Dodaj do ulubionych

Ochrona wyświetlacza???

07.09.16, 19:52
Szukam czegoś skutecznego dla mojego telefonu (Samsung Galaxy S6), na ekranie znów widzę kilka rysek, a niedawno musiałem wymienić cały ekran, bo spadł mi w łazience, oczywiście na gorszą stronę;/ Czy jest coś lepszego od tych badziewiastych folii bo dla mnie one się wogóle nie sprawdzają, szczególnie na mojej S6... Co polecacie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: *** IP: 5.134.65.* 08.09.16, 06:57
    Nokię C5
  • Gość: ogrowaty33 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.16, 19:02
    Oczywiście że jest coś lepszego, wystarczy poszukać. Ja od paru miesięcy używam liquidu Wowfixit i dopiero teraz rozumiem, jak głupi byłem bawiąc się w te głupie folie czy szkła hartowane. Mnie osobiście urzekło, łatwość z jaką wchłania się we wszelkie zakamarki mojego telefonu, testowałem nawet wytrzymałość (tak wiem ryzykonwe;p) i bardzo mocno się zdziwiłem, ale praktycznie nie ma na niego spsoobu by go zarysować, wszystko potwierdzone certyfiaktem który gwarantuje zwiększenie twardości ekranu do 9H, jak dla mnie to wystarczające argumenty. Poszukaj na allegro, póki co nie ma według mnie nic lepszego.
  • Gość: Gwoździu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.16, 01:58
    Miałem do czynienia z tym o czym mówisz. Faktycznie bardzo fajna sprawa. Przez ekstremalne użytkowanie już kilka telefonów posłałem do elektronicznych zaświatów. Aktualny mam chroniony właścnie Wowfixitem i mimo, że zaliczył już parę akcji kaskaderskich, to faktycznie jest teraz na tyle dobrze chroniony, że wypadku fatalnego w skutkach jeszcze nie było.
  • 14.09.16, 14:07
    Ja kupiłem szkło hartowane z forever i spełnia swoją rolę.
  • Gość: madkat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.16, 22:27
    Są wzmacniane szkiełka, trochę grubsze od folii, ale nie aż tak grube i dość wytrzymałe. A następnym razem może poszukaj telefonu, który jest wzmocniony? :) mogę polecić Onyxa od Getnorda - baaardzo wytrzymałe, nie wiem co bys musiał zrobić, żeby go zarysować.
  • 16.10.16, 14:46
    Spróbuj ze szkłem hartowanym, mojemu tacie to uratowało wyświetlacz po upadku, w sferisie sami to naklejają więc też nie będziesz miała problemu z "bąbelkami"
  • 21.11.16, 21:23
    szkło hartowane robi robote, tyle razy mi spadł telefon a szkło zawsze ratuje wyswietlacz;

• 27.11.16, 21:29
    Ja używam szkła hartowane H9 i wszystko jest ok nic się nie dzieje jest super
  • 07.12.16, 13:10
    ja również mam szkło hartowane i naprawdę daje radę
  • Gość: Żaneta111 IP: *.dynamic.mm.pl 13.12.16, 14:08
    Ja posiadam wowfixit ,nałożyłam 3 miesiace temu bo juz nie moglam patrzec jak szklo hartowane odpryskuje mi po bokach ekranu. Teraz estetyka jest duzo lepsza. Nie rzucam telefonem, staram sie by nie upadał - mówiąc krótko użytkuje normalnie. W tym wypadku sie spisuje.
  • 30.12.16, 16:26
    Pooglądaj sobie na iscratch.pl/szklo-ochronne-na-telefon.html oni mają duży wybór szkieł ochronnych od 3mk a to bardzo porządne produkty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.