04.01.11, 13:38
Mam e52, ostatnio zmieniałem siec w domu i teraz mam cały czas sygnał wifi, z którego korzystam też w telefonie, ale poprzednio modem wyłączałem na noc a teraz jest cały czas włączony. Telefon cały czas jest połączony z siecią i przez to po nocy mocno rozładowuje baterie, będąc cały czas połączony. Nawet jak wyłączę połączenie to za chwilę sam się łączy, poustawiałem to co znalazłem na ręczne żeby nic nie było automatycznie ale on nadal się łączy. Co można jeszcze zrobic żeby nie trzeba było wyłączać modemu a telefon nie łączył z wifi
Edytor zaawansowany
  • Gość: df IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.11, 14:40
    Wyłącz Wi-Fi w telefonie.
  • bulman 04.01.11, 16:05
    W jaki sposób?
  • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 04.01.11, 17:20
    W menedżerze połączeń, s. 157:
    nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E52-1_UG_pl.pdf
  • bulman 04.01.11, 19:37
    kolego tak łatwo nie ma :) to na początku robiłem, rozłączał się po czym łączył. Doszedłem do tego że z siecią łączy się program który używam do telefonii internetowej voip. Musiałem zlikwidowac punkt dostępu dla tej usługi żeby się nie łączył, ale chciałbym dojść do tego jak skutecznie rozłączać po zakończeniu używania voip.
  • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 04.01.11, 21:27
    Nie mam tego telefonu. Tu coś znalazłem:
    peb.pl/komorki/732231-nokia-e52-problem-z-wifi-prosze-2.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.