Dodaj do ulubionych

novum telekomunikacja

06.02.12, 16:37
Proszę o ocenę firmy telefonicznej novum telekomunikacja, czy warto podpisać z nimi umowę,
m,ają niższy abonament i dodatkowe minuty do dyspozycji.
Edytor zaawansowany
  • Gość: 123 IP: 31.178.125.* 06.02.12, 17:24
    Pewnie że warto
    forumprawne.org/prawa-konsumenta/141213-problem-z-telekomunikacja-firma-novum.html
    di.com.pl/news/36229,0,Uwaga_na_akwizytorow_Telekomunikacji_Novum.html
  • jkrukar 06.02.12, 17:40
    Serdeczne dzięki za opinię , szczęscie,że nie podpisałem umowy.
  • Gość: Kosma IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.13, 15:20
    Zdecydowanie nie polecam, ta firma ma kompletny bałagan u siebie, poza tym rodzice podpidali z nimi umowę i sie mocno nacieli, płacą 3 razy wiecej niz dtychczas w tp.
    Jak najdalej od tej firmy!
  • Gość: ww.66 IP: *.xdsl.centertel.pl 23.07.13, 18:24
    Operatorzy okłamują podczas rozmów telefonicznych, wymuszają na szkodę klienta przedłużanie umowy, brak komunikacji przez internet, obsługa nie jest w stanie podać numeru konta na które należy przelać należności, rachunki wysyłane na zły adres a później pretensje że nie są płacone w terminie, rachunki z kosmosu nie wiadomo za co liczone rozmowy.

Zdecydowanie nie polecam.
  • pfeiffer1 14.06.14, 12:20
    Wszystkich poszkodowanych przez Novum S.A. proszę o przyłączenie się do Protestu obywatelskiego na forum- Protest obywatelski. Bierzmy w końcu sprawy w swoje ręce i ostatecznie rozprawmy się s "Hienami telekomunikacyjnymi. Chcemy normalnej, nieskorumpowanej i przewidywalnej telekomunikacji, a nie pełną nepotyzmu i korupcji amber-goldową wolną amerykankę. Dość oszukiwania i okradania społeczeństwa w celu osiągania korzyści majątkowych i czynienia z oszustwa, stałe zródło dużych dochodów. Miejsce prezesów oszustów winno być tam gdzie obecnie znajduje się były prezes Amber Gold.
  • Gość: Inga IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.11.14, 22:19
    Kurcze ja dziadków tez po przeczytaniu wielu opinii o nich ostrzegałam przed podpisaniem umowy, ale dziadek i tak podpisał. Ale mówią,że są zadowoleni, rachunki mają niższe niż w TP wiec nie wiem jak to z nimi jest.
  • chris1970 03.12.14, 14:47
    Powiedzmy, że w Telekomunikacji, choć takiej firmy nie ma. Jest Orange.
    Najtańszy abonament obecnie to jest za 41 złotych z nielimitowanymi rozmowami wieczorami i w weekendy, a za 49 złotych jest oferta bez limitu na stacjonarne.
    Tańsza jest taryfa socjalna za niecałe 19 złotych.
    O ile mniej dziadkowie płacą? Mają jakikolwiek pakiet minut?
    Z tego co ja wiem, to firemki przyssane do łącz Orange muszą odprowadzać opłatę do Orange za utrzymanie łącza. Zwyczajnie nie są w stanie zaoferować nic bardziej rozsądnego cenowo.
    Można prosić o konkrety?
    --
    www.halonet.pl/dzdp.php?p=chris1970
  • maciek0902 06.03.16, 20:36
    Naciągacze. Moim rodzicom staruszkom wcisnęli nowy telefon komórkowy stacjonarny zapewniając, że będą mogli korzystać również ze starego. którego obsługa nie sprawiała problemu. Po aktywacji okazało się, że stary został odłączony. Z obsługą nowego rodzice nie mogą sobie poradzić. To jest naciąganie. Bo chcąc teraz zrezygnować z usługi trzeba zapłacić karę w wysokości ponad 600 PLN. Z daleka od tej firmy.
  • hhuberte26 24.03.16, 14:35
    Miałem identycznie to samo. Po za tym telefon bardzo często gubił zasięg, trzeba było wychodzić na dwór.
  • admaku 07.07.16, 09:59
    Moi znajomi również dali się podejść na nazwę 'Telekomunikacja" Podpisała p.Ela umowę na tańsze niby rozmowy i otrzymanie (przeniesienie numeru na komórkowy numer. Została odcięta od stacjonarnego otrzymała telefon komórkowe warty w Kauflndzie ok.90 zł za który policzyli sobie na fakturze 250 zł i naliczyli rabat 240 zł do zapłaty 12,30 zł. Niestety telefon nie działa brak zasięgu a stacjonarny został odcięty. Reklamacji się nie przyjmuje
  • smerfetka0o 25.03.16, 07:16
    Jak dla mnie to całe te zabawy ze zmianami operatorów telefonii stacjonarnej jest śmieszne i nie potrzebne. Dzisiaj za 29 zł w ofercie komórkowej masz także nielimitowane numery na stacjonarne.
  • jadwisia9 20.08.16, 11:34
    znajomi, starsi ludzie zawarli z nimi umowę i nie mogą się doprosić naprawy telefonu, który od początku nie działa... rachunek przyszedł za rozmowy, których nie było..Nie polecam

--
    Jadwiga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka