Dodaj do ulubionych

Limit należności w nju mobile - draństwo

IP: *.warszawa.vectranet.pl 08.08.13, 20:47
No więc wg reklam, mając nju mobile z rachunkiem nigdy nie przekroczymy miesięcznie kwoty 29 złotych za rozmowy. Ale... telefony na infolinie 801 ... się w tym nie mieszczą, to po pierwsze. A po drugie, istnieje coś znacznie gorszego, co określają dziwacznie jako Limit należności . Jest to, cytuję - określona indywidualnie górna granica rachunku, którego przekroczenie może spowodować zablokowanie przez operatora usług telekomunikacyjnych. Jak rozumiem, do tego limitu liczą się też rozmowy, które są niby darmowe (czyli po wygadaniu 29 złotych). Ustawili mi ten limit na 200 złotych z groszami i zapewne precyzyjnie liczą, ile tak naprawdę wygadałem w miesiącu. I jak sobie poszaleję, to mi po prostu wyłączą telefon!!! To jest qrestwo takie same jak kiedyś w TP SA, gdzie był taki abonament na stacjonarne z niby total darmowymi rozmowami, ale tak naprawdę był limit minut, o którym nie mówili. I jak moja matka gadała w opór, to zapłaciła duuuużo więcej. A w nju mobile robią teraz klientowi po prostu jakiś "indywidualny limit rozmów" i jak go przekroczy, to co prawda nic mu nie doliczą, ale się go za to skutecznie pozbędą ordynarnie wyłączając mu telefon... TAKIE TO SĄ DARMOWE ROZMOWY W NJU MOBILE :-///
Edytor zaawansowany
  • Gość: kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.13, 14:00
    ja ostatnio wygadałem ponad 2 tys minut i wysłałem 2 tys smsów i nic nie było
  • galtomone 18.08.13, 17:29
    Limit należności to poza rozmowami wliczonymi w tzw. "no limit", smsami/mmsami/internetem wszystkie inne uslugi. Czyli rozmowy w roaming, rozmowy miedzynarodowe, uslugi sms/mms premium. To miedzy innymi zabezpieczenie dla Ciebie.

Jesli z takich uslug typu sex telefon namietnie korzystasz I przy wartosci rachunku operator zablokuje Ci telefon (mozesz oczywiscie zglosic sie do Nju wczesniej, zanim to nastapi) to robisz zgloszenie przez www, ze to Ty, ze wiesz I odblokowuja Ci telefon.
    Ale w sytuacji gdy np. zgubisz aparat jak bedzies znawalony jak koza na imprezie w klubie to nie ma ryzyka, ze ktos zrobi ci rachunek (rozmawiajaz z Pania Cindy z Barbados ) na kilka tysiecy zlotych.

Operator w ten sposob zabezpiecza sie przed ludzmi, ktorzy korzystajac z takich uslug narobia sporych platnosci (za ktore najpier placi operator) a potem nie zaplaca rachunku.

Kazda siec ma takie zabezpieczenie tylko o roznej wysokosci.

W Play to np. 1000 zl, co wg mnie jest stanowczo zbyt wysoka kwota, a ktoren pomimo pisemnych prosb operator nie chce obnizyc.

Dotarlo?????
    --
    Pozdrawiam,
    G.
    hideipvpn.pl - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i zobowiązań - Netflix, Hulu, BBC iPlayer, 4oD, NBC!!!
  • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 13:30
    GŁUPIŚ to raczej tyczy się ciebie, ponieważ to co piszesz jest kompletną bzdurą! ciekawe ile Ci za to płacą ...
    Te rozmowy i sms-y do wszystkich sieci z ograniczoną wysokością zapłaty, to pic na wodę. Mnie NJU Mobile przysłało rachunek za sms-y wykonane w kraju ( do sieci Orange) na sumę prawie 40 zł, i powiedz mi jak się to ma do umowy w której jest napisane, że wszystkie sms-y powyżej 9 zł są bezpłatne.
  • Gość: stk IP: *.05.gwa.telkab.pl 12.02.14, 12:40
    ORANGE TO ZŁODZIEJE.
  • Gość: poli IP: 194.242.104.* 13.09.13, 18:14
    nie masz racji bo Ja korzystam z tej oferty i w miesiącu na wszystkie sieci dzwonie około 1600 min do 2000 min. i nigdy żadnej blokady mi nie robili ani razu nie dostałem ostrzeżenia--tel zawsze dzwonił bez zastrzeżeń
    polecam ofertę
  • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 13:37
    Ok, mnie również nie wyłączają telefonu, tylko dlaczego otrzymuję rachunek w wysokości 40 zł za krajowe sms-y do sieci Orange skoro wg. umowy górna granica jest określona czterokrotnie mniejsza, a sms-y powyżej tej sumy są bezpłatne.
  • Gość: wqrwiony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.13, 22:45
    Właśnie dostałem SMS że naruszyłem pkt 5.2 i wyłączyli mnie, po wykonaniu kilku połączeń to jest paranoja do rzecznika z tym uciekajcie z nju
  • galtomone 19.09.13, 08:51
    Poprosimy o regulamin (na ktory sie powolujesz) i tresc p. 5.2
    Ja mam u nich dwa telefony, Zona rozmawia z kolezankami do bolu i nikt niczego nie wylacza.
    Mam tez inf. z Nju Mobile (pytalem ich z ciekawosci czy jest cos takiego jak "fair usage policy" gdzie no limit (marketingowy) ma np. faktycznie ogranczenie do XXXX minut.
    Nie ma czegos takiego.

Wiec jakies bajki tu opowiadasz! Dokladnie tak samo jak z limitem naleznosci - napisales same BZDURY!!!!
    --
    Pozdrawiam,
    G.
    hideipvpn.pl - 7 dni darmowego SmartDNS bez ryzyka i zobowiązań - Netflix, Hulu, BBC iPlayer, 4oD, NBC!!!
  • Gość: tomo IP: *.nat.wizja.net 09.12.13, 11:47
    Każdy pretekst jest dobry by napisać jakąś bzdurę.
  • Gość: krzysztof57 IP: *.free.aero2.net.pl 14.05.14, 14:05
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.14, 14:43
    Popieram w pełni
  • galtomone 19.09.13, 09:13
    Gość portalu: wqrwiony napisał(a):

> Właśnie dostałem SMS że naruszyłem pkt 5.2 i wyłączyli mnie, po wykonaniu kilku
    > połączeń to jest paranoja do rzecznika z tym uciekajcie z nju

www.njumobile.pl/regulaminy-i-cenniki
    1. regulamin świadczenia usług dla Abonentów nju mobile (www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin-swiadczenia-uslug-dla-Abonentow-nju-mobile.pdf)

p. 5.2: "Abonenci, przed umieszczeniem ich danych w spisie, są informowani o celu spisu lub telefonicznej informacji o numerach, w których ich dane osobowe mogą się znajdować."

2. Skoro piszesz o limicie naleznosci tzn. ze rozmawiamy o Nju z Rachunkiem
    regulamin promocji w ofercie nju z rachunkiem (www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin-promocji-w-ofercie-nju-z-rachunkiem.pdf)

p 5.2: "Po przekroczeniu 1 GB prędkość transferu danych jest ograniczana do 16 kb/s."

Chyba, ze masz Nju na karte i zlamales ten p. regulaminu:
    regulamin oferty nju na kartę (TO NIE JEST OFERTA DLA FIRM!!!)

5.2. nie używać karty SIM w celu prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na masowym wykonywaniu
    połączeń telefonicznych, tzw. rozwiązań „call center”;

Ale dotyczy to tylko karty i chyba dla wszystkich jest oczywiste.

--
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 13:50
    nie wiem co dla ciebie jest tak oczywiste i ile ci płacą za pisanie tych bzdur. Jeżeli zarabiasz na robieniu ludzi w konia to napisz to i będziemy mieli jasność z kim mamy wątpliwą przyjemność. pozdrawiam
  • galtomone 05.11.13, 07:12
    Moze zechcialobys sie odniesc merytorycznie...
    Napisalem gdzies nie prawde?
    Koles pisze, ze mu telefon wylaczyli z powodu punktu 5.2
    Zadalaem sobie trud I sprawdzilem co mowiregulamin w tym punkcie.
    I zacytowalem...
    A w NJU z Rachunkiem jestem juz jakies 3- 4 miesiace I nie ma problemu.

Przyznam tylko w jednem racjie - Limit naleznosc!

Po przejsciu do sieci to bylo 201 zl... po 3 rachunkach to juz 1000 zl I nie ma mozliwoscio obnizenia :-(
    --
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: Jomal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.13, 16:25
    Już uciekamy. Z drogi!!!!!!
  • Gość: mega wku.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 10:50
    mnie załatwili w ten sposób, ze pan z infolinii za szybko przeniosl mój numer z innego operatora. Efektem tego mam kare umowna do zaplacenia. panu się nie chciało czekac miesiąc az minie mi okres wypowiedzenia. Jestem zalamana i nikomu nie polece a sama uciekam od nich z negatywnymi emocjami.
  • Gość: ajent nie ajent IP: *.multimo.pl 18.11.13, 11:20
    a wiesz, co to jest opcja wypowiedzenia z zachowaniem okresu wypowiedzenia? zrobili ciebie w kakao na własne życzenie. numer możesz przenieść od razu (płacisz kary), a jak już jest po okresie zastrzeżonym, czyli umowa przeszła na czas nieokreślony, płacisz jednokrotność abonamentu.
  • Gość: e IP: *.zicom.pl 08.10.13, 08:54
    Bzdury piszesz. Jestem w nju już 4 okres rozliczeniowy i jestem zachwycona. Jeżeli chodzi o limit który Ci ustawili - w regulaminie pisze Ci, że za wszystkie rozmowy (tel. komórkowe - stacjonarne-międzymiastowe) nie zapłacisz więcej niż 29zł i tak jest - wszystkie rozmowy z nr specjalnego są liczone osobno tak jak u każdego operatora i dodatkowo za nie płacisz (co myślałeś, że na seks telefon będziesz dzwonił za 29zł) . Jeżeli chodzi o limit - to nie wprowadzaj ludzi w błąd - limit jest po to abyś później nie miał pretensji. Jeżeli zadzwonisz na seks telefon i przekroczysz kwotę 200zł to zablokują Ci telefon i ciesz się. Ja rozmawiam po kilkanaście godzin w miesiącu i mnie nie blokują. Nie wiem jak jest z internetem, bo z niego nie korzystam. Mam rachunki po ok 30zł - kilka smsów a sms za granice kosztuje 0,50. Wszystko działa ok - z tym, że wzięłam nowy nr - nie przenosiłam, bo bałam się, że będzie jakiś haczyk i nie będę mogła wrócić do swojej starej korzystnej taryfy. Naprawdę polecam, ale tylko w abonamencie, bo na kartę się nie opłaca.
  • Gość: nerokpl IP: *.piaseczno.robbo.pl 15.10.13, 18:45
    Również mogę potwierdzić, że oferta na abonament jest wręcz rewelacyjna. Szczególnie jeżeli ktoś tylko rozmawia i to dużo. Oszczędności łatwo wtedy policzyć. Na każdym rachunki jest wykaz minut.
  • Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 13:42
    Masz rację, za rozmowy płacę 29 z groszami, ale czy próbowałaś smsów? ja wysłałem ich w okresie rozliczeniowym ok 1000 ( wszystkie w sieci krajowej do Orange) i wyliczono mi ,że za ponad 100 mam zapłacić 40 zł, i jak się ma to do umowy,że smsy powyżej 9zł są bezpłatne, potrafisz to wytłumaczyć zanim zaczniesz znów chwalić tą sieć?
  • Gość: dede IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 11:09
    ja wysłał
    > em ich w okresie rozliczeniowym ok 1000 ( wszystkie w sieci krajowej do Orange)
    > i wyliczono mi ,że za ponad 100 mam zapłacić 40 zł

uważaj żebu ktoś sie nie zaczął tobą interesować i żeby nie wyszło przypadkiem że używasz telefonu po to aby udostępniać łącze i usługi innym podmiotom. 1000sms to ja nie wiem... nie wyobrażam sobie wysłania tylu sms korzystając z elefonu jak każdy normalny człowiek - osoba fizyczna.
  • Gość: Piotr IP: *.183.151.133.dsl.dynamic.t-mobile.pl 17.10.13, 12:29
    Nie mam problemów takich jak kolega.
    Przeszedłem do Niu dwa miesiące temu i mam jednak inny problem który spowodował, że opuszczam sieć bezpowrotnie a mianowicie jest nim pełny zasięg na kreskach który często nie pozwala się do mnie dodzwonić! Bardzo często dostaję sms-a " numer ..... próbował się do ciebie dodzwonić ale nie zostawił wiadomości"
    Nikt z obsługi nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak jest. Co cieklawe obok mnie w pracy przy biurku siedzi koleżanka która ma numer w Orange i zero problemów w tym temacie. Zaznaczam że mam nowy apart lelefoniczny który używałem w poprzedniej sieci i kłopotów tego typu nigdy nie miałem.
  • Gość: ppp IP: 5.174.78.* 22.10.13, 21:12
    Tak samo mam w play - nadajniki są dzierżawione więc możesz się przełączyć na inny wybierając nie wybór automatyczny tylko ręczny i sam wybierasz sieć. To pomogło w play - nie wiem jak w nju.
  • Gość: obserwer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.13, 13:28
    Z tego co zauważyłem njumobile jest własnością orange tzn. dawniej "idea" a jeszcze dawniej ptk centertel więc koleżanka ma w tej samej sieci
  • Gość: paweł IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.10.13, 21:59
    Jeżeli chodzi o sms-y to jest brak zasięgu 3G, telefon nie przełącza się automatycznie na niższa częstotliwość, za mała przepustowośc nadajników, Orange przyznał po 6 miesiącach walki. Wystarczy przełaczyć na niższy tryb częstotliwości.
  • Gość: marek IP: *.ias.bredband.telia.com 26.04.14, 08:42
    Miałem dokładnie to sami z dziadami na reklamacje nie odpowiedzieli do dzisiaj mimo że od dwóch miesięcy mam innego operatora.Dziady i oszuści faktury na dużo wyższe kwoty niż w reklamach mimo że nie dzwoniłem na żadne specjalne numery.Obsługa świńska i chamska.Szkoda słów.
  • galtomone 26.04.14, 10:19
    Jasne... :-)
    --
    Pozdrawiam,
    G.

hideipvpn.pl - ukryj swoje IP (mozesz zmienic na adres z USA, UK, Niemiec). Odblokuj Netflix, Hulu, BBC. Teraz także SmartDNS!
  • Gość: ARnoldzik IP: *.retsat1.com.pl 07.11.13, 17:22
    Nie spinajcie sie dzieci bo przecież wiadomo kto pisze te pozytywne komentarze.
    PRACOWNICY PRACOWNICY TEGO GÓWIENKA
  • Gość: bolek IP: 193.107.11.* 11.11.13, 21:01
    Kilka wyjaśnień się wam należy.Po pierwsze operatorem NJU jest Orange więc niema żadnych problemów z zasięgiem.Po drugie Ja zawsze ustawiam telefon na sztywno aby się po gsm łączył z siecią bo nie każdy aparat przełącza dobrze miedzy gsm a 3G.Po trzecie jak wygadasz 29 zł i wyslesz 1000sms za 9 zł i poleci kilka mega netu to zapłaciś np.40zł.A tel zablokuja ci jak sobie zbierasz minuty do play i przekroczysz jakiś tam limit na sex tel.Jak wykonujesz puste połączenie aby sobie play naładować i to połączenie trwa całą noc to sie nie zdziw jak cię wyłącza.Swoja wiedzę opieram na 16 latach uztkowania komórek więc coś wiem na ten temat.Pozdrawiam
  • galtomone 12.11.13, 11:58
    Gowienka?
    A to Orange sie czyms rozni od pozostalych telekomow?
    --
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: marek IP: *.ias.bredband.telia.com 26.04.14, 08:43
    Oczywiście że tak bo przecież to niemożliwe żeby tylu ludzi miało przypadkiem te same i cigłe problemy z dziadostwem.
  • galtomone 26.04.14, 10:21
    Nie zapomnij tylko wszystkim powiedziec, z jakiego dostawcy internet korzystasz :-) (a potem wyjasnij jak oczekiwales, ze w roamingu bedzie tak tanio jak w PL).
    --
    Pozdrawiam,
    G.

hideipvpn.pl - ukryj swoje IP (mozesz zmienic na adres z USA, UK, Niemiec). Odblokuj Netflix, Hulu, BBC. Teraz także SmartDNS!
  • Gość: rewa IP: *.gdynia.mm.pl 12.11.13, 19:33
    a co myślałeś że cała wioska będzie dzwoniła z twojego telefonu,bez ograniczeń?
  • Gość: nowaxpl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.13, 12:10
    Jeśli słyszę TP SA . Orange, Netia...od razu zwijam żagle ! Dla świętego spokoju !
  • Gość: ona70 IP: *.180.173.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.11.13, 08:41
    Na stronie internetowej nju mobile jest możliwość skalkulowania ile będzie wynosił rachunek.I tak jak wydzwonisz mało naprzykład za 5 zł to i tak zapłacisz 9zł.Oni brakującą kwotę dopisują .Jeżeli natomiast wydzwonisz za 29zł i więcej a dodatkowo wyślesz 15 smsów to za esemesy wysłane zapłacisz 9zł mimo że nie wysłałeś tylu smsów,oni resztę dopisują.Tak samo z internetem.Natomiast jeżeli będziesz korzystał z wszystkich usług {rozmowy,smsy,internet} to nie powinieneś zapłacić więcej jak 57 zł oprócz telefonów na biuro obsługi-to doliczają dodatkowo podobno aż 5zł za rozmowę. Ja tak zrozumiałam tą ofertę.Trzeba zamówic fakturę elektroniczną to nie zapłaci się za aktywację{200zł}
  • galtomone 27.11.13, 09:47
    Gość portalu: ona70 napisał(a):

> Na stronie internetowej nju mobile jest możliwość skalkulowania ile będzie wyno
    > sił rachunek.I tak jak wydzwonisz mało naprzykład za 5 zł to i tak zapłacisz 9z
    > ł.Oni brakującą kwotę dopisują.

Owszem, bo 9 zl to jest minimalna oplata ALE ZA WSZYSTKIE USLUGI, ktra zreszta jest na nie rozliczana.

Czyli jesli:

A). wykonasz lacznie 10 min polaczen telefonicznych i wysles 2 sms'y - zaplacisz 9 zl
    B). wykonasz lacznie 100 min polaczen telefonicznych i zero sms'ow i internetu - zaplacisz 19 zl
    B). Jesli wykonasz 100 min polaczen i wyslesz 2 sms'y - zaplacisz 19 zl za rozmowy + 2 x 0.09 za sms = 19.18zl
    C). Jesli wykonasz 2000 min polaczen (co mojej drugiej polowie sie zdarza) - zaplacisz 29 zl
    D). Jesli wykonasz 2000 min polaczen + np 20 sms - zaplacisz 29 zl + 20 x 0.09 = 29 + 1.8 zl
    E). Jesli wykonasz 2000 min polaczen i wysles ponad 100 sms (do 100 sa naliczane oplaty) = zaplacisz 29 + 9

Zatem min oplata to 9 zl za calosc - nie jeden pakiet czegos...
    Osobiscie place co miesiac 36 - 37 zl.

Na to sklada sie ok 1000 minut polaczen do wszystkich sieci - mam znajomych w roznych sieciach + pakiet 700mb za 7 zl (loguje sie do serwisu pierwszego dnia okresu rozliczeniowego i kupuje - z pakietu 100mb za 19zl nie korzystam wogole) i kilka smsow...

Bardzo sobie chwale taki uklad.

Umowa na czas nie okreslony, nie interesuje mnie do jakiej sieci dzownie i jak dlugo rozmawiam, a w kom. z WP8 tez 700mb starcza mi na miesiac z naddatkiem.

Zero stresu gdy przychodzi rachunek a moge z telefonu korzystac w pelni i bez ograniczen.
    + umowa na czas nie okreslony :-)
    --
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: Kaja IP: *.wroclaw.vectranet.pl 27.11.13, 17:50
    tobie płacą a klient placi za glupote..
    tak sie wczytałam i z tego mi wynikło ze te 9 zł to jest miimum, ktore nie ważne czy dzwonisz czy nie to mamy cie gdzies masz to zaplacic, przekroczyc limit nr 1 doplacasz dyche, przekroczysz limit nr 5 doplacasz 5 dych, niewazne ze wykorzystales 41 zl- placisz 50 + podstawowe 9, więc generalnie na wszystkim sie traci bo minuty są liczone dziesiątkami, czy jak wy to tam liczycie... generalnie TRZEBA SIE TRZYMAC Z DALA A POZYTYWNE KOMENTY DAJA LUDZIE OPLACANI PRZEZ OPERATORA jak wszedzie to bywa z tanim markeingiem.. zal, po prostu zal....
    mam nadzieje, ze tylko na tym stracicie, bo mimo iż to jest wg prawa to i tak oszukujecie ludzi na glupich niedopowiedzeniach
  • galtomone 27.11.13, 19:57
    Gość portalu: Kaja napisał(a):

> tobie płacą a klient placi za glupote..
    ????
    > tak sie wczytałam i z tego mi wynikło ze te 9 zł to jest miimum, ktore nie ważn
    > e czy dzwonisz czy nie to mamy cie gdzies masz to zaplacic,

Dokladnie tak jest - 9zl to minimum.

przekroczyc limit n
    > r 1 doplacasz dyche, przekroczysz limit nr 5 doplacasz 5 dych, niewazne ze wyko
    > rzystales 41 zl- placisz 50 + podstawowe 9, więc generalnie na wszystkim sie tr
    > aci bo minuty są liczone dziesiątkami, czy jak wy to tam liczycie...

Ja pier.... - to naprawde tak trudno zrozumiec???
    Mam Ci swoje faktury pokazac zebys skumala? :-)

9zl to platnosc minimalna rozliczna na wszystkie uslugi od razxu - sms/internet/rozmowy...
    Jak korszytsasz I przekarczas te 9 zl... to uslugi zaczynaja byc liczone osobno.
    Rozmowy do 29 zl (za chyba jakies 153-155 minut - policz 29/0.19), SMS do 9 zl (czyli placisz za pierwsze 100) I internet 19 zl za 100mb - po przekroczeniu 100 do 1GB jest za darmo bez ograniczen predkosci. Ale generalnie net to droga opcja w tej konfiguracji - pakiety np. 7 zl za 700mb wychodza korzystniej.
    Wiec ja sobie kazdego pierwszego dnia wlaczam taki pakiet I tych 19 zl nie place.

Pomijajac net zatem...
    Zatem jak wydzwonisz 50 minut I wysle 10 sms zaplacisz (50 x 0,19) + (10 x 0,09)
    Ale nie zaplacisz w sumie wiecej niz za te 155 minut + 100 sms - nawet jesli wyslesz/wygadasz wiecej.
    Zatem za SMS rozmowy da sie zaplacic maks 29 + 9 - jesli wygadasz lub wyslesz mniej rachunek bedzie nizszy.... jak wygadasz albo wyslesz wiecej - nie bedzie wyzszy.

Comprende???

> TRZEBA SIE TRZYMAC Z DALA A POZYTYWNE KOMENTY DAJA LUDZIE OPLACANI PRZEZ OPERA
    > TORA

Idz... wlanij glowa w sciane... moze sie poprawi... bo nie dosc ze bzdury piszesz to oczywistej oferty pojac nie jestes wstanie...

> zal, po prostu zal....

Faktycznie.. jak sie takie bzdury jak twoje czyta, to zal...
    Zeby trzech progow finanswoych ktos po paru klasach podstawowki skumac niepotrafil...

> mam nadzieje, ze tylko na tym stracicie, bo mimo iż to jest wg prawa to i tak o
    > szukujecie ludzi na glupich niedopowiedzeniach

????? Niby jak I gdzie Orange w tej ofercie kogos oszukuje. Prznioslem sie z Play I korzystam wlasciwie od dnia zero - rachunki zawsze dostajnie zgodne z ta zasada....

za kilkaset minut ktore wygaduje w miesiace mam oplate 29 zl, jakies grosze za sms (bo malo wyslam) + 7 zl za pakiet netu (zeby nie wydawac tych 19 zl)...

To gdzie tu oszustwo???

Moja zona wygaduje 1800 - 2000 minut, ma pakiet netu za 5 zl (malo korzysta) I sms - rachunki 37-45 zl zaleznie od ilosci sms, bo do 9 zl - 100 sms jeszcze nigdy nie dociagnela.
    --
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: Łukasz IP: *.satfilm.net.pl 28.11.13, 21:49
    ja własnie sie zastanawiam nad nju (play aktualnie) i jak narazie wszystko przemawia za zmiana operatora. ale jak czytam momentami te wpisy bo zdecydowanie brak czytania ze zrozumieniem. Strona NJU jest tak prosto i czytelnie skonstruowana jak rzadko ktora a co poniektórzy i tak nie zkumali :D
    A poza tym jak wam sie nie spodoba w nju to mozecie wrocic po miesiacu jaki problem widzicie i jeszcze zyskacie u nowego operatora jako przeniesienie numeru.
    A Pana ktory placi 40 zl za smsy w nju chciałbym ponformowac ze nie jestem ich pracownikiem i nic mi nie placa a szkoda :D:D:D
  • galtomone 29.11.13, 07:00
    Ja sie wlasnie z Play przenioslem.
    Miel u nich abonament z sim only. Swego czasu, przy podpisaniu przez internet tez byla oferta z umowa na czas nie okreslony.
    Place to samo co placilem.
    Ale ze to moge znacznie wiecej gadac bez stresu, w Play (poza darmowymi minutami robilo sie drogo) zawsze mailem stres zeby tych minut nie przekroczyc, w efekcie nigdy ich w 100% nie wykorzystalem. A tu albo wygadam duzo to 29 zl.. albo mniej to czasem za rozmowy mam np 23 zl.... + 7 za net (te pakiety to jedyny minus oferty)... ale ogolnie jestem zadowolony.
    --
    Pozdrawiam,
    G.
  • Gość: gość Iwona IP: 212.59.252.* 29.12.13, 22:48
    Też jestem w Play i po czytaniu tych opinii waham sie co zrobić, a umowa kończy mi się 9 stycznia. W play za 29,99 mam nielimitowane komórki do wszystkich + sms i mms w( prezencie) bez stacjonarnych. A w nju za 29,99 nielimitowane komórki + stacjonarne. Nie wiem co wybrać .Obawiam się pierwszego rachunku, kiedy jeszcze nie zdążę włączyć usługi 19 zł bez ograniczeń, która działa od następnego okresu rozliczeniowego. Będę dzwonić więcej do wszystkich trochę na stacjonarne i kilka smsów nie będę korzystać z netu, nie wiem co wybrać.
  • galtomone 31.12.13, 08:47
    Osobiscie jestem bardzo zadowolony po odejsciu z Play. Na ich oferte jako taka nie moge nazekac. Gdy ja kupowalem w Play abo. sim only byly jeszcze umowy bezterminowe, to duzy plus (jak sie okazalo), bo kilka miesiecy pozniej na rynku pojawilo sie Nju.
    Obecnie, biorac od operatora oferte sim-only (gdzie nie splacam telefonu)zupelnie nie widze powodu, by podpisywac cyrogras na rok czy dluzej.

Po drugie, odpadl mi jedenproblem z Play. Telefon lezy na biurku, zalogowany do sieci ale nie dzwoni. Za to pojawia sie inf., ze ktos sie usilowal do mnie dodzwonic... Reklamowalem w Play, nie bylo klopotu (chyba znana sprawa) ale nie wiele to dawalo.

Co do Nju. Od strony zasiegu, itp. na poludniu, gdzie mieszkam nie ma problemów.
    Oferta jest prosta I faktycznie elastyczne.
    Teraz dodatkowo no limit 29zl zostal rozdzielony na dwa osobne - tj. komorki za 19 I stacjonarne za 10 zł.
    Czyli dzwoniac duzo na kom I stacjonarne nadal maks jaki zaplacimy to 29 zl... ale jesli dzwonimy glownie na komorki (lub stacjonarne) to do tej pory no limit byl po 29 zl... teraz bedzie po 19 zl.... W efekcie zaplacimy np. 19 zl za 2000 min na komorki + za 5 min (5x0.19) na stacjonarne. Taniej, elastyczniej, sprawied;liwiej. Juz mam sms'a, ze bedzie aktywne od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Co do poczatkowego okresu przejscie z taryfy zero na buzz. U mnie nie bylo to jakos szczegolnie klopotliwe. Gdy karta sie aktywowala, widzialem, ze do poczatku kolejnego okresu mam jeszcze 4 dni, wiec po prostu nie wisialem godzinami na telefonie, do pierwszej faktury za ten okres doliczyli mi z 5 zl?
    A przeciez nie placisz za aktywacje, wiec nie ma problem.
    Na Twoim miejscu bym potestowal... nie bedzie fajnie , nie ma umowy zawsze mozna znow zmienic operatora.

Z pakietu 1GB za 19 zl nie korzytsam, Kazdego pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego (kalendarz przypomina) wlaczam pakiet 700mb za 7zl, ktory mi spokojnie starcza. SMS prawie nie wysylam, bo prosciej zadzwonic... (w play zreszta tez nie wiele wysylalem).

Generalnie jestem zadowolony - co miesiac wygaduje teraz bez stresu naprade duzo minut....
    W Play placilem co mikesiac 29 -3x zl (29 kiedy saie kontrolowalem I minuty mi przepadaly, ciut wiecej kiedy przekraczalem 150 min).
    Teraz mam rachunki na poziomie 37 zl. Mam net + kilka sms a w rozmowach zupelnie sie nie ograniczam. + wiem ze jesli na rynku sie pojawi cos ciekawszego (choc watpie, bo juz jest baaaardzo tanio) to moge powiedziec Pa Pa.
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: andre IP: *.204.34.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.11.13, 21:50
    pustak jesteś i tyle
  • Gość: Łukasz IP: *.satfilm.net.pl 29.11.13, 10:54
    kolego jak napisałes jest to "indywidualnia górna granica rachunku" i jak dobrze zaznaczyłeś numery specjalne typu 0 801 ... są płatne dodatkowo czyli teoretycznie oprócz darmowych rozmów na komórki i stacjonarne mogłbys natrzaskać 2000 tysie i wypiąć sie na NJU i nie zapłacić a więc zabezpieczają się chyba to normalne. A to wogóle to wszystkie sieci maja taki limit Play ma np 1000 zł
  • Gość: drogo w tym nju IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.13, 16:05
    za miast reklamowanych 29 zł zapłaciłem 42 zł. a są i drożsi.
    najdrożsi to kilkaset złotych.
    wszystko to się dzieje przy przenoszeniu numeru.
    nju podsuwa ci pod nos kartę, z której możesz dzwonić, ale uwaga, nie mówią najważniejszego!
    ta karta to nie taryfa z reklamy!
    tu mozesz pojechać sobie nawet na kilka tysiecy jesli dużo gadasz.
    czy to oszustwo? 100% oszustwo.
    żółty z gitarą ma u mnie prze....ne
  • Gość: mufi IP: *.home.isko.net.pl 23.12.13, 16:24
    Mówią mówią :) a jak ktoś nie słucha to płaci.
  • Gość: Agnes IP: *.free.aero2.net.pl 05.01.14, 15:50
    Sprawdź sobie szczegółowy rach na stronie. Wszystko wyliczone precyzyjnie - rozmowy ( numer, data, godz. połaczenia, czas ). To samo a sms-ami internetem. Syn wykorzystuje limit internetu średnio w połowie miesiąca, dalej połączzenia są "zerowe". Płaci zawsze 19zł + parę zł. za rozmowy. Dokładnie tak jak w orefcie. Polecam.
  • Gość: tygrys pustyni IP: *.centertel.pl 11.01.14, 10:49
    bzdura kolego. nic bardziej mylnego, rozmowy są darmowe na komórki i stacjonarne, ale nie na nr 0-700, sms i mms premium i sms te płatne od nr 71 - 1,22zł do nr 79 - płatne ponad 10zł, i wszelaki limit założony jest na takie własne usługi, a skutecznie możesz się go pozbyć ustalając sobie brak limitu u operatora. amen ;)
  • Gość: dfd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 11:13
    > bzdura kolego. nic bardziej mylnego, rozmowy są darmowe na komórki i stacjonarn
    > e, ale nie na nr 0-700, sms i mms premium i sms te płatne od nr 71 - 1,22zł do
    > nr 79 - płatne ponad 10zł, i wszelaki limit założony jest na takie własne usług
    > i, a skutecznie możesz się go pozbyć ustalając sobie brak limitu u operatora. a
    > men ;)

oooo właśnie. Dobrze ze mu powiedziałeś bo bidaka jeszcze pewnie nie wie za rozmowy z panienkami trzeba płacić. Skad sie tacy ludzie biorą... dzwoni na 0800 i narzeka że musi płacić. Nei ma czytnika pdf-ów? Górny limit w nju i tak jest wysoki
  • galtomone 11.01.14, 18:38
    Gość portalu: dfd napisał(a):

> Górny limit w nju i tak jest wysoki

No!!! 19 zl za polaczenia na komorki no limit to faktycznie w pizdu!

--
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: zastanawiająca się IP: 91.244.211.* 05.02.14, 12:05
    jestem teraz w play na kartę ui zastanawiam się nad nju z rachunkiem.Czytając wypowiedzi na forum zastanawiam się kto ma rację. I tak,jakbym chciała przenieść nr do nju,to po aktywacji nowej karty musze jeszcze jakoś aktywować pakiety?one same się nie aktywują?myślałam,że tojuż samo nju nalicza ile wygadam,a tu jednak trzeba najpierw aktywować usługę np. 19zł na komórki i 10 zł na stacjonarne, 9 zł na smsy itd.?jak tego od razu nie zrobię to co?będą mi naliczać wyższe rachunki?i czy to tak comiesiąc musze aktywować,czy wystarczy raz na początku?
  • galtomone 05.02.14, 16:55
    NIe wiem jak jest dla nowych abonentow.
    Ja rozdzial 29 zl na komorki stacjonarne musialem aktywowac.
    Ale to robi sie tylko raz - jeden darmowy sms do sieci I juz.

Pakiety, ktore mozna (jesli sie chce) dokupic poza abonamentem to tylko internet - mnie bardziej pasuje placic 7 zl za 700 mb I to sobie raz na miesiac wlaczam przez www, niz 19 zl 100mb z lejkiem po 1GB. Ale to jedyny "problem".

Rozmowy/smsy/mms czy tez w ramach tych 19 zl internet - nie wymagaja (w nju z rachunkiem) zadnych dodatkowyc kombinacji.
    + Za aktywacje nie palci sie jak w Play 49 zl!!!!

Tak wiec po aktywacji Twojego numeru w NJU - jesli chcesz korzystac z netu taniej niz za 19 zl (bo najpierw sciaga z pakietow) lub ten 1GB to za malo - to dokupujesz pakiety. Pozatym nic wiecej- zadnych kofow, pakietow, itd...

O rozdzielenie stacjonarnych I komorek - mnie dzieki temu rachunek spadnie o 10 zl - musiz dopytac w samym nju bo nie wiem.

Tak Za rozmowy na komorki I kilka rozmow na stacjonarne placiclem 29 zl. Teraz juz na stonienju sa dwie pozycje.
    I w komorkowych juz mam limit 19 zl... I dalej dzownie za darmo ile chce... a na stacjonarne dywalem dotad 0,43 zl... wiec na to 10zl w tym miesiacu nie ma szans.
    A ze d\zwonie na kom za darmo to wsyslalem SMS tez za 0,54 wiec tych 9 zl za smsy tez nie zaplace.

Realnie za duzo wiecej minut I ciut mniej mb (w Play mi I tak przepadaly) w Play placilem 29 (1GB I 150 minu) a teraz place ok 27 zl.. ale nie ograniczam sie w rozmowach
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.14, 18:37
    ja jestem na etapie przeniesienia numeru z play do nju i jak narazie idzie wszystko plynnie i bez zastrzezen, zaznaczylem opcje ze chce przeniesc numer z zachowaniem terminu wypowiedzenia i tak sie stalo. Nju gra w otwarte karty poniewaz otrzymalem karte z numerem tymczasowym na ktorym nie ma żadnego planu wlaczonego i jesli chcialbym juz teraz korzystac z tego numeru to musze sobie go na stronie wlaczyc albo placic wedlug stawek za minute.
  • agulina86 02.07.14, 23:49
    eeee tam .. ja ściągnęłam apkę Smartgroschen na zwykłego tableta i dzwonię tanio jak barszcz.. np do Niemiec 5 groszy za minutę i żadnego abonamentu.. która sieć tyle da ?

• njumobile1 11.02.14, 23:54
    Jeśli wybierzesz ofertę na abonament to wystarczy, że aktywujesz usługę „do komórkowych za 19 zł” www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem. Pozostałe są już domyślne aktywne. Nawet, jeśli nie aktywujesz tej promocji to za połączenia nie zapłacisz więcej niż 29 zł, za SMS-y 9 zł a za internet 19 zł. Trzeba tylko pamiętać o tym, że przy przeniesieniu numeru najpierw, czyli do czasu przeniesienia numeru korzystasz z tzw. planu zerowego www.njumobile.pl/obsluga/faktury-i-platnosci,plan-zerowy który w każdej chwili możesz zmienić.
  • Gość: frak1 IP: *.elk.mm.pl 16.03.14, 21:14
    Znakomita oferta z jasnymi i prostymi zasadami. Bez wątpienia najtańszy obecnie operator na rynku. Jak ktoś duuuuuużo dzwoni to nie zapłaci więcej jak 29 zł. Jak ktoś duuuuuużo dzwoni ale tylko na komórki to nie zapłaci więcej jak 19 zł. Jak ktoś mało dzwoni zapłaci 9 zł. Podobnie jest z sms-ami (właściwie to lepiej i taniej jest zadzwonić bo nie trzeba dodatkowo płacić za sms-y) czy internetem. Przeniosłem już 2 abonamenty. Trzeciego na razie nie mogę bo wiąże mnie umowa. Za te dwa razem płacę mniej niż za ten trzeci. Na razie- jak dla mnie REWELACJA! Czytałem też wątki o rzekomych problemach z przeniesieniem, "tajnymi limitami" czy kwotami na rachunku. BZDURA jakich dużo w Internecie (albo konkurencja nie śpi :)
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.14, 21:18
    Obiecałem firmie że dołączę się do każdej krytyki nju zwykłe dziady i tyle mam ciągłe problemy z połączeniami nie mogę dzwonić rozłącza mi rozmowy fatalna jakość rozmów niemal po każdej rozmowie muszę wyłączyć i włczyć telefon aby wykonać następne połączenie.Złożyłem z 10reklamacji żałosne odpowiedzi że wszystko jest ok.W jednej przyznają że jednak nie.Ale to nic niby nie można przekroczyć kwoty 58 zł bzdura dostałem ostatni rachunek 80 więc omijajcie ich szerokim łukiem.Ja jeszcze 4dni i kończę z tym dziadostwem jeszcze nigdy nikt nie spowodował we mnie takiej agresji jak te patałachy i śmierdziele nju
  • Gość: Łukasz IP: *.satfilm.net.pl 20.03.14, 09:44
    a moze zacznij szukac winy w swoim aparacie :P a nie operatorze
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.14, 10:23
    No właśnie kolego problem w tym że wkładam kartę innego operatora do telefonu i wszystko jest w porządku.Poza tym treść odpowiedzi na reklamacje i obsługa fatalna.Naliczają mi smsy na....stacjonarne niby po co mi smsy na stacjonarne sprawdzam na koncie nie ma żadnych smsów stacjonarnych piszę reklamacje-są.Konto -nie ma.I tak w kółko.Jeszcze coś to że mam zasięg nie oznacza też że można się do mnie dodzwonić.Dla dzwoniących często podawana jest info że jestem poza zasięgiem.Kupiłem kartę i od dwóch miesięcy ponad chodz z dwoma aparatami.To chore nie uważasz?
  • Gość: Łukasz IP: *.satfilm.net.pl 20.03.14, 15:47
    ja jestem w nju od 10.03 i na razie jest OK przeniesienie bez problemów i narazie jest OK
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.14, 18:42
    Nie twierdzę że u wszystkich jest źle tylko tyle że ja mam katasrtofę a z forum wynika że jednak nie jest to odosobniony problem.Do tego obsługa żałosna.Nie piszę Ci żebyś zrezygnował.Piszę co mi się przytrafiło a wybór jak zwykle należy do nas.Pozdrawiam.
  • Gość: xza IP: *.biznes.mm.pl 25.03.14, 15:32
    Ja jestem w nju z fakturą praktycznie od początku (czyli prawie rok) - 2 karty i jakoś nie trafiłem na żadne wałki w ich strony.
    Rachunki zgodne z tym co miało być i co wydzwoniłem.
    Fakt że wszystkie g...na typu premium sms itp mam poblokowane i za te rzeczy nie ma prawa przyjść nić ponad to czego się spodziewam.
  • Gość: frak1 IP: *.elk.mm.pl 27.03.14, 09:11
    Gość portalu: Marek napisał(a):
    > Obiecałem firmie że dołączę się do każdej krytyki nju zwykłe dziady i tyle mam
    > ciągłe problemy z połączeniami nie mogę dzwonić rozłącza mi rozmowy fatalna jak
    > ość rozmów niemal po każdej rozmowie muszę wyłączyć i włczyć telefon aby wykona
    > ć następne połączenie.Złożyłem z 10reklamacji żałosne odpowiedzi że wszystko je
    > st ok.
    Aby zweryfikować te bzdury każdy może sobie kupić starter nju za 5 zł (ważny dożywotnio!) i sam sprawdzić. Dla konkurencji zalecam raczej obniżenie cen swoich usług do poziomu nju (albo jeszcze więcej) zamiast produkować się na forum, ręczę że rezultaty będą lepsze :)
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.14, 09:37
    Gdybyś faktycznie był bezstronny to zapytałbyś przede wszystkim o jakieś potwierdzenie czy taka sytuacja miała miejsce Ty rzetelny dochodzeniowcu. 17 złożonych reklamacji po przeliczeniu dokładnym.Po drugie nie pisałem o ważności konta tylko o jakości połączeń .Czytaj ze zrozumieniem.
  • Gość: frak1 IP: *.elk.mm.pl 29.03.14, 21:13
    Sam czytaj ze zrozumieniem.
    A ponieważ masz z tym kłopoty wyjaśniam ci łopatologicznie, że łatwo jest zweryfikować napisane przez ciebie bzdury dotyczące jakości połączeń nju kupując starter nju za 5 zł (ale nie w celu zbadania żywotności tego startera tylko właśnie jakości połączeń. Załapałeś?)
    Nie dziwię się już że 17 razy składałeś reklamacje, bo pewnie nie znaleźli osoby która domyśliła by się, o co ci chodzi. Moja rada to poproś kogoś, o napisanie reklamacji za ciebie.
  • Gość: frak1 IP: *.elk.mm.pl 27.03.14, 08:57
    he, he, he czego to konkurencja nie wymyśli w ramach brudnej antyreklamy. Oczywiście żadna z tych rzeczy o których pisze Pan Marek z konkurencyjnej sieci nie ma miejsca :)
  • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.14, 09:43
    Skąd wiesz że z konkurencji.Podałem choć jedną nazwę sieci w której jestem? To jest właśnie prostactwo ludzi którym brak argumentów.Oczywiście że jestem w innej sieci.Nie ma znaczenia w jakiej przedstawiłem argumenty i nikogo nie namawiam do przejścia do jakiejś konkretnej sieci .Piszę o moich przygodach z fju.To tylko i aż tyle dla niektórych aby dotarło do fasolki.Dla mnie to dziadostwo i tyle zresztą poczytaj i zobacz że nie jestem odosobnionym przypadkiem.I na koniec problem nie polega na tym że popełniasz błą.Błędy popełnia każdy.Problem pojawia się kiedy własną winą obciążasz kogoś innego.A tak właśnie robiło fju ze mną.17 reklamacji i jedna potwierdzili bez żadnych konsekwencji.Chora sięć i tyle.Dla mnie -dla Ciebie może być przecież bogiem .Pozdrawiam
  • galtomone 28.03.14, 07:13
    A moze przeszedles z Nju do Orange?
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• njumobile1 04.04.14, 18:46
    Jeśli jakaś sprawa nie została wyjaśniona to napisz do nas www.facebook.com/Njumobile/app_509306092450458 Sprawdzimy to. Opisz dokładnie sprawę i podaj dokładną lokalizację (miejscowość, ulica), w której zauważasz te utrudnienia.
  • galtomone 26.03.14, 10:17
    Moja ostatnia faktura: 28,46
    206 minut rozmow (nie interesuje mnie czy na kom czy na stacjonarne - liczone osobno do 19 i 10 zl...)
    pakiet netu za 7 zl - 700 mega
    i 12 smsow...
    I do tego w kazdej chwili moge sie pozegnac...
    Dla mnie rewelacja... szczegolnie, ze w zeszlym miesiacu mialem intensywniejsze rozmowy - jakies 850 minut i rachunek byl taki sam :-)
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: plum12 IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.04.14, 15:24
    Podpowiedzcie, co robic gdy sie ma smartfona i gdy w takim wypadku tel. sam sie laczy z internetem? Chcialabym uniknac placenia 19 zl za internet, a placic te 7 zl za pakiet 700 mB.
  • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 25.04.14, 17:47
    Wyłącz połączenie z Internetem przez sieć komórkową (poszukaj w opcjach), włączaj tylko wtedy, kiedy naprawdę potrzebujesz. W pozostałych przypadkach łącz się przez Wi-Fi.
  • galtomone 26.04.14, 10:15
    I co to da?
    Lepiej kazdego pierwszego dnia, nowego okresu rozliczeniowego (to staly dzien) aktywowac pakiet za 7zl (jak soie bedzie konczyl mozna wlacyz kolejny - mnie starcza).
    Ustawiasz przypomnienie w kalendarzu, cykliczne I juz.
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• galtomone 26.04.14, 10:14
    Ja rano, kazdego pierwszego dnia okresu rozliczeniowego siadam do kompa (albo w telefonie przez WiFi), wchodze na nju mobile I aktywuje pakiet za 7 zl. Mam przypomnienie w kalendarzu I juz.
    Nawet dzien wczesniej nie musze wylaczac transmisji danych bo telefon I tak trzyma w domu WiFi. Nie da sie tego inaczej zalatwic.
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: marek IP: *.ias.bredband.telia.com 26.04.14, 07:02
    Tak jak pisałem wielokrotnie tak też utrzymuję do dzisiaj to dziady i złodzieje i oszuści.Rzuciłem to dziadostwo po tym jak faktury dostawałem grubo powyżej ich obietnic.Poza tym nie odpowiadają na reklamacje obsługa świńska i ordynarna ogólne dno i kloaka.Co tu jeszcze pisać.Ten czas u nich to największa porażka w życiu dlatego powiedziałem sobie że będę gościł na wszystkich forach z komentarzami o nich.Dla zasady!!!
  • galtomone 26.04.14, 10:19
    Gość portalu: marek napisał(a):

> Tak jak pisałem wielokrotnie tak też utrzymuję do dzisiaj to dziady i złodzieje
    > i oszuści.

Wrzuc skan faktury, bo pitolisz tak ze az sie slabo robi!!!
    Jestem w NJU od poczatku czyli rok (przeszedlem z Play). Po oddzieleniu stacjonartnych I komorkowych mam z netem (pakiet 7 zl) rachunek na poziomoe 27-29 (zalezy ile sms I minut na stacjonarne dodatkowo zrobie).

Nie da sie zaplacic wiecej (nie korzystajac z uslug premium) niz 57zl - bzdury piszesz!

> Rzuciłem to dziadostwo po tym jak faktury dostawałem grubo powyżej i
    > ch obietnic.

Jasne....

> Poza tym nie odpowiadają na reklamacje obsługa świńska i ordynarna
    > ogólne dno i kloaka.

No patrz, a mnie sie kilka razy przypadkiem zamiast jednego dwa pakiety za 7zl wykupywaly I co? Mail do Nju I w trzy dni zwrot kasy... bez klopotu I problemow pomimo iz to ja dalem ciala.

> Co tu jeszcze pisać.

Najlepoej nic, skoro piszesz klamstwa.
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: marek IP: *.ias.bredband.telia.com 26.04.14, 12:51
    Forum to znaczy opinie klientów więc jeżeli jesteś zadowolony to po prostu pisz o tym ale jeżeli ktoś nie jest to nie nazywaj go kłamcą.17 reklamacji w 3 miesice chyba o wszystko dziady i tyle .Takie jest moje zdanie i koniec.Pozdrawiam
  • galtomone 26.04.14, 18:46
    Nadal prosze o skan faktury.
    A jesli masz pretensje to nie miej ich do NJU tylko do Orange.
    --
    Pozdrawiam,
    G.

• Gość: marek IP: *.ias.bredband.telia.com 26.04.14, 20:52
    Napiszę jeszcze raz nie jestem już w nju jak wiesz -albo i nie ,konto zostaje zamknięte po zerwaniu umowy.Faktury dostajesz elektronicznie.Skąd zatem wziąć skan faktury?Chore to wszystko i tyle .Pretensje do orange?Przecież to to samo dziadostwo.(NOTABENE MAM INTERNET W ORANGE- DZIAŁA BEZ ZARZUTU)więc może przepraszam nie powinienem pisać dziadostwo orange tylko nju.I tak pozostaje i pozostanie dopóki będę pamiętał i trafiał w jakiekolwiek forum opiniotwórcze o fju.POZDRAWIAM.
  • galtomone 27.04.14, 09:05
    Gość portalu: marek napisał(a):

> Napiszę jeszcze raz nie jestem już w nju jak wiesz -albo i nie ,konto zostaje z
    > amknięte po zerwaniu umowy.Faktury dostajesz elektronicznie.

No to wyslij "obrazek faktury - to chyba oczywiste, ze o tym pisalem. Oczwiscie juz ich nie masz? :-)

> Skąd zatem wziąć skan faktury?

Mozesz tez wydrukowac pdf I

> Chore to wszystko i tyle .Pretensje do orange?

No albo do operatora albo do siebie... - to chyba oczywiste. A jesli nie wiesz, to informuje, ze nie ma operatora NJU.

> Przecież to to samo dziadostwo.(NOTABENE MAM INTERNET W ORANGE- DZIAŁA BEZ
    > ZARZUTU)więc może przepraszam nie powinienem pisać dziadostwo orange tylko nju.I tak
    > pozostaje i pozostanie dopóki będę pamiętał i trafiał w jakiekolwiek forum opiniotwórcze o > fju.POZD
    > RAWIAM.

Zdecyduj sie zatem czy orange to dziadostwo czy internet dziala ci bez zarzutu, bo sam sobie przeczysz. Jak reklamacje tez takim jezykiem pisales, to sie nie dziwie, ze w BOK Orange nie bardzo wiedzieli co z toba zrobic :-)

--
    Pozdrawiam,
    G.

• mateusz.kosa 03.07.14, 17:24
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: marek IP: *.cust.tele2.se 03.07.14, 19:34
    Ja odradzam.I nie proponuję innej sieci(pomimo tego że jestem w innej teraz i jestem bardzo zadowolony)po prostu popróbuj.Być może ja i jeszcze kilka osób jesteśmy jedynymi których nju przewiozło .Dlatego piszę tylko o swoich doświadczeniach w które przecież wierzyć nie musisz.Dla mnie są skończę i ilekroć o nich wspomnę.Tak jak teraz po 2 miesiącach.No i fajne jest to że kilkoro moich znajomych poznało ten problem i ominęli go.To mnie cieszy.A co zrobisz to Twoja sprawa.Pozdrawiam.
  • Gość: Stały klient IP: *.xdsl.centertel.pl 29.08.14, 21:18
    Wystarczy nie dzwonić pod 0-700 nabijając rachunki minutami nieliczonymi w pakiet. Nie jest to limit, który ogranicza nasze dzwonienie na normalne numery stacjonarne i komórkowe, a jedynie ograniczenie naszego rachunku zapewniające jednocześnie bezpieczeństwo, polegające na tym, że nawet jeśli będziecie dzwonić na 0-800 i 0-700 to nie zapłacicie więcej niż ten limit. To skoro ja mam limit 600 zł, a Ty masz 200 to jednocześnie włączają "rasizm" między klientami? Jeszcze raz: ten limit to jedynie zabezpieczenie, że korzystając z dodatkowych usług i nie płacąc faktur w terminie nie przekroczysz tej kwoty. DZIĘKUJĘ
  • ophiuchus 03.05.15, 12:59
    Moje doświadczenia z NJUmobile właśnie kończą się przeniesieniem numeru do innego operatora.

Z Njumobile walczyłem ponad dwa miesiące, aby otrzymać 50zł za przeniesienie numeru, w końcu jak zapytałem się o moje prawa z tytułu nie rozpatrzenia reklamacji w terminie, udawali idiotę!, stwierdzając, że na to muszę złożyć nową reklamację.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka