• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jak zrobić aby mój numer był niewidoczny?

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 22:16
    Bo nie mam takiej funkcji w swojej komórce?
    Edytor zaawansowany
    • 01.12.06, 22:52
      • Gość: jjj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 23:46
        Zadzwon do swojego opratora i popros o wlaczenie funkcji ukrywania twojego
        numeru
        • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 09:03
          Ale chciałabym sama decydować kiedy jest numer widoczny a kiedy nie.
          A operator ukryje mi go na stałe,prawda?
          • Gość: adi_c1 IP: *.elblag.dialog.net.pl 02.12.06, 09:29
            Jakiego masz operatora?? Bo np. w Heyah i w Erze(chyba) jest tak że kodem
            ustawiasz czy widoczny czy nie, a jesst jeszcze w Heyah tak że aby twój numer
            był dla kogoś widoczny trzeba wpisać, jakieś znaki przed numerem
            • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 09:35
              Mam abonament w plusie
              • Gość: Adam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:14
                Wszędzie jest jednakowo. Poprostu wchodzisz w ustawienia i wybierasz opcje
                "ukryj numer" lub "pokaż numer" w zależności od tego czy chcesz aby numer sie
                pokazywał lub nie. W Plusie masz odrazu tą usługę aktywną.
                • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:20
                  dzięki ale jest problem bo w moim telefonie sony ericson k500i nie ma tego hyba
                  że ja nie moge tego znależc.
                  • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:23
                    Gość portalu: ewa napisał(a):

> dzięki ale jest problem bo w moim telefonie sony ericson k500i nie ma tego hyba
                    >
                    > że ja nie moge tego znależc.

więc teraz już jest wszystko wiadome,
                    z pewnością ty tego nie umiesz znaleść, a jest to !!
                    • Gość: Adam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 10:44
                      Jest wszystko w kazdym telefonie tylko trzeba dorze poszukać.
                      Jeżeli chodzi o SE, to wejdz w ustawienia>połączenia>pokaż lub ukryj nr>ukryj
                      numer i po kłopocie.
                      • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:04
                        Gość portalu: Adam napisał(a):

> Jest wszystko w kazdym telefonie tylko trzeba dorze poszukać.
                        > Jeżeli chodzi o SE, to wejdz w ustawienia>połączenia>pokaż lub ukryj nr
                        > >ukryj
                        > numer i po kłopocie.

Tylko że u mnie w ustawieniach nie ma połączenia....
                      • Gość: tadzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 11:05
                        Ni piszcie dziewczynie głupot bo w se nie ma takiej funkcji.
                        • Gość: atria IP: *.rybnet.pl 02.12.06, 11:25
                          Jest taka funkcja w połączeniach. Ja mam SE K700i i w połączeniach jest- pokaż
                          lub ukryj numer. No ale też nie umiem tego włączyć, bo jest zaznaczone na stałe-
                          określa sieć i kiedy przełączę na -ukryj nr to wyświetla, że usługa niedostępna:
                          (Jak to włączyć??? Wie ktoś może???Mam telefon w Orange. Poprzednio miałam
                          T610 lub T630(nie pamietam dokładnie który:)) w Erze i spokojnie można było
                          włączyć ukrywanie nr samemu, kiedy się chciało...
                          • Gość: Adam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:19
                            Oczywiście że jest taka opcja w połączeniach w SE. I na 100% twierdze, że w
                            każdym telefonie jest taka opcja, może się tylko inaczej nazywać np "ukryj
                            ID",ale na pewno jest. Co do tego czy działa czy nie, to zależy od operatora,
                            t.zn kazdy operator udostepnia ta usługę. Kwestia tylko tego czy jest ona
                            aktywna na Waszym koncie. Jezeli nie nie działa ta usługa to w zalezności od
                            operatora można ja uaktywnic samodzielnie w automatycznym biurze obslugi lub
                            internetowym biurze obsługi albo za pomoca konsultanta dzwoniąc do biura obsługi.
                            • Gość: Adam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:21
                              Jeżeli chodzi o Orange to zadzwoń pod *500 i uaktywnij tą usługę, potem juz z
                              pozycji telefonu możesz zastrzegać numer.
                              • Gość: atria IP: *.rybnet.pl 02.12.06, 13:35
                                Dzięki, zaraz tak zrobię:)
                                • Gość: taki jeden IP: 198.36.86.* 02.12.06, 13:42
                                  Ewa usługe sama mozesz ustawic logujac sie do ebok na stronie plusa;

ssl.plusgsm.pl/ebok
                                  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:46
                                    Serdeczne dzięki
    • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:46
      Jak skorzystać z usługi CLIR w sieci Plus GSM?
      Aby uaktywnić tę usługę, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. W
      Simplusie można skorzystać z anonimowości każdorazowo przed numerem
      wprowadzając kod #31#, a następnie numer abonenta i zainicjować połączenie.
      • Gość: Adam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.06, 13:50
        Zamiast wpisywania każdorazowo tego kodu wystarczy zrobic tak jak pisałem wczesniej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.