Dodaj do ulubionych

T-mobile oszukuje!!

IP: *.home.aster.pl 23.02.12, 12:45
Miesiąc temu poszłam do salonu przedłużyć umowę. Pan mi przedstawił listę oferowanych telefonów i ich cen w zależności od wybranej taryfy. Wybrałam smartfona, którego cena, przy danych warunkach, wynosiła 59 zł. Przy podpisywaniu aneksu, pan mi podsunął pod nos kartkę papieru z wyszczególnionymi ratami (nie było napisane na niej za co) i ogólną kwotą 479 zł, która pojawiła się również na aneksie. Pytam co to za kwota i za co te raty. Pan przemile zaczął kręcić, że od razu będzie można odliczyć całą kwotę od podatku (telefon na firmę) i że to za pierwszy rok trwania umowy. Myślałam, że abonament, pan nic nie wyjaśniał, mówił, co chciałam usłyszeć. Dałam się zwieźć i podpisałam.
Przyszedł nowy okres rozliczeniowy razem z fakturą za poprzedni i się okazało za co te 479 zł. Małym druczkiem (jakżeby inaczej) na aneksie jest napisane: "Cena urządzenia - 479 zł płatna w 13 ratach, pierwsza rata płatna przy zawarciu umowy - 59 zł".
Nosz ku*wa mać! Wiem, że zawsze trzeba czytać małe druczki, ale to nie ma nic wspólnego z jawnym oszustwem, jakie stosuje ten operator. Byłam w Erze przez 10 lat, nic takiego się nigdy nie wydarzyło i nagle jesteśmy w T-mobile, które stwierdziło, że ich polityką profesjonalnej obsługi klienta będzie je*anie go w dupę kijem bejsbolowym.
Nie biorę się nawet za wypowiedzenie umowy, bo zapłaciłabym 5 razy więcej niż za ten pieprzony telefon.
Na razie składam reklamację, ale mądry Polak po szkodzie, więc chciałabym ostrzec wszystkich: te ceny na wykazach telefonów przy przedłużaniu umów to NIE są prawdziwe ceny.

A może komuś jeszcze się coś takiego zdarzyło i jak sobie z tym poradził?

Będę nagłaśniać sprawę, nie zostawię tego tak sobie.
Edytor zaawansowany
 • Gość: m IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 26.02.12, 22:31
  Hmmm mam identyczny dylemat. Przy zawieraniu umowy powiedziano mi mniej więcej to samo.Podobno tak wyszczególniona faktura ma być tylko przy pierwszej. A ta rata wkalkulowana jest w cenę abonamentu.Po prostu wcześniej podana była ogólna cena, a teraz to wyszczególnienie. Jeszcze nie dostałam tej normalnej faktury, czekam. Na razie się nie pieklę, ale jak przy kolejnej wysokość opłaty nie będzie się zgadzała, na pewno tak tego nie zostawię.
 • Gość: Herold IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.12, 11:51
  U siebie też tak miałem rozpisane i jest ok, chodzi o łatwiejsze odpisanie od podatku jeśli dobrze zrozumiałem konsultanta, najważniejsze, że płacę tyle na ile się umawiałem także jak narazie nie ma problemu.
 • Gość: cichy777 IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.13, 18:21
  tylko mi powiedzieli ze za telefon mam zapłacic 21 a teraz wychodzi ze 720 masakra w nerwach
 • Gość: cichy77777 IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.13, 18:46
  Dodając ze mowili mi przez telefon bo tak 4 umowy przedłużałem i nic nie było źle dopóki era to była czy to jest inna firma całkiem
 • Gość: GOŚĆ IP: *.96.237.203.tvksmp.pl 12.05.13, 17:36
  WIDZĘ ŻE NIE TYLKO JA ZOSTAŁAM OSZUKANA DWA MIESIĄCE TEMU PODPISAŁAM NOWĄ UMOWĘ ZADZWONIŁ DO MNIE KONSULTANT I ZACZOŁ OFEROWAĆ ATRAKCYJNY ABONAMENT I DAŁAM SIĘ NABRAĆ JAK PRZYSZEDŁ MI RACHUNEK ONIEMIAŁAM JAK ZOBACZYŁAM KWOTĘ I RATĘ ZA APARAT NIK MNIE NIE INFORMOWAŁ ŻE MAM ZA APARAT PŁACIĆ PYTAŁAM KONSULTANTA CZY BĘDĘ JESZCZE JAKIEŚ DODATKOWE KOSZTY PONOSIĆ OCZYWIŚCIE ODPOWIEDZAŁ ŻE NIE A TU OKAZUJE SIĘ CAŁKIEM COŚ INNEGO CHYBA TO JEST COŚ NIE TAK JESTEM Z NIMI OD 13 LAT I CZEGOŚ TAGIEGO NIE BYŁO CZY PO ZMIANIE NAZWY TO INNA FIRMA
 • Gość: beldin IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.13, 00:26
  No i mamy. Spoleczenstwo analfabetow i idiotow. Dostaja pierwsza fakture, i nie widza ze sa na niej rozne wyrownania. Nie widza chociaz maja to opisane. Ludzie wy nie jestescie oszukani. Jestescie tepi!!!!!!
 • Gość: Jarando IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 13.05.13, 07:02
  Tępi i nie potrafiący czytać ze zrozumieniem.
  Obawiam się że i naszych wypowiedzi nie zrozumieją.
  Na pochybe...
 • Gość: beldin IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.13, 07:58
  radtrap.wordpress.com/2011/07/12/analfabetyzm-wtorny-kula-u-nogi-polskiego-spoleczenstwa/
 • Gość: oszukiwany przez T IP: *.135.179.184.static.kolnet.eu 19.04.14, 11:53
  Tysiące ludzi zostaje oszukiwanych codziennie przez tę firmę. Jeśli ktoś ma u nich wykupioną usługę BONUS, to za każde 2 minuty połączenia odebranego od innych sieci, powinien otrzymywać 1 minutę do T-Mobile, Heyah i stacjonarnych. Powinien, ale nie otrzymuje, bo albo system w ogóle mu nie nalicza, albo nalicza o ok. 30% mniej. Po interwencji przepraszają i nadal oszukują. Czy ktoś wie, do kogo (poza T-Mobile) można zgłosić to oszustwo?
 • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 19.04.14, 15:01
  Do sądu albo tutaj: www.uke.gov.pl/kontakt/
 • Gość: Anonim IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.15, 03:41
  Chciałbym się odnieść do tej właśnie popie...nej firmy T-Mobile tak zwane debile świata, niestety poszedłem do punktu sprzedaży w Dąbrowie Górniczej Przy ulicy Morcinka, W sklepie na pasażu, mają właśnie punkt sprzedaży. Wyjaśniam właśnie o co mi chodzi, chodzi więc o to, że po zmianie nazwy era na t-mobile poszedłem spytać czy mają laptopy w sprzedaży, o tuż mi odpowiedziała pani, że mają akurat w tym dniu i że muszę przejść weryfikację, przeszedłem weryfikację i pani mi odpowiedziała że niby mam jakieś zadłużenie w BIK i KRD ja zdziwiony taką właśnie informacją przyjechałem do domu i zobaczyłem niestety że na stronie internetowej BIK jestem czysty i że nie posiadam żadnych zadłużeń jak i również w KRD też nie jestem zadłużony i co wy teraz na taką informacje powiecie?. Po tym wszystkim zadzwoniłem do innej sieci i od razu wysyłka do trzech dni roboczych ale dostałem laptopa już po dwóch dniach.
 • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.15, 09:59
  Ci matacze zlikwidowali podgląd aktualnego stanu sekund Usługi Bonus i dopiero będą nas
  na tym dymać. Jak nie dopilnujesz to zawsze cię wyryćkają !!! Ta forma to POMYŁKA!!!
  Zlikwidowałem u nich abonament ( gdzie indziej taniej i lepiej), została karta przed płacona.
  Jak wykorzystam to co wpłaciłem, też przeniosę !
 • Gość: Szyszka Tomasz IP: *.opera-mini.net 13.05.13, 08:32
  Tez bedziesz dolaczony do tego pozwu jako oskarzony.Ktos jeszcze nie wie ze nie moze i nie ma prawa nikogo nigdzie wyzywac i obrazac ?
 • Gość: beldin IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.13, 08:42
  No to zdaje sie ze Ty bedziesz mial powazny problem z T-mobile. Ja na ich miejscu bym Cie pozwal. Ot chocby po to zebys sie nauczyl troszke pokory.
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 12.08.13, 11:37
  beldin ma wuja w t-mobile
 • Gość: maja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.14, 10:22
  Heldin chyba sam pracuje w T mobile i dlatego się wymadrza...
 • Gość: maja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.14, 10:24
  Sam spokorniej Ty jesteś z T-Mobile
 • tomo8114 25.12.14, 16:08
  Hej beldin ty musisz mieć jakieś kompleksy, pewnie jesteś gejem albo fidersem. Nie martw się mogło być gorzej, mogłeś być jeszcze na dodatek debilem...
 • Gość: rachujnachuj IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.15, 19:45
  Tak tak. Jesteś dobitnym przykładem tego że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Albo jesteś głupi jak but, albo jesteś płatnym ciulem uwikłanym w to co wyprawia T-Mobile.
  Bo tu przecież jest dyskusja na zupełnie inny temat, o inne sprawy chodzi!
  Był taki incydent: Umowa przeczytana, poprawiona. Klientka była pewna że ma do czynienia z uczciwą firmą, podpisała wydruk. Ale później okazało się, że na wydruku nie było już wniesionych wcześniej poprawek. Wróciła do tej gadatliwej ajentki T-Mobile chcąc uzyskać umowę z poprawkami (a chodziło o kwoty w tysiącach PLN odnoszące się do zupełnie innych warunków). Pani ajentka T-Mobile powiedziała "Nie, nie proszę pani. Ja tej umowy już nie mogę zmienić". I tak zostało.
  A jeśli uwzględnić zgodność opłat za rozmowy z tym co pokazuje licznik w T-Mobile i każą sobie za to płacić to już pisać mi się nie chce, bo taki zadufany w sobie i arogancki cymbał, albo zarozumiały szczeniak, i tak tego nie zrozumie. Trochę szacunku dla innych, szczylu jeden
 • Gość: szyszka Tomasz IP: *.opera-mini.net 13.05.13, 08:18
  Kto dolacza sie do pozwu zbiorowego przeciwko temu panu?

  Ja i kto jeszcze?
 • Gość: beldin IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.13, 08:25
  Tak z czystej ciekawosci o co mnie oskarzysz? A dzialasz zdaje sie w mysl przyslowia: uderz w stol a nozyce sie odezwa.
 • Gość: Jarando IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 13.05.13, 17:06
  Ten/Ta/To Szyszeczka Tomaszek jest jakiś nie dorobiony psychodelicznym, maniakalnym, zdesperowanym pojebem, pie... od rzeczy i pozywa całe społeczeństwo.
  Nie ma co się przejmować idiotą, który chce pozywać ludzi, na których nawet nie ma namiarów.
  Powodzenia Szyszeczko w pozywaniu wszystkich za wszystko.
  Niech że
 • Gość: kosmita IP: *.free.aero2.net.pl 13.07.14, 12:18
  to społeczeństwo na własne życzenie wyhodował osoby takich operatorów mam tego skutki
 • Gość: kosmita IP: *.free.aero2.net.pl 13.07.14, 12:21
  to społeczeństwo na własne życzenie wyhodowało sobie takich operatorów i mamy tego skutki.
 • Gość: Zbyho IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.11.13, 13:25
  Swój mózg pozwij! Za to że robi z ciebie takiego poj....
 • Gość: Iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.13, 10:11
  Genrealnie jest tak, że cena telefonu (rata) jest wliczona w całkowitą opłatę.
  Dlaczego tak zrobili to nie wiem i nie wnikam.
  Przykład - abonament dla mojej mamy (starszej pani) -29,90 rozbito na następujące pozycje:
  rata za telefon 25 zł+4,90 abonament.
  I wszystko się zgadza. :).

  Jedyne czym zbulwersowana jestem to opłata aneksowa (uderza w klienta, który musi płacić za możliwość pozostania w sieci). Oraz dopłata za fakturę papierową (ale to tylko przy niskich abonamentach dla klienta indywidualnego).

  Mamy wolny rynek. Możemy zmienić operatora. Nie mniej jednak niesmak pozostaje
 • Gość: Izap IP: 83.238.48.* 05.11.13, 16:49
  U mnie też tak miało być. A niestety okazało się inaczej. Miało być 75zł do płacenia (70złrata+5zł opłaty abonamentowe). A dostałam ponad 100zł+ 70zł rata, a drugi rachunek wyglądał podobnie. Zawsze widnieje 70zł do zapłaty za tel raty. Naciągacze!!! Składam już reklamacje.
 • Gość: ty jesteś tępakiem IP: *.olsztyn.mm.pl 13.07.13, 17:50
  W liście z fakturą mam 3 pozycje DO ZAPŁATY
  Każda inna.
  I bądź tu mądry.
  Prosiłem by napisano normalnie jak dla człowieka
  a oni że to proste.
  Spadam do Pleya
 • Gość: kasia1986 IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.13, 11:48
  Zgadzam się z Tobą. Masakra co za ludzie. Podpisuja umowe a potem nie wiedzą co z nią zrobić. zawsze było tak, że cena telefonu była zawarta w cenie abonamentu. teraz jest to wyszczególnione i nic więcej.
 • Gość: hose IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 21:09
  Wytłumacz z kąt się bierze 780 zł z ustalonej kwoty 180 zł ? .Pierwsza faktura ? śmieszne , w drodze od tygodnia, dzisiaj zapłaciłem kolejne 355 zł w salonie nikt nic nie rozumie, słodka idiotka na info linni pieprzy coś o jakiś osiemdziesięciu zł . Przeniesienie numeru z orange , kosztowało mnie w 28 dni, wszystkich opłat do dnia dzisiejszego 1240 zł i nadal nie mam szczegółowej faktury, tylko żądania opłat na IBOA. Więc kogo nazywasz idiotą pętaku ,nie chwal się że pracujesz dla tej firmy ,bo jak trafisz na takiego jak ja ,wydymanego frajera , to wyrwie ci ten cwaniacki łeb z flakami . Pozdrawiam nygusie
 • Gość: cypis\manitu7 IP: *.05.gwa.telkab.pl 09.08.13, 07:25
  hose jestem z tobą.Trzeba zrobić porządek z tymi oszustami.
 • dareczekkk87 12.08.14, 11:17
  A może stworzyć stronę gdzie ludzie będą masowo protestować i odchodzić z tej sieci? Ja teraz staram się uciec do Orange. Zobaczymy czy bedzie to dobra decyzja.
 • Gość: fan t- mobile IP: *.safe-lock.net 22.01.14, 22:10
  sam jesteś tępy!! dostałam właśnie wezwanie do zapłaty i podobno nie zapłaciłam dwóch rat za telefon i podobno dostałam faktury za maila buehahha . Bzdura ! Umiem ku... czytac i jak ktoś mi napisał, że dostałam harmonogram spłat przy zawieraniu umowy, a ja go nie mam , to ja się pytam kto z kogo robi idiotę .
 • Gość: kkkkk IP: *.80.41.31.ip4.feromedia.eu 28.01.14, 17:00
  ot sie madre odezwalo
  firma nie mowi o dadatkowych kosztach
  i sama strzela sobie samoboja
  a ty kretynie dawaj im cale dochody jak taki madry jestes
  bo nawet banki musza inforowac o swoich kosztach
  a ci czekaja na naiwnosc
  ktora potrwa 24 miesiace
 • Gość: oszwabiony IP: *.tktelekom.pl 21.07.14, 14:21
  Nie przyjmujcie przesyłek kurierskich wysyłanych przez T-Mobile.Otrzymałem tablet z modemem luzem jak i pozostałe akcesoria teraz dopominają się ode mnie oryginalnego opakowania modemu,nie wspomnę o abonamencie miesięcznym który miał wynosić 39,99.Robią ze mnie idiotę albo sami coś mają z głową.Czuję się oszwabiony i frycowe zapłaciłem pierwszą fakturą.Chihot pozagrobowy Hitlera,nie udało się Polaków wykończyć militarnie szwabki wykańczają nas finansowo.Nareszcie pokrzywdzeni przez firmę T-Mobile wystąpią z pozwem zbiorowym do sądu.Jestem za.Bogdan Mozolewski Nidzica • Gość: Grazyna IP: *.icpnet.pl 30.07.14, 11:06
  Tak ja tez mam ich dość, co za ludzie?Trzeba o tym mówić i iść do sądu
 • berserker90 25.02.15, 14:29
  I kolejna osoba która nie przeczytała umowy, oraz nie wiedziała, że ma 10 dni na zwrot jeśli umowa była zawierana na odległość.
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.02.15, 22:28
  Bzdura. To Ty nie czytasz wypowiedzi Forumowiczów. Nikt z osób do których dołączyłeś swą wypowiedź nie wspomina o treści umowy lecz o sytuacjach z jakimi się spotykają a operator robi uniki. Sam walczyłem z nimi blisko 3 m-ce i gdyby nie skarga do UKE nadal bym pewnie walczył.
  Po interwencji UKE dopiero PRZYZNALI mi rację.
 • Gość: Andrzej IP: 77.253.226.* 26.02.15, 08:21
  Na odstąpienie od umowy jest teraz 14 dni.
 • Gość: 1963_11 IP: *.teleinfo.grajewo.net 04.02.14, 15:02
  jestem tego samego zdania. mnie też oszukali , ale udało się anulować ten abonament który miał być jako drugi numer w moim abonamencie. w ERA takich rzeczy nie było. ero wróć
 • Gość: Magdalena IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.07.14, 22:15
  Powiem w miare prosto żeby co do niektórych doszło. T mobile oferuje ci telefon za 1 z abonamentem 69 zl. Tak naprawdę abonament to39 zl a rata to 30 zl za telefon. Nikt nic za dadarmo nigdy jeszcze nikomu nie dał. A że ktoś dostał opłatę aktywacyjna i nie umie do czytać to bardzo trudno mi z tym walczyć. Podczas1 i 2 wojny światowej wybito większość inteligencji polskiej i zostały nam tylko szczątki odbudowywane dziećmi klasy robotniczej. Sorki ale mimo wszystko wystarczy trochę pomyśleć i 75 iq jest w stanie przeczytać umowę ze zrozumieniem.
 • fiona770 16.07.14, 00:55
  Oferta T-Mobile : Internet 69,99 + tablety MODECOM za 1 zł. Realizm i pierwsze zdziwienie po otrzymaniu faktury - opłata miesięczna - internet 69,99 + kwota rat za MODECOMY 21 zł ( przez dwa lata). Razem - 90,99 zł. Ja miałam wyraźnie napisaną kwotę 69,99 mc i powiedzianą prosto w oczy, a potem okazuje się , że kupiłam tablety na raty i będę spłacać trzy lata. Pytałam wyraźnie - ile będzie mnie to kosztować miesięcznie, dostałam odpowiedź - 69,99 zł...
  Jeśli chodzi o telefon, zapłaciłam za niego od razy przy podpisaniu umowy, a opłatę aktywacyjną uiściłam wraz z pierwszym rachunkiem, czego byłam świadoma.
  I nareszcie ! Po prawie pół roku doczekałam się włączenia obiecanego rabatu, o jakim mi wspomniano przy podpisywaniu umowy, jako "stałemu" klientowi :P :P :P Trzy razy musiałam się upominać...
  Chodzi mi najbardziej o oszustwo z tabletami, o to, że wkopałam się w te raty. Na umowie o internet, przy którym była ta rzekoma promocja, nie ma nic o spłacaniu jakichkolwiek rat. A mój błąd jest taki, że nie pobiegłam w ciągu 10 -ciu dni rozwiązać umowy. I całe szczęście, że nie zdążyłam przenieść numeru telefonu syna z Plusa do T-Mobile, a miałam taki zamiar
 • fiona770 16.07.14, 01:02
  I tylko jeszcze dodam że tablety będę spłacać przez trzy lata, po dwóch latach z raty 21 zł zrobi się 69 zł, Jako ta umiejąca czytać , przewertowałam umowę i sprawdziłam dokładnie - nie ma ani jednego wpisu na ten temat. Może się i zagapiłam z możliwością rozwiązania umowy, ale T-Mobile, jako poważny operator też nie powinien tak oszukiwać klientów, żeby uciekać się do takich podstępnych sztuczek.
 • Gość: holden IP: *.181.166.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.08.14, 21:08
  wystarczy przeczytać regulamin promocji! jest dostępny na str www, tylko trzeba chcieć przeczytać!
  tak jest wyraźnie podane, że na abo miesięczny składa się opłata za usługi i rata za sprzęt! rata jest wliczona w abo!
 • fiona770 06.08.14, 21:07
  Do holden. Nie wciskaj mi kitów, że rata jest wliczona w abonament, na fakturze mam wyraźnie napisane - abonament : 69,90 zł + kwota rat : 21 zł... Co daje łączną kwotę 90,09 zł... Niech T-Mobile dalej oszukuje klientów, długo nie pojedzie na tym wózku...
 • Gość: Tomek IP: 5.134.65.* 07.08.14, 06:07
  Do holden.Pracujesz dla tych oszustów?Do mnie zadzwonił konsultant z działu utrzymania klienta "szczerze"zdziwiony dlaczego wypowiedziałem umowę po podwyżce.Zrugalem go,nie musi pracować dla mataczy.
 • Gość: OOlejnik IP: *.146.131.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.07.16, 12:25
  No a tu kobieta napisala, ze placi za tablety osobno, a to znaczy, ze placi abonament I RATE.. wiec chyba jednak nie jest wliczona, co? ;)
 • Gość: Tomek IP: 5.134.65.* 06.08.14, 07:11
  Do fiona770.Jak się właśnie przekonałaś-boleśnie niestety- t-mobile to nie jest poważny operator.To jest oszust,matacz i zakała na rynku Państwa Prawa a to Polska właśnie.
 • Gość: Giez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.14, 14:49
  Jak to nie ma jak jest? Wszystko jest rozpisane, tylko niektóre umowy mają np 21 miesięcy tańszy abo + raty a potem raty, a nie które dopiero po 24 msc same raty, bo już usługi telko nie ma....
 • Gość: Ala IP: 77.253.226.* 29.09.14, 15:31
  Jak w sierpniu podnieśli abonament o 5zł, to złożyłam wypowiedzenie z winy operatora. Od tego czasu nie odpowiadają na maile, listy polecone, numeru do tej pory nie przekazali innemu operatorowi co zadysponowałam. Banda złodziei i tyle.
 • Gość: Ixi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.14, 14:26
  Nic nie odpowiedzieli na temat złożonej reklamacji? Aż mi się wierzyć nie chce...
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 07.10.14, 08:18
  Zlikwidowałem numer u t-oszustów 1-09-2014r.Po słynnej podwyżce o 5 zł.Mam drugi numer.
  Jak na razie dopisali mi 1.93 zł do faktury.Czekam na dopowiedz,wiem z góry że będzie "pokręcona". Być może robią ściepę na prezencik dla ich idola.
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 07.10.14, 11:32
  Nie można zalogować się na stronę t muubile.11,30
 • Gość: cato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.14, 10:26
  Kilka dni temu zostałam oszukana przez t-m....e poprzez wynajętą firmę, która zmusiła mnie telefonicznie do zmiany taryfy na jump .płaciłam 36 zł z vat teraz będę płaciła ok.50 zł,
  t- m....e wynajmuje takich ludzi którzy odwalają za nich brudną robotę.Oni są chamscy niekulturalni nie słuchają co się do nich mówi i lepiej dla was jak odłożycie słuchawkę bo i tak bez waszej zgody zrobią co będą mieli w zamiarze.
  Od t-m....e dostają na was namiar ,twoją taryfę, usługi i realizują to co t-m....e im zleciło.czekam do końca umowy i spadam stamtąd chociaż wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :( ten numer to:
  566651010
 • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.14, 19:19
  Masz 10 ni na rezygnacje, jak ją złożysz muszą odkręcić! Zgłoś sprawę do UKE, też pomaga.
  Jump, to skok na głowę do basenu bez wody, kasuje wszystko co miałaś, nie daje nic.
  Mnie też na to nabrali, ale w porę się odwołałem. Andrzej
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 10.10.14, 15:25
  Nie odpuszczajcie mataczom.Tylko konsekwentne żądanie przestrzegania przez nich umowy może Wam pomóc.Zgłaszajcie oszustwa do rzecznika konsumentów.Przestrzegajcie znajomych przed tym operatorem.
 • Gość: Andrzej IP: 77.253.226.* 16.07.14, 08:18
  Dziedziczy się cechy, nie wiedzę. Ją się nabywa, więc co było w czasie wojny nie na temat.
  Problemem jest złe prawo i bezkarność naciągaczy. Przeciętnie nie zakładamy, że operator chce nas wydymać, a tak właśnie jest !!! Ponadto klient złapany jest potem gorzej traktowany od nowego klienta. Dotyczy to też Banków, i innych świadczących usługi. Zielona Wyspa sprzyja kombinatorom, naciągaczom aferzystom itd...
 • Gość: cypis IP: 5.134.65.* 17.07.14, 08:27
  100% dla Andrzeja,minus 99% dla głupiomądrej Marzeny zapewne pracownicy naciągacza t-mobile.
 • Gość: zbych IP: *.tktelekom.pl 07.12.13, 22:24
  Mam to samo, telefon za 1zł i raty po 40zł x 19 czyste oszustwo - powinien się tym zając prokurator.
 • Gość: mirek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.14, 12:14
  Witam. Mnie też oszukali, przy podpisaniu umowy pytałem o całą kwotę opłat miesięcznie i Pani podała kwotę bez rat za telefon. Jakbym wiedział że do abonamentu dochodzi rata za telefon na pewno nie podpisałbym umowy. Takie praktyki są w salonach w Olkuszu woj małopolskie.
  Pozdrawiam i nigdy więcej T-mobile.
 • Gość: cichy 997 IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.13, 14:50
  NIEPRAWDA MI TEŻ TAK NAPISALI NA FAKTURZE TO JEST CENA TELEFONU WLICZONA 79ZŁ NP W TYM JEST TEL 60 A RESZTA ABONAMENT NIE BÓJCIE KITY!!!!
 • Gość: mcinekx IP: *.euro-net.pl 10.03.13, 12:53
  też tak popadłem. dzisiaj otrzymałem fakturę: aby kupić nowy telefon zapłaciłem 600zł, do tego podniosłem abonament do 140 a oni doliczyli do tego 18 rat po 130zł. na rachunku jest zsumowany i abonament i rata, czyli 270.
  w Erze takie rzeczy się nie zdarzały...
  na razie napisałem do biura obsługi, czekam na odpowiedź
 • Gość: caster IP: 89.174.36.* 17.03.13, 17:10
  witam.mnie też oszukali .obiecali dodatkowe 200 minut extra.ale są tylko na umowie.pisałem 3 razy reklamacje odpowiedzi brak!
 • Gość: radaross IP: *.internetia.net.pl 20.03.13, 18:25
  Witam.Jutro też składam reklamację bo w aneksie mam te minuty a fizycznie ich nie mam.Czy dali Ci odpowiedź?
 • Gość: alina IP: 213.158.222.* 12.08.14, 19:00
  Przedstawiciel handlowy t-mobile dzwonił do mnie wielokrotnie namawiając .mnie na przyjęcie prezentu w zamian za dobre płatności za telefony komórkowe. KURIER dostarczył mi przesyłkę, zażądał wpłaty symbolicznej złotówki za prezent i pokwitowania jej przyjęcia co uczyniłem. Okazało się, że w paczce była faktura na kwotę 504 zł rozłożona na raty. Skonsultowałem to z informatykiem, który potwierdził jawne oszustwo operatora i natychmiast - w terminie 10 dni zwróciłam przesyłkę do Ołtarzewa. Byłem pewny, że to koniec kłopotu, tymczasem wrobiono mnie w kradzież kabla usb i ładowarki, których nie było w przesyłce i dotychczas, począwszy od maja b.r., nękają mnie wezwaniami do zapłaty za sprzęt oraz wystawiają faktury za internet z którego nie korzystam i na który nie podpisywałem umowy. Napisałem 3 pisma w tej sprawie do operatora, ostatnie do Prezesa t-mobile , lecz bez właściwej reakcji, obecnie złożę doniesienie do prokuratury oraz do urzędu komunikacji elektronicznej, ponieważ mam dość draństwa, oszustwa i lekceważenia.
 • Gość: kkkk IP: *.80.41.31.ip4.feromedia.eu 28.01.14, 16:55
  no bedziesz mial ok
  ale sie dowiesz ze teraz t mobail dajac umowy
  jego minuty nie dotycza esm
  takze za kazdego zaplacisz 0.20 gr
  super firma majac 8 lat umowy daja 400 minut iiiiiiii platne sms
  zeby mi zlote gory dawali zegnam sie z tymi oszustami
 • Gość: jus IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.13, 10:19
  Mam podobną sytuację.. Byłam w erze od ładnych paru lat i nie było problemów.. mam 4 abonamenty w sieci t mobile. miesiąc temu wzięłam laptopa z internetem dla córki. w salonie rozmawiałam z panią, która słownie opowiadała o ofercie i płatnościach.. całość miała wyglądać tak że co miesiac będę płacić 69,90zł -przy abonamencie na 3 lata.. Podpisałam umowe nie czytając jej całej. W końcu kobieta przedstawiała mi wszystko dokładnie i odpowiadała na moje pytania dotyczące płatności itp..
  Dziś otrzymałam na maila fakture i wykaz. W salonie prosiłam by faktura była wystawiana osobno a nie wliczana do telefonu.. -tak się nie stało.. a co najlepsze.. z wykazu wynika, że nie płacę tej kwoty co powinnam płacić.. płacę 68,90 zł i nie przez 36 miesięcy tylko 48!! O.o jestem w szoku.. nie taka rozmowa była w salonie.. a kobieta pracująca w nim wprowadziła mnie w błąd.. tu mówiła ze 70 zł bez 10 gr.. przez 36 miesięcy a wyszło wielkie gó... z tego.. jestem oburzona. Nigdy więcej nie dam się zmanipulować.. fakt moja wina, ze nie przeczytałam wszystkiego dokładnie od deski do deski.. ale nie powinno czegoś takiego być.. t mobile oszukuje, wprowadza ludzi w błąd! ;/
 • Gość: Oszustwa w salonie IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.09.13, 18:30
  Zgadzam się. Pracownicy z T-mobile specjalnie wprowadzają w błąd. Dwa lata temu wzięłam netbooka z Internetem. Urządzenie na 2 lata do spłaty-35 zł, Internet, 3GB na trzy lata-30zł. Po dwóch latach, po wpłaceniu ostatniej raty okazało się, że dalej mam płacić 65 zł, aż do końca umowy za Internet. Ta Pani w salonie, mówiła, że po dwóch latach pozostanie mi do spłaty tylko 30 zł za Internet, a tu niestety pozostaje 65 zł. To niepierwszy incydent ze strony pracowników T-mobile. Raz też mnie wprowadzono w błąd. Pomimo, iż dowiadywałam się kilka razy w salonie jak nie kontynuować umowy na Internet(miałam jeszcze drugi Internet), by nie płacić dodatkowej faktury, i pomimo że dostosowałam się do wskazówek to przysłali mi dodatkową fakturę. Przez kilka miesięcy domagałam się zwrotu pieniędzy - wreszcie otrzymałam zwrot. Ale ile to było nerwów...Mam abonament w innej sieci. Jestem bardzo zadowolona. Bez większej filozofii - przejdę do tej sieci, po zakończeniu "współpracy" z T-mobile. Mam nadzieję, że T-mobile nie będzie filozofować:-)
 • Gość: Zbyho IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.11.13, 13:21
  Na szczęście udało mi się rozstać z tymi złodziejami ( i oszustami). Ciekawi mnie tylko, jak by koleś z salonu TM zachował się gdyby uprzedzić go ,że rozmowa o podpisaniu-przedłużeniu umowy będzie nagrywana na dyktafon... Oczywiście wypytać go przy tym dokładnie o ceny i płatności. Może wtedy nie pozwalaliby sobie na takie zagrania.
 • Gość: marplu IP: 82.177.192.* 27.02.14, 18:44
  Nagrywanie i tak nic by nie dało, ja mam napisane na kartce z pieczątką imienną pani z salonu że abonament będzie wynosił 39.90 a w umowie pani sprytnie zaznacza inny kod promocji niż mi proponowała i na fakturze pojawia się kwota 49.99 a dodatkowo opłata za "bezpieczny telefon" choć wyraźnie powiedziałem ze nie chce żadnych dodatkowych usług. Dwie reklamacje i jaki efekt: okrągłe słówka z których wynika ze jestem idiotą który nie akceptuje tego co podpisał...13 lat w Erze... ostatnia umowa z T
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 28.02.14, 08:02
  Proponuję podawać miasto i ulicę.Nazwisk nie można ale ostrzeżenie potencjalnych klientów które "salony"oszukują,zabiorą firmie zysk.Może w T-MOBILE zaczną myśleć.Zaczną?
 • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 28.02.14, 20:56
  Dlaczego nie można nazwisk? Ja podam jedno: Mirosław Rakowski, prezes T-Mobile. Dlaczego nie mógłbym go podać?
 • Gość: drugi-henryk IP: *.204.25.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.03.14, 12:54
  OMIJAJCIE TĄ SIEĆ SZEROKIM ŁUKIEM.OBEJRZYJCIE SIĘ ZA SIEBIE I TRZY RAZY SPLUŃCIE !!!
 • Gość: zawiedziony,załany IP: *.85-237-164.tkchopin.pl 16.03.14, 18:32
  zadzwonil do mnie konsultant z propozycją bez telefonu chciałem :
  dostałem kurierem abonament 49zl trzeba podpisać przy odbiorze umowe ,jakby przyszlo pocztą byłby czas na przemyślenie.zadzwoniłem do konsultanta dowiedzialem sie moge odmówić w 10 dni tak zrobiłem ,dostalem rachunek + 19bezpieczny internet +20nielimitowane rozmowe w stacjonarne + 20 sms= razem 59zł gdzie wcześniej tego niemialem .skad jest to zawarte w aneksie do umowy punkt 9.2.4 zawiera można zrezygnować w 10 dni ale system zaloguje zmiany w 48 godzin niemożna cofnąć ,kto w 48 godzin wyśle list do warszawy na marynarską wystarczy że go nie odczytają i system nalicza stary abonament plus nowe koszty niemożna anulować czytać punt 9.2.4 takie oszustwo .Konsultant naciągną mnie na straty powinni napisać otym w fakt,wyborczej itd
 • Gość: emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.14, 22:32
  Nie dostałem od ponad miesiąca do podpisu aneks. Mam abonament 29,99 ale dodatkowo 5,00 za bezpieczny internet którego nie chce. Przez pomyłkę coś wcisnąłem i zjadłem 2kb i już na rachunku awe 5,00. Masakra. Czy muszę za to płacic jak nie chce?
 • msal25 21.11.13, 16:09
  Otrzymalam email ze mam tydzien bezplatnych rozmow jezeli wydam 25zl, ale to nie jest prawda nigdzie nie moge sie dodzwonic chociarz wydalam wiecej niz 25zl. T-mobile to zlodzieje i oszusci nic wiecej. Nie warto sie z nimi zadawac. W dodatku nie ma zadnej obslugi klienta z ktora mozna by sie skontaktowac w razie problemow. Automatycznego, glupiego telefonu nie biore pod uwage. Nie polecam T-mobile i nie radze nikomu sie z nimi zadawac. Mialam ten service w USA, ale oni liza dupy amerykanom bo to duzy rynek, a tutaj kradna ile sie da bo zlodzieje z ministerstwa ktorzy podpisuja umowy za lapowki pozwalaja im na to.
 • Gość: joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 15:38
  Ja z nimi jestem po przejściach. To są dużej klasy oszuści.
 • Gość: przedpłacona z ery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.14, 19:41
  Oszuści z T-mobile zlikwidowali podgląd sekund gromadzonych w usłudze Bonus, teraz będą nas rypać jak Tusk .
 • astra2w 06.08.16, 05:52
  I co Pani zrobi z tym fantem w takim razie?.Gdzie Pani napisze maila?.Od kiedy Pani podpisała umowę i jaki Pani płaci abonament za Swój telefon komórkowy?.
 • Gość: dans IP: *.xdsl.centertel.pl 27.02.12, 10:16
  Jeśli jest to po prostu rata wkalkulowana w abonament to nie ma powodu na złość, bo Pan z salonu rzeczywiście mówił prawdę. Sposób, który umożliwi odliczenie całej kwoty od podatku.
 • Gość: kikut IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 16:41
  no przecież z odliczeniem tego od podatku nie ma problemu! :P Eh ludzie, spinacie się nie potrzebnie, a to normalne działanie. Ja mam numer w Heyah, która tak jakby jest częścią dawnej Ery i złego słowa powiedzieć nie mogę, najlepsza i teraz nawet najtańsza sieć w jakiej byłem :)
 • Gość: Pozdrawiam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.13, 16:27
  Z panem z salonu rozmawiałem na konkretny ABONAMENT!!! Do abonamentu zaoferował mi smartfon. Pytam ile będę musiał zapłacić. Odpowiedź - NIC. Dostaję FV, a tu raty za telefon. Byłem w Erze od jej początku. Jest to niestety moja OSTATNIA UMOWA z tym operatorem.
 • Gość: asd IP: *.kalisz.mm.pl 15.10.13, 03:10
  Bo nie umiesz czytać.

  Kiedyś było tak, że płaciłeś dajmy na to 1zł przy podpisywaniu umowy i 100zł abonamentu przez 2 lata.

  Teraz telefon jest za 1zł, abonament przez pierwszy rok to 20zł i 80zł rata telefonu czyli łącznie 100zł. W drugim roku sam abonament to 100zł.
  W ten sposób firmy mogą prościej odliczać sobie koszt telefonów firmowych, które powinny być środkiem trwałym i podlegać amortyzacji. Kiedyś mogły tylko cenę promocyjną (a więc amortyzowały w całości tą złotówkę czy 49zł). Dzisiaj mogą o wiele więcej.

  Nic kompletnie się nie zmienia.
  Wtedy płaciłeś 100zł i teraz też jest 100zł tylko kiedyś rata za urządzenie nie była wyszczególniona na fakturze.
  A wielkie oburzenie bierze się stąd, że nie potraficie nawet chwilę przysiąść i pomyśleć.
 • Gość: pp IP: 193.238.66.* 17.10.13, 00:28
  jak myslisz ze placisz 1zl za telefon, ktory jest wart zalozmy 800 zl, a reszte firma dorzuca, to proponuje zejsc na ziemie. Co to jest za roznica czy faktura jest podzielona na dwie kwoty czy nie jest ? Kazdy myslacy czlowiek wie ze placi za ten telefon ratalnie w ramach abonamentu, bo np na karte ci nikt telefonu nie da. Ale schody pojawiaja sie jak nie uzywa sie mozgu
 • Gość: wojciech IP: *.range81-157.btcentralplus.com 17.10.13, 08:50
  wszystko by bylo jasne gdyby to jasno mowili w salonie a nie oglaszali np telefon dla pana jako stalego klienta za 4 grosze jak w moim przypadku a potem abonament miesiecznie 69.90 potem jak juz podpisujemy umowe to mowia a te raty za telefon beda ale to jest wliczone w kwote 69.90

  Ja mialem brac umowe bez telephony ale wyszla mi tyle samo co z telefonem I jest ok ale powinni to inaczej robic tak jak na zachodzie wszystko jawne
 • Gość: bandzia IP: *.gdansk.vectranet.pl 29.10.13, 22:23
  nie chodzi tu czesto o to. Ja zalozylam, ze wlasnie tak wyglada ta umowa, wiec nie wnikalam w szczegoly. Po rachunkach zorientowalam ze robia tak:):
  za tel. zaplacilam 300 zl przy abonamencie 80 zl. przez dwa lata bede miec abonament 80 zl miesiecznie, ale przez 16 miesiecy do 80 zl doliczaja mi 45 zł. wiec place 125 zl zamiast 80=35 abonament+45 rata za tel. jak zalozylam i jak zapewniala konsultantka (zapewniala ze nie bede placic grosza ponad 80 zl)
 • Gość: wojciech IP: *.range86-174.btcentralplus.com 29.10.13, 23:33
  Ja wlasnie jestem po rozmowie z radca prawnym I o dziwo pozytywna odpowiedz z T-Mobile po tym jak dostali pisemko, okazuje sie ze bylo jakies nieporozumienie I mialem stare element abonamentu uruchomione - moj abonament pokrywa rate za sprzet I abonament sie okazlo w kwotach 59.90 za telefon I abonoment kwota calkowita oraz dwa tablet I internet 49.90 kwota clakowita, sami to przyznali potwierdzili ze tak bedzie wygladala nastepna faktura I sami nei wiedza jak doszlo to tej pomylki, ale tu znowu schody sie zaczynaja - bo skoro przyznali racje to dwie faktury sa bledne I na to ze oczekuje korekty faktury znowu nastla fantastyczna cisza I chyba znowu do radcy I pisemko do nich pjdzie - pytam tylko po jaka ch... to robia przez to juz nigdy u nich nic nie kupie I jak tylko rozwiaze umowy wiecej mnie nie zobacza anie mnie ani mojej rodzinki - to stracili 3 telephony I abonamenty plucs abonament na internet.
 • Gość: a IP: *.152.147.78.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.08.14, 20:04
  Idiotyzm kompletny. Takie tłumaczenie miałoby sens gdyby tego rodzaju rozliczanie stosowało się tylko do ofert dla firm. Ale dla osób prywatnych? Buhahaha
 • Gość: Tomek IP: 5.134.65.* 13.08.14, 06:53
  ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE!!!
 • Gość: poirytowana IP: *.root.com.pl 14.08.14, 11:22
  dokładnie! złodzieje i oszuści na najwyższym poziomie ! przedłużałam umowę na najniższy abonament - 30 zł miesięcznie z nowym telefonem o którym przemiła pani z nieistniejącego juz od kilku miesięcy salonu w rzeszowie przy ul.3 maja ( zapewne uciekają jak się da przed wkurw*** klientami) zapewniała mnie że aparat kosztuje 1zł bez zadnych dodatkowych kosztow( lg swift 3 - najtanszy z mozliwych). jak sie okazalo na kolejnycyh fakturach raty wynosza 25 zl a abonament promocyjnie 5 zlotych. obecnie sytuacja sie ustabilizowala, raty znikaja a abonament wraca do normalnej formy 30zlotych, niestety umowa podpisana na 3 lata ( mija za niecałe 2 lata ;/) przeboleje, jesli sytuacja bedzie unormowana, rezygnuje za to z opcji era ptfu tmobile domowy, bo horrendalne rachunki wykanczaja. jedyne co nauczyla mnie ta przygoda, ze ZAWSZE zawsze trzeba czytac umowy, nawet takie ktore sa zgrabnie bokiem wydrukowane i wlozone do rozowiutkiej firmowej teczuszki pod stolem przez pana/pania konsultant z przyklejonym usmieszkiem na twarzy. NIGDY W ZYCIU TEJ OSZUKANCZEJ FIRMY !!!! Zaluje jedynie, ze nie natrafilam wczesniej na to forum, zeby w pore uciec lub chociaz odstapic od umowy i postraszyc uokik, choc wyciagam wniosek ze czasem nerwy i zdrowie sa cenniejsze niz pieniadze, szczegolnie w walce z takim kuriozum jakim jest tmobile.
 • Gość: OOlejnik IP: *.146.131.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.07.16, 13:06
  Hmm, bo tak to dziala? Miesci sie pani w 30zl? Telefonu nikt pani za darmo nie da, wiadome jest, ze rata jest wliczana w calkowity koszt, tj. w pani przypadku - 30zl..
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 04.07.16, 05:56
  czekam na pozytywną opinię o t mobile.Ale taką prawdziwą a nie od pracownika złodzieja.
 • Gość: Serio? IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.14, 00:19
  wypowiedź z ich profilu na facebooku, pod wielką dyskusją o oszustwach zgłoszonych przez klientów "T-Mobile PL: Patrycja, opłata jednorazowa za tablet to złotówka. W zależności od zapisu umowy, reszta kosztu jest rozłożona na raty, które czasami wliczone są w opłaty miesięczne."
 • Gość: ewa IP: *.promax.media.pl 24.08.14, 11:57
  dobrze mówisz czasami
 • a-piotr 18.04.12, 18:32
  Witaj
  Moja historia jest prawie identyczna, z tym, że ja uzgodniłem aneks telefonicznie, też dostałem raty za telefon, o których nie było mowy i inne nic nie znaczące bonusy. Długo by rozpisywać. Jestem po trzeciej reklamacji. Za każdym razem wciskają mi jakiś badziew, z którego i tak nie skorzystałem. jedno co mnie dotychczas cieszy to fakt, że przyznali mi rację w kilku wątkach. Zebrałem trochę materiałów - pisma i nagrania - nie wszystko zgodne z prawem (nie zachęcam) i czekam na ich decyzję. Znajomy mecenas (od spraw wyrąbanych konsumentów), powiedział mi co i jak robić. Też jestem u nich od ok 10 lat i jedno jest pewne - kiedyś było lepiej, a na pewno czytelniej. Odpowiedzi jakie dostałaś po swoim temacie na forum pochodzą z pewnością od nich samych - nie bierz tego pod uwagę. Jak widzisz podejmują tylko temat zwrotu podatku, czyli tylko tego co jest tu zgodne z prawdą. Twoja sytuacja jest o tyle gorsza, że nie masz żadnych materiałów dowodowych w tej sprawie bo jak rozumiem miałaś spotkanie w cztery oczy z Panem (chyba że masz). Mnie nagrywali przynajmniej wtedy jak były tematy związane ze zmianą warunków umowy więc muszą to trzymać - o resztę sam się postarałem. Pisz reklamacje bo jest tak jak widać - robią wszystko aby walić klienta w d..ę. W odpowiedzi na reklamację dostaniesz pismo zapewne ze stopką, w której przeczytasz, że temat uważają za zamknięty i możesz ich ścigać przed sądami powszechnymi - więc pamiętaj, że oprócz prawnych są jeszcze normy społeczne, które tez mają szerokie zastosowanie przed sądami powszechnymi. A kosztów połączeń telefonicznych i straconego czasu też nie odpuszczaj.
 • Gość: Marcin IP: 213.195.186.* 26.10.13, 15:08
  Są oszustami i tyle nikomu nie polecam aneksu przez telefon potrafią wykręcić na swoje tak jak namówić starsze osoby na super aparat najlepiej z tabletem w wieku 82 lat itp. długo by pisać pod koniec umowy potrafią obrzydzić telefonie kom. tak natrętni aby tylko kogoś nakręcić osoby tam pracujące prześcigają się w super gu......nych ofertach. pocieszenie jest jedno koniec umowy i żegnam tego operatora.
 • Gość: jagoda IP: *.root.com.pl 14.08.14, 11:25
  telefony z biura obslugi juz dawno pogonilam, moze nie konieczie mila gadką, ale poskutkowalo i mam spokoj od dobrych nastu miesiecy. nic tylko uciekac z tej firmy przy pierwszej lepszej ookazji
 • Gość: DD IP: *.maxnet.biz 26.04.12, 13:03
  Ja wygrałem z T-mobile bo tez mnie oszukali na abonamencie i się tego wypierali. Jak potrzebujesz pomocy pisz do UKE oni ci pomogą tak jak mi pomogli i teraz płacę tyle ile chciałem a nie jak oni sobie chcieli.
  Pozdrawiam jeżeli potrzebujesz pomocy co i jak to pisz vwgarb@wp.pl
  Pozdrawiam
 • Gość: Rozczarowny IP: *.icpnet.pl 16.05.12, 23:55
  Moje subiektywne doświadczenie z T-Mobile.

  1. Nachalność pracowników "biura utrzymania klienta" (or smth) T-Mobile: wyraźnie i wielokrotnie mówię jaka usługa mnie interesuję. Wielokrotnie w tej samej rozmowie otrzymuję propozycję innej - droższej usługi. Traktują ludzi jak idiotów. I tak w wielu rozmowach.
  2. Nierzetelność pracowników "biura utrzymania klienta" T-Mobile oraz pracowników sklepu T-Mobile: stałemu klientowi proponują oferty gorsze niż standardowe na ich stronie (nawet te "dla dotychczasowych klientów"). Traktują ludzi jak idiotów.
  3. Naciągactwo T-Mobile - włączają niezamawiane usługi (np. jakieś granie na czekanie). Po 30 dniach zaczynają naliczać koszty od czegoś, czego w ogóle się nie zamawia. Traktują ludzi jak idiotów.

  A myślałem, że po zmianie Era -> T-Mobile będzie lepiej.
 • mortor82 17.05.12, 08:20
  Akurat włączenie grania na czekanie to nie jest żadna rewelacja (jest to w umowie) i stosują to praktycznie wszyscy operatorzy. Co do utrzymaniówki to pewnie warunki jakie przedstawiłeś były dla nich nieosiągalne przedstawiali możliwie zbliżone oferty jakie mogą dać.
 • Gość: Rozczarowany IP: *.icpnet.pl 19.05.12, 18:32
  Włączanie niezamawianej usługi uważasz za coś normalnego? Cwaniaki dają ją niby za darmo przez 30 dni licząc, że większość ludzi zapomni jej wyłączyć. To granie na czekanie to w ogóle jakieś straszne dziadostwo jest - współpracownicy dzwoniący do mnie muszą wysłuchiwać jakiś hiciorów dla dzieciaków. Żenada.

  A co do warunków - prosiłem ich tylko o standardowe warunki jakie mają na stronie. Kobieta przez telefon i facet w salonie próbowali zrobić ze mnie idiotę proponując gorsze warunki i przedstawiając je jako lepsze.

 • Gość: Ashito IP: *.xdsl.centertel.pl 23.05.12, 15:32
  Temu warto czytać umowy... Od początku do końca.. Wtedy niema problemu z takimi cudami jak granie na czekanie, między nami, i inne ciaciarajstwa. Jednym się przydaje innym nie, ktoś zapomni jego wina. Takie moje zdanie.
 • cassandra72 19.03.15, 12:28
  moja historia wygląda tak.
  chciałam podpisać umowę na usługę internetową od t-mobile.
  Konsultant zaproponował mi usługę bluconnect.
  Zapytałam czy mogę przetestować ją kilka dni ,poinformował,ze tak.Otrzymałam przesyłkę uruchomiłam internet ale niestety działał kiepsko więc zadzwoniłam ponownie ustaliliśmy ze mogę sprzęt odesłać i spróbować usługę lte.
  dostałam drugą przesyłkę uruchomiłam internet i wszystko chodziło ok.więc zostałam przy drugiej usłudze ale......
  po kilku dniach sprzęt ,który odesłałam wrócił do mnie z powrotem z informacją ,że nie mogę go zwrócić i odstąpić od umowy i teraz mam 2 abonamenty,2 routery 2 usługi internetowe i jestem załamana bo mnie na to nie stać :(
 • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.15, 14:43
  Cassandro
  Czy zamówienie było przez internet lub telefonicznie? Jeśli tak to możliwość odstąpienia od umowy jest i nie ma prawa operator odmówić. Odwołaj się do Urzędu Komunikacji Elektronicznej a oni sprawą się szybką zajmą. Liczy się także data odesłania sprzętu. Pisz, skarż się także do federacji konsumentów. Nie poddawaj się. Ja walczyłem 3 miesiące i wygrałem.
 • Gość: Vit IP: *.gorzow.mm.pl 29.06.15, 22:06
  Mam telefon na kartę. Po doładowaniu 10 zł i wysłaniu 1 sms, okazało się, że więcej nie mogę dzwonić, jak poinformowano mnie, że zostało 2 zł. W punkcie obsługi wyjaśniono, że pobrano za internet. Nie mam ani nie używałem. Poprosiłem żeby wyłączyli. Ponownie doładowałem 10 zł, zadzwoniłem krótko 2 razy i koniec. Poinformowano, że pozostało 2 zł. W punkcie obsługi poinformowano, że pobrano za internet. Nic nie używałem. Stąd wniosek, oszukują! Dlaczego nie mogę wykorzystać 2 zł, bo muszę skończyć z T - mobile.
 • Gość: ninach666 IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.15, 00:33
  Vit, ja mam od dawna t mobile i nic nie pobiera. masznowa karte??
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 01.07.15, 06:58
  T mobil nie okrada wszystkich abonentów na raz.To że ktoś nie został oszukany nie znaczy że nie będzie.Na wszystkich przyjdzie kolej.Każdy zostanie"jumpnięty".Cierpliwości.
 • Gość: kasia IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.15, 08:02
  Hej wylacz w telefonie transfer danych Bo internet caly czas jest wlaczony I dlatego nie mass kasy na koncie
 • dzolunia1 24.05.12, 00:07
  Niestety mnie spotkało to samo tylko pani w salonie nic nie mówiła że są jakieś raty a że umowę przedłużał mój ojciec zmęczony po pracy to nie doczytał...jesteśmy w sieci z 3 telefonami od 8 lat zawsze jak brałam telefon to był za złotówkę a teraz wyszło że kosztował 600 zł!!! I nikt ani słowem nie wspomniał o 600 zł, podsunęli zmęczonemu człowiekowi aneks i wiem że to błąd po naszej stronie ale po 8 latach można mieć odrobinę zaufania że nie zostanie się tak bezczelnie wykorzystanym. moja misja teraz to mówienie wszystkim ludziom których znam żeby nie korzystali z ich usług i radzenie żeby szli z kamerą przedłużać umowę bo paniusia w salonie powie że telefon za złotówkę a później wmawiają że ona musiała powiedzieć że za 600 zł!
 • Gość: Darro IP: *.30.94.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.05.15, 19:51
  dokładnie tak, miałem do nich zaufanie przez 20 lat a teraz oszukują gdzie się da
  Zadzwonił do mnie konsultant, że ma nowy lepszy internet od tego co mam i na dodatek tańszy
  No i teraz płacę za 2
  Na dodatek jak chcesz odejść z telefonem to za oba internety będziesz płacił drożej o 10 zł za każdy!
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 07.06.15, 07:19
  Dostałem fakturę bez opłaty "bezpieczny sprzęt".T mobil nie miał prawa narzucać tego ubezpieczenia.Ciekawe czy zwrócą opłaty za prawie dwa lata okradania abonentów.
 • Gość: mm IP: *.home.aster.pl 04.08.12, 12:07
  Witaj,

  Mam podobną sytuację, z tym, że przedłużałam umowy na 2 numery. Wszystko odbyło się telefoniczne. Pracownik przedstawił mi ofertę na aparaty za rzekomo po 1zl. Skorzystałam z niej, nie wiedząc, że będą wymagać zapłaty za 2 aparaty w kwocie ponad 1000zl!!!! Byłam w sieci era przez 7 lat, i nigdy nic takiego się nie wydarzyło. To jest jawne oszustwo. Piszę teraz reklamację. Jestem ciekawa czy uwzględnili Twoją. Nigdy nie czułam się tak oszukana.
 • Gość: ania IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.12, 15:35
  Witam,
  Mam pytanie jak napisałaś reklamację, co trzeba napisać w treści i gdzie tą reklamację wysłać.
 • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.12, 22:31
  Witajcie, widzę, że nie tylko moja mama padła ofiarą tego procederu... Dokładnie taka sama sytuacja, tyle, że informację o ofercie "dla stałych, kochanych klientów", dostała od przemiłej konsultantki telefonicznej, która zaproponowała aneks do umowy Rodzina 40 + telefon Nokia za złotówkę płatną dla kuriera. I wszystko byłoby super, gdyby nie to, że po podpisaniu umowy (nie piszcie tylko by uważnie czytać, skoro umowę przynosi kurier, wszystko bierze się z ręki przy furtce domu i szybko szybko podpisuje, co by kurier nie stał i nie czekał), okazało się nagle, że ta złotówka to tylko jedna z rat! A dalsze w kwocie ok. 50 zł płatne w 12 ratach... To przecież jest skandal - poziom konsultantów, a poza tym sama uczciwość - w tej sieci moja mama jest od dobrych kilkunastu lat, tego nie rozumiem, że wrabia się uczciwie płacących abonamenty, stałych klientów...
  Jutro piszę reklamację i nie dam za wygraną... T-Mobile stali się oszustami, nie wspomnę o drobnych niuansach w postaci włączania niechcianych ofert, takich jak chociażby granie na czekanie...
 • Gość: Jak IP: *.xdsl.centertel.pl 21.09.12, 11:02
  No to że ktoś nie potrafi czytać umów to już nie jest winą operatora, konsultant niema za zadania o tym Ci powiedzieć póki samemu się go o to nie zapyta, dla nich jest to rzecz logiczna. Ostatnio tak byłem i uświadomiłem dziadka swojego jak to kurier ma do niego przyjechać, poszliśmy do salonu i pani wszystko ładnie powiedziała o zobowiązaniu abonamentowym, ratami za telefon.
 • Gość: Rozczarowana IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.13, 21:30
  Nie bron ich. T-mobile to korporacja. Doswiadczamwlasnie bardzo dziwnych metod dzialania tej firmy. Nie chce pisac tutaj w czym jest Problem bo jest to bardzo smutna historia. Zastanawiam sie jak to naglosnic.
 • fazuch 07.01.15, 14:06
  dokładnie tak na przyszłość warto też samemu prześledzić regulamin oferty którą jesteśmy zainteresowani jeszcze przed jej zakupem pozdrawiam
 • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.15, 14:41
  A co jeśli przeczytam, zapoznam się z regulaminem i na podstawie tego decyduję się na podpisanie umowy (tak zrobiłem) a potem następuje okres walki o swoje i gdyby nie interwencja URK na podstawie mojej skargi, dalej bym walczył o niesłusznie zawyżoną kwotę? Pisałem o tym już na tym forum. Najbardziej przykre jest to iż operator pisze do mnie jakoby to oni sami doszli do swego błędu??!! zwłaszcza, że do czasu interwencji URK napisałem do Operatora wiele e-maili z prośbą! o zwrot kwoty i wyjaśnienie błędu.
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 08.01.15, 08:23
  "Honor" złodzieja nakazuje mu to że gdy zostanie złapany za rękę podczas kradzieży mówić że to nie jego ręka.
 • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.15, 10:30
  Dokładnie... Dla mnie są i pozostaną firmą bardzo nieuczciwą delikatnie mówiąc i nie należy im odpuszczać nawet grosza.
 • Gość: gosciowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.13, 00:14
  dlatego nie podpisuje sie umów przez kurierów lepiej zawsze w sklepie tmobile przeczytac umowe a czytac ze zrozumieniem chyba kazdy umie.gorzej jestz tymi materialami reklamowymi bo wlaczaja cos poza Twoja wiedza(a przeciez zgadzales sie na otrzymywanie tresci reklamowych)i wysylaja Ci cos tam z OMNIXA i znika ci nagle co 2dni 5zl..jak mi tego nie wyljasnia to odchodze do PLAYa bylam w erze jakies5-6lat ale jak tu takie cyrki to niestety klient nasz pan jak nie ta siec to inna mamie tez sie konczy abonament i tez kazalam jej sie wstrzymac z przedłuzeniem.
 • Gość: minutka IP: *.kielce.uw.gov.pl 01.02.13, 08:36
  kupuię przez telesprzedaż za każdym razem zapraszam kuriera na kawę i w tym czasie spokojnie czytam umowę. W październiku 2012 r też próbowano mi coś takiego przysłać do podpisu. Po przeczytaniu umowy i regulaminu nic nie podpisałam. złożyłam skargę na działanie telesprzedaży i w następnej przesyłce z przeprosinami dostałm telefon za 1zł (który w pierwotnej wersji miał kosztować 400 zł) oraz dodatkowe darmowe minuty w abinanencie na okres pół roku. w trakcie wizyty kuriera zrobiłam xsero przywiezionych dokumentów.
  Podstawa czytać co się podpisuje a jeżeli to co przyślą jest niezgodne z ustaeniami zawartymi przez telefon składać skargi i straszyć złożeniem skargi do UKE.
 • Gość: ityle IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.13, 18:41
  OMNIX to prenumerata, usluga platnych SMS przychodzacych z takiej uslugi. W umowie masz zapisane ze wlacza za darmo na jakis czas, mozesz wylaczyc !!!! takie warunki promocji z ktorej korzystasz podpisujac umowe. czytaj SMS ktore dostajesz i czytaj umowe. A jak nie jest to z umowy to znaczy ze uruchomilas to na jakiejs stronie internetowej i teraz placzesz...
 • Gość: Angela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.13, 09:40
  Kurcze ludzie, jak czytam, to naprawdę nie wiem czy ja jestem w gronie tych innych i czytam ze zrozumieniem, potrafię znaleźć informacje w internecie itd...?
  Czytam na stronie w regulaminach promocji i widzę, że pisze, że kupuję telefon NA RATY (np. na 36 rat - zawieram umowę na 36 miesięcy) , abonament ustalam na kwotę 59,90 zł i płacę przez 24 miesiące abonament w preferencyjnej cenie 4, 90zł plus ratę za telefon w kwocie 55,00zł, co daje RAZEM 59,90zł,a po 24 miesiącach (przez kolejne 12 mies.) płacę tylko abonament lub ratę w zalezności od zawieranej umowy w takiej samej kwocie czyli 59,90zł.
  Nie jestem pracownikiem t- mobile, ale abonentem dawnej ERY od 1999roku, który zanim przedłuzy umowę zapozna się dobrze z ofertą sieci. Nie trzeba się spieszyć, bo jeśli mi się coś nie podoba, to mówię, że muszę się zastanowić i proszę 10 razy o wytłumaczenie i słucham, co mówią. Warto negocjować warunki (stawiać sieci wymagania) i większość rzeczy da się załatwic na korzyść klienta.
  Nie jestem szalenie zadowolona z obecnych warunków, uważam , że t- mobile nie dba o utrzymanie klienta i to, co nazywają indywidualną ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie, jest zwykłą ściemą, ale można wynegocjować to, czego oczekujesz- umiejętnie biorąc ich na przetrzymanie i np. grożąc przejściem do innej sieci. Najważniejsze, to wiedzieć czego się oczekuje nie zadowalac się bylr czym.
 • Gość: Od 13tu lat razem IP: *.net.e-net24.pl 26.09.13, 19:55
  W rzeczy samej :)
  Pozdrawiam.
 • maganna321 21.12.16, 15:54
  No dokładnie.. ja też tak miałam. W abonamencie jest rata za tel, ale ogólna kwota abonamentu jest taka, jaką mi podano w salonie... Trochę mnie ten wątek szokuje... Nic nie rozumiem. Jestem z Warszawy Może poza Wawą są tacy oszuści z T. Mob... Byłam w Erze teraz T-Mob i przez tyle lat nie spotkałam się z oszustwem z ich strony.
 • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 17:42
  mam to samo, od 13 lat w erze. Teraz walczę o to samo co Ty , z tą złodziejską firmą
 • Gość: oszukany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.12, 20:28
  Ludzie, nie dawajcie za wygraną, piszcie reklamacje i walczcie. Mi już raz udało się wygrać z tmobile (kiedy to naliczyli mi za neta, z którego nie korzystałem, oddali mi całą kwotę). Teraz mój wuja ma ten sam problem co jest tutaj. Przemiły pan w salonie nie powiedział NIC o dodatkowych opłatach. Wuja wziął abo chyba za 60 zł + xperie neo v, za którą wybulił koło 200 zł. I na tym miał być koniec. Dopiero kilka miesięcy (jakoś 3-4 miechy) po podpisaniu, przychodzi rachunek z dodatkową opłatą 40 zł, tak ma być przez kolejne 12 rachunków. Będziemy pisać skargę, trzeba iść do salonu, opisać sytuację i poprosić o reklamację, która zostanie skierowana gdzieś dalej.
  Nie dajmy się robić w konia, Era to była porządna sieć, tmobile to banda złodziei.
 • aldip2online 12.10.12, 22:28
  Chciałbym w tym miejscu ostrzec wszystkich potencjalnych klientów T-Mobile ,przed podpisaniem umowy z tym operatorem telefonii komórkowej-nie dajcie się oszukać!!!!!!!!!!!!
  ta firma to naciągacze i oszuści traktująca swoich długoletnich klientów jak najgorsze zło!!!!!!!!!!!
  Zawierając,a właściwie przedłużając umowę przez telefon pamiętajcie,że:
  -rozmawiacie tylko z telefonistą/stką ,osobą ,którą nazywa się konsultantem lub doradcą, a naprawdę niekompetentnym przeszkolonym tylko na sprzedaż automatem po praniu mózgów.
  -rozmowy są nagrywane,ale tylko te wygodne dla T-Mobile,inne w cudowny sposób nie zapisują się na nośnikach.
  -klient nigdy nie ma racji!!!!!!!!!! operator zawsze.
  -przy odbiorze przesłanego firmą kurierską telefonu lub innego urządzenia pamiętajcie,że:
  właściwie to go nie powinniście odbierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ponieważ kurier żąda najpierw podpisania umowy, nie pozwalając na sprawdzenie zawartości przesyłki.
  W treści umowy nie zawsze znajduje się nazwa urządzenia!!!!!!!!!!!!!!! może być nazwa promocji????
  Podpiszecie to nawet po otwarciu przesyłki jeżeli jesteście przedsiębiorcą i okaże się ,ze w pudełku znajduje się niewłaściwy towar nie przysługuje Wam prawo zwrotu!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nie ma w Polsce instytucji chroniących przedsiębiorców przed nieuczciwością operatora!!!!!!!!!!!!!!
  Chronią tylko prywatnych konsumentów!!!!!!!!!!!!
  Pozostaje jedynie rękojmia choć nie zawsze skuteczna(w przypadku niezgodności towaru z zawartością przesyłki) lub droga sądowa.(trwająca często baaardzo długo).

  A teraz opisze mój przypadek:
  Jestem od samego początku klientem T-Mobile(a wcześniej ERY), i raczej nie miałem mimo różnych form przedłużania umów (salon,sklep ,telefon) żadnych problemów.
  No może poza lepszym traktowaniem nowych klientów od tych stałych(no ale to inny temat).
  Mam (jeszcze bo zamierzam zakończyć umowy)kilka telefonów i urządzeń w T-Mobile i płacę poza abonamentem dodatkowo wysokie rachunki.
  Na moje nieszczęście zachciało mi się tableta Samsung Galaxy.
  Zamówiłem to urządzenie po kilkunastu rozmowach z "konsultantem" i teraz uwaga!!!!!!!!!!!!! -tym samym (na moje życzenie) .
  No i zaczęło się jak na wstępie 1. podpisałem umowę
  2.odebrałem urządzenie
  3.kurier odjechał bo się spieszył
  4.w pudełku nie dość ,że był nie ten tablet to okazał się uszkodzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5.natychmiast oddałem go do naprawy z pismem do operatora,że nastąpiła pomyłka licząc,że przyślą mi zamówiony.
  Jakież było moje zdziwienie gdy operator odmówił mi wymiany(za dopłatą oczywiście) sprzętu tłumacząc się regulaminem????-przecież wina nie leży po mojej stronie.
  Teraz zaczęło coś zupełnie niezrozumiałego dla mnie.
  W przypadku nowych ofert potrafią dzwonić kilka razy dziennie,nawet teraz dzwonią i jeszcze pytają bezczelnie czy jestem zadowolony???
  Kiedy zaczęły się problemy nie było z kim rozmawiać.
  Najpierw dziesiątki moich telefonów do "konsultanta/ów bo ciągle były to inne osoby do ich "zwierzchników" bez rezultatu.
  Jeden zwalał na drugiego winę.
  No i skierowali sprawę do działu reklamacji.
  Tam to już istna masakra:(
  Kontakt tylko i wyłącznie przez e'maila ,bez możliwości rozmowy telefonicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Hihi -operator sieci komórkowej-śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Korespondencja trwa już od lipca 2012,odpowiedzi przychodzą ciągle od innych osób!!!!!!!!!!!!
  widocznie moja firma nie zasługuje na osobistego opiekuna???
  Sprawa oparła się o rzecznika prasowego ,też bez skutku:(
  Teraz jestem bez tabletu i muszę płacić abonament:(
  Wiem,że walka z nimi będzie długa ,ale dla zasady zamierzam podjąć tę nierówną walkę.
  Czy jest tu ktoś kto ma podobne problemy ?
  Może wspólnymi siłami damy radę(pozew zbiorowy)
  Niech T-Mobile nie czuje się bezkarny i poczuje,że traci klientów,a za nie wywiązanie z umowy się słono płaci.

  A ich ostatnia reklama"negocjuj najlepsze warunki dla swojej firm" to istna kpina
 • Gość: Witam IP: 79.139.97.* 13.12.12, 21:05
  Czy sprawa już się rozwiązała? W moim przypadku przysłano telefon z uszkodzoną płytą główną. Reklamacje nie przyniosły zadowolenia. Już w dzień odbioru dzwoniłam na infolinie i zgłosiłam, że smartfon jest niesprawny. Sprawa ciągnie się już prawie rok. Teraz czekam na rozprawę w sądzie. To chyba jedyne słuszne rozwiązanie. Kto im uwierzy, że telefon marki Samsung może skorodować po wyjęciu z kartonu? Sieć nie traktuje klientów na poważnie.
 • Gość: AniaJB IP: *.30.241.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.05.13, 11:08
  Czy udało Ci się rozwiązać swój problem?
  Mam dokładnie taką samą sytuację...zamówiłam telefon na firmę, przysłali inny. Nie miałam szans zajrzeć do paczki bo kurier się spieszył. Poza tym nie miałam szans do niej zajrzeć, bo mnie przy tym nie było - paczkę odebrała córka i podpisała moim nazwiskiem. Zamiast telefonu Samsung Galaxy, był samsung galaxy mini (rozmawiałam z konsultantką 3 razy i w żadnej z rozmów o MINI nie było mowy).
  Pisałam, dzwoniłam, reklamowałam - cisza. W końcu po 30 dniach się łaskawie odezwali, że mogłam sobie sprawdzić zawartość Paczki (ta, jasne!!!! i wypić z kurierem kawę- a propos osoby, która to pisała - pewnie pracujesz w T-mobile bo nie znam cholera kuriera, który miałby czas na kawę podczas gdy Ty łaskawie siedzisz i czytasz umowę). I mnie spuścili na przysłowiowe drzewo. W biznesie istnieje zasada zaufania między kontrahentami. Dla mnie to oczywiste, dla T-mobile chyba nie.

  Właśnie konstruuje pismo powołując się na błąd co do czynności prawnej.
  mam nadzieję, że się uda....
  Napisz proszę, czy Tobie się udało!!!!
  Pozdr.
  A.
 • Gość: Szyszka Tomasz IP: *.am.gdynia.pl 10.05.13, 17:06
  Jeszcze nie dalem pozwu do sadu zawracal mi ktos tylek w tym czasie ale bede ich powywal o oszustwo i ty rob to samo.Oni prubuja robic w h...a jak moga na kazdym kroku i przy kazdym jakim kolwiek oszustwie lub przekrecie trzeba ich oskarzac bo w twoim wypadku tez jest i w moim bylo tez takze pisz pozew do sadu i sie z nie pie...,Wykaz straty to zaplaca ci jeszcze odszkodowanie.
 • Gość: Szyszka Tomasz IP: *.am.gdynia.pl 10.05.13, 17:30
  nawet psychiczne ,fizyczne wszystkie z nie pie...sie z nimi tak jak ja i skarz o co sie da w czym mialas straty i problemy z przyslaniem (jesli mialas) nie tego telefonu co powinni.Telefon tez jest narzedziem do prowadzenia dobrze firmy i taki przez ktory tez sa straty jesli jest nie taki jak byc powinien .Jak mialas przez niego straty dolacz do pozwu i skarz
 • Gość: bolo44 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.13, 16:41
  Zadzwonił do mnie konsultant proponując dodatkowe1000 minut w godzinach nocnych za 10 zł. Tłumaczył że włączą bezpłatnie tę usługę do konca bieżącego okresu rozliczeniowego. Później zgodnie z regulaminem otrzymam SMS z zapytanie i dopiero po potwierdzeniu usługa będzie czynna i płatna. Okazuje się że pomimo że nie było żadnego SMS a zatem zgody zaczęto mnie obciążać. W dodatku nie jest to 10 zł. a prawie 20. Dzisiaj wysłałem do T Mobile maila w tej sprawie. Co robić dalej jeśli operator nie wycofa się z tego łajdackiego oszustwa ?
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 23.07.13, 18:06
  Do mnie dziś też dzwoniła Pani z T-Mobile.Powiedziałem że z naciągaczami nie rozmawiam.Jedyna sensowna rada to olewać ich propozycje,dotrwać do końca umowy i żegnaj oszukańczy T-Mobile.
 • Gość: Wkurzony IP: *.centertel.pl 11.08.13, 12:13
  Tak. To oszuści i naciągacze. W razie potrzeby i problemów z T-Mobile służę innym pomocą. Mam potrzebne maile i nagrane rozmowy telefoniczne z konsultantami.
  Chętnie udostępnię w sprawach sądowych.
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 12.08.13, 07:27
  cypis do wkurzony
  Czy składałeś skargi na t-mobile do UOKiK lub UKE? Bo nie wiem czy jest szansa na to że pomogą.Próbowałem zainteresować oszustwami popełnianymi przez t-mobile Jedną z gazet,oraz telewizję z abonamentem.Bez odzewu.
 • Gość: gość IP: *.CNet2.Gawex.PL 22.08.13, 15:17
  oszukuje to mało powiedziane -franca ,oszustka ,naciągara zadzwoniła do mnie z propozycją kupna tableta za 16 zł miesięcznie przez dwa lata nic nie wspomniała o abonamęcie internetowym za 55 zł i umowie na 4 lata a po 2 uch latach tablet za 40 zł miesięcznie ----odwołałem się do t-mobile to mi odpisali że oni nie mają obowiązku informowania przez telefon wszystkich informacji dotyczących umowy -to są złodzieje ,po zakończeniu umowy już oni mnie i moich znajomych i nie znajomych nie zobaczą w tej sieci i wszystkim będę odradzał
 • Gość: Irena IP: *.204.118.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.12.13, 15:46
  to straszne, ale ja również wpadłam w te samą pułapkę, przyszłam do punktu T-mobile, żeby podpisać nową umowę na telefon, a pracownik poinformował mnie, że ma promocyjną ofertę i w ramach abonamentu 39,99 dostanę również tablet za 1zł, zgodziłam się i okazało się, ze jestem związana na 4 lata ratami sprzętowymi mimo, iż umowa podpisana na dwa lata (w sumie wyjdzie to 1317,6zł). Tragedia, jak można tak oszukać stałego klienta, który już u nich jest od niepamiętnych czasów, to straszne oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będę się odwoływać, ale chyba mam marne szanse
 • Gość: akk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.13, 18:08
  Tutaj sprawa może nie ta sama, ale podobna: Tekst linka
  Uważam, że należy coś z tym wreszcie zrobić. Im nas więcej - tym lepiej.
 • Gość: smok IP: *.mofnet.gov.pl 18.12.13, 10:39
  od około 2 lat przy zawieraniu KAŻDEJ umowy kładę na stół dyktafon i informuję że nasza rozmowa jest nagrywana - działa o tyle, że konsultant przestaje pie...lić co mu się wydaje, a zaczyna mówić czego jest pewien. Polecam.
 • Gość: Michał IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.01.19, 03:06
  Mam poważny problem z t mobile przez rok co miesiąc wszystko wyjasniali i że to już się nie powtórzy na koniec wystawli fakture na przeszlo siedem tysięcy i koniec
 • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.13, 12:32
  Miałem podobną sytuację. Napisałem e-maila i szybko wyłączyli usługę i wystawili korektę. Trzeba bardzo uważać na T-mobile. Bardzo naciągają i nie wolno przemilczeć takich spraw.
 • Gość: alka105 IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 22:30
  również zostałam oszukana przez sieć TMobile - oczywiście chodzi o ukryte raty za telefon, umowa podpisana z operatorem na 24 miesiace a raty na telefon na 36 miesięcy, wszystko zostało ukryte, harmonogram przyszedł po kilku dniach na adres korespondencyjny bo niby sieć TMobile nie potrafiła w dniu zawarcia umowy wygenerować dokumentów ponieważ mieli jakiś błąd w sieci...(wszystko było zaplanowane) od dnia podpisania umowy same problemu- przeszłam z sieci PLAY z trzy miesięcznym wyprzedzeniem ( abonament zawieszony w tym okresie zgodnie z umową) po miesiącu otrzymuje wezwanie do zapłaty, następnie wypowiedzenie umowy ... wykonałam telefon do sieci po godzinnej rozmowie okazało się że Pan który podpisywał umowę nie zaznaczył że płatności mają być zawieszone ( ale to aby ukryć raty za telefon to potrafił.... ) została przeproszona i temat został wyprostwoany, odblokowali telefoon, anulowali zaległości dopiero po dwóch miesiącah (interweniowałam co tydzień aby usuneli zaległości to dostałam odpowiedz że nie jestem jedynym klientem i nie mogą mnie traktować ulgowo (temat wystawić przezd szereg) ogólnie jestem znismaczona i z pewnością nie pozostawię sprawy ponieważ nie jest to mój pierwszy operator i nik jeszcze w taki spoób nie wystawiał swoich klientów...
 • Gość: alban IP: *.play-internet.pl 05.02.14, 18:26


  Dostalem klauzule od komornika na kwote okolo 6ooozl, podpisujac umowe z operatorem podpisalem w niej ze usluga typu MY WALLET jest do mojej dyspozycji prawda? Skoro tak jest w umowie no znaczy ze to mam. Wypytalem sie sprzedawce dokladnie, na czym ta usluga polega i co moge zrobic z telefonem ktory posiada taka usluge, odpowiedzial mi ze to usluga dzieki ktorej moge placic telefonem w sklepie... super. Jedyna rzecz ktora musi Pan zrobic jest aktywowanie uslugi w banku. Podpisalem umowe i wszystkie inne dokumenty i udalem sie do banku. Prosilem o aktywacje tej uslugi i niestety troche mi rece opadly. Pani w banku poinformowala mnie ze ta usluga w banku KB nie dziala bo T MOBILE nie ma podpisanej umowy z bankiem na swiadczenie tego typu uslug. Udalem sie wiec do sprzedawcy i zapytalem jak to jest. On powiedzial ze jezeli chodzi o bank Kredyt Bank to nie ma takiej opcji. Zapytalem sie czyja to wina, operatora ze wciska cos co nie dziala czy Banku ktory jest boga ducha winny. Podkreslilem tez ze w umowie jak i regulaminie nie ma slowa z jakimi bankami wspolpracuje t-mobile. To jest tak jakbym poszedl do salonu samochodowego, kupil samochod, podpisuje umowe a pojazd jest np bez silnika... Pojazd jest??? jest, ale nie jezdzi, mam cos co nie dziala i musze za to placic, dlaczego mam placic za bledy jakiegos barana ktory pracuje w jednym z salonow? Co moge jeszcze zrobic, bo naturalnie jakis "radca prawny" pobiegl jak piesek do sadu, zlozyl wniosek i mi dowalili, zadnej firmy windykacyjnej, zadnych mediacji nic. Poprostu siadl komornik ktorego wszystko gowno obchodzi i tyle. Gdzie moge sie z tym udac, czy ma ktos z was wiedze aby mi pomoc? Bede wdzieczny e-mail gonz84@wp.pl
 • Gość: akk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 23:18
  Ja już wielokrotnie tu pisałam. Są możliwości odwołań: klienci indywidualni: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta, firmy: Urząd Komunikacji Elektronicznej. Nie są to niezawodne adresy. U nas skończyło się na propozycji mediacji, czyli bla, bla. Ja wiem, ze fajnie się tu wpisać, wyżalić i od razu lepiej. Ale na pewno na krótko. Większość ludzi nie chce dalej działać, bo to boli. Ale zapewniam: napisanie skargi, czy prośby o interwencję nie boli nic. Problem jest tylko z tym, że mało ludzi pisze tam i myśli, że napisanie tu coś zmieni. Nie zmieni. Jeśli jednak dostatecznie dużo skarg trafi TAM, to te urzędy MUSZĄ zareagować. Przy pojedyńczych skargach niestety wychodzi tylko bla, bla. Nie trzeba wychodzić z domu, na stronach tych urzędów są gotowe formularze. Żadnych konsekwencji prawnych za opisanie swojej sprawy nie ma. No ale musi nas być duuużo. Błagam: r.d.
 • Gość: Oszukana IP: *.toya.net.pl 02.07.15, 18:12
  Zgadzam się ze wszystkim to złodzieje, naciągacze i oszuści kazali mi podpisać umowę z bankiem kiedy brałam dziecku telefon ze niby takie mają przepisy pani poinformowała mnie ze nic z tym nie trzeba robić nie będzie żadnych opłat teraz mi przychodzą sms z opłatami a z bankiem nie ma żadnego kontaktu. I płace w nieskończoność duże rachunki i końca nie widać. Zaczęły mi przychodzić dziwne sms za które musiałam płacić co nie było w umowie i których nawet nie czytałam chce się jak najszybciej od nich uwolnić bo psychicznie i finansowo nie daje rady. Ludzie z dala od tego dziadostwa! Myślałam że Orange jest najgorsze ale tmobile bije ich na głowę.
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 02.07.15, 19:37
  Do Oszukana.Natychmiast zablokuj sms-y premium.
 • Gość: yogi bubu IP: *.3-2.cable.virginmedia.com 12.10.12, 23:25
  kiedy w koncu przestaniecie kupowac na gębę, bo pan kurier, bo słodki glosik konsultantki? Drodzy rodacy,procedura jest prosta konczycie umowe /wypowiedzeniem w stosownym terminie/ i dopiero potem konno,perpedes albo automobilem udajecie sie do tzw. salonow i kupujecie OSOBISCIE to co jest dostepne,a umowe podpisujemy wowczas gdy WYMARZONY telefon czy inne ustrojstwo lezy PRZED WAMI na stoliczku uroczej acz niekompetentnej konsultantki. Warto je odwiedzac, bo poza uroczym glosikiem takim jak u jej telefonicznej odpowiedniczki maja z reguly uroczy wyglad..i to tez in plus za darmo dla kupujacego. Ciekawe kogo nie sieją, a sami się rodzą,o kim to mowa co ??
 • Gość: Oko IP: *.xdsl.centertel.pl 24.10.12, 11:32
  Zanim ludzie nauczą się sami czytać umowy to się trochę jeszcze zejdzie... najprościej jest wysłuchać zalet jaki mówi sprzedawca, samemu o nic nie pytając, a potem stwarzać awantury. Dopytać o wszystko dokładnie i już nie będzie żadnych takich krzyków.
 • Gość: don IP: *.avantis.pl 07.12.12, 14:42
  gorzej, jak pracownik twierdzi że jedyna oplata za telefon jest kwota, którą uiszczasz w salonie ;>
 • Gość: maja IP: *.31.121.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.01.14, 23:54
  Właśnie w punkcie T-Mobile zrobili mnie w balona i Ty z T- Mobile nie zabieraj głosu , nie jesteś tu miłe widziany!!!!!!!!!!
 • Gość: Ss IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.12, 18:58
  nie rozumiem problemów z ratami, co wam szkodzi miec przez pierwsze 12 miesięcy na fakturze ustaloną kwotę X, ale z wyszczególnieniem raty za telefon (abonament wtedy X-rata), a po 12 nadal kwota X, ale już jako sam abonament, ludzie czytać warunki
 • Gość: Medrys IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.12, 13:57
  Taaaa tym bardziej, że w Play też tak zaczęli rozgraniczać... Póki kwota się zgadza czyli powiedzmy mam płacić 99zł, a na fakturze jest wyszczególnienie 60zł abonament i 39zł rata za urządzenie to nie wiem w czym jest tak naprawdę problem.
 • Gość: Oszukana IP: 109.95.151.* 29.08.15, 08:25
  Oczywiście nic nie szkodzi tylko problem w tym, że moja pierwsza rata za tel to 399, następne 24 raty to 10 zł szy abonamencie 139 zł i ostatnie 12 rat to dalej 139 zł. Więc ja się pytam za co ja płaciłam 139zł abonamentu skoro te oszusty z niego przeznaczAli tylko 10 zł na ratę!!! To jest po prostu świństwo, oszustwo ! Jak tak można?! Nigdy w życiu nie wzięłabym tak wysokiego abonament gdybym wiedziała że nie mieści się w nim Spłata telefonu!! Za to samo co miałam w ofercie mogłam płacić 39 zł gdzie indziej!! Ludzie umowa mi się skończyła, przeniosłam numer telefonu i nikt mnie nie poinformował że jeszcze przez rok muszę płacić 139 zł za telefon! To są kpiny!!!
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 30.08.15, 06:01
  Do Oszukana-napisz który operator tak Cię oszukał i skargę do UOKiK wyślij.
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 08.09.15, 12:12
  W tym miesiącu mnie t mobil nie okradł ale i nie oddał ukradzionych pieniędzy w poprzednim miesiącu.
 • Gość: EIE IP: *.oswiecim.vectranet.pl 11.11.12, 16:33
  Moja sprawa wyglada podobnie. Niestety do tego przez infolinie wmowiono mi inne warunki umowy niz te, ktore podpisalam w przywiezionej przez kuriera paczce. Jest roznica miedzy abonamentem 80 a 150 zl netto. Czy sprawa miala pozytywny final?
 • Gość: za IP: *.icpnet.pl 18.11.12, 21:27
  Witam, mnie wczoraj spotkała podobna sytuacja. Byłam tak przekonana, że cena telefonu to 99zł, przy abonamencie 69,90, że dopiero w domu zauważyłam rozłożenie na raty kwoty 699zł. 99zł płatne przy podpisaniu umowy a 600zł rozłożone na raty. Nadal jestem w szoku i nie wiem, czy coś da się z tym zrobić.
 • Gość: Oko IP: *.xdsl.centertel.pl 20.11.12, 13:39
  Jak się zawiera umowę na odległość ma się 10 dni na zwrot...
 • Gość: Jahooo IP: *.uni.opole.pl 23.11.12, 17:49
  Ludzie! Ogarnijcie się, czytajcie ze zrozumieniem aneksy! Ja też przedłużałem, dziś dostałem telefon i papiery, tak i owszem, są raty, 13, 1 rata przy kupnie, 12 wraz z abonamentem, ALE!... Abonament 59zł był uzgadniany, przez 12 miesięcy wynosi 4zł, rata 55zł, więc wszystko się zgadza. Zgodzę się z tym, że jest mniej czytelnie, oferty są pokręcone i w ogóle, to fakt. Ale przy pierwszej umowie z Erą, 6 lat temu, miałem w tej kwocie chyba 120 minut i nic więcej:)
  Zobaczcie sobie jak zakręcony i nieczytelny jest play - w ofercie wszystko, dostępności brak. Sam miałem przechodzić, jak już to wszystko udało mi się rozłożyć na części pierwsze, ale wyjątkowo sekcja utrzymania klienta, jak dalej to się tak nazywa, stanęła na wysokości zadania i dali mi lepszą ofertę, więc się skusiłem:)
  Podsumowując, spokojnie, czytajcie ze zrozumieniem, a wysyłkowo macie 10 dni na odstąpienie od umowy.
  BR
 • Gość: auri IP: *.wroclaw.mm.pl 26.11.12, 20:59
  Ja tez umawiałam sie na kwote 30 złotych jako wartosc faktury miesiecznej i pani w punkcie mowiła zebym sie nie zdziwiła ze faktura bedzie rozbita na 25 i 5 złotych. W porzadku, mieszcze sie w 30 to ok, ale po pierwszym okresie rozliczeniowym na fakturze było ponad 60 złotych i mama była mocno zdziwiona/bo to ona ma tel na moim koncie/ a ja wyczytałam ze pierwsza faktura, moze byc wyższa wiec kazałam mamie czekac i zobaczyc jaka bedzie nastepna. I oto wielki szok , bo nastepna na 25 zeta wiec kopac zaczełam po papierach i wyszperałam ze wartosc telefonu to 319 płatne 19 przy podpisaniu aneksu a nastepne kilkanascie rat w kwocie 25 zeta w kolejnych miesiacach i wszystko byłoby jasne gdyby. Zaskoczenie jest w tym ze to nie miało byc 30 + 25 tylko 25 +5 i z 30 robi sie 55 i to jest nieuczciwe. Paranoja jakaś. NIgdy w erze nie było takich problemow . Jak płaciłam 60 złotych za telefon to reszte miałam samego abonamentu .jak był tel za złotówke to tez na tym sie konczyło, a teraz chochsztaplerstwo i nabijanie ludzi w biutelke. Ide walczyc jutro.
 • Gość: auri IP: *.wroclaw.mm.pl 26.11.12, 21:13
  Ech, zamiast 55 złotych to napisałam 25 w poprzednim wpisie. Pomyłka. Gdyby było 25 to bym sie zdiwiła ze za mało. A dodam jeszcze ze im chyba ludzie głowy urywaja bo jak nigdy nie miałam problemu zeby sie dodzwonic do biura obsługi tak 21 /gdy przychodza faktury/ zrezygnowałam bo juz mnie od czekania ucho bolała i muzyczki miałam dość.
 • Gość: Iskariot IP: *.xdsl.centertel.pl 04.12.12, 15:06
  No na szczęście w T-Mobile jest więcej dostępnych urządzeń, w Play może i oferta jest lepsza ale o sam aparat ciężko...
 • Gość: tomasz IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.12, 19:22
  Masz 10 dni od odstąpienia umowy od podpisania aneksu telefonicznie Masz tam aneks odo odstąpieniu umowy w dokumentach co ci przysłał kurier
 • Gość: bolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 15:40
  W lutym zgodziłem się na aneks do umowy na kolejne 24m-ce ale do dnia dzisiejszego nie dostałem do podpisu.Dwa dni temu dostałem regulamin mailem. Zaskoczyły mnie opłaty za bezpieczny internet, natomiast w usługach jest zaznaczone internet nieaktywny. Przez pomyłke nacisnąłem w telefonie [nokia x-2] przycisk poczta lub sklep i pobrałem razem 10kb. oplata 5zł. Aby było śmieszniej w ofercie jest pozycja od 50kb-25mb 5zł.
 • Gość: tomaszek IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.12, 01:29
  Przez pierwsze 12 miesięcy będziesz płacić 50zł za telefon plus 19.90 abonament a poi 12 miesiącach będziesz płacić 69.90 abonamentu wiec na to samo wychodzi!!!! Niby masz telefon na raty ale odciągają ci z abonamentu tą sumę trzeba być tęmpy by nie zrozumieć Moja Matula ma podobnie telefon za 1zł a raty za telefon 12 x 40zł a abonament przez 12 miesięcy 5 zł a po 12 miesiącach 45 zł w tym 340 minut do wszystkich żadna sięc nie chciała jej lepszych warunków zaproponować!!!!
 • Gość: auri IP: *.wroclaw.mm.pl 27.11.12, 17:54
  To juz wszystko wiem. z fakturami wszystko gra, tylko ze trzeba uważać na to, ze jesli sie podpisuje aneks do umowy / w moim rozumieniu nowa umowę/ trzeba zwrócic uwage na to czy wszystkie poprzednie usługi zostały zlikwidowane, ponieważ jedne oni wyłaczaja automatycznie a innych nie/ nie wiadomo dlaczego/ a osoba w punkcie tego nie sprawdza poniewaz jest tego dużo i zwyczajnie tego nie sprawdzaja. Tylko później człowiek jest w szoku skąd takie wysokie rachunki. Reklamacja złożona. usługa wyłaczona i teraz ma być juz ok, bez niespodzianek:)
 • Gość: Jarando IP: *.net.e-net24.pl 24.02.13, 23:06
  Ludzie, czytać umowy.
  Rata za sprzęt jest wrzucona w obonament.
  Mnie udało się wynegocjować 700 minut do wszystkich, do tego 500Mb internetu, ubezpieczenie telefonu, umowa na 24 miesiące i to wszystko za 74 zł miesięcznie plus SAMSUNG S3 mini za 199 zł.
  Kurier był z telefonem na drugi dzień.
  Powiedźcie kto mi da tyle za tą cenę?
  Konsultantka, z którą rozmawiałem prawie godzinę, wytłumaczyła wszystko dokładnie o co chodzi z tymi ratami (wymogi ustawowe).
  Trzeba słuchać i czytać ze zrozumienie a nie od razu pisać bezpodstawne reklamacje.
 • Gość: autor posta IP: 79.143.166.* 25.02.13, 08:19
  mam dziwne wrazenie, ze jestes podplacony przez tych zlodziei z t-mobile.
 • Gość: Jarando IP: *.net.e-net24.pl 02.03.13, 03:14
  A może poprostu w porównaniu do innych umiem z nimi negocjować, słucham co sie do mnie mówi i najważniejsze, ROZUMIE co się do mnie mówi.
  BTW wczoraj przyszła pierwsza faktura od podpisania aneksu i jest na niej taka kwota na jaką się umawialiśmy.
 • Gość: Jarando IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 31.03.13, 22:52
  Niestety nie ma tak kolorowo, jak pisałem wcześniej.
  Nie została wyłączona jedna usługa (z przed) podpisania aneksu (500 SMS/MMS za 15 zł z VAT).
  Reklamacja złożona, oczekuje odpowiedzi.
 • Gość: Jarando IP: *.net.e-net24.pl 26.04.13, 23:03
  Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
  Dodatkowo w ramach przeprosin, T-Mobile zwróciło całą sumę (za wszystkie 3 okresy rozliczeniowe), za usługę której nie wyłączyli po podpisaniu aneksu.
 • Gość: natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.14, 18:16
  Tak samo z karą umowna w umowie napisane 1400 a naliczana jest kwota ponad 1000 zł wieksza
 • Gość: maja IP: *.31.121.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.14, 00:08
  I ją mam takie same wrażenia ..
 • lykia 23.02.14, 12:41
  Ja też będę próbowała się pożegnać z T-Mobile, bo to co wyprawiają to godzinę mogłabym pisać. T-Mobile zeszło na psy. Klienta mają głęboko w d....
  W dodatku nie można porozmawiać tam z nikim inteligentnym, bo chyba tam takich nie ma. Mam trzy numery u nich i z wszystkich rezygnuje.

  Widzieliście, że doliczają klientom opłaty bankowe 0,50 zł po stronie T-Mobile, czyli klient płaci za opłaty swojego banku ( jeśli bank takie nalicza) i za opłaty banku T-Mobile - w tym przypadku Przelewy24, a to na to samo wychodzi.
 • lykia 23.02.14, 12:53

  Nie podpisujcie umowy z T-Mobile. Ja mam u nich trzy telefony, w tym jeden od 2006r. i to jak mnie potraktowali to wciąż jestem w szoku. Oszukują na czym się da. Mam wrażenie nawet, że zaostrzyli politykę, gdzie by tu klienta wytrzepać z kasy i z drugiej strony ograniczają koszty na czym się tylko da, kosztem klienta oczywiście Ciekawe co jeszcze wymyślą. Składanie reklamacji to jedna wielka fikcja. Ich odpowiedź czyli rozpatrzona negatywnie reklamacja kończy postępowanie. Żenada po prostu.


  Co może klient jakiś tam szarak z miliona klientów?. Nic, przecież to dla nich nie ma znaczenia jeden mniej.
 • Gość: Użytkownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.12, 11:23
  Dobre!
 • Gość: autor posta IP: 188.124.194.* 06.01.13, 16:35
  Zalecalbym nie podniecanie sie mozliwoscia odstapienia od umowy w ciagu 10 dni. Ja tak zrobilem i T-mobile zrobil mnie w ch... Ponizej tekst maila, ktory im wyslalem, a na ktory nie dostelem jeszcze odpowiedzi:

  "Szanowni" Panstwo!

  ( Prosze potraktowac okreslenie "szanowni" jako dowcip, bo nie mam dla was szacunku nawet za grosz.)

  Ponizszy mail nie jest forma reklamacji rachunku telefonicznego z dn. 02.01.2013, bo te reklamacje postanowilem sobie po prostu odpuscic.Mam jedynie nadzieje,ze inni klienci nie nadzieja sie na mine pod nazwa T-mobile.
  W listopadzie ub.r. listem poleconym zrezygnowalem z nowej umowy, na ktora zdolal mnie namowic wasz cwaniak-konsultant. Ponizej przedstawiam powody, dla ktorych definitywnie postanowilem zakonczyc przygode z firma t-mobile.Przede wszystkim:
  - konsultant "zapomnial" poinformowac mnie, o okresie trwania umowy - 18 miesiecy
  - zapewne z przepracowania "zapomnial" poinformowac mnie, ze w przypadku wczesniejszego odstapienia od umowy, t-mobile ma prawo zazadac cca 1150 zl kary. Pytam: za co ta kara? Przeciez nie bralem od was nowego telefonu, a objasnienie, z jakiego tytulu jest ta kwota swiadczy tylko o indolencji umyslowej autora tej umowy. Nie uwazam nawet za stosowne polemizowac z uzasadnieniem w w/w umowie kwoty "kary" bo byloby to ponizej poziomu moich podeszew.Jest to i smieszne i zalosne.

  Nastepna kwestia: dlaczego firma t-mobile nie zawiadomila mnie o rozwiazaniu umowy z powodu mojej rezygnacji i dlaczego nie poinformowala mnie o drastycznej zmianie warunkow swiadczenia uslug?
  Nie wspomne, o tym ,ze przyzwoitosc nakazuje przynajmniej w formie maila odpowiedziec na list dlugoletniego klienta. Fakt,ze nie byliscie mnie uprzejmi mnie powiadomic o wybitnie niekorzystnej dla mnie zmianie sposobu swiadczenia uslug swiadczy o tym,ze polityka firmy zaczela kierowac chciwosc i chec zysku, a nie troska o dlugoletniego ( prawie 14 lat ) klienta.

  Kolejne pytanie: jakim prawem, bez uzgodnienia ze mna narzucono mi wybitnie niekorzystna umowe? W poprzedniej umowie mialem zagwarantowane w abonamencie 160 minut do wykorzystanie w ciagu jednego miesiaca. Teraz mnie tego arbitralnie pozbawiono skrupulatnie obliczajac kazda minute polaczenia i kazdy sms. Mialem prawo przypuszczac, ze po rezygnacji z rzekomo "atrakcyjniejszej", jak mnie zapewnial cwaniak-konsultant umowy, automatycznie wrocilbym do warunkow umowy ktora obowiazywala do listopada 2012. Taki stan rzeczy spowodowalby, ze zostalbym w dalszym ciagu abonentem t-mobile i wszyscy byliby szczesliwi.

  W tym miejscu chcialbym serdecznie podziekowac formie t-mobile, ze pomogla mi podjac decyzje o zmianie operatora. Definitywnie i nieodwolalnie.
  Proponuje, by ktos poczytal w Internecie opinie o firmie t-mobile. "Zlodzieje" i "oszusci" to jedne z lagodniejszych okreslen. I po moich doswiadczeniach w wami nie sposob sie tym nie zgodzic...

  Mam nadzieje, ze moj list przeczyta ktos, komu zalezy na utrzymaniu klientow w t-mobile. Tu dwie bezplatne rady:
  1. Klienta mozna zrobic w ch..a tylko dwa razy: pierwszy i zarazem ostatni. To sie wam udalo ze mna, ale nigdy wiecej.
  2. Klienta nie zatrzymacie grozba kary finansowej za rezygnacje z waszych uslug, ale dobra obsluga klienta i dobra oferta.

  Jak wspomnialem wczesniej opuszcze firme t-mobile bez zalu z mojej strony. I zrobie to tylko gdy bede miec mozliwosc. I miejcie swiadomosc, ze jedyna winna strona jestescie wy - t-mobile.

  Z najszczerszymi zyczeniami jak najszybszego bankructwa

  wasz, wkrotce byly abonent
 • Gość: maja IP: *.31.121.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.14, 00:20
  Tak samo postapie po skończeniu umowy , niestety prżywywiązali mnie do siebie wprowadzając w błąd umowa na 4 lata....jednym słowem świnie.@..
 • Gość: bogdan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.14, 20:10
  o mały włos a też bym podzielił wasz los .Ale że wcześniej chciałem zmienić operatora to znałem oferty innych.
  Zrobili mnie tylko raz.
  Proszę nie zamawiajcie nic przez telefon ,tylko w punkcie i to po przeanalizowaniu umowy w domu na spokojnie.
 • Gość: Kopalnia IP: *.devices.net.pl 03.02.14, 11:21
  O tym że jawnie NIEMIECKI OPERATOR nabija nas w butelkę -to rząd dał przyzwolenie na okradanie i oszukiwanie naszą gospodarkę przez obcy kapitał.Ponadto T-mobile cały kapitał wywozi do Niemiec.Czego nas wiecznie RZĄD ZNIEWALA I SPRZEDAJE CWANIAKOM I OSZUSTOM -jakby nie można stworzyć porządnego POLSKIEGO operatora.Sprzedali politycy cały kraj i NIKT NIE WINNY.Co to ma znaczyć żeby prezes BZ WBK zarabiał 270.000 tyś.zł ITP -TO JEST ZŁODZIEJSTWO I OSZUSTWO NARODU POLSKIEGO. KOPALNIA-MAMY POSTAWIĆ ZŁODZIEI PRZED SĄD. KOPALNIA
 • Gość: Oszukany przez T-m IP: *.146.133.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.15, 11:02
  I to jest sedno problemu. Jest po prostu polityczne przyzwolenie na eksploatację Narodu. Nie tylko T-mobile ma na to zgodę. Miliardy złotych płyną z Polski do Niemiec, drenowane przez system bankowy. Dotychczasowy rząd robił za kapo. Obecny też pewnie będzie. Jesteśmy po prostu niewolnikami.
 • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.15, 15:22
  Jednak byłam w punkcie w którym kupiłam swój telefon 3 lata temu i dowiedziałam się że te miesiące jednak mi się skróciły poprzez doładowanie kwotą 25 zł kilka razy w miesiącu tylko jest problem. 3 lata temu w lipcu kupiłam telefon na 3 lata ,tak bynajmniej mówił sprzedający. Okazało się że telefon nie jest na 3 lata a na 4 lata! Gościu oszukał mnie i moich rodziców! W umowie jest napisane że na 48 miesięcy ale tego nie dostrzegliśmy i myśleliśmy że 3 lata to 48 miesięcy (z zawirowania przestaliśmy myśleć). Także Kappa
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 08.12.15, 08:49
  Dostałem od t matacza drugą fakturę na 0 złotych.Okradać to umieją ale usnąć dane byłego abonenta z bazy to już przekracza ich możliwości.
 • Gość: benek IP: 5.134.65.* 10.12.15, 09:31
  Na fakturze jest połączenie na 58 sek z Play.Z nie istniejącego już numeru.A że
  kradną to się do tego nie odnoszą.Mowa o t mobile.
 • gsm.wroclaw.pl 06.01.13, 17:58
  W czym problem?
  Wszystkie raty, poza pierwszą, są wliczone w koszt abonamentu. Nie zapłacisz złotówki więcej, niż to zostało ustalone. Kwotę za telefon, odpisujesz od podatku, kolejne faktury składają się z raty i opłaty za usługę. Chciałbyś odliczyć telefon, a potem raty za niego?
  Trochę mniej nerwów, wszystko się zgadza.
  --
  gsm.wrocław.pl
 • olek2828 07.01.13, 04:21
  Proponuję by rozmowy telefoniczne które uważamy, że mogą wpływać na nasze finanse
  po prostu nagrywać.
  Nagrywanie własnych rozmów telefonicznych jest w pełni legalne.
  Aby nie kupować rejestratorów rozmów które są przeznaczone
  do rejestrowania wielu rozmów i są odpowiednio drogie
  proponuję następujące rozwiązanie.
  Dzwoniąc z komórki włączamy tryb głośnomówiący
  a następnie uruchamiamy kamerę wideo.
  Rozmowa zostanie zarejestrowana jako plik video.
  (obraz tu nie jest istotny).
  Plik ten możemy skopiować na swój komputer i przechowywać aż stanie się nieaktualny.

 • Gość: jroki IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.01.13, 18:08
  Uważasz , że wszystko się zgadza ? To odpowiedz gdzie jest podatek VAT od sprzedanych telefonów , bo nie ma go ani w f-rze za 1 zł którą zapłaciłem przy odbiorze , ani przy żadnej kolejnej racie jaką płacę co m-c. A po drugie , gdzie są niewykorzystane minuty z poprzedniego miesiąca , bo nie ma ich ani do przeniesienia na kolejny m-c , ani w następnym m-cu jako niewykorzystane w poprzednim. Jak robi się coś o czym się nie mówi otwarcie , to ewidentny sygnał że coś się chce ukryć , albo kogoś zrobić w bambuko . I mamy tego super przykład. Mam w sumie w tej sieci co najmniej 8 telefonów i na pewno dotrwam tylko do końca umowy każdego telefonu.
 • Gość: szczecinianin IP: 213.155.189.* 04.02.13, 21:10
  Tylko szanowny panie ja mam mimo wszystko więcej o 60 zł do zapłaty. Oj Kręcisz !!!!
 • Gość: viki IP: *.jmdi.pl 16.04.13, 18:24
  Pierwsza wpłata którą się płaci kurierowi to też jest rata.
 • Gość: pretorianin IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 15.07.13, 11:24
  t mobile to zeby ich nie urazic pedaly co kradna pieniadze z konta zero tolerancji plus i t mobile to 2 najgorsze syfy obecnie na rynku uciekac z tamtad jak najszybciej ja chyba pojde do salonu i komus dam z jape mimo ze nie winny ale wkreca bzdury !
 • Gość: OSZUKANY IP: *.solarme.pl 03.01.14, 14:18
  TO PRAWDA ZAPROPONOWANO PROMOCJE GDY PODPISALEM UMOWE NA KONCU WYJELI Z SZAFY NOWA KARTE I MAM 2 ABONAMENTY
  PROBA ODWOLANIA OSZUSTWA NIEMOZLIWA
  I JAK WALCZYC
  OSZUKUJA UWAZAJCIE WSZYSCY NAJGORSZA FIRMA A JAK ODWOLANIE TO Z KARA
  2 TYS ZL
  OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA
 • Gość: maja IP: *.31.121.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.14, 00:25
  To idź do punktu t mobile w poznaniu serbska i kup tablet z internetem u pana S. G. Zobaczysz jak i Ciebie wpuści w maliny.
 • Gość: Marcin IP: *.158.216.58.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.01.14, 10:19
  Witam Ja mam problem z dość dużymi rachunkami za połączenia mimo darmowych minut wynikających z posiadanej taryfy , minuty zostają a mam naliczana kwotę z cennika posiadam 3 numery telefonu w sieci T-mobile każdy z abonamentem około 79 zł gdzie na każdym jest 900 min. od jakiegoś czasu rachunek na jednym z numerów zaczął się wahać w górę ale sprawdzając przez telefon pod numerem 602963 a *100# i iboa na każdym była inna kwota rzędu 100-150 zł po kontakcie z BOA pani potwierdziła że są nieprawidłowości w naliczaniu darmowych minut itd. itp.Mimo kilku próśb o wyłączenie połączeń z numerami "PREMIUM" w dalszym ciągu otrzymuje płatne wiadomości sms.Jeżeli tak traktuje się klienta z 15-letnim stażem ,bo przeszedłem do Ery z Centertel-u to ja dziękuje bardzo. Przestrzegam Wszystkich o nie uczciwych praktykach w tej sieci podpisałem już dziesiątki anekseów ale te były ostatnimi .
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 21.01.14, 14:21
  Niechciane usługi można samemu zablokować.Wejdź na stronę BOA T-Mobile i zaznacz czego nie chcesz.
 • Gość: marian IP: *.syrion.pl 24.01.14, 07:14
  witam
  ja także mam problem z oszustami t-mobile i już nie wezme u tych złodzieji niczego nigdy więcej
  zamiast obniżenia abonamentu z 90 zł na 70 obiecane, w rozmowie tel przy przedłużeniu umowy przychodzą rachunki po 160 zł-200zł no i tel. miał być za 1 zł, no i był ale tylko przy odbiorze kolejne miesiące zostały rozłożone na raty o czym nie było mowy. banda jeb-nych oszustów. te cioty zablokowały podstepnie mój dostep do iboa(chyba dlatego że 2 razy pisałem skarge na e-mail) tak że gdy wpisze mój numer tel.wyskakuje błąd niby u nich na serwerach, ale kiedy wpisze inny numer tel. przy logowaniu to jest ok.
  coś z tym trzeba zrobić to jest zwykła firma jak każda inna tylko z jednym wyjątkiem tam kierują ludzmi oszuści zazwyczaj cioty które są mądre na odległość. Oj gdybym wiedział gdzie sie chowają!!!
  pozdrawiam
  dominik
 • Gość: xyz IP: *.147.156.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.14, 04:42
  Koszt wyprodukowania jakiego telefonu wynosi 1zł?Ano żadnego......Kupując telefon płaci się cenę promocyjna za aparat np.1400 zamiast 2100 .Przy podpisaniu umowy płaci się np.1 zł a potem resztę przy każdym rachunku..Czego tu nie rozumiec???????
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 25.01.14, 05:45
  Do xyz.Oszustwa t-mobile polegają na tym że nie informuje się klienta o tym przy podpisywaniu umowy.Dołączacie usługi niezamawiane,potem wpieracie że to abonent jest winien wysokich rachunków.Nie wszyscy w t-mobile to oszuści zdarzają się uczciwi.
 • Gość: cypis IP: *.05.gwa.telkab.pl 25.01.14, 05:54
  nie wszyscy w t-mobile to oszuści, zdarzają się uczciwi ludzie.
 • Gość: Darek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 00:07
  wyrafinowani złodzieje i oszuści.Okradają klienta z każdej strony.W taki to sposób wywożą kapitał z kraju.Rząd sprzedał nas za kilo gruszek.Tylko w POLSCE mogą operatorzy klientów oszukiwać bo RZĄD dał przyzwolenie.WIĘZIENIE I DOŻYWOCIE.Dariusz Paterek piaskowiec@piaskowiec.com
 • Gość: natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.14, 18:13
  T-mobile to oszuści co dwa dni zmieniają kwotę faktury w dzień końca okresu rozliczeniowego dają inna kwotę a dwa dni później dają większą kwotę w moim przypadku pierwsza kwota to 94,68 a dwa dni później faktura na kwotę 155,69 gdzie nie było żadnych kosztów bo nawet ani pakiet internetu ani minut nie był wykorzystany
 • Gość: xyz IP: *.147.156.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.14, 04:36
  Blokada połączeń Premium to nie blokada otrzymywania płatnych smsów.Proponuję czytać smsy bądź nie zatwierdzać na ślepo różnych promocji,obiecywania nagrod od różnych firm to nie nie będą Państwo mieć prenumerat czyli nie będą Państwo otrzymywać płatnych smsów!!!!!!
 • Gość: m a r e k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.13, 11:57
  Potwierdzam, T-mobile oszukuje klientów.
  Ja przedłużałem umowę i nikt mnie nie poinformował o tym, że minuty z poprzedniego okresu rozliczeniowego już nie przechodzą na następny okres.
  Niby nic wielkiego, co tam, przepadnie 20 czy 30 minut, jednak ja uważam, że jest to istotna i ważna zmiana o której powinni poinformować klienta, to jest ich zafajdany obowiązek - omijajcie t-mobile szerokim łukiem, to jest już moja ostatnia umowa z oszustami - pozdrawiam
 • Gość: Ara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 10:24
  No tak psioczyć to jest komu, a czytać regulaminów już nie łaska... Od dość długiego czasu minuty nie przechodzą na kolejny okres, i z tego co wiem u żadnego operatora na nowej umowie minuty nie przechodzą.
 • Gość: ewika~` IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 16:37
  Co Ty opowiadasz minuty cały czas przechodzą na nastepny miesiąc.......! Wtej chwili mam nowa umowę wiec sie przekonam czy przechodzą.... Faktycznie Pani w salonie nie informowała mnie o tym ze minututy nie przechodzą na nastepny miesiac.Jestem w tej sieci już 13 lat i podpisałam w dalszym ciągu umowę na nastepne 24 miesiace, jestem zadowolona. Co do rat za telefon to radzę czytac dokładnie umowę nic dodatkowo sie nie płaci, raty za telefon wliczone są w abonament. Pozdrawiam
 • Gość: AnnaT77 IP: 83.1.197.* 27.05.13, 12:58
  Z tymi minutami to prawda, ale ja zostałam uprzejmie poinformowana przez Panią konsultantkę. Też reklamowałam pierwszą fakturę po aneksie, bo okazało się, że ustalenia swoją drogą a życie swoją. Owszem spodziewałam się wyższej faktury, ale nie do tego stopnia, tym bardziej, że znacznie przekroczyła kwoty, które płaciłam wcześniej. Fakt, że "na cudowali" z korektą, ale wynik końcowy jest zadowalający. Trafił mi się porządny telefon, póki co, żadnych problemów.
  A tworząc pismo reklamacyjne powoływałam się na rozmowy z konsultantką podając szczegółowo datę i godzinę.
 • Gość: wieloletni klient IP: *.apart.pl 04.12.13, 08:24
  oszukują !!! nie poinformowali mnie ,że minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc i że minuty nie są wymienne na mmsy i smsy . co miałam zawsze ! wielce super oferta a i tak potem musiałam jeszcze dopłacać do abonamentu żeby mieć tańsze smsy i mmsy!!!!! pierwszy rachunek to była masakra, zwłaszcza że nie świadoma tego że osobno płacę za smsy!!!!!
  do tego podwójne wezwania do zapłaty jeżeli nie udało mi się zapłacić rachunku w terminie !!! za nieutegulowaną fakturę i DRUGI ZA NIEOPŁACONĄ RATĘ !!!!!!!!! Nie gdy więcej T-MOBILE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: ADAM IP: *.solarme.pl 03.01.14, 14:20
  PO ZAWARCIU UMOWY ABONAMENTOWEJ NA 100 TYS SMS OKAZUJE SIE ZE AKTYWACJA ZA 10 DNI
  CZYLI WYSLANE PLACI SIE PO 1 ZL ZA KAZDEGO OSZUSTWO
  OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA
  ZASTANOWCIE SIE ZANIM ICH PROGI PRZEKROCZYCIE
 • Gość: JAN IP: *.solarme.pl 03.01.14, 14:21
  KLAMIA W ZAWIERANEJ UMOWIE NIE MOZNA IM WIERZYC
  ZAWARLEM UMOWE ALE NIE WIEDZIALEM ZE TO NOWY 2 NUMER
  PLACE 2 ABONAMENTY A ROZWIAZAC NIE IDZIE
  JAK POSTAPIC
 • Gość: akk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.14, 19:54
  Napisz skargę do UKE. Na stronie jest formularz
 • Gość: Masakra IP: *.net-bis.eu 19.02.14, 13:45
  W T-mobile jest drogi abonament nikomu nie polecam
 • Gość: Ania IP: 62.69.252.* 17.01.13, 18:42
  NIE POLECAM! w czerwcu przeszłam z Plusa do T-mobile i to była najgorsza decyzja i bardzo żałuję! mnożące się problemy takie jak:
  - brak możliwości wykonywania połączeń przez dwa tyg. (pomimo opłaconych rachunków),
  - niedziałające usługi za które pobierają opłaty,
  - usługi proponowane za darmo za które naliczane są opłaty,
  - niedziałająca sieć rodzinna i naliczanie opłat choć nie powinni,
  - naprawa zgłaszanych kilka krotnie usterek w ciągu ponad 2 miesięcy,
  - brak jakiegokolwiek kontaktu i zainteresowania ze strony sieci, w punktach odsyłają na infolinie, na infolinii nic nie mogą, kontakt mailowy żaden, podsumowując nie ma z kim rozmawiać i nikt nic nie może,
  - reklamacje niby rozpatrywane ale i tak nie na kwotę na jaką powinny - na każdym kroku próbują naciągnąć na kasę.

  Przez 6 miesięcy wysłałam im chyba 8 reklamacji do tej pory nie otrzymałam zwrotu nadpłat za źle naliczone faktury w kwocie powyżej 300zł (przy abonamencie rzędu 40zł). Przeklinam dzień w którym podpisałam z nimi umowę.

  PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM!
 • Gość: ABONENT IP: *.31.16.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.01.13, 19:27
  Nie dziwie się, że klienici masowo uciekają z T-mobile.
  - głupie reklamu z gołymi dupami za pieniądze klientów,
  - złe zarządzanie środkami,
  - pobieranie na nowo przy kolejnej umowie aktywacji i to nie małej,
  - nie liczenie się z reklamacją klienta,
  - klient wg. T-mobile ma płacić a nie dochodzić roszczeń,
  - sponsorowanie trampakrzy z ekstraklasy za pieniądze klientów T-mobile, i
  wiele innych rzeczy negatywnie postrzeganych. Pozdrawiam, tak trzymajcie dalej a klient będzie wam wierny jak pies... !!!
 • Gość: gosc IP: *.205.100.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.13, 12:39
  T-mobile to smiechu warta popierdółka a nie operator! Zatrudnia takich baranów, że ręce opadają... Powinno się ich chłostać publicznie dla przykładu.
  Dwa zdarzenia pozwolę sobie opisać.
  Pierwsze:
  Byłam klientem Ery od ..chyba ok 1998r - prawie zawsze.. aż do ubiegłego roku, kiedy się dowiedziałam jak t-dupki traktują klientów.

  Ni z tego ni z owego na wynagrodzenie wszedł mi komornik. Wstyd, żenada, ale przede wszystkim szok! - o co chodzi?! Sie okazało, że sieć wyslała mi jakąś fakturę (za żaden z numerów, których uzywalam i za które płaciłam rachunki) na nazwisko, którego nie nosze juz ho ho ze cztery lata, na adres pod którym nie mieszkam z lat może sześć.. Po tygodniach pałowania sie z kolejnymi konsultantami dostałam od jednej co nie wiedziala, ze moze mi odmowic wyslania billingu, billing z tejrzekomo nie zaplaconej faktury. Ilość rozmów: zero! Suma połączeń: zero złotych! Do tej pory nie mam pojęcia jak wymóżdżyli taki dokument. Ale najciekawsze ze wszystkie faktury za numery z ktorych rzeczywiscie korzystałam wysyłali mi na dobre nazwisko, na dobry adres!
  Złożyłam skarge na wyrok w sądzie, do którego mnie jak sie okazalo t-partacze podali (a jest to ten sam e-sąd z Faktów, do którego biegaja wszyscy oszusci wyłudzający od ludzi pieniądze). Sąd przyznał mi rację, nakaz zapłaty stracił moc w całości. Myslicie ze to koniec? Bzdura! W t-mobile nikt ze mna nie chce nawet rozmawiac o zwrocie pieniedzy, komornik postanowil, ze koszty komornicze pobral slusznie i nie odda. Wiec sad sadem, a t-mobil i tak ru..a cie w dupe, bo jestes za malutki....!!!!!
  A czy dodałam juz, że do tego wszystkiego mam teraz problem z durną kartą kredytową z powodu, cytuje: nieprawidłowości w obłudze posiadanych produktów!!!!!!!!!! kpina!

  I to druga urocza historyjko podsumowujaca moja wspolprace z tymi baranami. Wypowiedzialam oczywiscie umowe jak sie dowiedzialam o tym jak jestem traktowana przez siec. I coz dalej.. Najpierw dostalam fakture korygujaca na 3 miesiace wstecz, bo cos zle naliczyli, potem nastepna korekte, bo znow zle, finalnie dostalam bilans, ze mam 10 zl nadplaty, a w 4 miesiace po rozwiazaniu umowy dostalam fakture na 69 groszy i informacje o rzekomych wczesniejszych wplatach, w kwotach ktore nigdy nie wyszly z mojego konta, ale bilansujae sie do zera.
  Nie wiem wiec teraz za bardzo czy czekac na nastepne zajecie komornicze za te 69 groszy...

  Na wszelki wypadek spotykam sie z nimi w sadzie z powodztwa cywilnego.

  SERDECZNIE ODRADZAM JAKIEKOLWIEK INNE KONTAKTY Z TA FIREMKA NIZ PROBA ODZYSKANIA DOBREGO IMIENIA W SADZIE
 • Gość: ewelina3024 IP: *.mimer.net 01.04.14, 22:38
  Mam ten sam problem komornik bóg wie za co mimo że od 2009 roku nie mam nr z ich sieci to jakimś cudem na liczyli rachunki
 • lu.ba 04.04.14, 17:54
  Otóż na moją reklamację, że konsultant nie poinformował mnie o szczegółach dodatkowej opcji do promocji, przez co straciłem "kilka" złotych, otrzymałem taką oto odpowiedź:

  "W odpowiedzi na zgłoszone uwagi przypominam, że każda osoba zainteresowana skorzystaniem z oferty sieci T-Mobile może zapoznać się z warunkami danej promocji, jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu Aneksu do Umowy. Decyzja Abonenta o podpisaniu Aneksu, ma charakter indywidualny i dobrowolny, i traktujemy ją jako wynik przeanalizowania i dopasowania zakupu do własnych potrzeb.

  Rozumiem, że Klienci pokładają zaufanie w kompetencje i rzetelność pracowników Biura Obsługi Abonenta, gdyż są oni osobami mającymi pomagać i doradzać Klientom. Jednak Klient jest stroną biorącą udział w procesie włączenia konkretnych usług, podpisującą Umowę, czy zlecającą dyspozycje, zatem jego obowiązkiem jest zapoznanie się z Regulaminem dotyczącym aktywowanej usługi, lub określonego procesu oraz z dokumentami, które podpisuje".

  Więc drodzy Forumowicze --> nieważne, co Wam powie konsultant, może Wam obiecać nawet złote góry, nieważne, że na pytanie o warunki odpowie nieprawdę, lub zatai szczegóły związane z kosztami. Bo Waszym obowiązkiem jest czytać umowy, wertować 50 różnych promocji opcji dodatkowych, a jak zapytacie konsultant o szczegóły, to on może Was jawnie okłamać! Więc... ogłaszam w Polsce nowe standardy obsługi klienta --> konsultanci mogą kłamać klientów i wprowadzać ich w błąd i zatajać przed nimi prawdę
 • Gość: darda IP: *.05.gwa.telkab.pl 05.04.14, 11:13
  Więc T-mobile przyznaje się że jest naciągaczem i oszukańcem,ale gdy przekopiemy się przez zawiłości umowy to może nie zrobią nas w konia.Po telefon w T-mobile idźmy zawsze z prawnikiem biegłym w prawie handlowym.Albo dwoma.
 • Gość: akk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.14, 17:42
  Albo jeszcze lepiej po prostu tam nie iść. Opcja tańsza i bez nerwów
 • Gość: Guczu IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.13, 00:06
  Witam serdecznie ja mam podobnie. A jednak troszkę inaczej. Przedłużyłem sobie umowę ale w wersji smatrfonowa okazja i pan powiedział że najniższa rata 99,99zł miesięcznie wiec mówię super w tym jest 29,99 promocyjny abonament oraz wysokość raty 70,00zł łącznie owe 99,99zł. Więc mówię super.... dopłata do telefonu 300zł. jeszcze sobie go ubezpieczyłem 15zł miesięcznie. Teraz 2 dni temu przyszła mi rata 215zł do zapłaty.

  W czym 99,99zł abonament + 29.99 promocyjny abonament + 70,00zł wysokośc raty + 15 ubezpieczenie.

  Do tego jak zostało mi 40darmowych minut i dalej rozmawiałem to schodziły mi i minuty i naliczało dopłatę do rachunku jako min pozaabonentowe.

  umowa jest podpisana na 3lata więc teraz za ten telefon będę musiał zapłacić ponad 6000tys zł.

  Jadę jutro do punktu i się dokładnie dowiem a jeśli się okaże że będę płacił po te 200zł to złożę pismo w sprawie rozwiązania umowy z winy operatora i sprawa trafi do sądu. Mam nadzieję że to wygram,
 • Gość: Just IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.13, 15:19
  Witam serdecznie i ja mam to samo! Przecież to jest jawne oszustwo, dlaczego z tym nic nie można zrobić, ja również złożyłam reklamację i przestałam płacić, to wystosowali mi ponaglenie spłat rat, a jak nie zapłacę to komornika mi dadzą... co z tym fantem zdziałać ?
 • Gość: ccc IP: *.dynamic.mm.pl 15.09.13, 23:31
  Po pierwsze, jak kupujesz u konsultanta czyli przez telefon to masz 10dni na odstapienie od umowy. Wystarczy tylko dokladnie przeczytac umowe i jak cos ci nie pasuje to oddajesz sprzet i umowa jest uznana za niezawarta. Po drugie to nie t-mobile jest złe tylko ludzie naiwni-myslisz ze jak smarfon kosztuje na wolnym rynku np 1,5-2tys to operator sprzeda ci go w 24 ratach po 99,99- i w tym jeszcze abonament za korzytsanie z telefonu i moze kilka GB internetu? Głupich nie sieją, sami się rodzą.
 • Gość: elin IP: *.ksiezyc.pl 22.09.13, 22:01
  Przedłużyłam umowę w lipcu, u konsultanta, przez telefon, bez nowego telefonu. Powiedziałam co chcę i wydawało się, że wszystko zostało uzgodnione. Ale...... Przy pierwszej fakturze okazało się, że internet kosztować mnie będzie znacznie więcej niż uzgodniłam, czego nie powiedział mi konsultant. Anulowałam internet i czekałam na kolejną fakturę. Dziś dostałam i okazało się, że internet dalej jest naliczany w całości, ponieważ pomiędzy anulowaniem a wystawieniem faktury minęły trzy dni i ściągnęłam kilka kilobajtów, co według mnie jest niesprawiedliwe, bo powinni naliczyć mi tylko za to, co ściągnęłam, a nie za cały miesiąc. Ale dalej - zauważyłam, że na fakturze jest coś takiego co nazwali aneksem aktywacyjnym - około 20zł brutto. Konsultantka powiedziała, że jest to jednorazowa opłata za przedłużenie umowy. Jestem w Erze/Tmobile od 2005r. i pierwszy raz coś takiego mi dopisano. Poinformowałam, że konsultant, przy rozmowie o przedłużeniu umowy nie poinformował mnie o owej dopłacie, bo gdybym wiedziała, że istnieje, nie przedłużyłabym umowy tylko przeniosła numer do jakiejkolwiek innej firmy nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. Przyjęto moją reklamację i podobno ma być ona uwzględniona przy kolejnej fakturze, ale nie mam pewności. A ja tylko chciałam obniżyć koszty i płacić mniej. Niestety, TM kręci na wszystkie możliwe sposoby, by wyciągnąć od klientów jak najwięcej kasy. Wiem, że ostatni raz przedłużyłam umowę i tak byłam cierpliwa, bo to nie jest pierwszy taki numer w stosunku do mnie - ten jest najnowszy. Sprawdzajcie, co jest napisane na fakturach i zawsze się odwołujcie.
 • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.13, 00:15
  Witam
  Opiszę swój przypadek. Zostałam oszukana przez sprzedawcę, który telefonicznie sprzedał mi usługę. Uważam, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Po prostu "zrobił mnie w konia". Dla mnie nauczka nigdy więcej interesów z tym operatorem. Byłam abonentem T-Mobile już od prawe dwóch lat. Kończyła mi się umowa w tym roku. Zadzwonił pan do mnie i zaproponował jako stałej klientce (rabat, tylko od niego, podał imię i nazwisko, tel). Oferta promocyjna polegać miała na tym, że dostaję super telefon za zł, zniżkę na abonament - 50%. Oferta ważna przez 24 m-ce, okres trwania umowy. Pytałam, gdzie jest "haczyk"? Nie ma przez cały okres umowy będę płaciła tyle samo. Skorzystałam. Pomyślałam - zrezygnuję z obecnego nr i zostawię sobie nr z abonamentem ze zniżką. Tak też zrobiłam. Zaskoczył mnie rachunek kolejny. Okazało się, że rabat był naliczany (przypisany) do starej umowy ale dotyczył nowego nr tel.). Ze względu na to, że zrezygnowałam z nr nie mam rabatu. Nigdy więcej interesów z tym operatorem.... Pan oczywiście tel. nie odbiera. Nie stać mnie na zerwanie umowy ale poważnie się zastanowię czy nie wziąć kredytu i nie zrobić tego, bo jestem wściekła... Nigdy więcej T-Mobile. Umowa na obecny nr tel. bez rabatu jest mniej atrakcyjna niż umowa na poprzedni nr.
 • Gość: Ewa ze Świebo IP: *.play-internet.pl 21.10.13, 06:32
  Sprzedawcy kłamią w żywe oczy, bo muszą wyrobić "target". Ty zostajesz z olbrzymią fakturą do zapłacenia, a taki dostanie może kilka złotych premii do wypłaty.

  Ostatnio w salonie T-Mobile w Świebodzinie podpisywałam wniosek przeniesienia numeru od innego operatora-naciągacza, pan sprzedawca przedstawił mi fajną ofertę (nie chciałam nic poza przeniesieniem), został mi ok miesiąc do zakończenia umowy z Plusem, więc ustaliliśmy, że przeniesienie będzie po zakończeniu umowy. Pan był tak miły (Nie wierzcie miłym ludziom!!!!), że zaufałam mu i nie przejrzałam wniosku przed podpisaniem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy procedura przeniesienia numeru zaczęła się już następnego dnia!!!

  Na razie czekam na naliczenie kary przez byłego operatora, moja reklamacja w T-mobile została odrzucona - podpis na dokumencie oznacza, że zgadzam się z zapisami.

  LUDZIE CZYTAJCIE WSZYSTKO CO DOSTAJECIE DO PODPISU!!! BĄDŹCIE OSTROŻNI KIEDY KTOŚ JEST DLA WAS MIŁY!!!!


 • Gość: gość IP: *.204.55.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.10.13, 09:42
  Po pierwsze jestem klientem od11lat była Era było wszystko OK,po drugie ceny urzadzeń które oferują są zawyżone napewno w zwykłych sklepach taniej kupisz,po trzecie maja klientów gdzieś,
  po czwarte odkąd operatorem jest t-mobile zasięg i szybkość internetu do bani(maja wspólny nadajnik z inną dużą siecią) ODRADZAM przejście do tej sieci,ja z niej rezygnuje!!! PRZEJRZAŁAM oferty innych sieci są sto razy lepsze.
 • Gość: Szczecinianin IP: 213.155.189.* 04.02.13, 21:08
  Mam identyczną sytuację !!! Z tą róznicą że wykupiłem abonament za 79 zł a telefon z ratą 60 zł. Facet w salonie powiedział, że abonament przez przez okras spłaty rat bedzie wynosił 20 zł.Co wyrówna spłatę raty. Na rachunku niby tak jest ale po zsumowaniu mam o 60 zł więcej !!!! Czyli zostałem oszukany po 16 latach w erze !!!!
 • marcinch111 05.02.13, 18:34
  Racja,kłamią na każdym kroku!!!!!.Nie podpisywac umowy przed zapoznaniem się z treścią umowy.Mówią co innego a umowy wystawiają na innych warunkach.Moja znajoma właśnie dziś miała podpisac nową umowę na 18 miesięcy.Po wcześniejszej konsultacji z działem klienta.Umowa miała byc na 18 miesięcy,abonament 25zł i minuty w abonamencie 250.Umowa przyjechała kurierem,i co?I niespodzianka umowa nie czytelna,jakaś rodzina 40 na umowie-co to jest.Umowa nie zawierała informacji na temat abonamentu,minut w abonamencie no i okres umowy nie 18 miesięcy jak było ustalone z konsultantem,tylko na 24 miechy(mają problemy z liczeniem),umowa nie została podpisana.Przez nieuwagę lub pośpiech i nie przeczytaniu warunków umowy można zostac posiadaczem abonamentu,który będzie trwał dłużej niż po uzgodnieniu z konsultantem i kwota abonamentu może byś 100% większa.Do du*y z taką obsługą i z taką siecią,czekają tylko na ludzki błąd.Jeśli koś posiada abonament w T-MOBILE,niech pilnuje minuty które ma w abonamencie.Bo może się okazac że telefon będzie leżał miesiac w szufladzie, to i tak minuty w abonamencie będą przekroczone. Ale z tego co mi wiadomo ,to wina systemu,że tak naliczył rozmowy(pewnie jakiś wirus). Po dwóch miesiącach,kolega sprawdza czy W systemie T-MOBILE nie ma wirusa,chowa telefon do szuflady.I co?,wirus nadal aktywny w systemie T-MOBILE,kwota przekroczyła o 24zł kwotę abonamentu.T-MOBILE-niezłe jaja.
 • Gość: kfiatka IP: *.dynamic.mm.pl 06.02.13, 23:51

  Mam galaxy s3 w abonamencie 139zl i nielimitowane na komorki. Rata urzadzenia 70zl platna w 25 ratach. Zaplacilam 299zl plus dwie juz raty. Chce splacic wczesniej w calosci raty za s3. Ile bede placila abo golego do konca umowy? 139 dalej... Czy 69zl? Zglupialam. Jestem w tej sieci 9 lat.
 • Gość: oszukana IP: 94.42.102.* 18.02.13, 19:43
  mam tak samo! pisało mi, ze przekroczyłam rzekomo 5 zł, no okej, rozumiem, a potem patrze na rachunek a tam zamiast 40 zł plus przekroczone widnieje kwota 85 zł!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka