako dodatkowa pacjentkę a nie musiała.  Polecam.
        • Gość: Michalinak IP: *.ip.netia.com.pl 15.11.12, 10:37
          Szczerze polecam klinikę www.ab-ovo.pl z Lublina wynik pozytywnych działań do Staś smile)))))
          • Gość: Oli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.12, 11:24
            właśnie się zastanawiałam dokładnie nad tą kliniką. tez słyszałam pozytywne opinie. Dziecko to moje postanowienie na nowy rok. Mam nadzieje, że dzieki nim sie spełni smile
            • Gość: Kolin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.13, 15:20
              Oczywiście, że sie spełni! Trzymam za ciebie kciuki, słyszałam że to dobra klinika.
              • Gość: Nowa IP: *.vlan136.corcoran.lubman.net.pl 12.02.13, 17:22
                Witam jestem tu nowa. Moze mi ktos powie gdzie sie udac? Problem z mezem brak wytrysku!
                • Gość: hurka IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.06.13, 12:58
                  Ja bym Ci poleciła Invimed, otworzyli się niedawno w Lublinie, szczycą się najwyższą skutecznością w Polsce podobno. Jako że się niedawno otworzyli może mają zniżki - sprawdź sobie kto tam przyjmuje i lećsmile
                  • Gość: chuck12 IP: *.31.77.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.07.13, 13:45
                    ja polecam Ci inviktę, mają wysoką skuteczność i jako jedyni robią np. PGD.
                    • Gość: hurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.13, 23:17
                      jako jedyni robią pgd? Hm, no nie wiem, ja w Invimedzie w Lublinie akurat nie byłam, ale ogólnie wiem, że ta klinika robi to badanie - wiec pewnie w Lublinie jeśli nie robią teraz, to za jakiś czas będzie
                      • Gość: Beata IP: *.30.55.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.13, 15:08
                        PGD to nie jest jakieś tam badanie, które łatwo zrobić hurka. Mój mąż ma mutację, która zagraża naszemu przyszłemu dzieciątku, więc akurat mam trochę wiedzy na ten temat. w invimedzie nie potrafili mi pomóc za bardzo, oni wysyłają próbki do badania gdzieś za granicę, co jest horrendalnie drogie i bardzo długo się czeka na wynik. Po mojemu to nie oznacza, że wykonują badanie, tylko, że gdzieś daleko je zamawiają… niestety nie wystarczy napisać na stronie, żeby było fajnie…
                        • Gość: gosc IP: *.205.9.82.dsl.dynamic.t-mobile.pl 04.09.13, 15:32
                          mi Ci lekarze naprawdę pomogli, dwa razy urodziłam martwe dziecko, myślałam, że już się nie zdecyduję na więcej prób, ale się udalo! Ci ludzie widać że współpracują ze sobą i dzielą się doświadczeniem
                          • Gość: Aurelia IP: *.31.121.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.13, 15:04
                            ja czytałam o tej metodzie ngs, którą już mają u siebie ponoć jest lepsza od innych metod
    • Gość: Mariola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.13, 16:21
      Polecam Panią dr Marlenę Kaczmarczyk w leczeniu niepłodności. Jest to jedyny lekarz, który mi i mężowi pomógł uzyskać upragnioną ciążę. Dodaje wiary w walce, jest sympatyczna i profesjonalna. Odpowiada na wszystkie pytania. Jednym słowem lekarz godny polecenia.
      • Gość: Felcia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.11.13, 11:07
        Ja z kolei mogę polecić doktora Putowskiego - zajmuje się mną w klinice leczenia niepłodności Ab Ovo. Od razu zlecił potrzebne badania, na które nie musze długo czekac. Ogólnie klinika sprawia dobre wrażenie pod kątem specjalistycznego sprzętu i pracujących tam fachowców.
        • Gość: Marts IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.11.13, 11:14
          a miałaś do czynienia może z innymi lekarzami? Ja o Putowskim słyszałam róóóóóóóóżne opinie.
          • 14.11.13, 13:05
            ja z kolei chodziłam do Putowskiego własnie do ab ovo, kiedy miałam problem z częstymi infekcjami grzybicznymi... osłabiona odporność była przyczyną tego, że łatwo bylo złapać chorobę, a trudniej z niej wyleczyć. Doktor poratował mnie i przyjął tego samego dnia, w którym próbowałam zapisac się na wizytę (ale nie było juz miejsc, teoretycznie). a już myslałam, ż enie wytrzymam tego swędzenia. od razu dostałam globulki. Gybym musiała czekac na wizytę do tego czy innego lekarza, to nie wiem, co bym zrobiła... Maly offtop, ale tylko takie mam doświadczenia z doktorem, teraz zmieniłam miasto i mam juz innego ginekologa państwowego.
          • 20.11.13, 08:51
            Jestem w trakcie robienia wszystkich badań w Ab Ovo, jeśli przejdę wszystkie pozytywnie to może zakwalifikuje się na In vitro. Co prawda przede mna jeszcze długa droga, ale jestem dobrej mysli, rodzina i mąż bardzo mnie wspierają. Po każdej wizycie wychodzę stamtąd z nadzieją, że się uda, bo liczę na skutecznośc sprzętu medycznego i fachowców, od których zalezy moje „być albo nie być mamą”. Klinika jest prowadzona profesjonalnie, personel jest uprzejmy, co zawsze doceniam. Trzymajcie za mnie kciuki, póki co jestem w miarę spokojna i licze na duuuży uśmiech losu smile
            • Gość: DominikaM IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.11.13, 08:22
              kochana, trzymam kciuki i wspieram duchowo smile uda Ci się smile
            • Gość: Bocianowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.12.13, 13:51
              powodzenia! Ab Ovo i Ovum mają dobre opinie jesli chodzi o okolice Lublina, więc będzie dobrze i głowa do góry! smile
              • 27.03.14, 09:27
                Gość portalu: Bocianowa napisał(a):

> powodzenia! Ab Ovo i Ovum mają dobre opinie jesli chodzi o okolice Lublina, wię
                > c będzie dobrze i głowa do góry! smile

wiecie moze czy doktor Wdowiak przyjmuje (jeszcze lub w ogole) w Ovum?
                • 30.03.14, 14:56
                  Nie wiem, ja chodze do Wdowiaka prywatnie ale do jego gabinetu, nie do tej kliniki
                  • Gość: MARCelenka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.03.14, 21:39
                    a to wdowiak prowadzi jeszcze swój gabinet prywatny? słyszam o nim sporo pozytywnych opinii, mogłabys mi podac namiary na ten gabinet?
            • Gość: esiek IP: 213.76.172.* 22.02.14, 15:11
              Koniczyna33-powiedz mi jakie badania miałaś zlecone przed in vitro?ja leczę się w ab ovo u dr Polaka ale na refundowane in vitro już nie było miejsc,mamy czekać na kolejny nabór
    • Gość: mmmmmm IP: *.gtnet.net.pl 09.05.14, 20:16
      polecam profesora rechbergera, konkretny rzeczowy, nie nastawiony na kase, leczymy sie u niego po pierwszej wizycie zaproponowal iui obecnie jestesmy po 2 iui i czekamy na efekty, znajoma po 8 latach leczenia u roznych "specjalistow" w lublinie zaszla w ciaze po 5 miesiacach leczenia u prof wiem ze warto polecam raz jeszcze
    • Gość: pacjentka:-) IP: *.lublin.mm.pl 12.05.14, 19:10
      mam pozytywne odczucie po Ovum. Chodzimy do dra Mroczkowskiego. U niego podchodziliśmy w styczniu do refundowanego in vitro i jestem w ciąży po 2 transferze. Doceniam, że pilnuje terminów, dba, aby zabiegi były przeprowadzane w odpowiednim dniu cyklu i dostosowuje się do pacjentek, a nie pacjentki do siebie. Minusem kliniki jest lokal, ale wynagradza to przemiły personel. Ja polecam
    • 27.08.14, 00:20
      w Ovum maja dobrych lekarzy - mysle, ze to przemawia zdecydowanie na korzyśc kliniki bo oprócz skutecznego sprzętu medycznego lekarze sa przeciez najważniejsi, sama chodzilam do jednego w trakcie drugiej ciązy - dr Wdowiak, swietny lekarz smile
      • 14.10.14, 10:37
        Wdowiak cały czas przyjmuje prywatnie i szczerze mówiąc bardzo dobrze, bo ma szybkie terminy wizyt z dnia na dzień można się czasem zapisać albo tego samego dnia

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.