Dodaj do ulubionych

Telefon SAM dzwoni.

29.09.11, 13:29
Mam telefon Samsung d900.
I 3 dni temu telefon mnie zaskoczył, ponieważ sam wykonał połączenie i zadzwonił pod ostatnio wybierany numer ze spisu połączeń. Nie ma ani głosowego wybierania połączeń, a niemożliwe aby ktokolwiek go dotykał, ponieważ ja w tym czasie myłam naczynia. Miarka się przebrała gdy dzisiaj w nocy telefon zrobił to samo. Ja spałam, a on o 4 rano znów wybrał ostatnie połączenie i sam się połączył (co przysporzyło mi nie lada kłopotu).

Nie wiem kompletnie co to może być?
Nie ściągam nic na telefon, nie pobieram żadnych gier, ani oprogramowań.
Nie wgrywam nic na telefon.
Telefon mam w sieci Plus.

Mam go od 3 lat i takie coś zdarzyło mi się po raz pierwszy.
--
...::: UŚMIECHNIJ SIĘ :::...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Siokszar IP: *.tktelekom.pl 29.03.12, 08:07
    Mam dokładnie ten sam problem w tym samym modelu telefonu.
    Aby uniknąć niechcianych połączeń wybieranych automatycznie i narażenia się na koszty muszę wykasowywać listę ostatnio wybieranych numerów :-( To jedyny sposób jaki znalazłem, a podejrzewam soft, ponieważ nie ma żadnych dostępnych funkcji w MENU z tym związanych.
    Jeśli ktoś ma, lub miał podobny problem to prosilibyśmy i info - będzie pomocne.
  • Gość: Infector IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.13, 03:25
    Ja mam podobnie! Ale u mnie telefon jest w kieszeni, i podczas hmm skakania np na imprezach :D sam sie musi odblokowywac i wybierac ludzi z ksiazki. Do tego otwiera mi strony dziwne w przegladarce! Ale jak juz mowilem, u mnie remedium na to chyba bedzie zwykle wlaczenie blokady np. wzoru. U Was problem wydaje sie byc powazniejszy, moze mimo wszystko jakis wirus. Pozdrawiam.
  • Gość: Majself IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.13, 22:57
    Odpowiedz na wasze pytania jest prosta. Zawilgociliscie telefon. Pani ktora myje naczynia pewnie wczesniej dotknela mokra reka telefon. Pan ktory nosi telefon w kieszeni moze wlozyl reke do kieszeni podczasz deszczu etc. No i ostatni Pan ktory jest znawca softow wiec pewnie jakis komputerowiec ktoremu poca sie rece;) druga opcja to uszkodzona tasma. Pzodwaraim. Ps. Nie nie czytalem daty tych postow
  • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.14, 13:06
    Niestety moja córka ma podobnie, a co gorsze niestety nie w czasie wznawiania połączenia nie widać że telefon się z kimś łączy. Siedziałem obok telefonu córki gdy ten zadzwonił do mnie. Telefon córki nie sygnalizował na wyświetlaczu nawiązywania połączenia tak aby można było anulować wybieranie.
  • Gość: abis IP: *.05.gwa.telkab.pl 17.05.14, 11:17
    Kupując "szajsunga"godzisz sie na wszelkie niedogodności zawarte w tym szmelcu.
  • Gość: patrolowaty IP: 213.199.248.* 25.05.14, 12:19
    Swietna konstruktywna i bardzo duzo wnoszaca wypowiedz. Android to android czy samsung czy cos innego to jiz inna sprawa tymbardziej ze wiem ze na innych nie samsungach dzieja sie podobne rzeczy. Wiec spokojnie .
  • 24.06.16, 14:08
    Witam,
    od kilku dni u mnie to samo... mój telefon nawiązuje połączenie z kontaktami z listy, bez jakiegokolwiek sygnalizowania zainicjowania połączenia. Czy jest na to jakieś lekarstwo?
  • Gość: Wojtas IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.09.17, 10:22
    Mój P8 lite jak go odkładam sam potrafi zadzwonić na numer , który był niedawno używany (niee musi być ostatni). Śmieją się ze mnie, że to niemożliwe...a jednak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.