Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Łódzkie   Łódź   Łódź - Opinie i komentarze   PO-Prywatyz...

Komentarze do artykułu

Donald Tusk w Łodzi na konwencji Młodych Demokratów

Premier Donald Tusk przyjechał w niedzielę do Łodzi na konwencję Młodych Demokratów, by powalczyć o głosy młodego pokolenia. To właśnie młodzi ludzie cztery lata temu zdecydowali o sukcesie Platformy Obywatelskiej.

PO-Prywatyzacja Odpowiedzialności

Autor: rubico 05.09.11, 00:38
Donald Tusk po czterech latach puszcza oko do młodych, tuż przed wyborami, znów straszy PiSem, bo nie ma nic do zaoferowania.
Raport ministra Boniego to tylko diagnoza problemów..my wiemy jaka jest nasza sytuacja, nie musieliśmy czekać 4 lata na raport.
Panie Premierze jak Pan nie potrafi to podpowiadamy:
1.Wznowić działanie Krajowego Funduszu Mieszkaniowego celem budowy mieszkań pod wynajem. Państwo ma taki obowiązek!
2.Regulacja prawa pracy, koniec z ustawami antykryzysowymi i "umowami śmieciowymi", dofinansowania z Funduszu Pracy na własną działalność od dnia zwolnienia, a nie po 6 miesiącach. Staże muszą być płatne!
3.Powstawanie instytucji doradztwa zawodowego i osobistego, które pomagałyby młodzieży podejmować optymalne decyzje dotyczące ścieżki edukacyjnej, kariery zawodowej i rozwoju osobistego.
Jesteśmy za zmianą podstaw programowych tak, aby kładły nacisk na kształtowanie umiejętności społecznych, promowały pracę w grupach, uczyły współdziałania ale też i samodzielności.
Jesteśmy za wprowadzeniem edukacji seksualnej.

Panie Premierze, Pan nie czuje młodego pokolenia!

Ps.Przewodniczący Stowarzyszenia MD jest "fajny". Po jego wypowiedzi od razu zrobiło mi się lepiej...i żyje się jakoś łatwiej...a wszystkie moje troski były niczym wyimaginowane efemerydy.
Żenujące;P
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.