• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

22 460 93 94 Dodaj do ulubionych

• 22.11.13, 17:59
    Może ktoś wie do kogo należy numer który podałem powyżej. Sprawa jest następująca że ktoś z tego numeru dzwoni do mnie po kilka razy dziennie, kiedy odbieram od razu połączenie kończy się, kiedy oddzwaniam na ten numer jest to samo
    Edytor zaawansowany
    • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 22.11.13, 18:40
      Eco-Vital, zaproszenia na pokaz kulinarny.
      • 23.11.13, 10:25
        Dziękuję za namiary. Już sobie porozmawiam z przedstawicielami tej firmy
        • 23.11.13, 12:01
          O ile namiar jest prawdziwy, a nie żartem...
          --
          Uczucia miłosne są stanem chwilowej niepoczytalności 
          • 23.11.13, 14:25
            Nie jest żartem bo kiedyś jeden raz udało mi się odebrać ten telefon i pani zapraszała mnie na jakiś pokaz
            Ponieważ było to jakiś czas temu zapomniałem nazwy firmy
            • Gość: Hanna IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.13, 13:54
              U mnie jest podobnie. Dzwonią po kilka razy. Ciągle zapominam, że to z tego numeru dzwonią na pokaz kulinarny. Już dwa razy podziękowałam za zaproszenie i poinformowałam, że nie przyjdę. Dzisiaj znowu dzwonili....
              • Gość: mufi IP: *.home.isko.net.pl 29.11.13, 17:49
                To sobie zablokuj w telefonie ten numer.
                • Gość: gosc IP: *.wroclaw.vectranet.pl 22.04.14, 09:28
                  mmm, a w jaki sposób zablokować ten numer?
              • Gość: wilczyca111 IP: *.246.66.113.skyware.pl 13.01.14, 23:14

Do mnie tez dzwoni ten numer, ale w późnych godz. wieczornych. Czy rzeczywiście o tej porze wypada kogokolwiek zapraszać na cokolwiek??/ /np.godz. 23.00/. Mnie się to wydaje podejrzane, nigdy nie odebrałam tego tel. Z przyzwoitości.
              • Gość: gac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.14, 15:50
                Namierzają gdzie jestes jeżeli wielokrotnie dzwonią lub aktywowany jest podsłuch jak raz dwa razy dziennie dzwonią !
      • Gość: balajan IP: 188.125.251.* 01.02.14, 11:38
        Namolni naganiacze z Eco-Vital. nie odbierać !
        • Gość: silvana IP: 46.22.174.* 10.04.14, 17:34
          napiszcie emaila to rzecznika ich albo do ich sekretariatu i straszcie policja.... do mnie juz dwa razy dzwonili....

sekretariat@eco-vital.pl

eco-vital.pl/index.php
          • Gość: gumiś IP: *.ml-ext.ucar.edu 11.06.14, 11:37
            Proponuję wrzucić telefon do rzeki :P Bez przesady nie chcesz iść na pokaz to podziękuj miłej Pani i wszystko, nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma :)
    • Gość: kamil IP: *.sm-rozstaje.pl 17.12.13, 15:32
      Dosłownie taka sama sytyłacja
      • Gość: anonim7021 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 14:45
        jak dodzwonią się do mnie to nikt się nie odzywa ale sam muszę rozłączyć
    • Gość: za IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.14, 16:35
      To są numery telefonów podszywających się pod firmy reklamowe a tak naprawdę inwiglacja sprawdzanie gdzie jestes bywa , że są perturbacje więc zanim zsynchronizują temat muszą parę razy zadzwonić !Pozdrawiam niedowiarków .
    • Gość: ibel IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.14, 15:27
      do mnie dziś też dzwonili z tego numeru - pani Filipkowska z firmy ECO BON TON - znalazłam tylko, że ich siedziba mieści się w Poznaniu, ale nie ma do nich numeru telefonu. kategorycznie podkreśliłam, żeby już nigdy do mnie nie dzwonili. na pytanie skąd mają mój numer, Pani powiedziała, że wygenerował to jakiś jej system. gdy zaczęłam wypytywać o dane ich firmy, Pani szanowna rozłączyła się.
      • Gość: silvana IP: 46.22.174.* 10.04.14, 17:39
        to do mnie tez dzwonili tylko gadali ze ponoc wygralam cos tam i kazali sie po to zglosic.... ja im powiedzialam zeby mi to przyslali poczta... i sie rozlaczylam....
    • 03.02.14, 12:13
      Witam, do mnie zaczęli dzwonić 2 tygodnie po tym jak wysłałem sms z głosem na osobę w "programie z tańcami"... Dodałem numer do nieobsługiwanych w komórce i cisza.
      • Gość: anty EcoVital IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.14, 12:51
        Do mnie też dzwonili. Zadzwoniłam na infolinię ich siedziby i stanowczo poprosiłam o usunięcie mojego nr tel z ich bazy danych, sugerując im, że na pewno nie zdobyli go uczciwie (po kontakcie z operatorem wiem, że mój nr nie widniej w książce telefonicznej oraz nie wyraziłam zgody na przekazywanie go itp) i uprzedziłam, że jak sytuacja się powtórzy podejmę inne kroki.

Infolinia: 61 610 70 60
        • Gość: poirytowana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.14, 13:48
          Do mnie również dzwonili. Jednak z tego, co czytam u Was nie jest tak źle.
          najpierw na zmianę był prywatny i nr jak w temacie. Zablokowałam oba, tylko dostawałam info jak nagrywało się na pocztę. Zlikwidowałam pocztę.
          Teraz pojawił się kolejny nr 794184917, nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy to nadal oni. Po próbie oddzwonienia jest tylko informacja, że abonent jest chwilowo niedostępny i mogę mu krótką notkę smsem wysłać. Oczywiście kasuje za połaczenie.
    • Gość: anonim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.14, 18:09
      To są ku... jebane, banda oszustów.
    • Gość: Pablo IP: *.wieszowanet.pl 12.03.14, 19:32
      Ti jest numer do jakiegoś call center. Mnie tez nękają od jakiegoś czasu. maja nie tylko numer telefon bo dokładnie mnie pozycjonują na okolice w jakich mieszkam. Dane na bank zdobyte nielegalnie. Dodatkowo nękają i mnie i moją żonę zarówno w godzinach pracy jak i wieczorem.
      Zablokowanie numeru jest jakimś wyjściem, z tym, że dzwonią też z innych numerów np, 22 486 44 25. Pozostaje donos do prokuratury (nękanie i złamanie ustawy o ochronie danych).
      • Gość: anty EcoVita IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.14, 17:04
        Ja zadzwoniłam na ich Infolinię: 61 610 70 60 i zgłosiłam, że wiem, iż moje dane pozyskali nie legalnie i proszę o natychmiastowe ich usunięcie i zaprzestanie nękania, inaczej podejmę kroki prawne. Jakaś kobieta zapewniła mnie, że moje dane zosaną wykasowane z ich bazy i od tamtej pory jest cisza. Więc proponuję zrobić to samo.
      • Gość: ela IP: *.gdynia.mm.pl 21.03.14, 20:15
        trzeba im do słuchawki mówić że się nie życzy i że jest ochrona danych osobowych - wtedy szybciutko się rozłączają. nie wiem jaki będzie późniejszy efekt, bo pani mi powiedziała, że może sobie tylko odnotować że sobie nie życzę telefonów od nich.
    • Gość: 651398 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.14, 12:03

ECO-VITAL
      Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
      NIP 779-23-91-065
      Siedziba główna w Poznaniu:
      ul. Święty Marcin 58/64
      61-807 Poznań
      E-mail : sekretariat@eco-vital.pl

Rzecznik Prasowy
      Marcin Dolny
      marcin.dolny@eco-vital.pl
      tel. 506 576 112

Infolinia: 61 610 70 60
    • Gość: bumcyk IP: *.siedlce.vectranet.pl 21.03.14, 23:04
      u mnie to samo zadzwonil ten numer odebralem. gdy odebralem uslyszalem tylko jakas smieszna muzyczke nikt sie nie odzywal i sie rozlaczyli. probowalem oddzwonic ciagle zajete.. smierdzi mi to jakims podsluchem wczoraj karte kupilem...
    • Gość: Marcin34 IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.14, 19:07
      Tego typu akcje są już moim przekleństwem! Praktycznie co drugi dzień dzwonią do mnie z przeróżnymi ofertami czy rzekomymi nagrodami. Głos w słuchawce przekonuje że wygrałem np robot kuchenny i można go "odebrać" w hotelu xxxxxx tuż po obejrzeniu prezentacji.. na której to będą mi wciskali garnki za 4000zł... co ciekawe, wiele osób się na taki zakup decyduje. Wiem co mówię, pracowałem w hotelu w centrum Warszawy, gdzie takie rzeczy się robiło. Najczęściej sprzedawno "wełnianą pościel dla alergików" za 2000zł :D Najczęściej zapraszani są ludzie starsi.. i naiwni, którzy - o zgrozo! - kupują te rzeczy...
      Moja rada - jeśli ktoś do Was zadzwoni w takiej sprawie.. warto być niegrzecznym i cisnąć słuchawką bez słowa
      • 28.03.14, 18:59
        witam

Byłem nękany napisałem na email ostrzeżenie ze zgłoszę informację na policję i oskarżę o nękanie itd. Odpisali że przepraszają i kasują nr. Minęło może 3 tyg znów jestem nękany. Mam 2 opcje : Iść na Policję albo (bo dzwonią kobiety) zacząć się pytać jak obciąga - ile bierze za 1h itd może takim obrażeniem sobie odznaczą.
    • 31.03.14, 15:29
      Tu możecie pozdrowić Pana "rzecznika":

www.facebook.com/marcin.dolny.10
      • 31.03.14, 18:14
        tylko tego ciecia nie wyzywajcie ludzie bo to nic nie da. A jeszcze w tym chorym kraju można mieć kłopoty. Ale dzięki za linka
    • Gość: Robert Bydgoszcz IP: *.siec.alfa.pl 14.04.14, 14:26
      ten sam numer też do mnie wydzwania
      • Gość: majkel IP: *.centertel.pl 15.04.14, 21:13
        Jako że numer telefonu nie jest daną osobową - takie callcenter nie lamie prawa. Bo danych nie ma.
        Zeby wyslali zaproszenie na pokaz, zeby tam cos kupic, sami musicie podac im przez telefon swoj adres, na ktory chcecie dostac zaproszenie. Wiec po to dzownia, zeby je wyslac a danych nie maja. Nawet nie wiedza do kogo dzwonią.
        Albo zablokowac numer, albo rzucac sluchawką albo odebrac i powiedziec ze nie zyczycie sobie wiecej kontaktów. Ale moze byc tak,ze taki telearketer rzeczywiscie wasz numer wylosowany odznaczy zeby wiecej nie wpadal do bazy. Ale z tego jednego jego konkretnego callcenter, tego jednego oddzialu,realizujacego projekt dla danej firmy, jak tu np dla eco vital.

Więc z innego oddzialu, z innego miasta w polsce, tez moga do was zadzwonic. bo tam jeszcze na wasz numer nie trafili i go nie odznaczono.

A ze trafiaja z miastem. Numer jest generowany tak, ze system zmienia koncowke z numeru np ich klienta i z gory przypisuje do miasta w kotrym na pokazie byl ktos o podobnym numerze. czesto nie trafiaja z numerami, bo ludzie sie przeprowadzaja itp.

tyle.
        • Gość: Pablo IP: *.gl.digi.pl 16.04.14, 08:00
          Typowe tłumaczenie call center. Kiedyś wdałem się z panią w dyskusje i usłyszałem dokładnie te sam argumenty. Tyle tylko że to nie prawda. Ja mój numer telefonu mam w różnych sieciach od 12 lat. Ściśle mówiąc mam 2 numery, z których jeden użytkuje moja żona. 2 lata temu przeprowadziliśmy się z miasta na wieś. Dziwnym trafem akurat teraz wraz żona zaczęliśmy masowo otrzymywać telefony z różnymi zaproszeniami na eventy naciągaczy organizowane akurat w gminie do której się wyprowadziliśmy. Do tego za każdym razem dzwonią oba telefony jeden po drugim. Tak że w żadne bajki o losujących komputerach nie wierzę. Jestem przekonany, że ktoś z jakiegoś urzędu w mojej gminie sprzedał dane, dlatego mają zarówno mój adres jak i oba numery telefonu.
          Blokowanie numerów nie do końca jest skuteczne, dlatego, że zwykle call center posiada wiele numerów albo dzwonią z numerów, które się nie identyfikują.
          Ja ściągnąłem sobie apkę, która nagrywa rozmowy i ustawiłem sobie nagrywanie wszystkich rozmów przychodzących spoza mojej listy adresowej. za każdym razem jak dzwoni do mnie callcenter uprzedzam panią że ta rozmowa jest nagrywana. Na razie jeszcze żadna z pań nie zdecydowała się na kontynuowanie rozmowy, a szkoda, bo chętnie wpuszczę w sieć takie nagranie. Skutek chyba osiągnąłem bo ostatnio takie telefony mam niemiernie rzadko.
          nawiasem mówiąc pań pracujących w callcenter mi trochę szkoda, bo święcie są przekonane, że mają legalną pracę i w sumie mają rację. Ale powinny wiedzieć, że pracują u przestępców którzy lamią prawo nielegalnie nabywając dane osobowe.

• Gość: Pablo IP: *.181.231.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.04.14, 08:06

Typowe tłumaczenie call center. Kiedyś wdałem się z panią w dyskusje i usłyszałem dokładnie te same argumenty. Tyle tylko że to nie prawda. Ja mój numer telefonu mam w różnych sieciach od 12 lat. Ściśle mówiąc mam 2 numery, z których jeden użytkuje moja żona. 2 lata temu przeprowadziliśmy się z miasta na wieś. Dziwnym trafem akurat teraz wraz żona zaczęliśmy masowo otrzymywać telefony z różnymi zaproszeniami na eventy naciągaczy organizowane akurat w gminie do której się wyprowadziliśmy. Do tego za każdym razem dzwonią oba telefony jeden po drugim. Tak że w żadne bajki o losujących komputerach nie wierzę. Jestem przekonany, że ktoś z jakiegoś urzędu w mojej gminie sprzedał dane, dlatego mają zarówno mój adres jak i oba numery telefonu.
          Blokowanie numerów nie do końca jest skuteczne, dlatego, że zwykle call center posiada wiele numerów albo dzwonią z numerów, które się nie identyfikują.
          Ja ściągnąłem sobie apkę, która nagrywa rozmowy i ustawiłem sobie nagrywanie wszystkich rozmów przychodzących spoza mojej listy adresowej. za każdym razem jak dzwoni do mnie callcenter uprzedzam panią że ta rozmowa jest nagrywana. Na razie jeszcze żadna z pań nie zdecydowała się na kontynuowanie rozmowy, a szkoda, bo chętnie wpuszczę w sieć takie nagranie. Skutek chyba osiągnąłem bo ostatnio takie telefony mam niemiernie rzadko.
          nawiasem mówiąc pań pracujących w callcenter mi trochę szkoda, bo święcie są przekonane, że mają legalną pracę i w sumie mają rację. Ale powinny wiedzieć, że pracują u przestępców którzy lamią prawo nielegalnie nabywając dane osobowe.

-- 
          Pozdrawiam
          • Gość: gliwiczanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.14, 08:49
            a mozesz podac co to za apka ? chetnie skorzystam z nagrywania rozmów spoza mojej listy kontaktów
            • Gość: Pablo IP: *.147.241.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.04.14, 09:20
              Ja używam ACR, ale podejrzewam, że jest wiele programikow na rynku
          • Gość: Gocha IP: *.wieszowanet.pl 05.05.14, 13:26
            Ja także jak tylko przeprowadziłam się na wieś, w przeciągu 4 miesięcy, zadzwoniono do mnie z tego numeru około 8 razy (ciekawe skąd mają taką informację). Najbardziej wkurza mnie to, że nawet za tym 6, 7 razem mówię że już do mnie dzwonili i kolejny raz odmawiam im spotkania, a pani z słuchawki mówi: "a dlaczego nie chce pani zmienić decyzji". Po prostu chamstwo!
        • Gość: Nicol IP: *.enn.lu 11.06.14, 11:40
          Dokładnie, nie rozumiem tej całej afery. Ludzie dzwonią, bo na tym polega ich praca, nikt na nikogo przez telefon nie krzyczy jeśli odpowiedź na zaproszenie jest nagatywna. W sumie dosyć kulturalnie wygląda taka rozmowa, więc czego się czepiać?
          • Gość: Pablo IP: *.gl.digi.pl 11.06.14, 11:44
            No to podaj swój telefon na forum. ja będę do Ciebie dzwonił kilka razu dzienni w godzinach pracy, ciekawe czy będziesz zadowolony. Kieszonkowiec tez obrabia ludzi w tramwaju bo taka ma robotę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.