Dodaj do ulubionych

wyciaglam karte pamiec i skasowały sie zdjecia ??

06.05.12, 09:41
Witam mam telefon Nokie C3-00 chciałam zgrać zdjecia na komputer wyciagnełam karte pamieci i włozyłam do adaptera i podpiełam pod komputer i tych zdjec teraz nie ma nigdzie na karcie pamieci i na komputerze tez ich nie ma co sie z nimi stało gdzie one sa i jak wchodze na zdjecia to mi pisze aktualizowanie bibloteki ale jak dalam ustawienia fabryczne to juz nie wlącza sie to. Prosze napiszcie mi gdzie sa te zdjecia jak je odzyskac ??
Edytor zaawansowany
  • beel11 08.05.12, 06:43
    Na 90% zdjęcia ciągle tam są ale żeby je odzyskać potrzebujesz oprogramowania i znajomości tematu. Odzyskiwałem kiedyś z normalnego dysku i uprzedzam, że najpierw trzeba odnaleźć dobry program a one nie są darmowe. Za darmo dostaniesz w necie oprogramowanie, ktore może odszukać te zdjęcia ale ich nie odzyska. Najlepiej znajdź firmę i skontaktuj się. Ceny nie są już takie straszne bo od ok. 100 zł można odzyskać cały duży dysk twardy o ile działa. Z kartą może być podobnie - o ile warto tyle zapłacić. Jeśli to są zdjęcia bez większego znaczenia poproś kogoś albo odpuść sobie. A jeśli bardzo zależy Ci na tym to polecam jednak firmę, która daje większą gwarancję jakości takiego odzyskiwania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka