Dodaj do ulubionych

G Data Antywirus na Androida...

29.11.13, 21:48
Witam, co myślicie o G Data antyvirus na androida? Czytałem wiele dobrych opini, ale chciałbym się zapytać teżw serwisie z którego korzystam...
Edytor zaawansowany
  • Gość: freezer IP: *.dynamic.chello.pl 30.11.13, 18:11
    Używam go i wszystko jest w porządku....
  • Gość: Piotr Kołakowski IP: *.centertel.pl 22.02.14, 00:13
    To jest istna gospodarka rabunkowa!!!!!!!!!!!!! Dostałem trzy dni temu wiadomość aplikacja facebook sesja wygasła???'' Po czym wylogował mnie i UWAGA!!!!!!!! TWÓJ TELEFON JEST ZAINFEKOWANY ZŁOŚLIWYM OPROGRAMOWANIEM"KOŃ TROJAŃSKI"???''!!!!!! ZIGNOROWAŁEM TO OSTRZEŻENIE BŁĄD!!! MAM ZAINSTALOWANĄ (DARMOWĄ) APLIKACJE 360 ANTYWIRUS PRZED GODZINĄ PRZESKANOWAŁEM MÓJ TELEFON TYM WNTYWIRUSEM GDYŻ MÓJ TELEFON STRASZNIE MULIŁ I FAKTYCZNIE BYŁ ZAINFEKOWANY!!!!!!!!!!!!!!!! I 360 ANTYWIRUS MI TO USUNĄŁ DARMOWO!!!!!!!!!! A KASUJĄ CI ZŁODZIEJSKIE S........Y TRZY RAZY W TYGODNIU PO PONAT 6ZŁ ZA CO ???''!!!!!! MAM ZAMIAR OPISAĆ TYCH ZŁODZIEJI W SPOŁECZNOŚCIACH I TYLKO GDZIE SIĘ DA !!!!!!!!!!!!!!!!! PÓŹNIEJ CHYBA POZWĘ TYCH ZŁODZIEJI!!!!!!!!! LEPIEJ ZAINSTALUJ ANTYWIRUS 360 ON WYŁAPIE WSZYSTKO JEST W JĘZYKU ANGIELSKIM LECZ BARDZO ŁATWY W OBSŁUDZE POLECAM! NIE DAJ SIĘ NACIĄGAĆ TYM ZŁODZIEJĄ TAK JAK TO UCZYNIŁEM JA I KILKU MOICH ZNAJOMYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĘDZIE NIEZŁA DRAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: Piotr Kołakowski IP: *.centertel.pl 22.02.14, 00:25
    To jest istna gospodarka rabunkowa!!!!!!!!!!!!! Dostałem trzy dni temu wiadomość aplikacja facebook sesja wygasła???'' Po czym wylogował mnie i UWAGA!!!!!!!! TWÓJ TELEFON JEST ZAINFEKOWANY ZŁOŚLIWYM OPROGRAMOWANIEM"KOŃ TROJAŃSKI"???''!!!!!! ZIGNOROWAŁEM TO OSTRZEŻENIE BŁĄD!!! MAM ZAINSTALOWANĄ (DARMOWĄ) APLIKACJE 360 ANTYWIRUS PRZED GODZINĄ PRZESKANOWAŁEM MÓJ TELEFON TYM WNTYWIRUSEM GDYŻ MÓJ TELEFON STRASZNIE MULIŁ I FAKTYCZNIE BYŁ ZAINFEKOWANY!!!!!!!!!!!!!!!! I 360 ANTYWIRUS MI TO USUNĄŁ DARMOWO!!!!!!!!!! A KASUJĄ CI ZŁODZIEJSKIE S........Y TRZY RAZY W TYGODNIU PO PONAT 6ZŁ ZA CO ???''!!!!!! MAM ZAMIAR OPISAĆ TYCH ZŁODZIEJI W SPOŁECZNOŚCIACH I TYLKO GDZIE SIĘ DA !!!!!!!!!!!!!!!!! PÓŹNIEJ CHYBA POZWĘ TYCH ZŁODZIEJI!!!!!!!!! LEPIEJ ZAINSTALUJ ANTYWIRUS 360 ON WYŁAPIE WSZYSTKO JEST W JĘZYKU ANGIELSKIM LECZ BARDZO ŁATWY W OBSŁUDZE POLECAM! NIE DAJ SIĘ NACIĄGAĆ TYM ZŁODZIEJĄ TAK JAK TO UCZYNIŁEM JA I KILKU MOICH ZNAJOMYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĘDZIE NIEZŁA DRAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANTYWIRUS "G" JAK WIELKIE ŚMIERDZĄCE GUWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • wwwandal1 15.04.14, 08:21
    Gość portalu: Piotr Kołakowski napisał(a):

> To jest istna gospodarka rabunkowa!!!!!!!!!!!!! Dostałem trzy dni temu wiadomoś
    > ć aplikacja facebook sesja wygasła???'' Po czym wylogował mnie i UWAGA!!!!!!!!
    > TWÓJ TELEFON JEST ZAINFEKOWANY ZŁOŚLIWYM OPROGRAMOWANIEM"KOŃ TROJAŃSKI"???''!!!
    > !!! ZIGNOROWAŁEM TO OSTRZEŻENIE BŁĄD!!! MAM ZAINSTALOWANĄ (DARMOWĄ) APLIKACJE 3
    > 60 ANTYWIRUS PRZED GODZINĄ PRZESKANOWAŁEM MÓJ TELEFON TYM WNTYWIRUSEM GDYŻ MÓJ
    > TELEFON STRASZNIE MULIŁ I FAKTYCZNIE BYŁ ZAINFEKOWANY!!!!!!!!!!!!!!!! I 360 ANT
    > YWIRUS MI TO USUNĄŁ DARMOWO!!!!!!!!!! A KASUJĄ CI ZŁODZIEJSKIE S........Y TRZY
    > RAZY W TYGODNIU PO PONAT 6ZŁ ZA CO ???''!!!!!! MAM ZAMIAR OPISAĆ TYCH ZŁODZIEJI
    > W SPOŁECZNOŚCIACH I TYLKO GDZIE SIĘ DA !!!!!!!!!!!!!!!!! PÓŹNIEJ CHYBA POZWĘ T
    > YCH ZŁODZIEJI!!!!!!!!! LEPIEJ ZAINSTALUJ ANTYWIRUS 360 ON WYŁAPIE WSZYSTKO JEST
    > W JĘZYKU ANGIELSKIM LECZ BARDZO ŁATWY W OBSŁUDZE POLECAM! NIE DAJ SIĘ NACIĄGAĆ
    > TYM ZŁODZIEJĄ TAK JAK TO UCZYNIŁEM JA I KILKU MOICH ZNAJOMYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!
    > !!!!! BĘDZIE NIEZŁA DRAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANTYWIRUS "G" JAK WI
    > ELKIE ŚMIERDZĄCE GUWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!
    > !!!!!!!!!!!!!!

Jak mówi mądre przysłowie - Po to są barany aby je strzyc!

A Ty kolego dałeś się nabrać na usługę subskrypcyjną podszywająca się pod producenta AV

www.reseller-news.pl/newsy/g-data

....

--
    Poważna strona
  • marianlwowski 24.04.14, 21:50
    mam tego antywirusa na smartfonie i tablecie służbowym, nie zauwazyłem żeby jakoś spowalniał system a na pewno czuję się pewniej wiedząc że ważne dane są dobrze chronione, tym bardziej, że przez te sprzęty załatwiam sporo spraw, polecam
  • turtlesmen 12.05.19, 23:19
    Miałem, ale osobiście wolę antywirusa od Kaspersky'ego www.kaspersky.pl/ , zapłaciłem śmieszne pieniądze, raptem kilkanaście złotych, ale w ogóle nie czuję, że go mam zainstalowanego. Nic mi się nie zacina, nie spowalnia i czuje się bezpiecznie, nawet logując się gdzieś do sieci w galerii czy innym miejscu publicznym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.