Dodaj do ulubionych

poszukiwany poszukiwana- wpisujcie sie

• monika0129 22.12.14, 18:04
    Witam , poszukuje swoich bilogicznych rodzicow wiem niewiele bo znam tylko imie i nazwisko i wiek w jakim byli jak sie ur .to dla mnei bardzo wazne i gdyby ktos chcial sie zainteresowac moja historia byla bym wdzieczna prosze o kontak e mail:monika16.1994@wp.pl
  • maria88 22.12.14, 18:55
    Spróbuję Ci pomóc ale napisz na moja pocztę maria88@gazeta.pl
    Potrzeba bowiem dużo informacji osobistych, które mysle,że
    Ty przede wszystkim nie powinnaś ujawniać na forum i w internecie.
  • Gość: Angelika IP: *.centertel.pl 27.12.14, 17:39
    witam mam na imie Angelika poszukuje mojego brata Tomasza Mieczysława Leniart ur 03,11,1973w Kołobrzegu to są dane jego jusz po adopcji bende wdzięczna za jakie kolwiek informacje
  • maria88 27.12.14, 21:18
    Udzielam porad bezinteresownie i tylko przez swoją pocztę .
    maria88@gazeta.pl
  • znajda86 02.01.15, 19:47
    Witam i zapraszam do społeczności, chętnie pomogę w każdy możliwy sposób. Zapraszam każdą osobę, która poszukuje swojej biologicznej rodziny
    adopcyjni.streemo.pl/
  • siwaj23 23.02.15, 21:12
    witam poszukuje kuzyna nazywa sie piotr tomkiewicz ma on siostre iwone tomkiewicz w latach 1976-1982 coś kolo tego mieszkali w złociencu to jest zachodzniopomorskie pozniej zostali zabrani do domu dziecka gdzie nie wiem i nie wiem gdzie moge szukac informacji takich informacji. kiedy ich zabierali też byłam mala ale pamiętam jego loki i ciemne oczy takie smutne proszę o pomoc moj adres siwa.j23@gmail.com
  • papsi44 28.04.15, 22:35
    Ja urodziłam się 12.08.1991 w Srogowie Dolnym prawdopodobnie miałam na imię Sylwia(po adopcji zmieniono mi imie na Weronika), zabrano mnie matce i umieszczono w szpitalu jak miałam 7 m-cy, bo mnie nie karmiła i prawie zagłodziła. Ze szpitala poszłam do adopcji,prawdopodobnie było nas pięcioro dzieci ,reszta dzieci też ponoć poszła do adopcji.Może ktoś coś kojarzy? Przez krótki czas mieszkałam w Krzywem(podkarpackie), rodzice adopcyjni sprzedali dom(teraz jest tam izba regionalna) i wyjechali na drugi koniec Polski.Chciałabym poznać moje rodzeństwo.Proszę o pomoc, będę wdzięczna za wszystkie informacje bądz wskazówki jak mam ich szukać.Napisałam do USC o zupełny akt urodzenia - czekam na odpowiedz, może tam znajde jakieś informacje.
  • maria88 29.04.15, 09:03
    Papsi jak otrzymasz z USC odpis zupełny swojego aktu urodzenia
    możesz napisać na moja pocztę na gazecie. Podpowiem co dalej masz zrobić.
    Pomoc moja jest bezintersowna.
  • papsi44 30.04.15, 00:23
    Dziękuję maria 88 na pewno się odezwę.
  • Gość: Joanna sobańska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.15, 00:46
    Witam poszukuje jakich kolwiek informacji o moich 2 siostrach ktore byly w domu malego dziecka w stargardzie szczecinskim. Nazywaja sie lub nazywaly Żaneta, Justyna /Sobańska lub Erdman jeżeli po matce. Urodzone w 1988-1990. Matka biologiczna Ewa 1965 a ojciec Krzysztof?? *Moja siostra i babcia Janina Erdman odwiedzaly was dopoki was nie dano nowej rodzinie. Wszystkie osoby majace jakies informacje blagam o kontakt. Podaje email xxxsiunia19xxx@wp.pl.
  • anetag80 23.01.16, 17:40
    Poszukuje brata urodzonego w Oświęcimiu syna Elzbiety Rakoczy z domu Janik
  • maria88 23.01.16, 20:45
    Czy posiadasz odpis aktu urodzenia brata z Urzędu Stanu Cwilnego?
    W którym roku brat się urodził? Co o nim wiesz?
    Napisz na moją pocztę jezeli chcesz mojej pomocy maria@gazeta.pl
  • Gość: melisa IP: *.play-internet.pl 28.03.16, 06:12
    Ja nie szukam ani matki ani ojca tylko rodzeństwa, ktore prawdopodobnie mam. Nic o nich nie wiem. Znam tylko nazwisko swoje sprzed adopcji: Joanna Lach. Urodziłam się 23.02.1977 w Katowicach. Gdy miałam niespełna rok odebrano mnie matce, przez którą wylądowałam w szpitalu a ona w więzieniu. Ze szpitala trafiłam do domu dziecka w Pszczynie. Po krótkim czasie zostałam adoptowana. Niestety niezbyt szczęśliwie.
    Byłam w usc jakiś czas temu ale w zupełnym akcie urodzenia są jskimś cudem tylko adopcyjni rodzice. W Pszczynie nic się nie dowiedziałam
    Nie wiem czy z tak nikłymi informacjami mam jakąś szanse.
    Od dłuższego czasu żyje nadzieją mimo wszystko
    Jeśli czyta to ktoś kto ma przypuszczenie, ze moźe być moją siostrą lub bratem , to błagam odezwij się
  • maria88 28.03.16, 19:28
    Ponieważ jesteś już osoba pełnoletnią skontaktuj się z USC w Katowicach
    i poproś o udostępnienie Ci informacji z "Akt zbiorowych". Są tam wszystkie
    dokumenty od chwili Twojego urodzenia jak;Zgłoszenie szpitalne /spytaj w
    którym szpitalu sie urodziłaś, który to byl poród matki/ są tam też wszystkie
    informacje o Twoich rodzicach biologicznych. .
    Twoja adopcja z tego co piszesz jest adopcja tzw.anonimową, masz sporzadzone
    2 akty urodzenia.Istnienie pierwszego aktu i jego treści nie wyjawia się osobom
    niepełnoletnim. Bez blizszych danych o rodzicach/imiona,nazwiska/ może
    być Ci trudno znaleźć rodzeństwo.Nie wiem czy daleko masz do Katowic ale
    najlepiej gdybyś się tam udała osobiście.DD w Pszczynie tez posiada wiele informacji
    więc nie wiem dlaczego nie chce Ci pomóc.
  • Gość: melisa IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.16, 19:48
    W DD w Pszczynie wymówili się jakimś zalaniem akt podczas powodzi . Dziękuję za odpowiedź. A może wiesz jak długo czeka się na wgląd do takich akt od złożenia wniosku , bądź pierwotnego aktu urodzenia.

Dziś poczytałam trochę na forach i pewna myśl mnie zdołowała ( może dlatego ,że do reszty już przywykłam) : że mogłam mieć inne imię i pesel. Chciałabym ,żeby rodzice adopcyjni zostawili mi coś więcej z mojej przeszłości , niż to co rzeczywiście musieli
  • maria88 29.03.16, 09:54
    Wypisy z akt są teraz drogie. Najlepiej byloby załatwic sprawe na miejscu bo wtedy
    bedzie to szybko i moga Ci wiecej powiedzieć /dok.są tajne bo adopcja była anonimowa/.
    Nie muszą wydawać odpisu ale pokazać dokumenty mogą.
    Korespondencyjnie to na pewno do miesiąca i nie wszystko otrzymasz.
    Pamietaj zapisz numer sprawy adopcyjnej i w jakim Sądzie.
    Na dokumencie który posiadasz masz numer aktu i pieczęć Urzędu
    to podaj w USC aby szybko odszukali Twoje akta.
    Mozesz do nich zadzwonic /tel.w necie/ i popytać gdzie
    mają Archiwum /adres/.
  • Gość: melisa IP: *.play-internet.pl 29.03.16, 10:13
    Dziś przed pracą byłam w usc
    Dostałam ksero pierwotnego aktu urodzenia.
    Matka nazywała się Jadwiga Małgorzata Lech ur. 15.06.1952 zmarła w 2008 roku
    Ojciec nazywał się Ryszard Czesław Lech ur. 05.07.1939 zm. 1980.
    Mieszkali w Katowicach ul.Cynkowa 12b/13
    Byłam czwartym ich dzieckiem ale niekoniecznie ostatnim
    Proszę może czyta to któreś z rodzeństwa...odezwijcie się
  • maria88 29.03.16, 10:52
    Matka zm.2008 więc nie tak dawno.Masz adres jej ostatniego zamieszkania
    wiec spróbuj tam pojechać i zobaczyć kto tam teraz mieszka,
    może ktos z rodzeństwa lub ktos, kto udzieli Ci jakis informacji.
    Powodzenia.
  • maria88 29.03.16, 10:54
    Udzielam porad bezinteresownie i tylko przez swoją pocztę .
    maria88@gazeta.pl
  • maria88 31.03.16, 10:05
    MELISO widze ,że już duzo sie dowiedziałaś a teraz radzę:
    skontaktuj sie z USC i popros o informacje z aktu zgonu rodziców
    kto sporzadzał te akty. Będzie tam:imię i,nazwisko i adres.
    Może akurat ktos z rodzeństwa? Daj znać jak Ci sie uda ustalić.
  • Gość: Karolina IP: *.netcologne.de 22.02.16, 15:31
    Poszukuje!!! Brata - Andrzej Dybiec przed adopcja syn Alicji Dybiec urodzony w sierpniu albo w lipcu 1972-1973 w Plocku przebywał w domu Dziecka nr 15 na ochocie w Warszawie ul Nowogrodzka 75 Adoptowany był w wieku około 4 lat
  • Gość: otto.ya IP: 193.51.7.* 03.02.17, 18:06
    poszukuje corki Iwony Opalach-KOlberg w wieku ok 24/26 lat
  • Gość: missan IP: *.a192.priv.bahnhof.se 23.02.17, 13:46
    Matka i nie zna swojej corki dokladnej daty urodzenia?????? Czy to glupi zart????
  • kasia4212 17.02.17, 17:59
    Poszukuje siostry która prawdopodobnie urodziła się w Grudziądzu w roku 1973 nasza mama nazywała się Jadwiga Szafer
  • Gość: missan@tlen.pl IP: *.a192.priv.bahnhof.se 23.02.17, 13:44
    DO WSZYSTKICH SZUKAJACYCH SWOICH BLISKICH , ZOSTWACIE SWOJ ADRES MEILOWY: OCZYWISCIE JEZELI WAM ZALEZY NA ODNALEZIENIU BLISKICH !!!!!

• kasia4212 09.03.17, 09:01
    Wpisz swoją odpowiedź
    Witam poszukuje siostry przed adopcją nazywała się SYLWIA SZAFER ur. w Grudziadzu 1973 ROKU między kwietniem a październikiem nasza mama JADWIGA SZAFER mój adres meaila kasienka45onet.pl
  • asia1909833 24.02.17, 12:34
    Poszukuję brata! Mam niewiele informacji, odnalazłam już dwie siostry ale brakuje nam jeszcze brata :( A więc brat został oddany zaraz po porodzie. Nie znam dokładnej daty ale musiał być to rok 1987 ewentualnie początek 1988 roku . Urodzony w Szczecinie i tam zostawiony w szpitalu jeśli mnie pamięć nie myli to na ulicy Strzałowskiej. Wiem że mama nazwała go po porodzie Maksymilian i na tym kończą się moje informacje . Mam nadzieje że pewnego dnia to przeczytasz i nas znajdziesz bo ja już nie wiem jak Cię szukać :( chce tylko wiedzieć czy żyjesz i masz się dobrze :( Twoja mama ma na imię Ewa nazwisko Erdman . Może ktoś szuka kogoś o takich danych ?
  • asia1909833 24.02.17, 12:38
    E-mail do mnie bo nie napisałam :) asia1909833@wp.pl
  • asia1909833 24.02.17, 12:37
    Poszukuję brata! Mam niewiele informacji, odnalazłam już dwie siostry ale brakuje nam jeszcze brata :( A więc brat został oddany zaraz po porodzie. Nie znam dokładnej daty ale musiał być to rok 1987 ewentualnie początek 1988 roku . Urodzony w Szczecinie i tam zostawiony w szpitalu jeśli mnie pamięć nie myli to na ulicy Strzałowskiej. Wiem że mama nazwała go po porodzie Maksymilian i na tym kończą się moje informacje . Mam nadzieje że pewnego dnia to przeczytasz i nas znajdziesz bo ja już nie wiem jak Cię szukać :( chce tylko wiedzieć czy żyjesz i masz się dobrze :( Twoja mama ma na imię Ewa nazwisko Erdman . Może ktoś szuka kogoś o takich danych ? podaje e-mail ; asia1909833@wp.pl
  • kasia4212 09.03.17, 08:46
    Witam poszukuje siostry przed adopcją nazywała się SYLWIA SZAFER ur. w Grudziądzu 1973 roku między kwietniem a październikiem nasza mama to JADWIGA SZAFER bardzo proszę o pomoc mój adres maeila kasienka45@onet.pl
  • Gość: hipek0@vp.pl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.04.17, 00:30
    Poszukuję kolegi ze szkolnych lat Marka Janusza Babickiego ur. 25.02.1970 r. w Piotrkowie Trybunalskim syna Władysława, który mieszkał w Gielniowie woj. mazowieckie. Marku, jeśli przeczytasz mój post odezwij się na e-maila: hipek0@vp.pl. Na pewno się odezwę do Ciebie. Ciekawa jestem co u Ciebie, jak żyjesz, gdzie, co robisz. Proszę również innych ludzi o pomoc w tej sprawie. Magda Ch.
  • choraneta37 26.04.17, 10:32
    Czesc kochani ! Ci co mieszkacie w Polsce, badz poza nia... mozecie pomoc szukac: ??
    Pisze w imieniu osoby ktora urodzila sie w Polsce a ktora zostala adoptowana za granice gdy miala 7 lat i juz w tej chwili nie wlada j.polskim a ktora poszukuje swojej rodziny z Polski .
    Urodzil sie jako GRZEGORZ EDMUND HENNIG ,dn. 04.01.1986 w Olsztynie, przebywal w Domu Dziecka w Pasymiu gdy w 1993 trafil do adopcji do Wloch.
    Jego rodzice to:
    ojciec: Hennig Andrzej, ur. dn 13.01.1959 w Olsztynie
    matka, Henning Halina Danuta, ur. 26.10.1964 w Olsztynie
    Brat: Lukasz Hennig, ur. dn 19.08.1987.
    W trakcie poszukiwan wpadlismy tez na trop 2 jego siostr Ani i Doroty
    Jezeli ktokolwiek wie o miejscu pobytu tych osob, prosze o kontakt. choraneta@hotmail.com
  • maria88 30.01.18, 10:23
    Czy rodzeństwo sie odnalazło Pana Grzegorza?
  • betka-obral 18.06.18, 20:07
    BIELECKA I OBRAŁ CZY JEST KTOŚ O TYM NAZWISKU MÓJ MAIL beettio4@tlen.pl
  • betka-obral 24.06.18, 21:09
    WITAM PONOWNIE POSZUKUJĘ ANGELIKI BIELECKIEJ UR 13.02.1999 I KLAUDI OBRAŁ UR.13.03.2001R.Z KRAKOWA BYŁY W DOMU DZIECKA NA RAJSKIEJ W KRAKOWIE POTEM ZOSTAŁY WYWIEZIONE DO ŻRZMIĄCEJ KOŁO LIMANOWEJ POMUŻCZCIE MI JE ODNALEŚĆ PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY beettio4@tlen.pl
  • beatagadaj1971 07.08.18, 20:54
    Poszukuje dwojki dzieci sasiadów..najpierw byli w domu dziecka w falbogach potem zostały przeniesione do rodziny zastepczej dziewczynka ma lat 19 chłopiec 9 w województwie lubelskim prawdopodobnie w białej podlaskiej-dziewczynka miała na imie iwona sułkowska a chłopiec dominik sułkowski
  • beatagadaj1971 07.08.18, 21:17
    Poszukuje dwójki dzieci sąsiadów...najpierw przebywały w Domu Dziecka w Falbogach kolo Kałuszyna..potem zostały adoptowane lub w rodzinie zastępczej w województwie Lubelskim..prawdopodobnie w Białej Podlaskiej...ok.6 lat temu...teraz dziewczynka ma 19 lat nazywała się Iwona Sułkowska,a chłopiec ma teraz 9 lat i nazywał się Dominik Sułkowski...ślad po nich zaginał,,dziewczynka jest już pełnoletnia będzie miała we wrześniu 20 lat..dlaczego nie może wrócić lub odwiedzić rodziców?
  • beatagadaj1971 07.08.18, 21:22
    moja poczta to beatagadaj29@wp.pl
  • beatagadaj1971 07.08.18, 21:33
    beatagadaj1971 napisała:

> Poszukuje dwójki dzieci sąsiadów...najpierw przebywały w Domu Dziecka w Falboga
    > ch kolo Kałuszyna..potem zostały adoptowane lub w rodzinie zastępczej w wojewód
    > ztwie Lubelskim..prawdopodobnie w Białej Podlaskiej...ok.6 lat temu...teraz dzi
    > ewczynka ma 19 lat nazywała się Iwona Sułkowska,a chłopiec ma teraz 9 lat i naz
    > ywał się Dominik Sułkowski...ślad po nich zaginał,,dziewczynka jest już pełnole
    > tnia będzie miała we wrześniu 20 lat..dlaczego nie może wrócić lub odwiedzić ro
    > dziców?
  • adoptowani 07.03.19, 14:12
    Adoptowani/Rozdzieleni
    Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń:
    www.facebook.com/groups/283093399209396/
  • adoptowani 07.03.19, 14:16
    Adoptowani/Rozdzieleni
    Zapraszamy!!! To pomagamy odnaleźć bliskich!
    www.facebook.com/groups/283093399209396/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka