Dodaj do ulubionych

Zmiana obudowy Iphone 5

22.01.13, 17:15
Witam znalazłem taki taką stronę jak wymienić obudowę w Iphon 5 Tutaj i nie wiem gdzie mogę dostać taki nowy panel proszę o pomoc lub link do sklepu z góry dzięki :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: gatsby17 IP: *.noc.fibertech.net.pl 16.02.13, 15:51
    Spróbuj na www.4cases.pl
    Jak nie ma wystawionego w sklepie, to mogą mieć na magazynie. Zawsze warto zapytać :)
  • balov 06.12.13, 14:20
    Polecam obudowy do kazdego modelu .www.mabba-shop.de/mobile-cases/iphone-case-leder/iphone-5-case-leder/

• Gość: Adas IP: *.toya.net.pl 13.07.18, 20:55
    Wszedzie trzeba uważać na naciągaczy wiadomo. Ja zawsze naprawiam w jednym i tym samym serwisie serwisproduktowapple.pl/ żeby się nie nadziać, od tego roku mówili że mają też naprawę wysyłkowa
  • masertiger1 08.01.19, 13:55
    Jakbyś potrzebował do Iphona 5 etui, to tutaj bardzo dobry zamiennik z firmy Rock www.alget.pl/iphone/69-etui-obudowa-rock-ultra-slim-iphone-5-5s-se.html Mam kilka rzeczy z tego sklepu i jak na razie wszystko działa i jest dobrej jakości od różnych kabli po powerbanki, wszystko kompatybilne z telefonami o Apple, pozdrawiam
  • hansen.queenie 30.09.19, 15:11
    A czy nie lepiej w takiej sytuacji po prostu wybrać odpowiednie etui na telefon? W sieci znajdziesz wiele sklepów typu www.4gsm.pl Etui iPhone czy Samsung ochroni smartfona, ale do pełnego zabezpieczania warto zastosować szkło hartowane na telefon.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka