Komentarze do artykułu

Play chce wywołać wojnę w komórkach

Niska cena za minutę, MMS-y w cenie SMS-ów i nieobecne na rynku modele telefonów - wszystko to ma skusić Polaków, aby porzucili dotychczasowych operatorów i wybrali Play. Znawcy rynku są jednak sceptyczni, a konkurencja zapowiada, że nie pójdzie na wojnę cenową z wczorajszym debiutantem

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Play chce wywołać wojnę w komórkach Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 16.03.07, 20:44
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Zaawansowany formularz
    • 16.03.07, 20:48
      Play ma naprawde ciekawa oferte. Nie jest to rewolucja ,jaka wprowadzila kiedys Heyah, ale ewolucja w dobra strone.
      • Gość: abc IP: *.icpnet.pl 17.03.07, 19:08
        Po pierwsze - to w abonamencie (przy umowie terminowej)
        cena minuty rozmowy wynosi odpowiednio:
        abo 50zł - 35gr/min, 10,7gr / SMS, MMS
        abo 70zł - 34gr/min, 10,5gr / SMS, MMS
        abo 100zł - 33gr/min, 10,0gr / SMS, MMS
        abo 150zł - 25gr/min 7,5gr / SMS, MMS

dopiero po wykorzystaniu minut,SMSów i innych usług z abonamentu ceny nam
        wzrastają do 49gr/min i 15gr / SMS,MMS.

Rewelacją jest "pakiet kwotowy" do wykorzystania na wszystko.

Internet jest drogi!!

Nie mogę znaleźć informacji o roamingu.

W porównaniu do mojego abonamentu w Erze
        - oferta cenowo jest zbliżona, niewątpliwie
        atutem jest pakiet kwotowy, a nie minutowo/smsowy.
        Czekam, aż mój operator coś takiego wprowadzi.
        • 18.03.07, 13:51
          roamng taki sobie.
          5 zł z UE do Polski.
          --
          może i pantoflarz - za to pełen buty! © Huann
          • 18.03.07, 16:42
            Telefon komorkowy uzywam glownie do odbierania polaczen i do smsow, wiec Play mnie nie zainteresuje. Obecnie mam Heyah. Koszt to 19zl/miesiac. Czy gdzies jest taniej?
            • Gość: bum IP: 80.50.251.* 18.03.07, 18:50
              w plusie 50pln to przedluzenie na 3 miesiace, wiec wychodzi 16,(6) na miesiac
            • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.07, 19:32
              Mam jedną z kart w Plusie 10 zł w tym 15 min lub 75 sms/mms
            • Gość: zenex IP: 212.180.160.* 18.03.07, 20:21
              Zasadniczo w takim modelu użytkowania, nie jesteś artakcyjnym partnerem dla
              żadnej z sieci, więc dlaczego którakolwiek z nich miałaby zabiegać o Twoje
              względy skoro i tak nie używasz telefonu?
              • 18.03.07, 21:12
                a czy codewriter domaga się gdzieś aby operatorzy zabiegali się o jego względy?
              • 21.03.07, 08:15
                może i masz rację, ale swoją drogą jestem ciekaw jaki procent posiadaczy
                komórek jedzie na jednej karcie (50pln) przez 3 miesiące? Może się nagle
                okazać, jest to całkiem spora grupa użytkowników

--
                katalog qlweb
                bardzo prosty katalog stron
                • Gość: ajmax IP: *.aster.pl 24.03.07, 22:09
                  Ja w POPie mam 50 zł/rok. Łatwy numer, z dużą ilością zer kupiłem kilka lat
                  temu na Allegro. Telefon firmowy, służy tylko do odbierania rozmów. 50 zł
                  przedłuża o 12 mies. na rozmowy przychodzące.

W Erze mam 40 gr do wszystkich i 18 gr do erowych i na stacjonarne (średnia 26
                  gr). Ale dużo rozmawiam, kilkaset minut miesięcznie. Taniej rok temu nie
                  znalazłem.

Jak tu ktoś napisał 25 gr brutto do wszystkich (abonament 150 zł) to bardzo
                  dobra oferta. O ile jest to prawda. Starcza na 600 min. Nie wiecie, czy jak się
                  przekroczy te 600 min, to dalej kosztuje 25 gr?

• Gość: Rex IP: *.cust.tele2.se 18.03.07, 21:17
              Tak, w Europie jest taniej. Kupujesz karte i telefon, nawet najtanszy, i kazdy
              do ciebie moze zadzwonic, bez abonamentu. Koszt karty ok, 40 zlotych.
              A twoje 19 zl staje sie 230 zlotych na rok. Nie dosc, ze Polacy zarabiaja
              mniej, to sa jeszcze rznieci na calego.
        • Gość: nikt IP: *.acn.waw.pl 18.03.07, 18:52
          na razie czekam na ruch plusa.... przerzucanie 30 telefonów mi się nie
          uśmiecha... niektóre numery muszę zachować (dział handlowy) i jest z tym kłopot
          (przez pewien czas nie można dzwonić)...
        • Gość: max IP: *.chello.pl 18.03.07, 22:04
          W porównaniu do mojego abonamentu w Erze
          - oferta cenowo jest zbliżona, niewątpliwie
          atutem jest pakiet kwotowy, a nie minutowo/smsowy.
          Czekam, aż mój operator coś takiego wprowadzi.

Era przeciez ma pakiet kwotowy dla prowadzacyc hdzialanosc gospodarcza - nie oplaca sie on ludziom którzy uzywaja tel do rozmow - darmowe minuty sa tansze niz oplata 70 groszy za min.
      • Gość: merowing IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 20:12
        nie wroze playowi nic dobrego; wole tradycyjnie Plusa; ma dobre telefony za
        zlotowe, jak chociazby w ostatniej promocji koloropetyka samsung x520; poza tym
        to jest mix; a w play-u mixa nie ma!
      • 24.03.07, 01:23
        Moim znajomi sąw tej kwestii podzieleni pół na pół.
        --
        billbordowy.blox.pl
      • Gość: nika1105 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 12:10
        mi oferta Play bardzo przypadłą do gustu...ceny są przystępne, w ofercie bardzo
        ciekawe modele telefonów...i do tego portal społecznościowy....mi sie podoba:)
    • 16.03.07, 21:37
      Ekspert rzekł: "- Trzeba pamiętać, że osoby korzystające z abonentów mają wciąż
      ważne umow(...)"

Te osoby korzystające z abonentów to zapewne złodziejskie firmy telefoniczne,
      które rzeczonych abonentów skubią, jak mogą? :))

--
      Biada wam, przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda!
    • 16.03.07, 21:38
      "skoro najniższy abonament wynosi 50 zł. To sporo dla młodego człowieka, do
      którego kierowana jest oferta - zaznacza."

I to jest jedyny szkopuł oferty, a dokładniej to ceny telefonów w tym
      abonamencie... Odczekam te 6-8 tygodni na to, co zaproponują w kolejnej porcie
      ofert i porównam ładnie z odpowiedzią innych sieci :)
      • Gość: WojtekW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.07, 08:45
        dokładnie tak trzeba zrobić
    • Gość: Szczery IP: *.broker.com.pl 16.03.07, 23:45
      Jedyne co jest na plus to ceny za rozmowy, reszta to porażka. Jak Play ma się
      kojarzyć młodzieżowo, jak podpisał umowę z emeryckim onetem, litości.

Co powinni zrobić?
      1. Abonament 9 zł, ceny rozmów mogą być takie jak teraz.
      2. Do tego np: kilka darmowych dzwonków do wyboru, gier lub tapet (dzieciarnia
      do uwielbia)
      3. Abonament Full Wypas = 50 zł, ale jakiś wypasiony telefon za umowę na 24 miechy.

Proste zasady i mają rynek, a tak szkoda gadać, już przepadli.

Druga sprawa reklamy, po co wydawać na reklamy w tv,prasie, radiu .... wszyscy
      ci co mogą ich usługi kupić siedzą od paru lat w necie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: nie-emeryt IP: *.e-wro.net.pl 17.03.07, 04:51
        Odnośnie samej oferty nowego operatora - brakuje mi tanich połączeń na numery
        stacjonarne. Zdziwiło mnie również zrównanie oferty prepaidowej z abonamentową.

Gość portalu: Szczery napisał(a):
        > Proste zasady i mają rynek, a tak szkoda gadać, już przepadli.

Bardzo proste zasady - szczególnie jeśli się prowadzi fundację wspierania
        rozpieszczonych dzieciaków. Promocje na telefony są podyktowane ich cenami.
        "Wypasiony" telefon kosztuje - powiedzmy - jakieś 2 tysiące złotych. Dzieląc to
        na 24 miesiące otrzymujemy nieco ponad 80zł. A do tego trzeba jeszcze doliczyć
        koszt minut wliczonych w abonament...

Odnośnie reklam, to jakimś cudem wiesz o reklamach w tv, prasie, radiu... więc
        najwyraźniej ruch słuszny a metoda skuteczna. Ot, temu właśnie służyć owa
        reklama miała.

Jeśli zaś chodzi o "emerycki onet", to wyobraź sobie, mój Drogi, że nie każda
        oferta na polskim rynku skierowana jest do niepełnoletnich. Wiem, trudno w to
        uwierzyć, a jednak. Okazuje się bowiem, że ludzie w wieku 25-35 lat, do których
        nota bene oferta Play'a jest skierowana, nie tylko są równie jeśli nie bardziej
        zainteresowani nowoczesną technologią, to w dodatku stać ich na takowej posiadanie.

Pozwolę sobie na zakończenie ostentacyjnie powstrzymać się od postawienia
        dziewiętnastu wykrzykników. Kto wie, może i bez tego ktoś przeczyta co przyszło
        mi napisać...
        • 17.03.07, 13:31
          Cóż... Play start ma nieudany, jednak nie sądzę, aby nie analizowali reakcji
          rynku, więc spokojnie wyrównają wszystko, bo inaczej szybko znikną w tłumie,
          który powoli nadchodzi (operatorzy wirtualni).

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że każdy operator stawia na coś zupełnie
          innego i każdy ma swoją strefę zdzierstwa.

Do tej pory jestem w Plusie, ale plus się kończy powoli, żałuję niestety że
          skusił mnie telefon - nigdy już żadnej umowy na dwa lata nie podpiszę. Poza tym
          zwróćcie uwagę, że plus absolutnie nie dba o firmy - oferta na kartę jest lepsza
          niż abonament dla firm!!! Dlatego właśnie już za miesiąc przenoszę się do
          pomarańczy, którzy mile łechczą mnie telefonami zapraszając do siebie :)
          • Gość: ???? IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.07, 19:36
            Dla firm oferta w Plusie jest najlepsza w Polsce. NIe ma nic lepszego
          • Gość: plusik IP: 195.47.201.* 23.03.07, 08:29
            ty chyba nie widziałeś oferty dla firm??? nie ma lepszej!
        • 18.03.07, 18:53
          PSP z pamiecia 2-4 giga kupi za okolo 1000 pln... i predko zaden telefon go nie
          dogoni. co prawda PSP nie dzwoni, ale jak chce zadzwonic to wyjmuje telefon za
          50pln ;)
      • 17.03.07, 12:37
        ROTFL
        Oferta cenowa (abo i koszty połączeń) są spox, jedyny problem to właśnie ceny
        telefonów, a raczej możliwość przebierania w telefonach przy abo 50zł...
        Młodzi ludzie, to nie znaczy, że <18... młodzi, to w oklicy 20stki, którzy sami
        zarabiają... Darmowe dzwonki do wyboru?! Koleś, to nie ma być portal "13'stka"
        czy Bravo... firma musi zachować jakieś fragmenty POWAGI... A operator wcale nie
        przepadł, czekam na ich kolejną ofertę, za te 6-8 tygodni (w sam raz skończy mi
        się ważność TakTaka) i pewnie skuszę się na coś :P
      • 18.03.07, 09:31
        50 zł i wypasiony telefon? Nie rozśmieszaj mnie ;)
        --
        Niektórzy mówią, że jest pokemonem i że na każdy temat zawsze reaguje równie
        debilnym, co beztreściwym rechotem. My jednak wiemy, że zwą go Yavorius.
      • 18.03.07, 13:58
        Cóz za naiwny, wrecz glupawy post... Abonament 50 pln nawet nie pokrywa kosztow
        samego telefonu (full wypas, np. mot v6) w ciagu 24 miesiecy. Dzialalnosc
        telekomunikacyjna nie jest dzial. charytatywna... Nie wiem czy piszacy tu nie
        mysla, czy co? Sieci nie wyczarowuja sobie telefonow, tylko musza je kupowac od
        producentow a to kosztuje. Oferta playa juz jest na granicy oplacalnosci, a
        bardzo prawdopodobne, wrecz pewne ze przez pierwsze 4-5 lat siec bedzie
        przynosic duze straty. Nic nie ma za darmo, a supertelefony nigdy nie beda
        dostepne przy umowie z abonamentem 50 pln.
        --
        "Pereant qui ante nos nostra dixerunt - niech przepadną ci, którzy nasze słowa
        wypowiedzieli przed nami"
        Cyceron
        • Gość: qronix IP: *.acn.waw.pl 18.03.07, 15:15
          Z tą granicą opłacalności to przesada i to gruba. To że reszta operatorów ma
          wyższe ceny to nie oznacza ze play dał najniższe możliwe. Po prostu trzy stare
          sieci doją klienta ile się da. A przez pierwsze 5 lat mają odpracowywać
          zainwestowane pieniądze by po tym okresie zacząć zarabiać na czysto.
          • 19.03.07, 19:28
            Prosty rachunek: Nokia N73 na stronie producenta kosztuje 1895 zlotych, jesli
            podzielimy te kwote przez 24 miesiace, to dostaniemy rate rowna prawie 80
            zlotych, a gdzie kapital minut ktory jest w kazdym abonamencie? A przeciez na
            telefonie zarabia i producent i siec... Proste podsumowanie, przy abonamencie
            za 50 zlotych nigdy nie beda dostepne najlepsze telefony, bo zadna siec nie
            bedzie, i nie musi co oczywiste dokladac do interesu.
            --
            Cyceron
            • Gość: Emeryt IP: *.asta-net.com.pl 01.04.07, 08:49
              Ale jeśli kupujesz np. 200tys tych komórek, to zakład sprzedaje je po 500zł.
              Cena, którą podałeś jest dla normalnego człowieczka. Podejrzewam, że jako
              produkt finalny z zakładu koszt tej Nokii wynosi być może 150 zł.
              • 01.04.07, 11:57
                Cena dla operatora to oczywiście mniejsza kwota niż ta do zapłacenia w sklepie,
                ale wcale nie tak mała jakby się mogło wydawać.
                --
                Cyceron
      • 18.03.07, 14:46
        Czytajcie dokładnie co się pisze - oferta skierowana jest do "młodego" człowieka w wieku 25-30 lat, wyżej sytuowanego niż większość użytkowników Hejah. W związku z czym abonament 50 zł dla takiego klienta nie jest żadną barierą. Ceny połączeń i smsów są w miarę ok, poza tym za owe 50 zł mozna gadać do 140 minut, a to już całkiem, całkiem. Minusem jest taka sobie oferta modeli telefonów. Ceny też niespecjalne.

--
        kfuckfuck...
      • 20.03.07, 15:06
        Kolego, "młodzieżowo" to nie znaczy "szczeniacko".
    • Gość: Gosc IP: *.65.rev.vline.pl 17.03.07, 13:33
      za min. sa duzo nizsze niz u konkurencji. I oto chodzi. Bez 4 operatora ceny
      nie zmienilyby sie pewnie przez nastepne 20 lat. A tak za jakis czas (max. 2
      lata) wszyscy beda musieli zrownac do Playa. Play by zdobyc wiekszy rynek
      bedzie musial dalej obnizac...
    • Gość: aga IP: *.tpnet.pl 17.03.07, 14:14
      bardzo drogi transfer danych. brak taryfy internetowej jak blueconnect czy iplus. dopóki za to się nie wezmą, nie ma szans na zdobycie młodego rynku. oni muszą mieć kontakt z siecią nonstop i wszędzie.
    • Gość: rekin IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.07, 14:35
      żegnam ere która ma coraz gorszą jakość połączeń, dziadostwo!!
      • Gość: parara IP: *.aster.pl 17.03.07, 14:49
        a jednak mi się oferta zdaje bardzo atrakcyjna. tym bardziej, że uczestnikom
        testu przedstawiono jeszcze lepsze warunki. no ale rzeczywiście, to tylko dla
        20tys. osób, więc przymknąwszy na to oko, oferta abonamentowa tak czy inaczej
        jest naprawdę dobra!
        • 17.03.07, 16:59
          ktos tu pisal o abonamencie za 9zl - a co ma niby byc. to juz chyba lepiej miec
          pre-paida. ofete kieruje do ludzi po 20. sam mam 24 lata i jakos 50zl abo na
          miesiac nie jest dla mnie sporym wydatkiem bo i tak z reguly place wiekszy rachunek
    • Gość: Pingwinek IP: 87.118.110.* 17.03.07, 19:31
      Jak Era nic sensownego nie wymysli to po wygadaniu kasy zwijam zagiel i odplywam do PLAY-a (nr mi przeniosa ;)

Tansze rozmowy , tansze MMS-y a do tego duzo tanszy net (nie wiem jak roaming )
      • Gość: ciekawy IP: *.chello.pl 18.03.07, 13:38
        Ciekawe w którym miejscu Play ma tańszy net? W cenniku Playa sobie krzyczą 5 zł
        za transfer 1 MB a w Erze jest to mniej niż 1.50 zł :D
    • Gość: margr IP: *.gorzow.mm.pl 17.03.07, 20:15
      Szkoda że wystartowali tak późno. Mają bardzo ciekawą ofertę. Niektórym brakuje
      niższych abonamentów, ale z tego co ostatnio czytałem to średni abonament w
      Polsce kształtuje się na poziomie 70-80zł a ci z Playa na pewno o tym wiedzą i
      mają dobrych analityków, tak więc tworzenie oferty abonamentowej od 50zł jest
      moim zdaniem jak najbardziej na miejscu (sam do tej pory miałem abo w wys. 25zł
      ale wydawałem i tak średnio ok 40-50zł miesięcznie). Jak tylko skończy mi się
      obowiązek wobec Or.. i nie zmieni się polityka cenowa tej sieci to uciekam z
      numerem do Playa
    • Gość: traszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.07, 22:54
      mnie się oferta podoba.korzystne ceny jak dla mnie i dodatkowo jako tester 1000
      minut.
      • Gość: zzz IP: *.chello.pl 18.03.07, 17:07
        a bedą sprawdzac czy sie w innej sieci bralo i zalega z platnosciami albo ma
        sie zerwaną umowe
        • 19.03.07, 19:05
          w regulaminie mają zastrzeżenie, że mogą wymieniać z pozostałymi opami
          informacje o kliencie. więc jeśli ci kiedyś rozwiązano umowę za niepłacenie
          rachunków, możesz mieć trudności z podpisaniem umowy...
          --
          może i pantoflarz - za to pełen buty! © Huann
        • Gość: traszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 21:42
          zdaje się, że wystarczy dowód osobisty, ale pewności nie mam 100%
          ida nam na rękę więc myślę, że to prawdopodobne.
          ale lepiej nie zalegać - na zasię;)
    • 18.03.07, 08:48
      Znam większych wyzyskiwaczy... Nikt Ci nie każe dalej tam być... zawsz można
      zapłacić karę za zerwanie umowy i się pożegnać :)
      • Gość: bendżi IP: *.gprspla.plusgsm.pl 18.03.07, 10:03
        dwie rzeczy które przez które sie wacham:

- niewykorzystane złotówki NIE przechodzą na nastepny mieśiąć
        - nie ma możliwości podpisania umowy na 12 miesięcy. można na czas nieokreślony
        ale abo tylko 50.zero alternatywy
    • 18.03.07, 11:20
      ja zaczekam do wakacji...
      i bez wahania przechodze na Play...
      Orange juz wystarczajaco mnie wkur****...
      telefony w abonamencie drogie tak jak w prepaid... i czym ten cały pomarańcz
      chce zachwycac?
      w Playu chociaz telefony sa wzglednie tansze :)
      --
      Mogę się założyć, że nie wiesz co kryje siępod tym linkiem...
      chcesz obejrzec moje zdjęcia?wejdź kliknij izobacz...
    • 18.03.07, 13:43
      Hehe, tak jak się można było spodziewać, ceny nieatrakcyjne, oferta praktycznie
      żadna. Nikt poważny nie skorzysta z oferty fimy-krzak, która nie ma nawet
      własnej sieci i musi płacić za roaming krajowy.

--
      Kreta dla...kretofilow ;)
      • 18.03.07, 13:55
        aha, zwłaszcza ten samsung z400 w abonamencie 50zł za niecałe 200 - totalna
        beznadzieja ;]
        pewnie, że to nie 3G, ktore rozdaje k800i. ale jak na polski rynek to jest nieźle.
        --
        brite: -co to znaczy: "koszerny bełkot"?
        breblebrox: -To taki cymes lingwistyczny.
    • Gość: Dzidzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.07, 14:31
      Ha, niech się inni operatorzy zaczną bać, bo z tego co się orientuje coraz
      więcej ludzi chce przejsc do Playa....Na przykład ja i kilku moich znajomych,
      Jak dobrze wiemy poczta pantoflowa działa najlepiej tak wiec moi znajomi
      namówią jeszcze innych i takim sposobem....co się stanie> ? Domyślcie się
      sami :)
      • Gość: x IP: *.broadband.pl 18.03.07, 14:44
        Wiemy co! Będziecie się składać na kary za zerwanie umowy!
      • 18.03.07, 20:18
        Słaby ten marketing szeptany. Postaraj się bardziej.
        --
        "Świnio!
        Ty świniopasie świński dziwki świnia
        Świński świńtuchu wyświniarz!" - W. Gombrowicz "Ślub"
      • Gość: jaac-p IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.03.07, 22:09
        Ale sie stare sieco boja. ty i znajomi idziecie do Playa... Straszne :)
      • Gość: jaac-p IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 18.03.07, 22:10
        Ale się stare sieci boją. Ty i znajomi idziecie do Playa... Straszne :)
      • 20.03.07, 16:23
        Gość portalu: Dzidzia napisał(a):

> Ha, niech się inni operatorzy zaczną bać, bo z tego co się orientuje coraz
        > więcej ludzi chce przejsc do Playa....Na przykład ja i kilku moich znajomych,
        > Jak dobrze wiemy poczta pantoflowa działa najlepiej tak wiec moi znajomi
        > namówią jeszcze innych i takim sposobem....co się stanie> ? Domyślcie się
        > sami :)

Polkomtel, operator +) bardzo się z tego ucieszy. Nie będzie miał problemu z bandą klientów-frajerów, za to czysty zysk z roamingu krajowego od P-4, operatora Play.
    • Gość: re IP: *.gdynia.mm.pl 18.03.07, 15:01
      zaczną dawać dobre promocje - jak na rzie Play tylko dużo szczekał, a oferta
      jest niby tańsza, ale niewiele

reszta dostosuje się - a może pokażą coś ciekawszego

a swoją drogą to strona PLAY jest beznadziejna - nic nie można znaleźć
      • Gość: re IP: *.gdynia.mm.pl 18.03.07, 15:08

to byłaby oferta - ale jakoś nigdzie tego się nie doszukałem
        • Gość: zenex IP: 212.180.160.* 18.03.07, 20:24
          są w standardzie, dokładnie w tej samej ceny co zwykła rozmowa...
          • Gość: re IP: *.gdynia.mm.pl 19.03.07, 15:59
            strona jest beznadziejna - ostatnio widziałem mapkę z zasięgiem, następnego dnia
            gdzieś znikła...
            • 20.03.07, 16:25
              Gość portalu: re napisał(a):

> strona jest beznadziejna - ostatnio widziałem mapkę z zasięgiem, następnego dni
              > a
              > gdzieś znikła...

Wejdź na stronę PlusGSM. Ta mapka zasięgu "Play" to faktycznie zasięg Plusa w innych kolorkach.
      • 18.03.07, 18:54
        niewiele tansza ?? 30% nizsze stawki to chyba nie malo...
        • Gość: re IP: *.gdynia.mm.pl 19.03.07, 16:01

i tam nawet jest taniej - oczywiście przy pewnych warunkach i limitach
    • 18.03.07, 15:32
      i musi dać coś konkretnego klientom żeby ich zdobyć. A liczyć oni potrafią
      • Gość: c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.07, 15:55
        Popatrz na strone ERY ! Zobacz jak chodzi strona ORANGE ! Jaki syf na stronie
        PLUSA ! To nowa strona dopiero sie rozkreca ledwo wystartowali a juz full ludzi
        na nich narzeka, w rzeczywistosci wiekszosc z nich nawet karty sim PLAYa nie
        widziala :| p.s. jak ktos chce sim PLAYa a ma daleko do np. Empikow to na
        allegro mozna zakupic.
      • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.07, 17:45
        Play nie jest w uładzie - hmm przecież to badziewie jest powiązane z netią.
        Proszę spróbować się dodzwonić teraz na infolinię netii z bylejakim zapytaniem.
        Ostatnio mają czas oczekiwania na połączenie z konsultantem w graanicach
        godziny. Związane jest to z kolejną nieudaną operacją netii czyli przejęciem
        abonentów neo.
        Przykre - ja osobiście mam do nich żal więc piszę nieobiektywnie ale wróciliśmy
        to Tepsy - moloch ale mi się z nimi lepiej współpracuje
        • Gość: netia IP: *.chello.pl 18.03.07, 19:30
          Jedna poprawka. Netia ma problemy z przejmowaniem klientów Neostrady z powodu
          problemów technicznych i bałaganu organizacyjnego w TPSA. Już na tym "siedzi" UKE.
          • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.07, 19:45
            Mam net w netii i od czasu jak przejmują abonentów tpsa net jest dziadowski.
            A Play oferta ok ale na skraju opłacalności i ma wady.
          • 18.03.07, 20:22
            Mam koleżankę, która przeszła na Net 24. 1 godzina neta, 48 brak, 1 godzina
            neta, 48 brak. Tak oto sobie TP SA poczyna ze zdrajcami. Sku..syny!
            --
            "Świnio!
            Ty świniopasie świński dziwki świnia
            Świński świńtuchu wyświniarz!" - W. Gombrowicz "Ślub"
            • 19.03.07, 07:41
              Tak, to wina tepsy, długo nad tym myślałeś?
              --
    • Gość: colago IP: *.tsi.tychy.pl 18.03.07, 21:48
      Play to ściema! W TakTak na kartę płacę po 4 miesiącach 59 groszy za minutę.
      Polecam przyjrzeć sie ich ofercie telefonów (tylko 11 modeli, oczywiście tych
      najdroższych) i ich cenom. Z księzyca wzięte!!!
      • Gość: winiu IP: *.tsi.tychy.pl 18.03.07, 21:53
        Potwierdzam. Telefony są, owszem, ale skąd oni wzięli te ceny???
      • Gość: PLayer IP: *.chello.pl 22.03.07, 07:36
        59 groszy jest dopiero po 8 miesiącach, więc nie ściemniaj nam tu.
    • Gość: unknown IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.07, 21:52
      Jak oferta ma byc konkurencyjna skoro korzysta sie z BTSow innego operatora ???
      Gdyby Polkomtel wpuscil taniego Playa do swojej sieci to strzelilby sobie gola
      do wlasnej bramki.
      Moze jak Play bedzie mial wiecej wlasnych BTSow to bedzie bardziej interesujacy.
      Aktualnie, jak dla mnie, to nic specjalnego.

A w ogole to ciekawy jestem jak tam sprawuje sie sprzet i siec budowa w oparciu
      o Hueway

Pozdrawiam, J23
      • Gość: rw IP: *.echostar.pl 18.03.07, 22:18
        Telefony strasznie drogie! Za złotówkę to jest tylko 1 aparat, a kolejne
        kosztują 200 zł !!! Nikt do Was nie przyjdzie jeśli na starcie ma praktycznie
        tylko 1 telefon do wyboru za złotówkę, a reszta za kilkaset złotych.
        • Gość: lenn IP: *.aster.pl 19.03.07, 00:34
          z tego co wiem, to bardzo dobre telefony oferują, chyba nie opłaca im się
          oddawać taniej.. chcą, żeby ludzie odrazu mogli korzystać z najnowocześniejszych
          technologii..
          • 19.03.07, 12:43
            wg mnie to jest tandeta!!!
            tel drogie zł nie przechodza na nastepny miesiac nie mozna zminic atryfy na
            nizsza i sieć wogóle nie sprawdzona...
            z tego co słyszałam to wyniki testów nie były zadowalające...
            nie maja nic swojego(działaja na bts-ach plusa.)
            ja na opinie poczekalabym jeszcze troche a nie odrazu przenosic nr (umowa na 24
            miesiace)
            • Gość: taki ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 16:53
              widać, że nie wszyscy rozumieją ta ofertę...tak tak za dużo dobrego to trzeba
              złe rzeczy wyciągać bo przecież to ważniejsze.
              A skad wiesz, że testy źle poszły?
              zresztą nikt Cie nie zmusza do przenoszenia numeru.
    • 19.03.07, 09:11
      biznes.onet.pl/5,1399259,prasa.html - czyli jest kiepsko, a będzie
      jeszcze kiepściej :)

--
      Kreta dla... kretofilow ;)
      • Gość: lenn IP: *.aster.pl 19.03.07, 17:16
        no ale wyniki testów to miały być dla nich do wyciągnięcia wniosków itd. ja jako
        testerka zgłaszałam im uwagi dot. portalu i uwzględnili je w nowej wersji.
    • Gość: korolova IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.07, 14:13
      Hmmm, wg mnie Play ma ogromną szansę na wybicie się na naszym rynku. Kto oferuje
      49gr za minutę do wszystkich operatorów i 15 gr za mmsa ??
      • Gość: tirli IP: *.aster.pl 20.03.07, 18:36
        no jak na start to dobra oferta
    • Gość: manta IP: *.aster.pl 22.03.07, 00:00
      Ja to wam zazdroszczę, że macie tak tanio... W Erze mam tel od 8 lat, abonament
      za 56 zeta i tylko 70 minut w nim... Cena za minutę poza ab. to 70 groszy
      chyba, a sms 21 gr.
      Ewidentnie płacę więcej, bo trudno mi się zmieścić w tym abonamencie.
      Fakt, nie dba się o starych klientów abonamentowych. Byle przedłużyli umowę.
      No i nieprawda, że operatorzy nie boją sie konsumentów. 2 lata temu chciałam
      podpisać nową umowę tydzień (!) przed terminem, bo wyjeżdżałam do Stanów
      (służbowo), a mój stary tel. nie działał w tamtejszym systemie. I co? Olali
      mnie. W tym roku wydzwaniają z propozycją przedłużenia umowy już od Świąt
      Bożego Narodzenia, a umowa wygasa pod koniec kwietnia. Fajnie nie.
      Ale zawzięłam się, mam uraz. ;)
      Przynam tylko, że żadnych rewelacji nie proponują...
      • Gość: tirli IP: *.aster.pl 22.03.07, 02:29
        to postrasz ich, że do play przejdziesz. a jak nie podziała- to zrób to ;)
        • Gość: traszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 19:07
          postrasz postrasz...albo się nawet nie zastanawiaj tylko do PLAY'a przechodź. Z
          ich atrakcyjną ofertą nawet przy najniższym abonamencie bedziesz za minute
          placiła 35 gr i taniej za sms/mms (bo 20 zł dostajesz gratis)
          zresztą co ja będę mówić, skocz na ich strone:)
      • 22.03.07, 19:42
        U mnie było dokładnie to samo. W Erze muszę być do końca kwietnia, a dzwonią już
        od świąt. Kilka dni temu miałem nieprzyjemną rozmowę. Zadzwoniłem tylko żeby się
        dowiedzieć jak rozwiązać umowę, ale odpowiedzi nie mogłem się doprosić. Za to
        przełączyli mnie do specjalisty od prania mózgów, który niemal na mnie
        nakrzyczał: jak to mogę chcieć zrezygnować po 8 latach? Przecież zawsze były
        super promocje dla starych abonentów!
        Tylko, że to nie jest prawda. Oferta zawsze była tak zagmatwana, żeby było
        trudno porównać z ofertą dla 'nowych'. Jednak po dokładnym podliczeniu
        wychodziło, że jest drożej. Ewidentnie dyskontowali to, że klient nie chce
        stracić numeru.
        Teraz teoretycznie powinno się to zmienić, bo:
        - można zachować numer
        - jest nowa konkurencja, która się wyłamała z cenami poza ewidentną zmowę
        Niestety w dalszym ciągu Era ma zamiar dyskontować lojalność swoich klientów.
        Nie chcą przyjąć do wiadomości, że ja nie chcę płacić 72 gr/min jeśli mam tańszą
        alternatywę!
        --
        Giełda mój Matrix!
    • Gość: United IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 23:10
      Za niedlugo beda pakiety MB do wykorzystania i przechodzenie niewykorzystanych
      zlotowek na nastepne okresy rozliczeniowe. Play reaguje blyskawicznie na
      zapotrzebowanie.. nowa jakosc, co nie? :)
      • 23.03.07, 07:42
        Gość portalu: United napisał(a):
        > nowa jakosc, co nie? :)

Nie.
        --
      • Gość: traszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.07, 13:44
        no to brną do przodu.
        pozostaje tylko czekac na kolejne niespodzianki, których jak zapowiadają będzie
        wiele:)
        • 24.03.07, 14:28
          Operatorzy nie narzekają - do Playa odchodzą najgorsi klienci, którzy nie mają
          żadnych wymagań, nie czytają cenników ani regulaminów, nie interesuje ich
          długoterminowa współpraca z operatorem. Po prostu rzucają się na to, co wydaje
          się być najtańsze. To klienci, których utrzymanie w sieci kosztuje więcej niż
          jest z nich przychodu, więc P4 jest dobrym wentylem bezpieczeństwa dla rynku,
          zbiera klientów, których nikt nie chce.

--
          Kreta dla...kretofilow ;)
          • Gość: jarekdo IP: 82.160.247.* 24.03.07, 15:09
            ale przywaliłeś!!!
            Najgorsi klienci dużo kosztują opów!!! To niech dbają o klientów a nie tylko
            daja jako takie przywileje nowym podpisującym abonamenty.
            Daj spokój bo to nie są najgorsi tylko najcwansi którzy idą tam gdzie nie mqa
            kombinacji tylko jest wszystko proste.
            Pewnie żal Ci że nie możesz iść do playa bo wiaze Cie jeszcze daremny abonament
            z plusem...
            Źle to wszystko pojmujesz...
    • Gość: Marro IP: *.madcomputers.pl 11.04.07, 12:03
      Zakupiłem karte startową Play, a nadzieje miałem wielkie, niestety aparat który
      posiadam a jest to LG U8210, w żaden sposób póki co nie mogę skonfigurować,
      mimo iz postępuję zgodnie z instrukcją ze strony www.playmobile.pl, jak do tej
      pory nie otrzymałem zdalnej konfiguracji UMTS,Wap GPRS i innych ustawień, mało
      tego na początku instalacji karty sim telefon nie wykrywał sieci Play i dopiero
      pod Plusem Gsm udało się aktywować kartę, a mieszkam w centrum Wrocławia.Oj
      trudne początki, czy aby napewno P4 jest przygotowane do świadczenia usług
      UMTS??
      • Gość: gia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.07, 23:15
        Ja tez kupilam starter,ale udalo mi sie wszytsko dobrze skonfigurowac,a
        korzystalam z tej samej strony.Moze cos zle robisz?sprawdz dokladnie.
      • 26.04.07, 00:01
        hmm a nie przyszly Ci automatycznie smsy z konfiguracja zaraz po zalogowaniu do
        sieci?? ja nawet jak na chwile wyjme karte z samsunga to po wlaczeniu znowu mi
        konfiguracja przychodzi
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.