Składanie dokumentow do liceum Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mam pytanie do licealistow/gimnazjalistow albo osob ktore sa dobrze poinformowane w tym temacie. Obecnie skonczylam III klase gimnazjum i musialam wybrac liceum. Moge sie nie dostac do szkoly pierwszego wybory poniewaz mam 140 pkt a do mojej klasy potrzeba 150pkt. Jednak jestem pewna ze dostane sie do szkoly drugiego wyboru. Problem polega na tym, ze nie wiem czy przechodze automatycznie na liste do szkoly drugiego wyboru i czy jestem brana normalnie pod uwage jako zwykla uczenniaca. Pomozcie bo nikt nie potrafi mi tego wyjasnic(najsmieszniejsze jest to ze nawet nauczyciele tego nie wiedza). Dziekuje z gory
    • Gość: On 16 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 12:45
      hmm no tu jest prosta sprawa :) Jeżeli nie dostaniesz sie do szkoły 1 wyboru, to
      automatycznie jesteś przerzucana na dalsze klasy zgodnie z kolejnością miejsc,
      które wybrałaś na liście preferencji. Będziesz tak długo ''przerzucana'' na inne
      szkoły ( klasy ) dopóki nie zostaniesz nigdzie przyjęta, oczywiscie zgodnie z
      Twoją listą.

Ja też miałem ten dylemat , bo mam na pierwszym wyborze mam 21 lo i nie wiem czy
      sie dostane, a mam tylko 152 pkt, wiec raczej musze liczyć na inne szkoły :)
      Pozdrawiam
    • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 13:15
      a poza tym jak chcesz możemy sie skontaktować na gg :D
      tam jaśniej wkońcu :) pozdrawiam.
      • Gość: gim,nazjalista IP: *.toya.net.pl 25.06.07, 00:25
        a na jakiej podstawie twierdzisz ze przy 152 sie nie dostaniesz. Ja uwazam ze
        ci co maja 140 sie dostana
        • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 00:56
          No bo jest tam za dużo chętnych , za to z gigantycznymi wynikami!
          no Ci co maja 140 pkt dostaną sie ale najwyzej do klasy mat-fiz, i jak będą
          nieostatni , to powinni chulac ze szczescia ;]
          Ja na poczatku zlozylem do dziennikarskiej i zmienilem na europejska, bo z tymi
          pkt mogłem sobie pomarzyc o dziennikarskiej, a teraz modle sie zebym zalapał sie
          do europejskiej chociaz powaznie atpie i to raczej niemozliwe.
          Pozdro
      • Gość: Esmeralda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 12:17
        Wiesz co ja tez skladalam do XXI LO ale teraz to wiem na 99% ze sie tam nie dostane (moj skromny wynik 140pkt wiec moge sobie pomarzyc)ale wydaje mi sie ze nie bede tego zalowac. Przeczytalam tyle "pozytywnych" opinii ze wole tam nie isc.
    • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 15:58
      Jutro wyniki!!!! :D i powiem szczerze , że obgryzam paznokcie czy znajdę sie
      chociaż na ostatnim miejscu listy w 21 LO :D:D normalnie nie przespie nocy, hehe
      :D:D Zobaczymy :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.