Dodaj do ulubionych

Power Bank za 10 zł

14.05.14, 13:50
Witam

ostatnio znalazłem na allegro ciekawe urządzenie w postaci Power Banku, który doładowuje telefon kiedy jest rozładowany.
allegro.pl/power-bank-2600-mah-ladowarka-bateria-usb-gratis-i4238483216.html
Potrzebuję właśnie czegoś bardzo małego do kieszeni spodni, aby przy wyjściach poza dom mieć zabezpieczenie, że jak rozładuje mi się telefon to będę mógł go podładować. Myślicie, ze ta pojemność jest OK jest jeszcze podobny z 2 razy większą pojemnością.
Nie mówię tu o ładowaniu przez cały tydzień wszystkich urządzeń domowych :) ale małym zabezpieczeniu podczas wyjścia z domu.
Edytor zaawansowany
  • 14.05.14, 15:50
    moja żona ma taki tylko w tej większej wersji 5600 mAh i jest z niego zadowolona.
    Czasami sam z niego korzystałem i jest to fajne rozwiązanie, za taką cenę spoko temat
  • 04.01.17, 11:38
    Taka pojemność za trochę ponad 10zł? No jak dla mnie to jakość lub faktyczna pojemność jest przekłamana przed producenta. Lepiej zainwestować w coś sprawdzonego, serio
  • Gość: 802.11n IP: *.multimo.pl 14.05.14, 16:32
    Taaa, powerbank za 10 zł. Tyle to kosztuje jeden akumulator-paluszek.
  • 16.05.14, 16:37
    zaryzykowałem i kupiłem, dzisiaj dostałem przesyłkę, właśnie go testuję, na razie ładuje sprawnie zobaczymy co dalej
  • 17.05.14, 08:39
    no więc sytuacja przedstawia się następująco
    power bank naładował mi w pełni baterię 1500 mAh i zostało w nim jeszcze energii na kolejne doładowanie.
    Rozładowałem telefon i resztką energii power banku naładowałem jeszcze 20% więc jest OK.
    Ponowne ładowanie power banku zajęło mi ok 1,5h.
    Zobaczymy jak będzie działał dalej, jeśli nic się nie zmieni to będzie spoko za tą cenę.
  • 18.11.16, 16:58
    Raczej nie ryzykował bym z powerbankiem w tej cenie z obawy przed zakłamaniem jego prawdziwej pojemności czy też ze względu na słabą jakość ogniw , już lepiej jest dołożyć te kilkanaście nawet złoty lub więcej i kupić coś pojemniejszego
  • 05.12.16, 22:07
    W tej cenie to może zadziała dwa razy. ja kupiłem taki za 45 pln i działał 2 miesiące a potem umarł i reklamowałem i oddali mi kasę.
  • 03.01.17, 21:18
    Jak mam coś powiedzieć na ten temat to proponuje powerbanka w wyższej cenie ale za to z panelem solarnym.
  • 04.01.17, 11:37
    Mam coś takiego i sprawdza się wyśmienicie. Szczególnie gdy lubimy spędzać czas poza domem np. w wakacje, a telefon musimy mieć cały czas w gotowości :)
  • Gość: Kelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.17, 08:54
    Powerbank w tak niskiej cenie? Super, na pewno zainteresuję się tematem. Zastanawia mnie jednak jedno, czy 2600 mah wystarczy? często podróżuje i chciałbym być pewny że powerbank podoła, przynajmniej na 2 dniowe utrzymanie telefonu przy życiu.
  • 09.01.17, 00:36
    jeśli często podróżujesz to koniecznie sprawdź powerbank solarny RUGGED.
  • 25.02.17, 13:12
    Lepiej kupić droższy, lepszy powerbank, który wystarczy na długie lata, niżeli kupować kilka(naście) takich po 10 zł. W ogólnym rozrachunku żona na pewno na tym zyska.
  • 27.02.17, 16:46
    Ja ostatnio gustuje w powerbankach xiaomii lub romoss , kupiłem na szybko też rzekomego 20k chińszczyzna straszna ledwo to działa , trzyma i bardzo słabo ładuje.
  • 01.03.17, 14:13
    aliexpress opinie ma bardzo dobre i tam sporo power banków można znaleźć dosyć tanich i inne akcesoria
  • 03.03.17, 10:42
    Ta cena już ci mówi wszystko, będzie mega wolno ładował o ile w ogóle będzie. Ja mam taki 10 000mAh - iscratch.pl/akcesoria/powerbanki.html kupiłem sobie i dobrze szybko ładuje, nie traci pojemnośći mimo że go często używam.
  • 30.03.17, 21:52
    ja postawiłam na nieco droższy model, kupiłam go w Teletorium ale sprawdza się bardzo dobrze, jestem z niego zadowolona
  • 22.04.17, 16:18
    ja też tam kupiłam swojego powerbanka, był droższy ale świetnie się sprawdza :)
  • 12.05.17, 12:14
    Też korzystałam z teletorium, udało mi się wybrać naprawdę fajny model.
  • Gość: Johny86 IP: 155.133.86.* 14.05.17, 22:30
    Nie warto brać jakichś beznazwowych power banków, jeśli zależy Wam na smartfonie i jego baterii. Lepiej dołożyć parę złotych do czegoś konkretnego, firmowego, np. ROMOSS Sailing 2 5200mAh, małe, poręczne, tanie. Sam mam taki, widzę że aktualnie cena w sferisie jest najniższa, 42 zł, www.ceneo.pl/37013941
    Ja kupiłem jak za 79 zł był, i tak nie żałuję, wart tych pieniędzy.
  • 19.05.17, 20:49
    kup coś o prawdziwej pojemności i z szybkim ładowaniem QC3, np Blitzwolf BW-P5
    gadzet.telchina.pl/powerbank-blitzwolf-bw-p5-test-pojemnego-powerbank-szybkie-ladowanie/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.