Dodaj do ulubionych

pytania o 2 telefony

13.12.05, 21:46
witam
muszę wymienić 2 telefony - sobie i żonie (powód: śmierć technologiczna dotychczasowych urządzeń). powiedzcie, czy dobrze wybrałem (jestem prawie zdecydowany).

małżonce potrzebny ładny, solidny porządnie wykonany telefon bez żadnych niezwykłych bajerów. ma być do dzwonienia i smsowania. do tej pory używała różnych nokii (5110, 3210), motoroli v50 (bardzo złe wrażenia) i samsunga c100 (też go nie lubi). trochę bawiła się SEt610 i też nie. (zasadniczo nic poza Nokiami nie wchodzi w grę).
zamierzam kupić jej więc Nokię 6060. macie jakieś opinie o tej 6060? nie ma jakiś wkurzających wad? (ja widzę tylko jedną: brak bluetooth/irdy/kabla) a może polecicie mi coś lepszego w cenie do ok. 600 zł (poza promocją)?

teraz aparacik dla mnie. do tej pory używałem nokii 7650 i wiem, że nie odejdę od symbiana za żadne skarby. mój wybór padł na 6630 (400 parę zł w orangutanie dla firm). jakoś nie jestem przekonany do wydawania kasy na 6680, która ma w sumie jedną (bezużyteczną) kamerę więcej. chciałbym, żeby ten sprzęt posłużył mi ok 2 lata.
czy to dobry wybór?

dzięki za odpowiedzi i pozdr.
Obserwuj wątek
    • blq Re: pytania o 2 telefony 13.12.05, 21:59
      dla siebie wybrales niezle - 6630 to dobry wybor, zwlaszcza w tej cenie (w
      abonamencie). 2 lata spokojnie wytrzymasz a potem wiadomo - wymiana.

natomiast dla Żony, cóż... 600zł za 6060 to jest jednak przesada.
      technologicznie telefon wart jest jakieś 400zł, i to biorąc pod uwagę że to
      telefon nieużywany z gwarancją. Mimo że jest niby telefonem nowym, to jednak
      bardzo przestarzałym. Już za rok będzie to technologiczny trup, a za dwa lata...

Niestety - jeśli to ma być telefon poza promocją i do 600zł i nokia, to nic
      dobrego nie znajdziesz. A szkoda, bo takie 600zł można spożytkować na naprawde
      dobry telefon, no ale cóż. Ja bym chyba jednak proponował w zamian nokię 6030 -
      technologicznie taka sama, a na aukcjach można znaleść za 300zł nową. Po prostu
      już się ludzie poznali na jej marności...

pozdrowienia.

--
      Jakiś miłośnik tanich Nokii się pode mnie podszywa. Każdy post pisany przez
      niezalogowanego "blq" to nie jest mój post, tylko tego trolla!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka