Dodaj do ulubionych

bardzo porysowany wyświetlacz?da sie cos zrobić?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 14:48
dostałem komórke, ale wyświetlacz jest bardzo porysowany, czy da sie cos z
tym zrobić? Wiem ,ze np. w zegarkach szkiełka jakos poleruja, i znika
porysowanie, a w komórkach jest jakiś sposób?

na dodatek bardzo zabrudzony od środka, czym można wyczyścić, lekko zwilżoną
ściereczką? (zwilzone trochę woda czy na jakimś spirytusie- woda kolońska?
Edytor zaawansowany
  • Gość: adi_c1 IP: *.elblag.dialog.net.pl 24.11.06, 15:16
    Wyświetlacz czy szybka osłaniająca wyświetach, bo jak szybka to zmienic obudowę
  • Gość: jacek56 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 16:29
    Sa takie specjalne pasty w bardzo malych tubkach (5 g), ktorymi poleruje sie
    porysowany wyswietlacz i te rysy "znikaja" (to chyba te wykorzystywane przez
    zegarmistrzow o ktorych pisales). W Polsce nie widzialem, swoja kupilem kiedys
    na lotnisku chyba w Monachium albo we Frankfurcie w sklepie wolnoclowym z
    telefonami komorkowymi. Nazywa sie to DISPLEX - HANDY DISPLAY POLITUR.
  • blq 24.11.06, 19:31
    ...glownie na internetowych aukcjach. w roznej postaci, past, kremów, bardziej
    "związanych i bardziej rozwodnionych.

dobre to jest, ale tylko do telefonów o dość mało szlachetnym plastiku szybki
    wyświetlacza. z testowanych przeze mnie najlepiej schodzą rysy z motoroli c650,
    c975. nieco gorzej z e398, e1000. SonyEricssony (k700 k600 k750 itp) mają bardzo
    twarde szybki, wiec trzebaby długo polerować. Podobnie Samsungi i lepsze nokie.

Co najważniejsze: w żadnym wypadku NIE WOLNO polerować miękkich wyświetlaczy
    wewnętrznych w telefonach łamanych. Efekt jest opłakany, schodzą warstwy
    antyrefleksowe, pomoze tylko wymiana obudowy lub przynajmniej szybki.

PS. znajomi z powodzeniem polerują pastą do zębów. nie wiem, nie sprawdzałem :)

--
    Son when you grow up, would you be, the saviour of the broken, the beaten and
    the damned?
    Will you, defeat them, your demons, and all the non-believers, the plans that
    they have made?
  • Gość: DAR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 21:03
    ZAPROPONUJE COS INNEGO U MNIE SPRAWDZONA RZECZ.......jest coś takiego jak folia
    poliuretanowa mam to na swoim tel. rewelacja zakryła mi wszystkie rysy a nawet
    wyswietlacz jest nawet wyrażniejszy NAPRAWDE warto to kupic kosztuje ok.4.0zł
    zobacz allegro ja tam kupiłem
  • Gość: jozef IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 24.11.06, 22:37
    wielkie dzieki. chodzi o szybkę, te pasty to też do szybki czy do wyświetlacza?
    Jak folia może pomóc ? Przecież folię będzie widać.

no i czym "odkurzyc" wnetrze komórki?
  • Gość: aszera IP: *.chello.pl 25.11.06, 13:53
    Jeśli chodzi o czyszczenie wnętrza, to ja biorę pałeczkę higieniczną psikam na
    nią środkiem w aerozolu (do czyszczenia ekranów LCD,lub do czyszczenia szkła).
    Zabrudzenia, kurz bardzo łatwo schodzą.Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka