Dodaj do ulubionych

Składanie dokumentow do liceum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 11:02
Mam pytanie do licealistow/gimnazjalistow albo osob ktore sa dobrze poinformowane w tym temacie. Obecnie skonczylam III klase gimnazjum i musialam wybrac liceum. Moge sie nie dostac do szkoly pierwszego wybory poniewaz mam 140 pkt a do mojej klasy potrzeba 150pkt. Jednak jestem pewna ze dostane sie do szkoly drugiego wyboru. Problem polega na tym, ze nie wiem czy przechodze automatycznie na liste do szkoly drugiego wyboru i czy jestem brana normalnie pod uwage jako zwykla uczenniaca. Pomozcie bo nikt nie potrafi mi tego wyjasnic(najsmieszniejsze jest to ze nawet nauczyciele tego nie wiedza). Dziekuje z gory
Edytor zaawansowany
  • Gość: On 16 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 12:45
    hmm no tu jest prosta sprawa :) Jeżeli nie dostaniesz sie do szkoły 1 wyboru, to
    automatycznie jesteś przerzucana na dalsze klasy zgodnie z kolejnością miejsc,
    które wybrałaś na liście preferencji. Będziesz tak długo ''przerzucana'' na inne
    szkoły ( klasy ) dopóki nie zostaniesz nigdzie przyjęta, oczywiscie zgodnie z
    Twoją listą.

Ja też miałem ten dylemat , bo mam na pierwszym wyborze mam 21 lo i nie wiem czy
    sie dostane, a mam tylko 152 pkt, wiec raczej musze liczyć na inne szkoły :)
    Pozdrawiam
  • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 13:15
    a poza tym jak chcesz możemy sie skontaktować na gg :D
    tam jaśniej wkońcu :) pozdrawiam.
  • Gość: gim,nazjalista IP: *.toya.net.pl 25.06.07, 00:25
    a na jakiej podstawie twierdzisz ze przy 152 sie nie dostaniesz. Ja uwazam ze
    ci co maja 140 sie dostana
  • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 00:56
    No bo jest tam za dużo chętnych , za to z gigantycznymi wynikami!
    no Ci co maja 140 pkt dostaną sie ale najwyzej do klasy mat-fiz, i jak będą
    nieostatni , to powinni chulac ze szczescia ;]
    Ja na poczatku zlozylem do dziennikarskiej i zmienilem na europejska, bo z tymi
    pkt mogłem sobie pomarzyc o dziennikarskiej, a teraz modle sie zebym zalapał sie
    do europejskiej chociaz powaznie atpie i to raczej niemozliwe.
    Pozdro
  • Gość: Esmeralda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 12:17
    Wiesz co ja tez skladalam do XXI LO ale teraz to wiem na 99% ze sie tam nie dostane (moj skromny wynik 140pkt wiec moge sobie pomarzyc)ale wydaje mi sie ze nie bede tego zalowac. Przeczytalam tyle "pozytywnych" opinii ze wole tam nie isc.
  • Gość: on 16 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 15:58
    Jutro wyniki!!!! :D i powiem szczerze , że obgryzam paznokcie czy znajdę sie
    chociaż na ostatnim miejscu listy w 21 LO :D:D normalnie nie przespie nocy, hehe
    :D:D Zobaczymy :)
  • Gość: Esmeralda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 17:12
    Trzymam za ciebie kciuki!!!!!jak chcesz mozesz jutro mi napisac czy sie dostales to moje gg 10811607.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.